• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já už su ospršená, Nellda vykoupaná a tatínek jde stírat podlahy :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: .

Holky, vy asi nevíte o nějaké dobré hospůdce v České Třebové, kde se dá dobře najíst, že?! :unamused: No, kdybyste věděly, tak mi dejte vědět, dííííky :wink: .
29. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Tož kde zase ste, Micouši co? Už máte lino? :wink: :wink: :wink: Hoď foto :wink:

Zuzi, jasan že vím o restauračce :wink: Jmenuje se to Restaurace Bohemia a je to přímo u cesty směr Ústí nad Orlicí, přikládám ti tu i webovky, je tam foto té restauračky. Chodíme tam s tou kámoškou z Třebové, když jsme u ní a fakt výýýýýýýýýborně tam vaří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě doporučuju :wink: http://www.czecot.com/cz/restaurace/6804_restaurace-bohemia-ceska-trebova
29. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
No niiiiiiiiiiiiič, dortík se mi venku chladí :wink: Manža nakrájel vekum, tak jdem dělat na zítřejší oslavu chlebíčky a jednohubky, zítra chci ještě uděla Pórkový závin se slaninkou, tak se mi to snad povede :wink:

Tož jdu :wink:
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Leni, jsem si uvědomila, že jsi se mě ptala na laryngitidu. Není to magnesko, co mu máš dát, ale Calcium. A dávkování dle krabičky, je to myslím čtvrt tablety rozpustit v troše vody a nechat ho to vypít, mělo by to zapůsobit. Nám to naposledy pomohlo. Nebo mrkni sem na koňa do té diskuze o laryně, tam to ty holky ze Slovenska vyloženě popisujou :wink:

Jo a včera jsem si psala s Jančou, je ok, jen jí prej přepadají docela častý bolesti hlavy, tak nemá náladu a navíc jí manžel jezdí z práce až večer a bez noťasu, takže nemá ani připojení :wink: ALe je v pořádku :wink:
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
No kde ste? :confused: :confused: :confused: Já pařím polejváka, máme k tomu s Vaškem puštěný Óčko a je to skoro lepší jak diskoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A nikdo se nechce přidat :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :sunglasses:

Tož zduř :sunglasses:
29. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
Tak doufám, že ste to včera s Vaškem zakončili jak se patří :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jinak děkuji za tip na obídek, seš zlato :dizzy_face: (jen zakopat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ).

Já už tady zas bubákuju od 4.45 :rolling_eyes: , kdy Nellda začala békat :confounded: . Včera dýchala jaksi ztěžka nosem, tak doufám, že se jí nerozjíždí nějaký nachlazení nebo něco jinýho :unamused: .
30. led 2010 v 05:49  • Odpověz
Ahojky ženy.

ZUzi, já se stěch tvějch raních časů poseru.

Mikeš není doma ajá blbec taky vstávala v 8:00.

JJ, Makelína včera semnou pařila přes sms, akorát já jsem se u toho pěkně dolila víniskema to už jsem bala vykoupaná ...naštěstí bílím z vodou.

PVC vypadá moc pěkně ....ale oba jsme si přestavovali tmavě hnědý a tohle rozhodně není :pensive: ...ale škaredě to určitě nevypadá.

Makouši ...píšeš o nějakejch 360,-kč a co ty 4 hadry ???? ... to nic ???, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Makouši a za to, co jsi mi včera provedla na MMB , tak abych odevzdala Míšu tak ještě na 14 dní ...jo aza fusakle dík :grinning:
30. led 2010 v 09:18  • Odpověz
sem chtěla napsat Makelíno, vem všechny pochutiny a doraz z Vaškem k nám .... pak jsem si vzpomněla, že Vašek jde dneska plesat :grinning:

Kdo teda zítra všecko jede????

