• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jsme vykoupani,malej šel na chvilku za našima a David frčel do dílny-opravuje auti :pensive: .Já už to taky balím,bo jsem kantároš.

Micouši,my pofrčíme domů spát,takže s náma si hlavu nelam :wink: .Buď pro nás někdo přijede a nebo se vetřeme ke Kafkoušům :grinning: ,pokud teda nebudou u vás spát...Co Zuzi?

Nooooo,česnekáčci by bodly!!Klidně Ti teto příjdu pomoct :wink:

Holky,já mám z té dnešní porady hlavu jak meloun :confounded: ....jejejejejejejejejj,tooooolik moc průserů......musím to začí řešit,tento týden budu mít přesčasy jako na začátku,když jsem nastoupila :unamused: .

No nic,tak se mějte a brou nocinu.Zítra se ukážu,jak budu mít chvilku nebo spíš,jak si ji udělám.pá
26. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ostuda zlobivá, mooc dlouho jsem tu nebyla. Občas ještě chodím na brigádku do obchodu. Ale kdyžby byl nějaký srazík , tak se mi ozvěte, vezmu dítka a dorazíme, když nebudu pracovat, kdyžtak pište sms tu si přečtu vždy. Zítra jdu s Haničkou k zápisu do 1. třídy, tak jsem zvědavá jak jí to půjde. Hned po zápisu, zítra jedeme až do neděle k našim, pak od 1.2. do 3.2. jdu zas do práce, v pátek 5.2. jdeme s holkama ze školky na školní ples, jen dámská jízda, v sobotu je u nás karneval. Tak pak to snad už bude trochu volnější. Díky logopedii už Hanča zvládá r, ř, tak jsem ráda. Kuba ostuda nechce na nočník, občas ho naženu na záchod, ale většinou je všechno k kalhotech :angry: . Mrknu asi až příští týden, u našich je boj s počítačem, jedině, když budou chlapáci v práci. Slibuji, že mrknu. Zatím ahojky
26. led 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Zduř buchtičky :wink:

Se mi tu dneska nechtělo sedět, tak jsem na to prděla :wink:

Zítra mě čeká opět cesta do Brna a na celý den, jdu na druhý kolo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mě už to fakt nebavííííííííííí, ach jo :rolling_eyes: Tak snad to aspoň nějak dopadne :wink:

Přijela jsem domů v půl 3, potkala jsem ve Vaňkovce ještě tchýňku, tak mě vytáhla na kafe :wink: Koupila jsem si nový lyžičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dostala jsem denska svolení od manžílka :dizzy_face: tak mi udělal radost, doufám, že mi je dá i dohromady, protože vázání je zvlášť a ještě tento týden bych je chtěla jet do Olešnice prubnout, vypadá to, že ještě stihnem prubnout jednou Alpy, tak ať mám lyžičky zajetý :wink:

Ve Vaňkovce je spousta slev, to je hrůza, nakupovala bych až bych brečela, chtěla jsem si koupit krásný stříbrný společenský kalhoty, ale když jsem si zkusila to ono číslo, který by mi jako mělo být a nezapla jsem zip, tak mě omejvalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na hovno fakt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Mic tak z brambor je mraky jídel, koukni na mimáč :wink: Ale nejjednoduší jsou asi zapečený brambory a jestli vám zbylo ještě uzený, tak s tím :wink: Nebo si dejte zemáky s mlíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak kdybys fakt nevěděla, tak těstoviny doma máš a tak na sladko, třeba s tvarohem, makem :wink: a s máslem :wink:
26. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahooooooooooj Dani, teda to je dost, že jsi se ukázala :dizzy_face: Srazík plánujeme, tak dáme vědět, jinak mrkni na rajče na fotky z hor, kde jsme trávili s manželatama Silvestříka :wink:
26. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Vašek si včera vymyslel chleby ve vajíčku, že nám tu zbyl nějakej chleba, tak prej aby se nevyhodil :grinning: Když je ta krize :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vašíček byl tak hodnej, že mi pomohl a usmažili jsme a udělali spolu chlebíky ve vajíčku asi ze štrycle chleba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALe jsou mňamkózní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni tak to s prací moc nepřeháněj, víš jak, nic se nemá přehánět a práce už vůbec ne :grinning:
Hele a proč nebudete spát u Micoušů? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Jako kdo z vás nebude pít, to je přeci blbost, 60tiny jsou jednou v životě :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: Nechceš nám snad nic říct, že :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Vložila jsem na rajče fotky z té akce u Micoušů :wink: Od nás jich z posledně moc nemám, tak tam ani nemám co dát :unamused: Jo a dodejte fotky z hor, já taky nemám všechny :wink:
26. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Zduř buřt při ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: !

