• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak Kubík usnul až teď byl ultra protivný. včera měl taky jen jeden spánek na hodinu a půl kolem poledne a pak až večer a jak pěkně spal, dneska spal do půl deváté, tak mamka moc hlídání naštěstí neměla...no a teď usnul, takže to opět vypadá na jeden spánek...kéž by se to dařilo každý den, jenže zítra brzo vstávám, tak jak půjdem z plavča to určitě vytuhne jako vždy...tak snad si to zase nerozhasíme...

mak...to je mi líto s tou prací....a to už víš jistě?? Já když šla k nám na firmu na pohovor tak jsem taky říkala, že to nemám šanci, protože po mě šla holčina a šéf ji hned tykal a tak říkám a známá...no tak nic a ono přece, v pátek pohovor a v pondělí mi volali že mě berou, ale to byla jen asi náhoda, do brna jsem jela na pohovor párkrát, ale připadala jsem si tam jako bych nic nevěděla.... :pensive: :pensive: :pensive:
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky Bbauchy .. tak Miška usnul až kolem 15:00 ...... byli jsme dlouho na Pořičo ... no ateď prdí do peřin.

Mak ... to je mi lůůůůto, že to nevyšlo ...takže moc držím palečky, ať to příště víjde.

Kdy máme teda zítra dojet ????

Ať se můžu z Jaňouchem domluvit , kdy pro ni přijedu ....
19. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahojky ženy ...

mluvila jsem z Mak ... nejede ji Net ...

takže jsme se domluvily, že budem v 11:00 u ní.

Vypínám komplík, tak se tu mnějte ...pa páá a těším se moooc na vás
19. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Hoj sestry!

Říkám si, co se děje, že tady nikdo :confused: . Počítám s tou 11. hod. :wink: .
Upekla jsem ty česnekáčky, teď je jenom nezapomenout vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

No nic jdu do vany s dcérenkou :wink: .
19. led 2010 v 19:45  • Odpověz
jééé česnekáčci ... táta mi doma ani jednoho nenechal :sweat_smile: ...ňamíí .. tak pa páááááááá
19. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojky, jdu letecky pozdravit...Martin se sápe z vany, tak mě brzo vyhodí, Mic ráno mi teda napiš kdy dojedeš...a co mám vzít? udělala bych chlebíčky, jenže u nás je zavřenej obchodňák, takže nebudu mít vlašák, leda, že bychom se s Mic zastavili v Bozaku nakoupit a udělali je u Marky, tak se ještě domluvíme po cestě...já budu muset ráno uvařit aspoň polívku a jít nakoupit ...tak snad to stihnu, budu si muset natočit budíka aspoň na šest :grinning:

Mic, tak mi ráno pošli smsku, v kolik tě mám očekávat...tak pa pa...
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Zduř buřt :wink: ,

Nellda tady zas straší od 6.30 :angry: , to bude brzo odpoledne mega protivná :rolling_eyes: , ale neva, někde ju u Makoušů zavřu a hotovo :grinning: .

Jani, co kdybys ty chlebíčky nachystala cestou v autě :grinning: :grinning: :grinning: , to by bylo ouplně nejlepší :wink: .

Budu vyjíždět kolem 10. hodiny, musím se stavit za Krejčulínou pro jejich autosedajdu do práce, pak chcu ještě sjet na námko v Bozaku kuknout po něčem pro Slávu k zítřejšímu svátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. led 2010 v 07:35  • Odpověz
dobré ráno,ale to by mi Micina ty chlebíčky po cestě ujídala :grinning: já se jdu nasnídat a musím do města.už se na vás těším.pa.
20. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Hojda,

makám jak o život,abych mohla brzo vypadnout a hlavně,aby jsme stihli vlak.Přijedeme 15:25 do Bozaka,tak kdyby jste byli venku,tak nám příjďte naproti :slight_smile: ...Joooooo a nechte mě aspoň jednu gnoču,jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Se na vás těšinkáme!pá
20. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Kuř buřt ženy,

bylo to jako obvykle super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tobeš mě nakonec tak nas.al, že jsem ho místo plácání osprchovala studenou vodou a byl klid :rolling_eyes: :rolling_eyes: Fakt mě vytočil dneska do vrtule :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Krom nádobí už mám uklizeno,t ak to zmáknu a půjdu se asi naložit do vany, abych si trošku oddechla :wink:

Hlásím, že Lucka tady má bryndoš a buď Luca nebo Mic tu maj vršek z flašky, průhlednej Nuby :wink: Leni rukavice jsem zatím nenašla, třeba zítra při podrobnějším úklidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak krásnou středu :wink:
20. led 2010 v 19:51  • Odpověz
tak já taky hlásím, že jsem vás moooc ráda viděla.

