• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mirek právě přijel , zbaštily jsem polívku a jsou dole ... já jdu jen sem odskočit kuli inzerátům, takže sem pro dnešek s váma loučím.

Zuzi ... tžakže mi pak to správné knou hou řekněš , ju :grinning:

papáááááááá
27. led 2010 v 18:49  • Odpověz
ahoj holčiny, hlásím se od našich. Zápis docela v klidu, myslela jsem, že toho budou chtít víc, ale ani písničku ani básničku jsme neříkali, asi vezmou každého, jinak by mělu prázdnou třídu. Ale na co se ptali Hanča věděla.
Já bych na tu oslavu dojela, ale manžu asi nepřemluvím, tak kdybych mohla i samotná, tak bych dojela. Je to s dětmi či bez dětí ? Od kdy do kdy.
Jinak ta vada by žádnou změnu pro mě neznamenala, jen bych aspoň věděla proč jsem tak hubená, to k tomu patří, pak hlídat oči, záda , srdíčko, když se zdravotní stav nezhorší, tak se dožiješ důchodového věku, já mam tedy nedomykavost chlopní, zatím je to v normě. No a zjistili mi to až když jsem čekala Hanču, ta krev by to tedy jen potvrdila, ale 2 genetičky si myslí, že to určo mám.
Marky furt hledáš práci, jak pokračuje rekonstrukce domečku? Já jsem zvědavá kam na podzim půjdu pracovat, tam kam chodím na brigádu mě na stálo těžko vezme, 4 prodavačky se jí prý nevyplatí. Tak jsem zvědavá, kde skončím. A co ostatní už se snažílkujete. Zítra zas mrknu, to bude volný počítač. Pěkný večer
27. led 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky ženy.

No to je mi oučast.

Dai, tpo je mi líto, že máš talkovédle problémy ... to je hrůza.

Jinak samozdřejmně můžeš přijet i bez manžílka, ale skus ho překecet ...aspoň ho poznáme .... budem rády.
Děti si vem podle toho, jak chceš ty, ale každej se jich zříká :o))

NO a na čase se ještě domluvíme.

Já zítra odesílám Míšu do BK ... tak doufám, že něco udělám.
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Hoj ženy,

jsem jakási bez nálady a bez energie, tak vás jdu jen pozdravit, že žijem, ale pomalu zapadáváme tím bílým svinstvem :rolling_eyes: .
28. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Béle svinstvo mi taky padá za limec :grinning:

Miška chrní ...málem jsem to zabalila s ním ......

odpo půjdem na chvlku na sáně.
28. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj berunky,

vůbec nestíhám a nevím,co dřív :pensive: ..teď to asi nebude lepší až do konce příštího týdne..se z toho poseru :frowning2: .Jdu vás jen pozdravit a zase mizím.Pokusím se ukázat večír,jestli dřív neodpadnu.V práci budu tak do půl 4,pak musím pro malýho do školky a pak se uvidí,ale zpět se mě jít už teda nechce :confounded: .Tak zatím pá
28. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Dneska to balím ... pa pááááááá
28. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojky,

to naše malý jak mě vidí na netu tak hned řve a sápe se po mě...takže musím jít....

Jen jsem přes kamošku narazila na tohle....

http://www.gyn-amb-kupkova.cz/fotoalbum.htm

Když si sjedete dolů na 6.1.2007 tak tam najdete malýho Tobíka Honse...
28. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Marky omlouvám se, ale prostě jsem neodolala když jsem ho viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Dobrý večer,

Makelína už má dva dny kopr, takže se jí nic nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsme s Vaškem dopoledne uklízeli, vrhli jsme se na Tobiho hračky, předělali mu konečně všechno do větších boxů, dokonce Vašek našel ještě nějaké příslušenství k vláčkům, takže máme zase o cosi víc věcí, ty jo, na to budem asi potřebovat samostatnej pokoj :grinning: :grinning: :grinning: Ale taky jsme to protřídili, něco povyhazovali, co bylo rozbitý, něco Vašek spravil a něco jsme schovali pro případné další dětičky či vnoučátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec jsme společnýma silama ještě spravili postel, co nám jaksi vrzala :sweat_smile: a už je to lepší, už o nás nebude vědět celá ulice :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Udělali jsme si obídek, jen jsem osmahla kuřecí s bramborem a dali si bez chudáčka Tobouška do nosíku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:

