• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Na půdě mám spoustu věcí, bych mohla dělat výprodej, třeba dva šicí stroje takový ty starodávný i se stolem je to památka na babičku, by se mi líbili ve vstupní hale kdybych nějakou měla....
29. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Zduř,

co sedíte doma buchty? Ven běžte, co doma na prdelce, tam se jenom kyne :wink:

My byli od půl 9 venku a dorazili jsme až kolem 11, taktak jsem stihla uvařit na oběd aspoň rizoto :wink: :wink: Ale je tam dobře, není tam zima a v tom sněhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZUzouši, co se tak dřeš ty joudo? :confused: :confused: :confused: :confused: Ty jo, proč radši neodpočíváš :confused: :confused: :confused: :confused: Začínáš mi připomínat Léňu, i když té bych křivdila, bo už víme, jak to s ní a tou její domácí prací je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že Leňajs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě osobně se ty golfky taky nelíbí, příjdou mi hrozný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A navíc hrozně robusní, brala bych něco lehčího :wink: A navíc, já bych brala nafukovací kola, ne tyhle malinký? Kde s tím chceš jezdit, s tímhle tak po asfaltu a když budeš chtít vyrazit k vám do dědiny, tak se udřeš :unamused: :unamused: :unamused:
29. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Vašek jel dneska do Hradce, ale právě volal, že už jsou na cestě domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak se těším.

V pondělí má chlapec narozeniny, tak nás v sobotu čeká oslava, šikovná Makelínka mu dá dáreček, o kterým on už týden v kuse mluví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem mu šla koupit jen maličkost, chtěl ještě dežodorant a chci mu ho dát jen tak a hodinky až večír, až budem sami, tak jsem mu do telefonu říkala, že jsme mu s Tobim byli koupit dáreček, tak se čertil, že on ho nechce, že chce ty hodinky a že prej vymejšlím bejkárny, místo abych ho poslouchala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je sranda, doufám jen, že se mu budou líbit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ohledně kočáru - já se taky vždycky radila se Slávou, nebo to konzultovala - bez něj bych kočár nekoupila - aby ho aspoň neviděl. :wink:

Teď jsme se právě po telefonu bavili, že bysme se potřebovali zbavit toho červenýho kočáru, akorát nám v garáži zavazí. :unamused:
29. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Tak to já taky chodila po kočárkách s Tomem aby si ho i on vyzkoušel, ale když se mi nějaký líbil,tak už jsem si ho nenechala vymluvit... :grinning:
29. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Zuz a co v Ikei? Vždyť jme tam byli před 14 dnama? A v tomhle počasí bych se asi radši tak daleko netáhla, v rádiu hlásí směr Brno furt bouračky a to má furt sněžit, na to se vykvákni, radši pojeď do Olešnice :grinning: :grinning: :grinning:

Takže v neděli jo? Já bych to vidělat třeba kolem 11 hodiny tam, jako jsme tam byli minule s Léňou a pak půjdem k panu "moc děkuji, ooooooo, děkuji velice" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na oběd ne? Co Leni? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vy mi budete hlídat dítě a vožralýho manžela, kterej jde zítra na ples, tak bude mít tak trojku v krvi ještě :grinning: a já půjdu lýýýýýýýýýžovat :wink:
Jé, tak Vašoun je 1.2.? Nellda má 2.2. svátek, švára je 3.2. - narozky a já hned 5.2. :wink: .

Sláva by taky potřeboval hodinky, ale holt má do prosince čas :grinning: .
Jé marky a nahoď foto lyžiček nebo jaký sis koupila??? :confused: :confused:
29. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Já jsem to taky konzultovala s manželem, výběr, ale stejně jsem si jistě jako mnoho z vás udělala co jsem chtěla a koupila si ten, co se líbil nejvíc mě, protože řekněme si to narovinu, chlapům je to v podstatě šumák :grinning: :grinning: :grinning: To je jako by se mnou konzultoval jakou si koupí vrtačku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ty nejdeš s Vašounem na ples? :fearful:
V Ikei konkrétně nic nechci, možná kuličky :grinning: :grinning: :grinning:, že bysme si jen tak oddechli, ale ještě uvidíme, netrvám na tom na 100péro :wink:.
29. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ty jo únor nabitej jak drak :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Vašek to začne a pěkně to pokračuje, Zuz a to ještě Vaškova ségra pokračuje 7.2. a neteř Emuška 20.2. :grinning:
29. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tobik nebyl ve školce? Že ste řádili venku?