Mak ...vršek je můj.

Tak pa pááá ... vypínám komplík.
20. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky tak už nám to jede...normálně to je story...jsem přijela domů, vyndávám věci z kočáru, že pak vytáhnu Kubíka, najednou houká siréna hasičská ta co svolává hasiče a do pěti minut nejela elektrika...tak jdeme koukat co se děje no nejela celá dědina, tak že půjdem dát Kubíka do postýlky, ten se samozřejmě při převlíkání probudil tak to byl řev...tak že mu dám mlíko říkám aha jak to ohřiju, tak na sporáku...pak mi teda usnul v náruči při svíčkách...a před chvilkou zapli elekřinu...psala kamoška že vyhořel nebo hořel jeden článek na transformátoru co mají nad barákem...

Bryndák je náš, víčko Miciny...
20. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Dobré ráno!

Mak, díky za včerejšek, bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Fajn relax, pak jsem si doma furt zpívala Ladygaga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Jen večer mě už tak bolely záda, že jsem myslela, že se ani nedoplazím do postele :rolling_eyes: .

Mic, ještě jednou se omlouváme za ten kousanec Míši :pensive: .

Tady zas od večera kydá :angry: , myslím, že by pro letošní zimu už mohlo stačit :confounded: .
21. led 2010 v 07:08  • Odpověz
Bré ráno,

rukavice máme...víte,kde byly?? :grinning: :grinning: :grinning: ..v čepici :grinning: :grinning: ,kterou jsem narazila Davoušovi na hlavu :grinning: :grinning: .V autě jsem mu ji sundala a tam najednou se objevily rukavice :grinning: ,až Jaňouch večer psala,že je dala do čepice,tak mě to docvaklo :grinning: .

Taky jsem vás moc ráda viděla :dizzy_face: .

Ten sníh mě taky se.e :rolling_eyes: .

Jdu něco pracovat,tak zatím pá
21. led 2010 v 07:22  • Odpověz
Jsem koukala jak jsme se sešly s příspěvkama hezky po sobě :grinning: .

Makouši, jestli ještě nakoukneš, tak si užijte zítřejší akcičku, moc se nevožer a aužijte si lyžovačku :dizzy_face: .

Nás čeká dneska odpo plavčo, jinak nic.
21. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahojky babuchy .... jdu¨vás jen pozdravit, nez pofrčím do BK.

Zuzi ... v poho ani neví, že to má ....Mirek jak to viděl, tak hned říká ...to má od Nellinky?
:grinning:

No nic ...valím ...tak se tu mnějte krásně ...pa pááááá
21. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahojte,

Ještě koukám, už mám umytý nádobí po včerejšku, ani toho moc není a žehlím. Vašek šel s Tobim do školky a domluvit nám geodeta, potřebujem zaměřit pomezek :wink:

Zuzi díky, snad to bude aspoň stát za to :grinning: :grinning: :grinning: Vožrat a já jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tos viděla kde? :grinning: :grinning: :grinning:

Micouši ať to dneska dobře dopadne :wink:

A jsem ráda, že jste včera přijely, bylo to fakt fajn :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Makouši,vůbec nepiješ,že...takhle Ti křivdit :grinning: :grinning: :grinning: .David mě ráno říkal,že ze mě šly celou noc výpary :grinning: :grinning: .nechápu,po jednom polejváku :grinning: .
Já už mám půlku povinností za sebou,ještě něco málo a prdím na to.Odpo jedu do Třebové naposledy k Mudře a pak už budu doma.Budu pomáhat mamce píct koláče,zítra frčá s tatíkem k ségře do SO :wink: .

tak jdu napsat upomínky smrádkům,tak snad se s tím nebudu piplat jak minule :angry: .Zatím pá
21. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobrou chuť v skoropoledne :wink: .

Makouši, promiň, já jsem zapomněla, ty seš ten zapřísáhlej abstinent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Mic, taky držím pěsti :wink: .