Odpolko už jsme se jen váleli a šli i brzo spát, byla jsem jakási zmrzlá, tak jsem si v 8 vlezla do vany a vylezla až v půl 10, to už mi byla zima :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
No a dneska jsem se dopoledne válela v posteli, Tobika vodí do školky Vašek, tak mám tento týden vegáč :wink: NO a kolem 9 jsem se konečně vyhrabala z postele, namalovala si gesichta a jela do Brniska kůpit manžíkovi dáreček k narozeninám, furt tu básní o hodinkách, tak snad se mu budou líbit :wink: Nebyly nejlevnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem mlžila a on tu celý odpoledne vykládal, jak by je chtěl, a jak se mu líbily tamty a tamty :grinning: :grinning: :grinning: a jak se mám vykašlat na zítřejší město, dát mu prachy a že si je koupí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad bude mít opravdu radost :wink:

A musím ho pochválit, udělal dneska oběd, nechala jsem mu tu vepřový, tak upekl maso na česneku a k tomu brambory z trouby, mňaaaaaaaaaaam, tak jsme měli výbornou večeři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Mic domeček ze včerejška paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to jako v pohádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani snad to nebude tak hrozný, i kdyby ti tu nemoc potvrdily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A určitě s manžou dojeďte, jenom ho k nám vem, nás se bát nemusí :wink: Aspoň trošku pokecáme. POkud by s tebou nejel, tak děti nech doma, my Tobeše taky necháme, aspoň budem moct v neděli dýl chrápat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: Teda jestli nás Micouši nevyhodí nějak podezřele brzy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Co furt máte proti tomu sněhu? :confused: :confused: :confused: Já sjem z něj nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V sobotu nebo neděli chci jet do Olešnice prubnout ty nový lyžičky, nechcete se někdo přidat??? Pojedeme všichni, Tobik na malý lyžičky a na boby, tak kdyby se někomu chtělo :wink:
28. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Zuz, ať je brzo líp :wink: :wink: :wink: A gratuluju k dobrým výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luc ta fotka je příšerná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tu jsem jí posílala já, no jo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: TO už je dlouuuuuuuuuuuho :confused: :confused: :confused: :frowning2: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Vstááááávat a cvičit!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

To je vopruz jak sfiňa - Nellda nespí od 5.30 :rolling_eyes: , teď tam straší v kuchyni s MM, už převlečená, nasnídaná. No na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Včera jsme jeli odpo plavčit, silnice odpor - samo, že sníh držel :confounded:. Pak jsme rychle šupali objednat ty komody Nelldě do pokojíčku a rychle na sanatorku Sláva na masáž. Za 14 jdu s ním na masage, na krk :dizzy_face: . Dom jsme dojeli v 7. :unamused: .

Mě teda ten sníh sejří fest :rolling_eyes: , kvůli sračkám, který si natáháme do garáže :rolling_eyes: . V sobotu se chystáme s našima do České Třebové k tetě, dát jí ještě dárky k Vánocům :sweat_smile: , nějak nám to dřív nevyšlo.
Chtěla jsem jet do Ikei, ale pochybuju, že Slávu v nedělu ukecám :unamused: .
29. led 2010 v 06:57  • Odpověz
Malej Tobiášek je náhodou boží :dizzy_face: , vůbec bych ho nepoznala :fearful: :wink: .
Mak, to máš fajn, že máš Vaška doma. Dneska Nellda přemlouvala Slávu, ať taky zůstane doma :cry: .
29. led 2010 v 06:58  • Odpověz
Tak nám táta odešel do práce :unamused: . Dopo půjdem asi ven odhrnout sníh, Nellda se aspoň vyblbne a snad unaví, aby po obědě usnula.
29. led 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno berunky,

opět nestíhám,ale ale udělala jsem si čas a dočetla vás..ještě,že toho není x stránek :slight_smile: .

U nás se zase všechno sere...Davouš velkej chytá rýmu,mě včera začalo bolet ucho a malej do rána zase začal kašlat :pensive: .takže super.

