• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jakýpak lítání .. uvařím hrnec čaje a šmitec ... na obídos bych udělala těstovinovej salát s fr. dresingem. To se jen naplácíá na talíř ... a hlavně zde nebudou utíkat děti .. pokud budem vevnitř. Pokud budem venku tak má vytáhlou skluzajdu, takovej domeček i bazén.
7. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Dneska budu dělat asi koprovku, abysme měli aspoň na 2 dny na O, ještě jsem ju nedělala, tak su zvědavá.
7. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tož mi je to jedno :wink: Kde to bude, v Boskách to je pro mě jednodušší a dostupnější, ale u Mic je to zase all inclusive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mic, tož je to na tobě :wink: . Ale nevím co Luca, Jaňouc, Léňa....

ALe já to beru :dizzy_face: :sunglasses: .
7. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Janča s náma asi těžko půjde, když bude v práci, to je zase blbý :unamused:
7. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já si jen zítra musím skočit na gyndu na preventivku :rolling_eyes: :confounded: , tak snad nebudou mít dovču, ale vůbec se mi tam nechce.
7. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
No právě :unamused: Jaňouch.
7. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Lůcu by třeba naložila Makel .. pokud by to teda šlo. Leňouch psala, že asi pojede za švagrovou, ale až ze srazíku ... tak by třeba dojela .. no doufám, že se ozve, no a Jaňouch pojede do práce Oplem a dojede za náme , enbo od nemocnice jezdí busy až na Poříčí, tak bych prto ní na zastávku frkla.
Hm, taky bych měla jít, ale musím se objednat, sakryš :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
1000 :sunglasses:
No nic jdu do knihovny, pak za Slávou do práce mu pomoct s fakturama, je tam sám :wink: .
7. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Zas Makelouš :angry: , dostaneš za uši, nevím, co je to úcta ke starším! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Teda ty nevíš! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No, uvidíme, až jak příjdou holky a co řeknou, protože nejjednodušší je to asi Mic pro tebe, ale zase Janči to bude určitě líto a nevím, kdy zítra končí a Lenka chce jet pryč, tož uvidíme :wink:
Zuzi, tak s dáš 2000 :grinning:
7. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak se nějak domluvte, já na vás kóknu večír nejpozdějc. :wink:
tož čus bambus :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ke starším, nebo ke stáří? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
No to je nejjednoduší pro mě :grinning: jaˇňouch se zachvikuu doufám připrdelí a domluvíme se. Spíš se taky bojím toho, že nebudu moct já do Boskovic kuli té káře.
7. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zuzi , tak pá a užij si knihovny , já jdu na to nádobí, než se mikeš vzbudí,
7. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Mě se nechce nic dělat :wink:
7. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojda,

mě se taky nechce nic dělat,ale mám uklízeny a umyty auto,uklizenou kuchyň,obývák,koupelnu a vysáty :slight_smile: ..dneska už na všechno kašlu.
7. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mic, sprchoše nejsou a asi ani nebudou :pensive: to mlíko je HA 300g a klasika je 600g

No s tím zítřkem nevím, pokud by jste u Mic byly až třeba do večera, tak bych dojela později, měla jsem v plánu, že jak půjdu za váma v Bozaku, tak půjdu zaplatit dovču a složenky, takže z Boskovic se dostanu nejdřív po čtvrté...tak bych asi potom dojela autem z Kunštátu...
7. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
jani a když to není HA tak to stojí 190? ... tak to víjde na stejno. Ta 300 je dost málo. Prď na toi aspoň se stím nemusíš tahat. V DM, to víjde sasi na stejno.

Ted jsem písala Makouškovi, že to u mě s tím autem vypadá bledě. ... no jasný že by se u nás bylo do večera :grinning:
7. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já budu muset kolem 5 zítra vypadnout, mám ještě domluvenou večer jednu schůzku kvůli baráku, takže já to do večera nevidím :wink: Mic, tak dojeď do Bozaku ty, uděláme si procházku či tak něco a zpět tě vezme Mirek ne? :wink: Projednout to zvládneš i busem nebo vlakem, je teplo, tak nepotáhneš miliardu věcí :wink:
7. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
tož se teda dohodnite a já se podle toho zařídím, ale čítám, že Lenča bude asi taky spěchat, pokud jede za ségrou, nebo ne??
7. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já vám furt říkám, že KUnĎÁK je cooooooooool slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, taky velká gratulace ke Kubíčkovým pokrokům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Marky, na zítra už hlásí ochlazení a chcanec ... busem nepojedu ... s kočárem ještě přestupovat v Letovkách. A Mirek asi zítra pojede domů kolem 19:00 .. co bych tam sama dělala. :pensive:

No nic .. holt teda nepůjdu :pensive:
7. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky, Tobiš je vzhůru a já potřebuju do města, tak ho jdu zpacifikovat a písnu večer jo? :wink: Musím využít toho krásnýho počasí :wink:

zatím zdar :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Pokud teda nebudu mít opravený auto.
7. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Marky, ale i tak se teda z Jaňouchem nepotkáš , jelikož jde po práci ještě něco vyřídit a ty v 17:00 jdeš pryč.
7. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.