• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tento týden vychází Kryštofům nový album :dizzy_face: , moc se těším a su zvědavá, jaký bude :slight_smile: .
18. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi on je většinou docela hodnej, ale jak je s Davoušem od Léni, oni si rozumí a pak je z něho parchoš, vymýšlíjou spolu jednu blbinu vedle druhé :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ALe někdy i tak mě sejří :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Ale teď se pěkně vybouří ve školce a bude snad klídek :wink:

Mic, už máš to číslo? :confused:
18. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Founa už jsem Micoušovi poslala :wink: .

Nellda teď všude vypráví jak chodí do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Posledně si s Tobim hráli na školku, tak od té doby :unamused: . Kecal jeden. A zčíná mluvit jak mentoš, furt cpe jazyk mezi zuby, když mluví :angry: . Nevím, kde to viděla, ale vytáčí mě tím k nepříčetnosti. :angry: Nevím co ní dělat.
18. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Zuzi , ser na to Mikeš zas nemluví vůbec.

Moc moc děkuji za tel. už jsem z Janouchem mluvila.

Míša už je vzhůru
18. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
akorát se pomně válí .....
18. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jsem tu jen na skok, tisknu si tu debilní esej, vůbec jsem to nemohla přeložit, jsem zvědavá co nám na to frajerka řekne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vůbec nemám chuť tam jít :rolling_eyes: No nic, večír jsem tu jak na koňovi, dneska musím spěchat i z angliny, tcháník už potřebuje ve čtvrt na 7 nejpozději vyplout kamsi, tak nemůžu ani s holkama na kafe jako obvykle :confounded: Tož se pak hukážu :wink:

zduř kuř :wink:
18. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Zdarec babuchy,tak se k nám brzo přidá kamarádka-spolužačka ze základky,je tu zaregistrovaná,tak jsem ji pozvala :slight_smile: ,ať na nás koukne :wink:
18. led 2010 v 16:30  • Odpověz
jsem doma z práce..napíšu později
18. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Makouši .. ještě si nám ji neukázala v češtině.

Leni ...jasný , aspoň nás bude víc :o))
18. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Davouš to dal za 2 :slight_smile:
18. led 2010 v 18:17  • Odpověz
já jsem dala večeři 3 hladovým krkům :sweat_smile: (synovec,neteř a náš synáček)..mám nerva na pochodu,Davidák měl zase ten svůj hysterák :angry: :angry: :angry: :angry: ,dostal na prdel a je klid :rolling_eyes: .
18. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Zítra ráno frčám do SY na tu endokrynologii,tak se ukážu až se vrátím.Teď se půjdeme vykoupat,ještě musím umýt tu koupelnu a pak zapluju do postele.Jsem opět unavená :rolling_eyes: .Potřebuju nějak nabít energii a nevím jak....
18. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak já frčím,ať to má z krku.... .Tak dobrou nocinu a zítra se ukážu,jak dofrnknu.pá
18. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Teda Léňo v 18.30 popřát dobrou noc, to už seš lepší jak já :grinning: .
18. led 2010 v 19:45  • Odpověz
No vidíš, že není David bambus. Na jak dlouho má pokoj?
18. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Mak, co esej? :grinning: DOufám, že jsme ti pomohly.

Odpo jsme šly Slávovi naproti, pak jsme skoro hodinu odklízeli sníh a led a pak jsme se už jen váleli doma :wink: .
18. led 2010 v 19:52  • Odpověz
No nic bambule, jdu to zalomit a kukat na komančský Vyprávej :wink: .

Mak, zítra držím pěsti, ať to klapne :wink: :dizzy_face: .

Jinak všem hezkej večer a poklidnou noc :wink: .
18. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Hrozně mi blbne kůň :frowning2: :frowning2: :frowning2: když chci něco napsat, tak mě vyhodí a už nepustí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Teď to zase docela jde, to je na palicu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Dneska jsem zase hrozně zklamaná z angličtiny :pensive: Ta lektorka mi prostě nesedí :pensive: :pensive: :pensive: Jedná s náma jako s dětma v mateřské školce a navíc furt opakujem nesmysly, ach jo :pensive: Jenže já nemůžu odejít, protože by pak zrušili celej kurz :confounded: :confounded: :confounded: Musí nás být min. 7 a to je nás teď :confounded: :confounded: :confounded: chjoooooooo, a na druhou stranu je mě líto tam nechodit, zas ty prachy :confounded:
18. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Mic pošlu ti tu esej na mejl ju :wink: já jsem to skoro celý odpoledne překládala, tak jsem ani neměla čas :confounded: :confounded: stejně to stálo za pikaču, jsem zvědavá, až nám to příště vrátí, co na to řekne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Davidovi moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra mi dopolko držte palečky, měla bych tam být kolem 10, tak jsem zvědavá :wink: Pak vám napíšu :wink:
18. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Bré ráno bambule,

tak vás jdu ještě pozdravit,než vyrazím.Silnice prý jsou mazec na Třebovou :confounded: ..do SY to snad bude o.k..

