• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dobré ráno,

já jsem zmrzlá jak ho.no...Zase bude do ST trvat,než se to tu vytopí :rolling_eyes: .David mě doveze větráček,tak budu u něho rozmrzat.Jsem přišla ráno do práce jak rampouch a ještě k tomu jsem hodila takovou držku před školou,že jsem se jen ohlížela,jestli mě nikdo neviděl :sweat_smile: ,bo by byl asi počůranej smíchy :grinning: :grinning: .Je to tu všude samej led :angry: :angry: .

My jsme se jen tak poflakovali včera,byli jsme bobovat a pak si užívali teplo domova :slight_smile: .Jinak v sobota dobry,jsem nějak extra nepila,tak mě pupíček nebolel :slight_smile: ,dojeli jsme po 1hod.,malej spal u ségra,tak jsem dá se říct cely dopo prospala.

Jdu něco pracovat,zítra mám jet na to školení,tak mám o jeden den v tomto týdnu míň,tak to nebude žádny flákando.Zatím pá
25. led 2010 v 07:45  • Odpověz
ahojky ženy...

ty jo ...hlásí ještě brutálnější mrazi ...mazeeeccc

Chtěla bych dneska něco vkládat na mmb ...ale když mě to tááák nebaví .... blééé

Mirek je taky dneska na školení ... tak prý přijede dřív .. o hovidíme.

Míša má chudák celej znisanej palec .. jako pod nehtem ... zmáčkla jsem mu na to o z podnehtu vyteklo ....uplný zelenisko .. samozdřejmně strašně plakal.. Vůbec nevím s čeho to má .. má to uplně pod celím lůžkem ... jestli sui tam něco píchl ...nevím.

Zítra jdem na očkování, tak by ,u mohla dát na to dr. nějakou mastičku ... nebo spíš hlavně se mu na to podívá. .... ale kdybych si toho nevšimla, tak bych vůbec nevěděla, že to tam má ... přitom ho o muselo bolet jak čert.
25. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Zdarec palec v poledne!

Auvajjavaj, chudák Míša, to musí bolet jak kráva. Možná si tam něco píchl. :frowning2:

Já právě obídkuju - zelí, br.knedle a masátko. :wink: Dopo tady byli naši bo jsme tam nechali včera sáňky - silnice byly bez sněhu :rolling_eyes: , takže Nellda musela šlapat.

Došlo nám vyúčtování plynu, naštěstí nám vrací :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale utrácet nebudem - musíme to nechat na horší časy :unamused: .

Luc, tys byla v Blansku se dívat v tom Nejči na ty komody z toho letáku jak jsme se dívaly u Mic? Jde mi to, jestli je tam mají vystavený. Chceme Nellince nějak dovybavit pokojíček a přemýšleli jsme nad těma komodama plus ještě nějaký skříňě a regály. Nellinka dostala peníze na Vánoce, tak jí je utratíme :wink: .
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Zuzi, jak tenkrát jsem jela omrknout ten obejvák ... tak ho tam neměly ... to znamená, že vše nevystavuují.
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Hm, chtěli jsme to ještě omrknout a ošahat, nemám ráda, když kupuju zajíce v pytli :grinning: . V Boskovicích mají z toho Tip Top - druhu nábytku jen TV stolek, kterej stoprocentně kupovat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No, ale je z katalogu Black Red White, odkud máme i obývaci stěnu a ta je celkem kvalitní. Tak se musíme se Slávou ještě domluvit, akci mají jen do 31.1.
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás je stav pořád stejný, Kubík měl i 38,5 tak ted střídáme sirup a čípky, dneska už teda horečku neměl, ale je pořád takovej jinej, jako že ho něco bolí...jak to měl na rtíkách naběhlí dobíla tak ted to má dočervena jako od krve...v noci se pořád budíme, tak je to hrůza