Nellda zatím ještě spí. :slight_smile: A mě honí mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
No, já jsem únorem taky neskončila :grinning: , 7.2. neteř svátek a 28.2. další neteř narozky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A myslím ještě Petr má svátek - Slávův brácha.
29. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
No, původně jsem chtěla tyhle Heady :wink: http://www.hervis.cz/global_hervis_cz/html/inc/popup_image.html?imgsrc=/imperia/md/images/hervis_cz_09/3svetsportu/zimnisporty/head_vzor-450.jpg&width=450&height=450 Ale ty mi pán vymluvil, že prej jsou spíš pro začátečníky a jelikož jezdím odmalička, tak by to asi nebylo ono. Zkusím najít ty, co jsem si koupila, jsou to černý Blizardy :dizzy_face:
No a nás je synovec Páta 11.2. pak je Tomáš 16.2. a pak je brácha 20.2. :grinning: :grinning: :grinning:
Nakonec mám tady ty Blizardy, nahoře, černý :wink: http://www.hervis.cz/rsync_hervis_cz/flugblatt/2010/kw3/angebote_seite%203.pdf Ve skutečnosti jsou ale mnohem hezčejší :dizzy_face: :dizzy_face: Vašek se včera smál, že mají jen 145cm :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
Zuz nemusím být všude :grinning: :grinning: :grinning: Tohle je ples gymplu, tam chodí každej rok sám :wink:
29. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tobiš byl dneska doma, protože maj dneska ve školce volno :wink: Jsou pololetní prázdniny, takže by tam nikdo nebyl :wink: Jaksi jsem ho utahala, bo už 45minut spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jé ty jsou pěkný a určo se Ti na nich bude dobře jezdit, když jsi zkušená lyžařka, já to za tu dobu zase beztak všechno zapomněla...týden na horách byl super, to se člověk rozlyžoval, ale takhle...
29. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Marky, bych zapoměla ... v nedělu ti vrátím ty kačky ...omlouvám se, že mám 4 dny spož´do ...ale Mirek je donesl až včera .... takže se omlouvám a mooooc mě hamba fackuje.
29. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Váš dočíst :angry: ..

kdo roztáhl tu stránku kufa :rolling_eyes: .

takže v neděli,jo?Hmm,se na to vyseru,bo musím naklusat do práce odpo :angry: .
29. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Krejčířová, nemáš to v práci flákat, nemusela bys v neděli do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
A já žádnou stránku roztaženou nemám :sunglasses: . Hele a proč to nedoděláš dneska v práci místo v neděli?
29. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
V poho Micino :wink:

Leni, ser na prácu :wink: Tam půjdeš večír :wink:
29. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jinak lyžičky jsouu pěkný :dizzy_face: , jen já bych je měla na 2 věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale včera jsme se Slávou říkali, že bysme pak chtěli začít oba lyžovat :slight_smile: .
29. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tý jo Micino, ty seš ostuda :astonished: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Makouši, napočítej jí pořádný úúúúúúúroky! :grinning:
29. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Včera jsme se v komerčce stavovali pro potvrzení pro daňový přiznání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak jsem doma pracně :stuck_out_tongue_closed_eyes: spočítala, že měsíčně splácíme 11.500Kč za hypošku - teda za úroky + životní pojištění :unamused: . To by se utrácelo :grinning: .
29. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
To je správný příštup Zuzi, já vás ještě všechny zdechlinky donutím!!!!!!! Lyže jsou bomba sport :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já je miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže úrok dělá Dvě padesát .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Však se taky stydí????? :pensive: :grinning:

Mak, to mě se zas líbějh mooooc ..... a nafukovací kola na golfkách nehledej ... to je zas sporťák a ktomu už se vrátit nechci.
29. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Mak ... dám ti 3 koruny, abys na to netratila :grinning:
29. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Tý jo Mak, že bych si jela taky k tobě půjčit nějakej ten melcek, když máš tak super úrok? :grinning:

Hele, Micouši, už něco děláš? Nebo aspoň udělalas? Kromě žraloka :grinning: .
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.