Micánkovi
Makelínovi

.............................. kdo dál?
30. led 2010 v 10:00  • Odpověz
kde stéééé ... tak mi odpověste........nééééééééé
30. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Zuzi, pokud chceš, tak to hodí ten kočár na můj MMB.
30. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Čus bus kaktus :wink:

My vylezli z betle až v půl desáté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nějak se nám nechtělo :slight_smile:

Máme uvařenej segedýn na oběd, tak si ho za chvílu půjdem dát. Já jsem upekla vynikající pórkovej štrůdlík, je to fakt bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě mi zbylo těsto, tak jsem zmastila pár šnečků :wink: Tak máme na odpoledne nachystáno, akorát je tu bordel jak v tanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže jdu hodit los obídos, jak píše Micouš a jdu uklízet ten bordel, co jsem při tom vaření udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak vám to vyfotím :wink:

Jsem si říkala, že bych ten štrůdl udělala na ty vaše 60tiny :wink: a přivezu ho :wink:

Zítra určitě jedeme my!!!! Sice budu řídit, ale to mi neva, posledně jsem to taky zvládla a těším se moooooooooc na ty lyžičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Micouši a kde máme vyfocený to lino? :confused: :confused: :confused: :confused: šupky dupky, když nemáš co dělat :wink:

JO a večer jsem se po tom polejvákovi, už nevím kolikátým :grinning: :grinning: trošku rozjela, tak jsem ti ty inzoše sjela všechny :wink: a jak budem u vás, tak ti ukážu, jak se dělají ty křížky, i když je to jednoduchý :wink:
30. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Zuzi pak nezapomeň napsat, jestli jste v té restauračce byli :wink: a jestli vám chutnalo :wink: Ne, že to bude jako v té Ostružné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a včera jsme to zakončili zcela nečekaně, šli jsme spát a byli v mžiku oba tuzí :grinning: :grinning: :grinning: ALe co, narozeniny má pantáta až v pondělí, tak je času dost :grinning:

Mic máš smůlu, jedině, že bys dorazila večír ty sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Manžel bude plesat, takže fakt smolík :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Už to mám vyfocený ... teď to ještě vložit .......... nale ve skutečnosti mi to zas příjde hezčí, než na té fotce ...no však uvidíte.

Morkovi jsem říkala, že by dneska mohl z Brna přivíst tu obyvákovou tyč na ten závěs, pokud narazí na nějakou za slušnej peníz ............. takhle to fakt vypadá jak u cigánů ... jako ta zlomená.

Teď jsem vydrhla casuelko ...a nějak mi to přišlo smutný, že ho dávám pryč .. je to rok, co jsem si ho dovezla a byla jsem s nim fakt spokojená ....achjo .... jenže kdo by v něm jezdil ...Míša s panenkama.

Vařila jsem maso na šťávě a na t, že jsem to dělala poprvé, tak si myslím, že je to jedlí ... no večer pantáta hned posoudí.

makouši, ten štrudlík určo dovez ... třeba se přiučím něco nového.

Já taky včera pekla ..... ten štrůdl se šunkou a nivou a fakt s mi mooc povedl ...... už je tam jen kousek . bych h i snědla ....ale to by mi pán domu asi neodpustil ...máme ho oba moc rádi a dlooouho jsme ho neměly, jelikož v domečku nejela ta trouba ... no a taky to není zrovna levnej štrůdlík.
30. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Morkovi ne, ale Mirkovi :sweat_smile:
30. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
tady máte to lino http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/micanek/album/micankovo-bydlenicko-ii/5017670/ ...ale ještě to nemá přechodovky a rantlíky
30. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ty mu věříš jo? ty mu věříš?--víš co ženský dovedou? =D .......... pěkná hláška od čertíka
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 15:13  • Odpověz
vysáto ... setřeno ...a táta z Mikym nikde ............ prej přijedou až kolem 20:00 .....chjo
30. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Nazdar prdelky :grinning:
koukám, že po mě byla sháňka, zatím žiju, ale jak vám psala Makelína, tak mě docela asi tři dny trápili bolesti hlavy, takže i kdyby bylo funkční PC, stejně bych nedošla, ale od rána mi funguje, tak jsem zvědavá jak dlouho, ale mám fungl nový disk, tak snad nějaký pátek vydrží :grinning: než ho zase nějaký chytrák zaviruje :grinning: :grinning:
Mic, na narozky dojedu, ale jestli s manžílkem, to zatím nevím, nemá cenu se ho ptát moc dopředu, bo to zapomene, ale příští týden se mnou snad bude doma, tak se domluvíme, ale i kdyby se mu jet nechtělo, tak má smůlu, bo mě k vám bude muset zavést, auto nemám a audinu mi nepůjčí :grinning: :grinning: ale snad ho překecám....
a co mám na oslavu udělat já? když Makel doveze štrůdl? Ty jo dala bych si něco takovýho, ale nechce se mi s tím patlat...dneska jsem si dala Míšu s ovocem, taky mňamka :grinning:

Zítra valíte lyžovat jo? To se někdo má...tak si hlavně nezlamte hnátičky :grinning:
30. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Jani, tak dojeď taky do Olešnice ... nebo mi tě vyzvednem ...chceš?
30. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Zuzi ... to vůbec není špatnej nápa d... na ty narozky by mohl každej něco dotáhnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Zuzi já bych jela, jenže vy jedete před polednem a já musím uvařit oběd, což nestihnu, kdyby jste jely až po obídku, tak klidně, ale takhle asi ne....
30. led 2010 v 18:46  • Odpověz
tak uvař dneska a pan domácí si to ohřeje.
30. led 2010 v 19:02  • Odpověz
No jo, jenže maso mám zmrzlý na kost, z toho nic nebude :grinning: :grinning: a on tak nerad papá v neděli sám...to je jediný den, kdy se spolu slezeme u stolu... :grinning:
30. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Nazdar roštěnky! :dizzy_face:

Ze Třebové jsme dorazili asi v 16.30 :wink: , cesty v poho, až na ty naše Oplatky :angry: :confounded: :rolling_eyes: .

Marky, tak jsme jedli v té Bohemii a musím napsat, že BOMBA, BOMBA, BOMBA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Fakt super :dizzy_face: . Jedli jsme tam v 1. hod. a ještě teď su doslova přežraná a strašně nadšená :dizzy_face: . Prostředí úžasný, personál super, hlavně k Nellince a jídlo? .... No bombastic. Dlouho jsem se tak dobře nenajedla :dizzy_face: . Já jsem si dala pánvičku M.D.Rettigové :dizzy_face: - cibulové opečené brambory s žamp.máčkou a vepř. panenkou s vitamín. salátem, taťka si dal dřevorubecký prkýnko, Sláva si dal medvědí tlapky, mamča smažený kuřecí plněný hermošem a Nellince jsme dali dětský menu Mickey mouse :grinning: - krůtí plátek s žampiony a rýží. Fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: , ještě jednou díky. Všichni jsme u toho jídla funěli, bylo ho strašně moc. Jen to má jednu chybu - do České se dostanem max. jednou do roka :frowning2: .

Jinak Nellinka je na prázdninách u Kafků - do zítřka. Zítra ráno zavoláme jak je na tom, protože má pořád strašně skleněný očička a v noci si stěžovala, že ju bolí zádíčka a nožičky. Když bude ráno ok, tak asi pojedem do toho Brna :wink: .

Jinak zdravím Jaňoucha :dizzy_face: ahoj ahoj ahoj.
Mic, na fotky jsem ještě nejukla, ale až dosmolím tento román, tak mrknu i se Slávou :wink: .

Jo, to by nebylo špatný, kdyby každej dovezl na ty narozky nějakou tu pochutinu :slight_smile: , ale nikoho nenutím :grinning: :grinning: :grinning: .
30. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Teď se se Slávou nudíme :grinning: , na to, abysme něco dělali už je pozdě, takže jsme oba ospršení, SLáva kuká na futsal a čeká na mě až to dodatluju a vypnu PC a jdem si zahrát Activity :wink:.
30. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Mic, lino super :dizzy_face: , Sláva taky moc chválí :slight_smile: .
30. led 2010 v 19:15  • Odpověz
No nic miláčkové, tak já zas jdu. Hezky si užijte sobotní večer, zítra se snad vyspím dýl, snad nakouknu. Zatím hoj hoj hoj. :slight_smile:
30. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Ty activity by jsi mohla vzít na narozky :o)))) ...já mám scrable :grinning:

Zuzi ... já myslela, že pojedete s náma :pensive: ... jsem se těšila :pensive:
30. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.