• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
dnes to balím ..zdarec palec
30. led 2010 v 19:40  • Odpověz
no a já bych mohla vzít flašku :grinning: tu jsme snad naposledy hráli na základce na horách :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tož su tu,

sice mírně přiopilá, v 7 hodin mi alkohol tester ukazoval 3,2 promile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se nasmála, měla jsem víc jak Vašek a jak tchán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No takže ho pěkně půjdu po neděli reklamovat, bo to je neskutečná kokotina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aspoň jsme se u toho zasmáli :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Oslava docela dobrý, až na nasolenýho tchána, ale už to beru jako doplněk do domácnosti, sice zbytečnej a nepoužitelnej, ale co se dá dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Všechno dobrý mi tu sežrali, zbyly akorát 4 chlebíčky a 4 kousky toho štrůdlu :angry: :angry: :angry: :angry: jsou to nenažranci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dostala jsem moc pochval, že všechno bylo výborný :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zítra sebou do Olešnice berem ještě MM sestřenku s přítelem, Maruška bude sáňkovat s Tobišem a s Pavlem (jejím přítelíkem) půjdu lyžovat, bo on je jediný schopný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak se na vás těším :wink:

Zuzi kašli na Ikeu, co tam? Furt je to tam stejný, jako před 14 dnama, zbalte boby a sáňky a vyrazte za náma :wink: :wink: :wink: Ty jo, přeci nepojedeš shopingovat, to můžeš vždycky :wink:
30. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jaňoušku doufám, že hlava už je lepší, zkus ty sáčky od čaje, jak jsem psala :wink: Mě to hodně pomáhalo :wink:

Štrůdl na 60tiny beru, udělám dvě nohavice, aby toho bylo víc a je to :wink:
30. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Zuzi jsem moooooooooooooc ráda, že vám tam chutnalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem vevnitř vůbec nebyla, protože my jsme tam vždycky byly v létě. Posledně jsme tam byly ještě v říjnu a bylo teplo, tak jsme seděly na zahrádce :grinning: :grinning: Já tam měla naposledy nějakej salátek s kuřecím a bylo toho jak pro dva, ale úúúúúžasný, proto jsem vám to doporučila :wink: Tak aspoň víš, kam příště jít :wink: :wink: :wink:
30. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
Mic, lino je moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až to doladíš barvičkama, bude to úžas :sunglasses: Já bych ale asi zkusila doladit i doplňky barevně, protože mě osobně tam ta oranžová, co tam chceš vůbec nejde :unamused: :unamused: Dala bych tam výraznější barvu, zelenou, červenou, ale sytou :confused: Však uvidíš, ale lino mooooooooooc pěkný :dizzy_face:
30. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Vašek už je hodinku na plese, doufám, že nepříjde totál kantáre :grinning: :grinning: :grinning: Už odsud odcházel docela solidně nasolenej, takže jsem zvědavá, alkohol tester mu furt ukazoval 4 promile, tož nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale furt mluvil, tak to byl asi kec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No a já to jdu zaspat, ať jsem zítra fit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou :wink:
30. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Nazdárek po ránu!

Bulíkuju tady už 3 hodiny a kousek :rolling_eyes: , ale nechtěla jsem vás tak brzo po ránu děsit :grinning: . Tak jsem radši kukala na TV, pak jsem hópla na MM :grinning: , před chvilkou jsme posnídali v posteli.

Kolem 9. budem volal tchánovcům co Nellouška a pak uvidíme. Kdyby byla ok, tak vyrazíme do Brna, moc ráda bych vás viděla, ale potřebujem něco koupit švárovi a v týdnu se nikam nedostanem, tak musíme dnes. Aji se podíváme do Bontonlandu, jestli mají ty nový Kryštovi :dizzy_face: . O víkendu se chystáme slavit moje narozky s našima a ségrou, v neděli s tchánovcema, takže to bude od pátku maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale furt nevím, co vařit :unamused:.

