• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
uklízím vedle šatnu a mám plněj šumák prachu a jakyhosi sajrajtu ... bléééé

poraďte mi, jak mám dneska toho žraloka udělat ...máte nějako specialitku ... jinak na něj dám jen rybí koření a osmahnu.
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Hehe, to byl jakejsi fofr. Anebo přenos myšlenek??? :grinning:
29. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tak naval 4,50 abych měla na papuče :grinning:
29. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Si hoď přes frňák šátek, ne?
Žraloka naporadím :unamused: , možná ještě obalit v mouce s tím kořením? Nevím, taťka tak dělá kapříka.
29. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Zuz tak Melcek asi ne, ale meloun jo, max z Lidlu voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Půjčím ti max melcek dluhu, to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jí to na Horním frčí ten net ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele Mic, doufám, že jsem to pantátovi u tebe moc nezavařila, když jsme ho dneska tak bonzla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Nebo dostanu v neděli baci baci a budu muset vrátit kolekci :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Hele, dluh nechci, mám vlastní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Žraloka taky neporadím nejedla jsem ho nikdy a ještě ani nedělala :confused: :confused: :confused: :confused: Mrkni na mimáč na recepty :wink:

DLuh ti smrdí, co? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ty voe, ty by ses ho nezbavila ráda? Já mileráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
29. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
Hele k těm golfkám. Já bych v prvé řadě uvažovala, kam s nima budu jezdit!!! Jestli jen do obchodu, tak proč ne, ale jestli třeba i u vás po dědině, tak to jsou dle mýho zcela zbytečný :unamused:
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Právě proto ti ho nabízím, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tobeš je vzhůru, jdu umýt nádobí :wink:
29. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Copak jezdím po dědině ? ... děláš jak kdyby jsi mně znala první den .....

né v poho .. řekla jsem jak to bylo ... že jsem ti volala kuli Olešnici a ty jsi mi na to řekla, že jsi ho viděla ...vždyť na tom nic není ..kdybycj viděla Vač´ška tak to taky řeknu, ne ...
29. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Zrovna mi volal pán, že v nedělu v 9:30 přijede na casuelko, tak doufám, že ho i odveze :sweat_smile:
29. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Mic, budu držet pěsti, ať se ho zbavíš :wink: .
29. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Dík

idu pokračovat v nějaké činosti ...
29. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
co tÿhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28859034&tab=8 ...alše ty sv. modré stejně vedou
29. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Mic tak zatím jsi nejezdila, ale přeci nemíníš do konce života sedět na baráku? :confused: :confused: :confused: :confused: To je přeci blbost ne? :wink: :wink: :wink:

Ok, kolekci mu stejně nevrátím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu udělat nějakou sváču, za chvílu tu bude Vašek :wink:
29. led 2010 v 15:42  • Odpověz
No já si spíš myslím, že ta obec není tak veliká, abych s ním musela jezdit kočárem ... :sweat_smile:

Tak jsem toho žraloka normálně naložila do ryb. koření ...do oleja ...nasolila ...a jsem zvědavá co s toho vznikne.
29. led 2010 v 15:50  • Odpověz
sem šla vyhrabat nějaké věci .. co budu fotit nammb a rozbyla jsem si obrázek co jsem dostala od mamky na památku :oúúúúú ....fakt su nasratááááá
29. led 2010 v 16:16  • Odpověz
holky, ještě přemejšlím nad těmato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29044341&tab=8 ...ale kde je sehnat levnějc
29. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Mic, ty vypadaj pěkně :wink: , ale ta cena.... :confounded: .

Já jsem musela v 14.30 narychlo vypnout PC bo na mě zazvonila mamča a byla tu až do 4. Doteď jsem byli venku se Slávou odklízet sníh. Ty dva šli ke tchánovcům a já potřebuju něco vykoumat na netu, tak nakukuju :wink: .
29. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Micino pokračování příště :wink:
29. led 2010 v 16:54  • Odpověz
dík ... už teď nestíhám :o))
29. led 2010 v 16:59  • Odpověz
chtěla bych se s těma golgkama vejít do 3000,-
29. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Zuzi ... tak colu už na akcičku máme koupenou ...Makelína vybrala freewex za 9,90v lidlu v akci ... takže sjuuper a nekupuj.
29. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Tak z Mirkem jsme se domluvily nad těmato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29044341&tab=8 a nebo těma sv. modrejma. .......ať si prej vyberu ... tak ted teda fakt nevím.
29. led 2010 v 18:34  • Odpověz
jo a dneska dovezl to pvc, takže to právě dává do obejváku ...pak dám los fotos
29. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Micino tak tu pro tebe mám 6balení ju? :wink: V nedělu ti to dovezu :wink: Nachystej si 356 kaček :wink: Jsem se kvůli tobě ani v Lídlovi nemohla rozšoupnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já kdybych si teda mohla vybrat, tak si vyberu ty černý, mrknu se ti večer ještě jinam na net, jestli je někde nemaj levnější, ty modrý mi příjdou jak od kolotočů :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jůůůůůůůů PVC, to bude už paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak řekni šéfikovi, ať hejbne kostrou :grinning:

Já jsem to teda nevydržela a Vašounkovi jsme s Tobim popřáli v klidu už dneska :wink: Má hroznou radost, furt tu chodí s hodinkama na ruce a vyhrnutým rukávem až po loket :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nejprve jsme mu dali jen ten dežodorant, co jsme koupili, k tomu čajíky, co má rád a nějaký vitamíny, bo je furt teď jakejsi rozsypanej, si myslel, že to je všechno, tak jsem ho ještě posadila a řekla, že pro něj mám ještě jeden dárek, dala jsem to do velké krabice, tak netušil, ale jak viděl veprostřed tu malinkou krabičku, tak už věděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prej jsem ho pěkně přelstila :grinning: :grinning: :grinning: Teď tu s Tobim mixujou těsto na dorta, pečem na zítra Krtkův dort, tak si na hodinkách na stopkách nastavil 35 minut a důležitě tu chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se z něho fakt poseru, jak málo stačí k radosti chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Mak, tak ho nech, když má ty nazozeniny :grinning: :dizzy_face: .
29. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.