zuzi moc tě nepotěším, ty komody tam vystavený nemají teda zrovna ty dvě co mají v akci, mají tam jen jednu, která má jakoby jedny dvířka a pak celou obývakovou stěnu...momentálně tam mají i ten obývák co má Micina, oni to mají celý předělaný, ale ty komody tam nemají..já jen vím, že si k nim pak dokoupím pojezdy železný, protože ty co jsou u toho jsou plastový a moc to nejezdí, prostě polský nábytek, ale co bych chtěla za tu cenu že...takže takhle...
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Holky myslíte si že je tohle bezpečný do dětskýho pokoje, nepřevrátí se to??? :confused: :confused:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40047675
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Zuzi ... ale nechci tě strašit ... ale já kupovala tu stěnu za 12 500,- a za 2 měséce v ascu ji melí za 7900,-
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Lucim já budu kupoat něco podobného Míšovi, ale v červené a teda jen policer, né okýnka. .... řekla bych že je to stejný matroš s čeho mám v obejváku ten stolek.
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jo jo je to něco podobnýho jako je ten stolek Lack...já jsem původně chtěla jen poličky jak do obýváku tak do dětskýho pokoje, na knížky a fotky, ale paní ji prodává na MMB v barvě bříze za 1600 a zdá se být ok, tak přemýšlím jestli ji koupit nebo ne...můžu ji dát jak do obýváku tak Kubívkovy do pokojíku...
25. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Mic, i tak jsou ty komody za fajn cenu.

Ta knihovnička z Ikei se snad dá i přivrtat ke zdi, ale věřím, že děcka to bude lákat po tom lozit jako po žebříku. :unamused:
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Právě z toho mám stracch.... :frowning2:
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
My jsme se z mirkem taky o tom bavily, že to na 100% přivrtáme ke zdi.
25. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojte,

jdu vás pozdravit, se mě jaksi tu nechce sedět, stačí že tu sedím furt u těch poblblejch inzerátů na práci :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ráno jsem měla ten pohovor :wink: Zatím nic nevím, prej bude ještě jedno kolo, to bych se měla dozvědět do konce týdne, říkala paní, že písne mejl všem, i kdybych tu práci nedostala :confounded: Tak uvidíme :wink: Pak jsem se jen na skok stavila ve Vaňkovce, chtěla jsem Vaškovi koupit hodinky k narozeninám, ale tchýňka jak na sviňu nebyla v práci, tak se tam budu muset ještě jednou vydat :wink: Okoukla jsem lyže, vybrala jsem si náááádherný černý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale nejsou chechtáky :cry: :cry: :cry: takže si na ně musím počkat :frowning2:

Dočetla jsem vás, vidím, že jsem o nic nepřišla, s 60tinama jsem srozumněná, mám už domluvený hlídání Tobouše v Lipasu, dokonce od čtvrtka, takže se už těším. Mic a veledary nebudou, takže vám oběma ho dovezem až na místo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Víkend byl fajn, v pátek ta akce, tam jsme jeli nakonec až na večeři, Vašek tam teda byl už od rána, ale mě se nechělo chodit po firmě, tak jsem byla doma. Já dežo jsem si doma zapomněla lodičky k šatům, takže jsem si musela nutně v Tescu koupit nový :grinning: :grinning: :grinning: maj tak 8cm podpatek, tak jsem v nich celej čtvrtek večer a v pátek chodila u babičky, abych si trošku zvykla :grinning: :grinning: :grinning: Ale nakonec se to vydařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zpočátku, když jsme tam přijeli, jsem si přišla jak exot, znala jsem tam jednoho člobrdu a ten seděl úplně jinde, takže večeře byla krapet rozpačitá, ale jak se rozjela živá hudba, známí dorazili, seznámila jsem se i s jeho manželkou, docela střelená ženská, takže jsme tam propařili celej zbytek večera :grinning: :grinning: :grinning: Rumíček tam tekl proudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

V sobotu jsem vyrazila s taťkou lyžovat, odpoledne jsem ale byla hyn, takže jsem od 5, kdy jsem vytuhla spala až do rána :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a neděli jsme u babičky už prolenošili, bylo furt -12° a tak se mi nechtělo ani na sjezdovku :unamused: :unamused: :unamused:
25. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Marky, tak držím moc palečky, ať to víjde.
25. led 2010 v 17:39  • Odpověz
dneska to balím ... pa pááá
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Jsem doma z angličtiny, láduju do sebe dort, co dostal včera Tobi od bábušky ještě k narozeninám :wink: Dneska je mi jaksi divno, takže to asi brzy zalomím, zítra mě čeká další pohovor, zase v Brně, si příjdu jak debil, furt tam a zpátky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hlavně aby z toho něco káplo :angry:

Mic a co ty, jsi tu dneska moc nepobyla? :confused:
25. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdu vám popřát dobrou noc :wink: .

