• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Juuuuuuuuuuuuuuu, vy už máte dveře, já vám tak závidím, já už chcu aspoň střechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky nic nevozte, všechno udělám :wink:
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
teď byl u nás doma šmigrust ....Míša po mě hodil jak se vstekal vláček ... to je něco na mně
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
vy nejíte mrkev? :confused: :sweat_smile: ...tak to sorry za návrh :grinning: ..Já jen,že u nás se nedělá,bo ji jím jen já :grinning: ,tak jsem si říkala,že to třeba klapne :grinning: .

Jsem byla pro Davouša,se klepe chudák u kanclu té učitelky,...ha,teď tam šla :grinning: ..takže držte pěsti,ať to dá :wink: .
18. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
co to je šmigrust??? :confused:
18. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Já bych si dala nějaký echt gold zapékané těstoviny, jako třeba se špenátem a smetanou, páč to si doma neudělám...

Jo zuzi a od tebe bych prosila recept na ty česnekový trojúhelníčky či jak se to jmenuje, to je taková baaaaaaašta..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Já mám taky ráda mrkvičku :dizzy_face: , takže si ju Leni uděláme na nějakým soukromým srazu :slight_smile: .

Mamča i ségra mi vyčetly, že jsu na Nelldu jak na cizí :rolling_eyes: , že su na ňu moc přísná :rolling_eyes: . Se jim to mluví, když se s ní vidí max. hodinu. Achjo.
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Leni výprask :grinning:
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jsem chtěla napsat výplata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
o.k.-s tou mrkví :grinning:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Asi si ho nasrala, že se mu nevěnuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele ale vidíš, jak se v něm projevuje chlap, už tak brzo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi dnes jsem mluvila se sousedkou mají taky dvoletou holčičku v srpnu bude mít tři a taky říkala, že je to hrozný, jak se vzteká lehá na zem a zuží a musí být po jejím,ale říkala, že musí být tvrdá aby ji nepřerostla přes hlavu, akorát tatínek na ni nedá dopustit je to jeho sluníčko...tak si pak vymrčuje...prý je to v tomhle věku normální....

Holky normálně za rok jdeme k zápisu, to je hrozný aby nám vlastně Kuby od 1/2012 vzali, musí být nahlášen a asi budu muset tu školku platit od září do prosince aby tam měl místo...prý je to tam hodně nacvakaný...
nooo,v našem Davoušovi se projevuje chlap už 4 roky :rolling_eyes:
Já mrkev jím, ale dušenou ne-e :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

tak držíme pěsti,a ť to zvládne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mě furt říká máti, že jsem macecha Zuzi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Buď v klidu :rolling_eyes:

A tak že bych udělala gnochi s kuřecím masem, špenátem a smetanou? :confused: :confused: :confused: :confused: chcete? :confused:
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Mak, třebas :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ale normálně,od té doby,co jsme s našima tak nějak sólo a neserinkají se nám do ničeho,tak musím říct,že náš synek je víc v pohodě :dizzy_face: .Zjistila jsem taky,že musím na něho psychologicky v klidu :slight_smile: ..že řvaní nepomůže ba naopak,je to ještě horší.Nooo a taky je vidět,že potřebuje,aby jsme se mu já nebo David věnovali,jinak zdrhne dolu :unamused: .Naši jedou v pátek do soboty k ségře,my nakonec jedeme až další víkend nebo ten další,tak budeme mít aspoň jeden den klídek.V SO jdeme na 30tiny,tak Davouš bude spát u ségry :wink: .
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Luc, recept je i na MMB :wink: na ty česnek.
My jsme právě na Nelldu tvrdí oba :sweat_smile: , ale tak to má bejt. Já jsem třeba byla tak vychovaná, že i když Sláva křičí na Nelldu, tak i já se ho bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . Ne, že by křičel až tak moc, ale prostě to působí i na mě.
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zuzi a pod čím to tam mám hledat jaký je přesný název?? :confused: :confused:
18. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Marky,klííííďo-mňamííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky je to těžký být matkama, ale my to zvládnem :wink: :wink: :wink: Nebudem z těch dětí přeci dělat mamánky :wink:

Tobeš zas ráno hulákal, že nechce jít do školky a jenom jsme tam přišli, tak se se mnou ani nerozloučil a už byl v perdeli :angry: :angry: :angry: :angry: Nevěděčný děcko :angry: :angry: :angry: :angry:

Zuzi tak to SLáva teda nevypadá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vidím, že to máte doma jasný
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
ok, udělám ty gnochi a pak něco na véču, ale to musím ještě vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějaký toustíky nebo tak něco? :confused: :confused: :confused: :confused: a udělala bych třeba tiramisu, jak ho měla i Lucka, to je dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Marky no jo ale já bych taky něco dovezla...ale nevím jak když pojedu ráno do plavča busem tak toho moc nepoberu ani bych to neměla kam dát, třeba ten dort bych udělala, ale nevím jak ho dopravit....leda ho dovézt už zítra...
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Však jsem vám říkala, že Slávu neznáte :zipper_mouth: .
18. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
18. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Já jsem se tááák přecpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , skoro jako v Ikei v sobotu :grinning: .

Venku to furt kydá :confounded: .

Mak, ale mě nepřijde, že bys na Tobika křičela nebo tak něco. Já si připadám jak největší hysterka bo na Nelldu věčně řvu :rolling_eyes: . Přijde mi od Novýho roku jak vyměněná - neposlouchá a zlobí.
18. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
holky, prosím potřebuji číslo na janču ... se mi někde zatoulalo, prosím pošlete mi h ...díííky
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Sláva má 22. svátek a já zas nevím, co mu koupit :unamused: . Chjo.
18. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Kup mi Energit, nebo redbull .. to bude potřebovat :o)))
18. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Seš pako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Ta kobyla je tak pomalá, že to ani není možný! :angry:
18. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Leni, pak písni, co ten David. Ale pokud není dutej jak bambus, tak to dá :wink: .
18. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.