Marky,jak je to s tím magnesiem na tu laryngitidu????? doktorovi ho tahat nebudu,pokud se nebude dusit,bo by mu zase narval kortikoidy :confounded: .vydržíme na Fenistilu dokud to půjde..

Včera večer jsem jela s davoušem do Brna dát jednomu řidičovi eura..no silnice mazec :confounded: ..a furt kydalo...ale v Brně nee..

Jdu něco dělat,mám sáhodlouhej seznam úkolů,abych na něco nezapoměla a že toho je :unamused: .Se z toho po :rolling_eyes: ..

Marky,do Olešnice by jsme dorazili dle toho,jak na tom všichni budemem :wink:.Jeli by jste zase dopo a nebo až po obědě??Vzala bych Davídkovi taky lyže.

tak zatím pá
29. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Zdarec ženuchy.

Tak Miky ráno odcestoval do Bk .... a pravděpodobně ho přivezem zítra.

Zachvilku se pustím do uklízení ... už se mi s toho prachu zase začíná rozjíždět ekzoš.

Marky, domluvím se z Mirkem a kdyžtalk by jsme do Olešnice všichni dorazily ... bylo by to fajne akhle vypadnout.
Ale ještě nevím, co mi řekne.

Holky ... co Jaňouch ... už tu podezdřele dlouho nebyla.

Mak díkec za opravení kindervajíček .o))))
29. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Takže Olešnice to v nedělu jistí ....
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak, Nellda v posteli, teď si tam zpívá Chytili jsme pučmelouda,.... :grinning: DOufám, že usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Sníh jsme odmetly jen tady za plotem, i tak mi to stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , setřela jsem garáž bo po včerejšku to tam plavalo :confounded: . Zvládla jsem ještě vysát celej spodek, umýt umavadla a WC, vyleštit zrcadla a dopatlaný skla ve dveřích do obýváku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale jsem hotovson, záda mě bolí jak kráva :rolling_eyes: .

Mic, to máš fajn, žes udala Míšu. Tchánovci si Nellouška chtěli vzít dneska do zítřka, ale tím, že pojedem dopo k té tetě, tak to nemá cenu. Ale zkusíme se domluvit, že by si ju vzali se soboty na nedělu. :wink: Snad to klapne.
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Vyrazíme už v dopoledních hodinách ??? ... nebo kdy???? ...nebo až po los obídos????
29. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Doufám, že pojedete všichni do té Olešnice ...Zuzi ... i ty
29. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Dneska dělám žraloka z br. kaší ......... doufám, že se mi povede ... už nám dlouho straší v mražáku.
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Tý jo Micino, zas netíš, místo abys makala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdybych ukecala Slávu na Ikeu, tak bysme nedojeli. Ale vidím to bledě. No každopádně musí Sláva v nedělu dopo minimálně do 11.30 do práce, tak jestli bysme jeli do Olešnice, tak až po O. :wink:
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
A Nellda už spí. Hurá! :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás se už spinká, snad zase nasadíme režim jedem spánek za den to by bylo super...

V sobotu jdeme plesat, tak uvidíme jestli se k Vám dostane bych taky prubla lyžičky,ale nemám kalhoty jen ty veliký a v těch se blbě jezdí, druhý už má půjčený Tomova ségra...

holky tak vám přemýšlím pořád s tím těhu...jsem si říkala, jak na to koncem léta začneme pracovat, aby byl co nejdelší věkový rozestup a teď nevím, páč jsem na jiný diskuzi četla, že když půjdu z MD na necschopenku, tak je to zralý na kontrolu ze sociálky, což by se nemuselo líbit prý ani mýmu zaměstnavateli, když prvních 14 dní platí on...ale u nás v práci jsou ok a nebo prostě jim to oznámit, že na tom budeme pracovat, že třeba v lednu můžu nastoupit zpět již těhotná a to na pár měsíců...tak Vám nevím...a nedokážu si představit, že na konci tohoto roku bychom měli být už 4.... :grinning:
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jinak mi máme pivní gulášek a Kubík má špenátek, nevím jestli si raději nedám špenát,ale moc ho není, tak počkám co sní on....
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
to my na konci roku určo 4 nebudem

Zuzi ...prď na Ikeu ... dojeďte za náma .. bude čuryna ....uděláme si fajne odpoledne.
29. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.