Mak, hlavně, že ste si to užili o víkendu, zítra budu držet pěsti, snad dnešní nebo zítřejší pohovor výjde :wink: .

My jsme byli v jedné školce, měli den otevřených dveří, byli jsme tam 1,5 hodiny a nemohli jsme Nelldu dostat dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nevěděla s čím si hrát dřív :grinning: . S tamníma učitelkama se známe - oba jsme tam chodili do školky. :slight_smile:

Jinak to jdu zalomit a kukat na Vyprávěj :wink: .
25. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Kde ste všechny? :confused: :confused: :confused:
25. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

Jdu vás jen pozdravit ...vzbudím Mišku a valíme na to očko ...pak ještě valím do Boskovic na to očkování a pak se stavíme za babičkou na Prostředním.

Tak se tu opatrujte.

papá
26. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Tý jo Mic, v takovou pro tebe brzskou hodinu vyrážíš ven? :confused:

Jinak dobré ráno.
V noci zas kydalo :confounded: a mně se nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nic teda v plánu nemám, jen asi upeču chleba.
26. led 2010 v 07:31  • Odpověz
dobre rano

zas ta bila sracka venku,ja uz nechci.................!
Makel drzim tez palce.
26. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Zdarec babuzéény.

Jsem doma a Miška právě usnul.

Očkování v pohodě, ale pokud do pátku nebude mít ten nechtík v pohodě, tak jdeme na chýru a tam mu to strhnou ... jsem s toho uplně na maděru.

Mněla jsem se u Mak stavit pro černou mast a samo že jsem na to zapoměla .... ale Mirek by měl zítra něco přivíst z maryjánky, tak třeba to zabere.

Nedokážu si představit, že by někdo tohle děla bobečkovi mímu malinkýmu .......... hrozná představa.

Jinak jsem si v DMku koupila v akci ariel ...2 kg prášek a1,5l tekutého za 250,-kč ....což super cena , akorát mě nasralo, že nemaj ty akční ubrousky ....chjo
26. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Mic, tak snad se mu to zlepší, chudáčkovi :unamused: .

Já jsem upekla chlebík a udělala brokolicovou pomazánku, tak jsme si s MM dali :dizzy_face: . Teď je půjdu aspoň na chvilku vypakovat ven, ať se Nellda vyprdí, byla celej den doma. :grinning:
26. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Hé ...brokolicová pomazánka .. to zní lákavě.

Zuzi ...uděláš na tu naši šedesátku česnekáčky???? .........ňamíííííííííííííííííííí

Jo a napadlo mě, že je vlastně ještě na spaní i děcák ...karymatky mám :sweat_smile:

Jinak už jsem také domlouvala Mišišovo hlídání na toho 20tého.

Mirek právě brousí sádroš v tom pokoji na spaní, takže to vypadá slibně, že by to mělo teda bejt obyvatelné :sweat_smile:
26. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Poraďte mi co mám zítra uvařit ....něco lehkého ..... a dá se říct z ničeho, jelikož doma nic nemáme ... jo brambory máme :grinning:
26. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj berunky,

tak jsem doma v pořádku :slight_smile: ...byl to mazec-to školení :pensive: ..

Mic,moc na vás nebo spíš na Michálka myslíme :frowning2: ,bobeček malej..hlavně,ať ho to nebolí :pensive: .Posíláme pofoukáníčko.

Jdeme papat,ještě se ukážu.
26. led 2010 v 17:32  • Odpověz
jééé mě se přehouplo 11 000 a ani jsem si toho nevšimla :sweat_smile:
26. led 2010 v 18:52  • Odpověz
ženy, pro dnešek se s vámi loučím .... pa páááááááá
26. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.