• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, úklid ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já se za chvilku půjdu natáhnout a dočíst knížku od Makouše :wink: . Jsem si měla půjčit aspoň 3 :grinning: .

Kdepak se toulá Jaňouch?

Leni, proč Makelíně nezávidíš pařbu? Když přeci nebude chtít pít, tak pít nebude :wink: . Víš, co tam budou mít jídla? :sunglasses: A myslím aji na bowling půjdou, takže fajn odreagovačka. Hned bych to brala. :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jojo, 10.000 se blíží a Makouš nikde :grinning: .

Luci, kolik má Kubík teplotu? Myslíš, že to má k těm zubům?
22. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Cpu se mrkvovým salátem :dizzy_face: , doufám, že pak nebudu žlutá bo ho mám fakt do kýble :grinning: .
22. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ráno měl 37,8 takže to je jen zvýšená ne???

My dnes máme těstoviny s nějakou omáčkou...a už jsem mamku navnadila aby udělala něco jako makelína a ejhle ten den co byl sraz byl nějaký recept v aha..trochu jiný, ale taky se špenátem a smetanou...
22. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
No zatím bych to brala jako zvýšenou, ale jak bude mít nad 38°C a delší dobru, tak aby neměl nějakou virozu. Chudák malej.

Jinak jsme včera byli plavčit, Nellda si to užila ohromně, dokonce byli se Slávou aji 3x na tobogánu. :wink: Tak se hezky vyblbla.
Pak jsme si skočili na pizzerku posedět, tak to bylo fajn :dizzy_face: . Dom jsme dorazili až v 19.30. Jednu nevýhodu to odpolední plavání má - vždycky se stavíme někde na jídlo :grinning: , ale to nebude pravidlem :grinning: .
22. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teď se Nelliša zavřela v pokojíku, tak doufám, že tam nebude vyvádět nějaký alotrie. Místo aby spala, tak blbasí :rolling_eyes: .
22. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Kde ste zas všici? Já už tu moc dlouho nebudu - půjdu se natáhnout.
22. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Odpo asi zajedem do Svitav koupit něco taťkovi a Slávovýmu taťkovi k svátku :unamused: , i když se mi teda nikam nechce.
22. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
9999 to je ještě hezčí číslo než 10.000, že jo? :sunglasses:
10.000 máte co ste chtěly, někde couráte a já to pak musím honit za vás :grinning:
Zuzi tak ted měl po odečtu 36,9 takže uvidíme jestli mu to zase stoupne nebo ne....ale je takovej, že si nechce hrát pořád jen nosit... :pensive:
22. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
No tak to třeba bude k těm zubům :wink: .
22. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Zuzi .. to bych ti neudělala, abych ti to vyžrala :grinning:
22. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No nic, kobyla začíná haprovat, tak jdu číst. :wink: Tož pěkné plodně odpoledne :slight_smile: .
22. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tobě taky :dizzy_face:
22. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
JSem tu

Zuzi-to k nam by ses urcite nenasomrovala :frowning2: MAme v rodine pohreb :frowning2: :frowning2:
trubky jsem pekla skoro 3 hodky a pak jeste plnila,bylo jich kolem 100ks!

JIna diky za info o plavcu,musim si to pohlidat,kdy se prihlasit.
TAk hezky vikend vsem.................
22. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jity ... na to už se přihlas tak na začátku března .. pak může bejt pozdě .... možná i dřív ..... a platí se to hned.
22. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak už mám Mišiša doma ..má po sobě nějaké červené flíčky .... doufám, že to nebude ekzem :confused:
22. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Vypínám komplík .. tak pa pááá a krásný víkend
22. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holá holá,sobota volá :slight_smile: ...krásné umrzlé ráno,

to je pro mě luxus spát do půl 8 :sweat_smile: ,takže jsem do růžova :slight_smile: ,jsem s Davoušem po snídani,velkej Davouš šel do dílny se vrhnout na auto....no,jen tak to nebude :unamused: ...Na víkend je klokan,ale v týdnu mám já smůlu s autem :pensive:...Jsem zvědavá,jak pojedu do toho Brniska v úterý...se ztratím ihned po vystoupení z busu..vlakem tuplem,to bych nepřelezla ani ve Skalici :sweat_smile:.No jo,jsem rozmazlená na auto :confounded:..8let k dispozici každý den a teď tohle..