David až do maturity klid mít nebude...teď si uzavře pololetí těmato zkouškama a pak je budou drtit na maturu písemkama.Gratulace si šetřete na květen :grinning:

Marky,s tou AJ je to na pikaču :unamused: ..jak nesedne lektor,tak je to v prdelce....Já jsem na škole taky nedala kurz NJ,co jsem mohla mít na víc,bo ta učitelka byla totálně blbá a neuměla nic jinýho než přítomnej čas a téma meine Familie :angry: .Akorát u tebe je to na figu,že to je podmíněny počtem....to tak kdyby někdo přibyl,že..kolik jsi za to platila?

Včera jsem se dostala do postele stejně až ve 21 :unamused:..ale v tu ranu jsem byla tuhoň :sweat_smile:.No nic,jdu ještě polítat,co je potřeba,vypít si čajík a po půl 8 razím.Zatím pá
19. led 2010 v 07:24  • Odpověz
Hezké ráno opět chundelící :angry: !

Já už tu taky straším bo Nellouška se rozhodla vstávat v 6.30 :rolling_eyes: , naštěstí do 7.00 hod byla se Slávou, ale teď už kouká na TV a mě se dolů ještě nechce :unamused: .

Leni, hlavně opatrně. Naši taky jedou do Třebové, taťka jde na kontrolu, tak doufám, že cesta bude v poho a kontrola taky. To zas budu celý dopo stresovat :pensive: :zipper_mouth: .
19. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Jak psala Léňa, když je učitel naprd, tak to stojí za hov.o :confounded: . Ale snad se to aspoň trošku zlepší - hlavně, aby tě aspoň něco naučila.

Před chvilkou jsem zjistila, že 2 kamarádky z Brna ze školy jsou těhule, obě to čekají v červenci, to bude bžunda :grinning: :dizzy_face: .
19. led 2010 v 07:29  • Odpověz
Ahojky Babuchy ... jdu vás iba pozdravit ... pojedem se z Mikym mrknout za babičkou na Prostřední.

Mak pak dej vědět, jak jsi dopadla ... zatím páááááááá
19. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Tož kde ste? :confused:

Nellda dělá bobek, pak zapluje do betle a mohla by usnout, když vstávala tak brzo. Dopo jsme byly skoro 3/4 hodiny venku, Nellda řádila ve sněhu, já jsem se snažila rozbíjet led, co máme na nájezdu.
19. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme s MM zpátky z krve, byli jsme darovat a pak na město jen něco pokoupit....

nevíte čím nejlépe dostanu krev z oblečení, MM to šplíchlo na triko i rifle a nevím co teď s tím....

Jak jsme byli na městě tak jsme viděla Makelínino auto,ale nevím kdo tam s ním byl jestli ona nebo někdo jiný...

Zrovna tam hasičí sundávali sníh ze střechy radnice...
19. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Luc na krev je nejlepší co nejdřív to namočit do studené vody a přidat sůl. Ale jestli se ti to podaří toť otázka, jestli už je to zaschlý, tak to je naprd. :unamused:

Jinak jsem se právě docpala - měla jsem řízek a bramb.salát. :wink:
19. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Čauky,

jsem doma, trošku už poklízím. Dneska to bohužel nedopadlo, ale bylo to jasný už od začátku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Všichni se sice chovali, že je to výběrko, ale bylo vidět, že jet o předem vybraný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No nic, ještě mám jedno příští pondělí, tak snad :wink:

Auto měl půjčený MM bratránek :wink: už ho tu mám, tak ani nevím, kdy dorazil :slight_smile:

kolem 3 jdu pro Tobiša a jsme s MM bratránkem domluvení, že půjdem někam na boby i s jeho přítelkou, tak aby si to Tobiš užil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu ještě uklízet, ať mám na zítra trošku pořádek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A musím stihnout ještě nakoupit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To jsem ještě jaksi nestihla :sweat_smile:

Zatím pa
19. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Mak, to je škoda s tou prací :unamused: , kdyby tě aspoň kvůli tomu nehnali do Brna :angry: .
A co vůbec Tobik ve školce? Jak to teď zvládá?

Nelliša furt nespí :angry: .
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.