Zdravím po dlouhé době Danču! :wink: To je mazec, že Hanička už půjde do školy :fearful: .

Já už su vzhůru od 5.15 :rolling_eyes: , Nellda se taky vzbudila před 6. hod. :rolling_eyes: .

Ja tady zima jak prase -20°C :rolling_eyes:.

Mak, držíme dál pěsti. Tak manžílek pustil koruny, jo? :grinning:

Leni, však se pak domluvíme, jak a co ohledně auta u Micoušů :wink:. Já už jsem hlásila Slávovi, že neřídím :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no moc se na to netvářil.

Jééééé, zrovna hrají v TV Nohavizovu Ldovskou zimu - to fakt sedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
27. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Dobré ranko, tak u nás hlásíme -23 stupňů, dneska do školky nejdeme, jdeme až po 12 h na ten zápis, zítra jestli mě u našich pustí k netu, tak písnu , jak to probíhalo. U nás se pořád vstává v těch 6 hod, je sice pravda , že ve 20 hod večer už chrní, tak se pak nemám čemu divit, ale už jsem si zvykla. Marky, pak mi hoďte nějaký odkaz na to rajče, ať vím kde to hledat. Já chlapa nikam nedostanu, ani na ten ples ne, jdeme tedy jen ženské. S námi fakt počítat jen na srazíky s dětmi. Jdu zaběhnout ještě pro čerstvé rohlíčky na snídani a něco na cestu. Zatím tedy ahojky
27. led 2010 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz
Fotky od Micoušů jsou super, jenom nevím, proč tam vypadám jak dežo :rolling_eyes: . Nebo teda já vím proč vypadám jak dežo, ale všude?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdem důle, Nellda měla kašu na snídani už v 6.30, to bude mít za chvilku zas hlad. :grinning: Já se jdu taky nabaštit :wink: .
27. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás hlásím -20°, zima jak v Rusku :confounded: :confounded: :confounded: Vašek šel s Tobešem do školky, tak snad neumrzli a já se půjdu zahřát k nádobí :wink:

Dneska jsem se na to vyflákla, z os.důvodů a nechce se mi to ženušky rozebírat :wink: Udělám si odpočinkový den, potřebuju si zařídit nějaký věci, sednout opět k inzerátům a podělat i něco doma, bo jsem za ty dva dny nic nestihla :unamused:

Dani hodím ti do IP nějaké údaje, máme to rajče zaheslované, tak aby ses tam dostala :wink:

Držíme Haničce palce, aby to pěkně dneska zvládla a pak podej reference, jak to s ní vypadá :dizzy_face: Je to už fakt velká holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi jj, manžílek pustil chlupa, tak jsem si je koupila, pak vám je vyfotím :wink:
27. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Kdepak je Jaňouch? :confused: Doufám, že je ok.

A už jdem, tož pěkný zmrzlý den. Já jdu kolem 11.hod. na ty výsledky krve, tak na mě myslete :pensive: . Kolem poledne načóhnu. :wink:
27. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Já jdu taky něco dělat, zkoukla jsem nějaký inzoše, tak jdu pracovat :grinning:
27. led 2010 v 08:47  • Odpověz
27. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Zdarec babuchy,

se tu chlámu :grinning: :grinning: .no nic,zase mám pubertální chvilku...

Makám jak o dušu,až se mě z toho všeho nechce..

Zuzouši,mooooooc držím všechno co mám,ať máš výsledky o.k. :dizzy_face:

Já jsem si včera koupila v New Yourku :grinning: tríííčo za 79,-,vestičku slušivou a k tomu tríčo :dizzy_face:,no a pak v CaA dlouhej svetříííík :dizzy_face:..dneska se mě hodil ani si nedovedete předsdtavit jak.No ale hlavní je,že jsem se se vším vlezla do 500,-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem říkala Davidovi,že po výplatě vyrazíme,bo potřebuje kalhoty,já taky a o malym nemluvě-ze všeho mě vyrostl..akutně potřebujeme trička s d.r. :unamused:,tepláky a chci se kouknout po nějaké bundě...všude mají 50-70%...