My se jdeme umýt,oblíct a jdu udělat salátek,máme na něho chuť :slight_smile: ,na obídek budeme mít obrácenej řízek, br.kaši a rajč.salát.,na zítřek musím něco vymyslet...ale nevím co...David chce svíčkovou,ale nechce se mě jít pro maseno do obchodu...leda,že bych ji udělala z kuřecích prs :slight_smile: .

Včera jsem vydrhla konečně koupelku a normálně jsem se pak poblila,ale teda teď nevím z čeho,jestli z toho přípravku a nebo z nějakýho jídla :confused: .V práci jsem měla 2 zákusky a tím,že na to nejsem zvyklá,tak mě to koplo bo nevím...

Tak já jdu něco dělat.Večer jedeme na tu oslavu těch 30tin,tak nevím,jak se tu ukážu..snad po O a nebo než pojedeme.David asi pojede dřív,bo já musím udat Davídka,tak pojedu,jak ho u ségry nachystám na spaní.Přece jenom 3 děti je dost :grinning: a zovna ti 3 vydají za 10 našich band :grinning: .

Tak zatím páááá
23. led 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj ženy, tak já dneska taky lezla z postele u po sedmé a hurá do obchodu, při pohledu na teploměr mě teda málem mrsklo, ale mě se teda nezdálo, že je -18°C, no a babička má dokonce -20°C a to jsou ty teploměry od sebe asi dvacet metrů :grinning:

No jo Leni, ty jsi jak Mates..ten měl jet nedávno z jedné pařby domů busem, že se tam nechtěl moc dlouho zdržovat a nakonec šel dobrovolně i na Jízdárnu, protože kluci měli na tři ráno domluvený odvoz, tak aby nemusel tím busem...prý ani neví, jak se do toho leze :grinning: ale ty máš výhodu, od vás jezdí bus až na Zvonařku, takže nemusíš přestupovat v Kr.Poli na šalinu...tak si zjisti spoj, který ti jede rovnou, jo a vlastně nebudeš muset přestupovat ani ve Skalici...

My měli jet dneska po obídku, taky na oslavu, ale jedeme až zítra, dneska nevařím, od včera je guláš, tak si ho Mates dojí a já si vařím zeleninovou polívku a zítra budou řízky a já si udělám pangáska, mám na něho chuť a dlouho jsem ho neměla....tak si dám, do nosu, udělám asi br kaši a bude...

tak jdu něco dělat, Mates je ještě v práci, ale snad brzo přijede, jel si vymalovat kancl :grinning: se tomu musím smát, ještě si tam bude asi pokládat plovoučku...bych chtěla vidět našeho ředitele, jak si maluje kancla pokládá podlahu :grinning: :grinning:

tak pa pa

jo a díky za pozvánku, určitě dojedu, ale nevím jestli komplet...
23. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Tak já mám zatopeny,vysáty dole v hale,udělanej salátek(a že se mě povedl :grinning: ),hoženy v troubě na tu svíčkovou,naládovany 2 pračky a teď se vrhnu na vysátí a vytření..to snad do hoďky zmáknu,akorát do oběda :slight_smile: .Ještě bych chtěla odstrojit stromek :sweat_smile: .

Jani,jj,jedou od nás ráno 2 spoje přímo,takže v tom by problém nebyl,ale pro mě je problém pak cestovat po tom Brně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak bych to neřešila,kdyby mě bus vyklopil před úřadem a pak zase nalodil :slight_smile: .A to přesedání jsem myslela ve Skalici,kdybych jela vlakem,to musím přesedat.
23. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Hoj babuchy!

