• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
tY VOLE ...SI MNĚ PŘEDBĚHLA ....JELIKOŽ SE MI TO SMÁÁÁÁZLO :angry:

Nellince taky vše nejlepčííí k svátečku a hlavně moooc dárečků. :grinning:
2. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Jo a já už přála fašounkovi v nedělu i loooobanec jsem dostala ...héééč :grinning:
2. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Marky ..Luci ... sežeŇTE MI NĚKDE PROSÍM TY ČERNÝ hAUCKY .... na MMB je prodává jediná paní ... je už to loŇSKÁ KOLEKCE A UŽ JE NEMÁ :frowning2:
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Zuzi ...kde jsi byla u toho kérkařa akolik tě to prosím stálo? ... jdem se z Makelínou pokérovat ... přidá se někdo :grinning:
2. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Jo a nevíte co má přesně vykérovaný za krkem ta herčka co hrae v tom seriálu čarodějky ... Makelína ví jméno.
2. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Co to je za pozdrav "TY VOLE" :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Jinak dobré ráno, my jsme právě vstávali a už zase jdu malý mi tu piští jak sedí na nočníku..

Jinak Nelince všechno nej k svátku...hodně dárečků a malou pusinku od Kubíka a tety Lucib :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Micouši, ty jsi mi voblizovala manžela jo? To ani nevím :confused: :confused: :confused: :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
2. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Ty voe, já ještě furt nevím, zda do toho půjdu, furt nejsem rozhodnutá a hlavně nevím ani co :confused: :confused: :confused: :confused: Já o tom zatím pouze přemýšlím :grinning:
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Luci ... ten první odkaz jsou modré ...ale napsdala jsem jí, zda má černý ...a ten druhej jsou zas už strašn drahý ... to už jsou 400,- na víc.

Neviděla jsi je ještě v nějakým obchůdku?
2. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Mic za kolik jsi kupovala Míšovi ty papučky a vkteré lékárně v BK?? díky...
2. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Luci a ty 2010 už se mi tak nelíběj a jsou uplně drahý.

Ty hjsi se tam lomcovala na parkáču z lyžama, tak jsme si oblízla Fašíčka :grinning:

Makouši ... neser ...půjdeš
2. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Mic já jsem ti sem naházela co mi to vyjelo, nemám ještě rozlepený očička :grinning: :grinning: :grinning: a jsem asi přespaná, protože se nějak nemůžu vzbudit...
2. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Kupovala jsem je né v lékárně , ale v těch zdravotních potřebách na špitále ...a myslím stáli 139,-kč ..... o 60,-kč levnější, než jsem je kupovala v obchodě.
2. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
2. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Už je máš rozlepený?? ...potřebuju už je objednat :sweat_smile: :confused: ..... šup šup ....símmmm
2. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
2. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
ty navy jsou modré ...musí tam bejt black
2. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
To já vím musíš se optat jestli je mají
2. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
tak přímo v názvu black je mají tu ale to už je drahé....

http://www.ababy.cz/shop/vyprodej/golfove-hole-condor-circle-black-3.html
2. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
2. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Tssssssssss, ani se nepochlubil, frája :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry:
2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
2. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
se poseru ... konečně, když se rozhodnu, tak je nemaj ...asi mi osud přisoudil ty modré ....skusila jsem ještě dvoum napsat ... tak uvidím.

Tam bunda je moooc pěkná. Marťa s Kuřima ju má na Fda v šedé, ale tahloe je hezčí ...ale ta šedá je teda jako taky pěkná.
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
a pak už jen ty za 3800,-

my jsme vykonali potřebu do nočníku jupí a za chvilku jdeme snídat...

no první papučky jsme měli za 141 a ted máme za 199 ale je to na přezku ne na takovou jak měla mic ale tu druhou, že si to prostě sám nezapne...a měli tam krásné poslední zimní botky byli suuuper, ale teda 750,- chtěla jsem se zeptat na značku že juknu na netu, ale už jsem zapomněla...zrovna si tam byl roční chlapeček kupovat zimní botky...u nás už to nebude mít na ty 2 měsíce cenu, bude to muset odchodit v těch co má...jestli teeda začne chodit...
2. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.