• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zduř dorostenky!

Jitu, letošní plavčo je jaksi jinak, nějak jsem to nepostřehla, do kdy tento kurz je. :rolling_eyes: Ale klasicky to bývalo do prázdnin - 2 kurzy za školní rok. Tak nevím, jestli další budou otvírat až od září???? :confused: Jedině si tam zkus zavolat - na TJ Rytmus.

Mic, umyvadlo se skříňkou boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , vypadá to moc pěkně :dizzy_face: . Kolik, že stálo? :confused:

Leni, díkec za přání pro manžela, vyřídím mu to :slight_smile: . Kam jste měli dneska vyrážet? Nějak mi to uniklo.
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Aha, tak než jsem to doťukala, tak Mic už tě informuje :grinning: .
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Taky přejeme Sllláááávvííííkkooovvviii všcko nejlěpčííí a hlavně hodnou ženušku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi ...stálo 4900,- ... teda jako i ze skříňkou ...ale je to mazec
22. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Zuzky,diky :wink:

ja jsem prave slysela,ze pry je jen do brezna,loni byl delsi,ze jo?

Vy chodite plavcit?
Jestli zacne v dubnu jeste jedentak urcite nastoupime,jen si rkamneni to pozde?uz bude mit dva roky.
22. led 2010 v 09:30  • Odpověz
já teda doufám, že začne i 3 ..... to by byl pro ně nesmysl aby nezačal ..my chodíme nechodíme :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz
asi jo,pokud tenhle skonci v breznu,by nevidelali,co?

jsi u vzp?
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ne ne .... u zpmv
22. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Jitu, my jsme u VZP. My teď jezdíme plavčit odpo, ale je to už pro většé děcka - ty dopolední kurzy jsou lepší.
Já si myslím, že nikdy není pozdě chodit plavat :wink: , i když je lepší čím dřív začneš.

Mic, tak ta pálka to je mazec, ale vypadá to fakt super :dizzy_face:. A díky za přáníčko :dizzy_face:, vyřídím, krom té ženušky, tu už má - dokonce hodnou víc než dost :grinning:.
22. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Já jsem si musela odběhnout otevřít tchánovi - dovezli Slávovi dárek k svátku - lisovaný brikety z bukovýho dřeva. ALe fakt su za to ráda :dizzy_face: , aspoň máme čím topit :sunglasses: .
22. led 2010 v 09:48  • Odpověz
:hearts: POZOR :hearts: POZOR :hearts: POZOR :hearts: POZOR :hearts:

DNE 20.2.2010 se budou konat narozeniny :hearts:Zuzky:hearts: a :hearts:Zuzky:hearts:

KDE: V Restauračním zařízeni u Micánků

V KOLIK: to je fuk

Jsou zváni VŠICI ... teda ženy z Boskovicka , manželátka a díťátka

Spaní bude pro 2 rodiny .... nebo se více rodin vyspí v jedom pokoji.

Peřiny sebou !!!!!!!!!

CO VY NA TO
22. led 2010 v 09:50  • Odpověz
ty vole ... to jsou dárky :grinning: :grinning: :grinning: ... jde vidět, že je krize a každej myslím na potřebný :grinning:
22. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Zuzi .... popravdě to bylo jediné , co se nám líbylo ... no teda i další, ale to stálo 8000,- a víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Hele, ty tam chceš díťátka, já jsem myslela, že je necháme doma, protože pochybuju, že někdo, kdo bude spát u vás a nebude muset dělat řidiče, tak že si nevožere držtičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
My asi Nellouška doma necháme bo se tam s ní nemíním nervovat a furt ju utěšovat.
22. led 2010 v 09:56  • Odpověz
POZOR POZOR

ještě k té pozvánce:

Veliké dary přijímáme den předem, aby se mohly včas uskladnit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz
A běž něco dělat, když seš bez dítětě, huš, mazej.
Já se jdu konečně nasnídat bo jsi mě sem vytáhla ještě před snídaní :grinning: , Nellda už je naštěstí najezená.

Jinak počítám, že se tady objevím kolem poledne :wink: .
22. led 2010 v 09:59  • Odpověz
A jdu, zduř buřt, musím to tady trochu pofackovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
22. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Já zmenšuju ty fotky na MMB ... takže makám až se ze mně hulí ... běš se napapat, ať neumřeš hladem :dizzy_face:

ko apopraskal nám šamot v krbu. tak ještě musím napst reklamáciu
22. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Dobré ranko,

tak naše dítko má horečku a je celé bez energie...asi se mu prořezávají ty zoubky...chůdě moje malý :pensive: :pensive: :pensive:

Slávovi vše nej nej nej, hlavně at ho ty ženský doma moc nezlobí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic umyvadlo je suuuuuuprové a ta barva skřínky něco pro moje oko....už máš i zrcadlo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hm tak dítě mi právě uslo v náruči....sedím tu na baloně páč nemáme židli k pc, tak ho aspon využiji když jsem to v těhu nestihla.... :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Luci, dr mi říkal, že taky teď řáděj viroozy
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz
Zuzi K.

proplaci ti neco pojistovna na plavco?

Mic,vse nejlepsi k nastavajicim narozkam :wink:
22. led 2010 v 10:10  • Odpověz
co to tu čtu?????ajéééééje,raději budu dělat dobrovolnýho řidiče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to teda bude spojeny s kolaudací? :wink:

Mě se nic nechce :unamused: ..jsem strašně líná :rolling_eyes:

Čau Jituš :slight_smile:
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Holky myslíte si, že je tohle dobré na saně nebo je lepší ta dřevěná,ale nikde ji momentálně nemají :pensive: :pensive:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30139875
22. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Leni ... jak řídit .... omlouvá se pouze těhotenství v nrpití.

Ok .. já teda díťátko taky nechám doma :grinning: ........... nééé pokud to půjde, tak ho asi odtěhuju na Prostřední.

Mluvila jsem z Mak ... po obídos jde na pařbu ...a že Tobíka se taky pokusí odeslat do Lipasu.
22. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Luci, to ti nepovím ... já mám to dřevěný ještě po nás ....
22. led 2010 v 10:46  • Odpověz
a sakra,to abych si pohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Makelíně nezávidím :grinning: .My jdeme na pařbu zítra a teda dobrovolně budu nepít.

Zuzi,měli jsme jet k ségře a v NE za Makoušama do Karlovic :pensive:
22. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Leni
ty uz chodis do prace? :confused: kde pracujes?

Dnes mam honku,pecu trubicky ze 3 davek,tak hlidam troubu :wink:
22. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Jitu, co slavíte??? :fearful: Že bych se pozvala :grinning: . VZP nám plavčo proplatila jen jednou, před rokem, pak už ludry nic nedávali :angry: :confounded: a ani teď se k tomu nemají :confounded: .

Sakra, chtěla jsem ještě na něco reagovat a už zas nevím :rolling_eyes: . Jinak dřela jsem jak Bulhar :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vysála jsem celej spodek, vydrhla všechny koupelny i WC a do toho prudí Nellouš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
22. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Leni, a farokára ještě nefárá? :fearful: To je mrzuté :unamused: , gor, dkyž jste měli v plánu nějakou akci.
22. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
ZPMV to taky krouhal ... já taky debordelizuju ...mám zde takovejch těch milion tašek co v nich je nasipané všechno ...akt mazec ... uplně to nesnáším ....blééééééééé
22. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
už jen 10 příspěvků a po dlouh námaze zdoláme 10 000 vku
22. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.