Mak, tak hlavně, že ste si oslavu užili - podle promile dostatečně :grinning: .
31. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Zdar ženy-.

Jdu vás jen pozdravit, než se začnem chystat.

Makelíno ..kde jsi vzala oranžovou??? ... mě bere červená ???? ... oranžová měla bejt ta sedačka za pár šupů ... a to že je tam oranžové to kvítko ...... tak to jsme ho jen dostaly v téhle barvě ke svatbě.

No nic ... jdu jedné paní oměřit bundu a jdu se profackovat.

Zuzi ... tak za náma dojeďte

no a co ta Léééňa ????
31. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Nazdááááááááááááááár buchty :grinning:

Ty jo Zuzouši, s tím by ses asi měla jít léčit, s tím nespaním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: I když pak z toho má něco aj Sláva, tak je to asi v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: Jo a hele, vlezla jsi ty na SLávu nebo on na tebe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tož jak chceš, nutit tě samoška nebudem, my víme, že se ti nechce, takže to už neukecáš, aj kdybyste nic koupit nepotřebovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak si to tam užijte a dej si deset kuliček na obídek místo každé z nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ještě si dej ten jablečnej koláč spešl za mě :grinning: :grinning: :grinning:

Micino voe, jsem se trošku spletla no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem jako měla furt pocit, že jsi tam cpala tu meruňkovou, máš štěstí, to bych k vám už asi nechtěla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: červenou ti schvaluju, ale opratrně na ni, hrozně zmenšuje prostor :confounded: :confounded: :confounded:

Tož já jsem tu jako sama, Vašoun chrápe, dorazil v půl 5 :angry: :angry: :angry: :angry: Má ale štěstí, nebyl ožralej jak tygr, takže jsem mu to hnedle odpustila :grinning: Nechám ho tak do půl až třičtvrtě na 10 chrápošit a pak ho vyženu, aby jsme v půl 11 zhruba odjeli :wink:

Kuř buřt boženy :wink:
31. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Zduř máničky!
Jsem u Slávy v práci a čekáme, až dojdou 2 pošahaní řidiči :rolling_eyes: , měli tady být už v 10. :angry:

Tož si hezky užijte bobovačku a lyžovačku :dizzy_face: . Koule si snad dáme, ale max. 10 a jabl.koláček taky plánuju :dizzy_face: .
31. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Zdravím při večíru :sunglasses:

Dnešek byl moc fajn, díky ženy a děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ráda, že jsem vás viděla. Skvěle sjem si zalyžovala a pak jsem se pěkně zasmáli v hospůdce s panem "vlezdoprdelkou" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tobešek odpadnul, já jsem taky hotová, tak si jdem s MM lehnout :wink:

Pa zítra :wink:
31. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Hoj babuchy!

To je fajn, že ste si to užili :wink: . Malinko jsme vám záviděla :wink: .

My jsme se vrátili něco po 18. hodině, totál kantároš, bolely mě záda, nohy,.... Jeli jsme se podívat pro kočárku pro dvojčata (pro Nellinku, když má ty dvě miminka :zipper_mouth: ) a hrůza a děs, takže jsme nic nevybrali.
1. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
Zdar babuchy.

Idu vás pozdraviti.

Je mi dneska nějak líno.

Za chvilku přijede asi Makouš, tak vezmem kluky na sníh .... nechcete taky dojet .. je to fofr akcion.
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky....

tak hlásím že u nás je -17 brrrrrrrrrrr kdy už to skončí, ale krásně svítí sluníčko...

Tak jaký to bylo včera??

Plesík super, trochu jsme si dali do nosu a trsli ale už to není co bývávalo...bylo tam hrozně málo lidí :pensive: :pensive: :pensive: hlavně z těch mladých....
1. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Zdar Luci ... ty taky žiješ????