Tak my právě přebíráme Nellinčinu skříň a vyřazujem malý věci. Dneska nemáme nic v plánu, ven asi nepůjdem - ráno tady taky bylo -18°C. :rolling_eyes:

Včera jsme byli v těch Svitavách, nakoupili jsme k svátkům už i Nellince, podobnou věc jak měl Tobil tu vrtačku na to letadlo. :dizzy_face:
23. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Hmmm rajčatovej salátek bych si taky dala, ale bez cibule, akorát bych ho ale musela jíst tak aby na mě Martin neviděl...nesnáší rajčata :grinning: on je prostě divnej...

Leni a kam že to jedeš?
Já jdu taky vytřít podlahy, vysávala jsem včera, koupelnu mám taky hotovo, ještě vyžehlit :confounded: to se mi ale nechce, jenže jsem byla dát prát další prádlo a ještě budu mít jednu pračku, takže už bych toho zase měla moc...chjo, já si snad pořídím, takovej ten mandl, kam to prádlo jenom strkáš a ono ti vyleze rovný :grinning: :grinning: protože tohle mě fakt neba.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

Jdu vás jen pozdravit.

Taťka z Mirkem dole dělaj ty dveře do obýváků, takže všude stráááášnej mrdník. Jdu na nádobí dokud Miky chrní ...ani to myčka nepojme kolik toho mám.

Večer jdu na tu schůzi a zítra jedem na obídos taťkovi na ty narozky, takýe se ukážu asi až večer.

Tak se tu mnějte krááásně.

pa pááááááááá
23. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jé, tak si ty všechny oslavy a pařby užijte :wink: .

My jsme původně měli jít dneska k našim popřát taťkovi k svátku, ale ségra tam půjde až zítra, tak aby to naši neměli roztahaný, tak tam taky skáknem zítra. Pak na otočku ke tchánovcům a dom.

Teď jsme právě přišli z venku, Sláva s Nelldou bobovali, byli jsme tam asi 1/2 hodiny a úplně stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zima jak v Rusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak se jdu podívat na recept na nějakou dobrou pomazánku, abysme si dali na véču :wink: .

Tak se mějte fajn, užijte si sobotu, zítra snad nakouknu :slight_smile: .
23. led 2010 v 15:36  • Odpověz
No tak já jsem si dala polívečku a zalehla bych do pelechu, ale nemůžu, zase bych nespala večer, prádlo jsem samo nevyžehlila, nechám si to na zítra na večer, Martin jede za bývalým kolegou, tak budu u telky žehlit, dneska jsem aspoň vytřela a udělala zbytek...chjo, jsem zhnilá jak veš, ale to je tím, že jsem odpoledne děsně utahaná... :confounded: a přitom nic nedělám :grinning: :grinning:

Mic tak si to večer užij a moc se neopij, ať tě nebolí pupíček :grinning:
23. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Ty jo, taky snad ještě všichni vyspávají opici, nebo co :grinning: jinak dobré ráno...já jdu za chvilku obalovat řízečky Matesovi a pangáska sobě a po obídku jedeme na oslavu, tak se těším...zase na chvilku vypadnu z domu...¨

Akorát Martin je opět v práci, což je vážně super , že ho to baví :rolling_eyes:
Mic, jak dopadla schůze, doufám, že dobře :grinning:

Na zítra se mi objednala návštěva, dojede ségra a sestřenka, tak se těším :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky ženy ...

jdu vás jen pozdravit ..... a dneska na pc prdííím ......

včera jsem se pěkně obumbala ...ale bylo to sjůůůper .............. až na to, že jsem málem zmrzla ... ještě teď mám tu zimu zalezlou v kostech.

tak pa páá a pěkný nedělní večer
24. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Teda, tady to včera frčelo :fearful: .

My jsme po O vyrazili k našim, pak ke tchánovcům a v 19.30 jsme byli doma jak na koni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teď už nemůžu spat :rolling_eyes: .

No nic, půjdu ještě zalezt do postele než se Nellda vzbudí.
25. led 2010 v 06:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.