Dani,no konečně :dizzy_face:
27. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak jsem občíhla fotky na rajčeti, je vidět , že jste si to jak dospěli tak i děti pěkně na horách užili.
Já se do Brna mrknu v neděli, dnes jen profrčíme, vyfasuju penízky od dědečka :dizzy_face: , tak je tam asi hned utratím, potřebuju nějaká trika pro tu naši školačku , jestli bude dnes komunikovat sama. Měla by za třídní Mirkovu sestřenici, snad zas neudělá nějakou ostudu, minule ji ve školce nepozdravila, ještě se na ni šklebila a to bylo řečí, že je nevychovaná. Jdu chystat obídek, pak už nebudu mít čas ani nakouknout.
Čekám na důležitý email či hovor z Brna z genetiky. Nevím jestli jsem vám říkala, že mají u mě podezření na Marfanův syndrom, nějaké genetické onemocnění, že mám hubenou postavu, srdeční vadu, oční vadu, křivou páteř, zuby do huby se mi nevejdou.... , vzali mi krev, že tím se to stoprocentně potvrdí. Tak jsem zvědavá, popisem by to na mě sedělo. Tak na nás v poledne myslete. Zatím pa
27. led 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Babuchy.

Moc vás zdravím-.

Jé Dani, no konečně že taky dojdeš.

ty jo ..Dani ...co to píšeš ....a co by to znamelo ??? .. zní to děsivě.

Půjdu čučnou na teploměra pokud už je tam solidnějc tak půjdem tak na půl hoďky ven .......... zeleninovou polívku už mám uvařenou ... tak tu dneska poobídkujeme.

Ty jo ... u násdnení ani ten chleba na chleba ve vaju .....

Dani ... jinak 20.2 se u nás konaj 60tiny mě a Zuzky tak doufám, že z manželosem dorazíš.

Vlastně ani Janouch nepsapla, zda dorazí z manželochem ... s toho už se nevyvlíkneš.

Leni, prpoč jako u nás nechcete spát ... u nás není žádná všivárna ???? :angry: :angry: :angry: :angry:
27. led 2010 v 10:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ,Micouši,ty voe,to si teda nemyslím vůbec!!!Víš proč????Bo já blijánkuju a nerada bych vám to tam pokřtila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Decka,já jsem dneska jak kdybych si něco dala :grinning: ,se furt tlemím...to bude tím mrazem :grinning:

Dani,proboha,co to je??? :frowning2: ..moc na tebe myslím...pak nám písni!!!!!!

Jdu na dýchánek do sborovny :slight_smile:
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Zuzouši,kde se flákáš...
27. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jsem tu :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Danči, taky držím pěsti, ať genetika to podezření nepotvrdí. :unamused:

Jinak výsledky ok :wink: :slight_smile: .

Nelldu hlídala mamča, tak viděla CD z plavání 3x :rolling_eyes: . Nellina to musí každej den vidět nejmíň 2x, narcistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
27. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Leňouchu, na čem jedeš? :grinning: Že seš tak vysmátá? :grinning:

Asi jsem nemocná - nebaví mě shopingovat :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
27. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tož kde ste cácory?
Já jsem doobědvala - rizotko, k tomu sýr, kyselý okurčičky a nakládanou červenou řepu :sunglasses: .
Nellda snědla hovězí polívku, co mamča donesla. :wink:
27. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Leňouchu .. an to ser ... já tak blinkám ... budem blinkat spolu.

Já byla na Fejsu a přemýšlím, že zalehnu za Miškem ...vuááááááááááááá bych spala.

Zuzi ... já mám zas nemocnou peněženku ... ta taky nechce shopingovat :angry:
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
bych si tááák dala Zuzčiny česnekáčky už teď ....ňamíííííííí
27. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Micouši, tak si je udělej - pecnu máš, tak co ti brání?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
ale nevím to správné knou hou :grinning:
27. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
když svítí to sluníčko, tak jše veselej http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii/5016751/ ...ale stejně je to jak na horách
27. led 2010 v 15:20  • Odpověz
CHtěla jsem jít ještě z malím ven ....ale zase se mu začíná spouštět sopel ... ten dopolední mrazík mu asi stačil ....
27. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Mic, fakt jak na horách :grinning: a teď jsem na Seznamu četla, že má připadnout až 30cm sněhu :angry: :rolling_eyes: .

Hele, nou hau ti ráda sdělím :grinning: :wink: .

Byly jsme s Nelli naproti Slávovi, pěkně jsme promrzly a nemůžu se zahřát :confounded: . Už jsme po večeři - dělala jsem zapečený raženky se sýrem, salámem a kompot. hruškou :dizzy_face: .
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.