Luci ... třy jsi takovej dobrej hledač ...najdi mi ty černý Hacky za lepší cenu ....sím símmmmm
1. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
JJ žiju...jak je doma manžel tak sem moc nelezu a navíc Kuba jak mě vidí u klávesnice tak brečí o 106, takže sem to nestíhám...

co jsou to černý Hacky????? jo ty golfky či co??
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
A co casuelko prodáno???
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Obávám se že dle názvu Hauck či Condor jsou 3420,- asi nejlevnější i na netu
1. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Nazdar, tak Makoušovi mě vyhodili doma a Tobik usnul snad ještě hned ve Křetíně, ale po cestě volal Vašek, že je doma, tak Maky dojde asi až večer...ale bylo to fajn, hlavně že spěchám domů kvůli obědu pro Martina a on si dojede, sní polívku a hned byl zase v tahu, ho trefím fakt....no a od zítřka doma nebude, dneska musel zrušit porady, takže je má zítra a ve středu mu dovezou novou mašinu, takže taky musí do práce, to fakt musí bavit....
1. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Luci ´.....věřím ti, tak je jdu z MMB objednat ...díkec
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Luci ...jj casuelko si v nědělu odvezli ...ale bylo mi to tak nějak líííto.

černé golfky objednány.
1. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Makouši ... ten ples je teď v pátek, nebo až další?
1. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Vaškovi přejem jen to nejlepší k narozeninám, poslušnou ženušku, hodnýho Tobiška a trochu klidu :wink: od Kafkoušů.
1. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdu zalehnout. Dobrou.
1. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
No jo vlastně, taky přeji Vaškovi všecko nejlepčí k narozkám :grinning: hlavně ať ho ženuška moc nezlobí :grinning:
1. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahojte,

teda to byla zase dneska oučast :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tobeš se doma probudil, otrávenej jak fiňa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Takže fakt zábava :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale pak se s Vaškem rozdováděl, navečeřeli jsme se a už hajá, zítra už šupajdí do školky :wink: Měla přijet kamarádka, ale kvůli počasí se jim nechce, takže přijedou později :wink:

Vašek vám všem děkuje za gratulace, byl mile překvapenej, prej jste hodný, že jste si vzpomněly :dizzy_face:

Tak dobrou noc, jdu oslavit s manžílkem ty jeho narozeniny :wink:
1. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
ahoj holky, teprve dnes se dosávám k počítači, v neděli jsme dojeli od našich, doma borčus, tak jsem musela poklízet, v pondělí ráno jsme jeli na logopedii, dr. řekla že Hanča strká za zuby špatně jazyk - při vyslovování r, takže ji nejde vyslovovat r na konci slova - třeba Petr. Tak to musíme do pátku nacvičit, vyfasujeme takový stroječek na rozkmitání jazyku a sna to už půjde. Pak jsme valili hned do školky, tam měli napsáno, že ve školce jsou vši :angry: , Hanča naštěstí nic nemá. Dnes měla trochu teplotu po ránu a kašel, tak jsem ji ze školky odhlásila. V sobotu je karneval, tak aby byla trochu fit, když už má kostým. Dnes jdu opět na brigádku, zítra taky. Tak se prozatím loučím.
2. únor 2010 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte,

Tobeš ve školce, piju kafe a jdu se vrhnout na inzeráty na práci, vopruz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Venku je kosa, tak se mi ani nechce do města, kolem oběda ale musím na chvíli vypadnouti, tak se musím trošku rozhýbat :wink:

Na víkend asi plánujem Lipas, ještě teda nevím, uvidím, jak se to vyvine :wink: MM máme do zítra na školení, tak se asi domluvíme, až dorazí :slight_smile:

Zuzi, včera večer jsme teda dodatečně oslavili ty jeho narozeniny trošku pořádně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
2. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
HROMNIČCE naší malinkaté culíkaté přejeme všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Za Tobika posílám pusenu :wink:
2. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.