My jsme byly dopo nakoupit, táhla jsem Nelldu na bobách, ale z části jsou silnice posypaný drobným štěrkem, takže to pěkně drhlo a já se dřela jak vůl :angry: :rolling_eyes: . Venku byla kosa jak sfiňa, jsem se nekoukla na teploměr než jsme šly, ale až jsme byly zpět doma a bylo -8°C :fearful: .
21. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Tý jo 10.000 se blíží, co? :slight_smile:
21. led 2010 v 11:58  • Odpověz
čao ženy.

Jsem doma.
Miky je do zítřka do večera na tom Prostředním a já se pustím do natírání zábradlí ...ale že byse mi nějak chtělo :confused:

tak jsem dorazila na gyndu a dr. mi říkala ..no doufám další maminka, která si sem jde koupit miminko :confused: :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes: . tak jsem ji hned sklamala :pensive:

Jinak mi udělala ty stěry , odebrala hafo krve a budu čekat 3 týdny, na výsledky z hystologie ... tohle je vždycky pro mě strašně divný období, čekat na výsledky, jak to dopadne a v pondělí budu vědět zda mám aspoň ready játra, či ne.

Já jak jsem jela tak jsem měla - 9,5stup.

Míšovi jsem dneska v KIK koupila 2 pyžamka za 89 kč ... teda jako jedno stálo 89,- ....ale jsem moc ráda, jelikož má dohromady 3 a každej den mi jedno pročůrá, takže nestíhám prát. a za 89,-kč to je krásná cena.

Pak jsem se ještě stavila v penny pro nějaký jídlo a valila domů ....450,-kč za jídlo v pr.... a skoro nic jsem neodnesla ... fakt mazec a to jsme se dívala jen po těch nejlevnějších věcech ... z nápisem LEVŇEJI :confused:
21. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Včera jsem Miškovi už vyrušila převalovák ...jako sundala tu vrchní desku a má jen komodu ...bylo to takové zvláštní ...jako že už nemám to miminečko moje malušký :confused:
21. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Hoj, tak já byla dneska zase v Bozaku, jsem tam teď furt :grinning: ale zastavila jsem se u ségry na kafo, pak u našich a pak s Míšou na salát, na nákup do Alberta, pětikilo v řiti a nevím za co, koupila jsem si akorát mrkev na oběd a nějaký jogurty a toaletní papír...nechápu :rolling_eyes:

Dneska byla venku docela solidní kosa, jsem si doma zapomněla čepici a mrzly mi ouška...chuděry ty moje plachty :grinning:
Makelína už si užívá v Karlovicích co? Se má.....
21. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
ty jo ... zde je dneska mrtvolno ...já natírám to zábradlí a jsem silidně sjetá ... už mám i jiskru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dobré ráno,

Slávovi přejeme k dnešnímu svátku hlavně zdravíčko a pevný nervy :wink: ....v práci :grinning:
22. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Já jsem ráno vstávala na dvakrát,bo se mě vůbec nechtělo vylízat....pak jsem venku pomrzla a půl hodin jsem rozmrzala,než jsem byla schopná vůbec něco dělat.

teď jsem si uvařila kafíčko a čajínek,vypiju to a budu se vrhnout na práci,ať to mám z krku.Dneska toho moc nemám.

Micouši,žiješ? :grinning:

Jj,Makelína se má...když si představím,že jsme měli taky dneska odjíždet a jedeme tak leda do pr :rolling_eyes: ,tak je mě z toho smutno.Příští týden k ségře taky nepojedeme,bo její tchýně má oslavu,tak to odložíme na ten další,pokud budeme v oukeju.
22. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky ženy.

Žiju :grinning: .... Mirek to pak za mně dotřeůl, to co se muselo natírat ze schodů a já tam nedošáhla .... hned to zase vypadá o míoc lépe.

Pro Mišánka si jedeme v 18:00 ... tak chci zase něco udělat a hlavně se dokopat a dát věci na MMB.

Zítra jdu na Hasičskou schůzi ... budou se tam i zapíjet 2 děti .... to mně zas bude bolet pupíček ...jeuíí jauííí.

A v nedělu jdeme popřát taťkovi k 59 narozkám. ... takže se ani nebudu hádat kdo bude řídit .... vezmu si to dobrovolně :grinning:
22. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,
kdo jezdite s detma do Boskovic na plavco,jak dlouho trva ten jeden kurz?ted zacal myslim v lednu a dalsi?je jeste jeden do prazdnin?nevite nektera?
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojky Jity.

3 měsíce .... a na konci března, nebo na začátku dubna začíná další.
22. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.