• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já prví koupila za 199 a další za 209 ...proto jsem čučela na tyhle ...... a jsou to teda taky ty žirafkoví.
2. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
tyhle taky jsou od pegres a ty předtím ze smetánky jonap myslím..jenže jsou vyšší kotníkové a kubíka to tlačila do nohy, se mi zdálo...no to je jedno hlavně že na těch nohách něco má...

na netu je mají za 120,- jenže přičteš poštovný a jseš na tom jak tady...
2. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
Zuzi, Nellince na panenky Vhttp://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=484594 sice krapet větší, ale aspoňse jich tam víc vejde :o)))
2. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Kufa s tou prácou je to na pikaču, nic vhodného nikde :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mi to už sere :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Kdyby ta bunda jenom nebyla tak drahá :cry: :cry: :cry: Tolik peněz bych za ni nedala :confounded:
2. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Kdyby aspoň byl ane celou zimu, že :sweat_smile:

Holky, nevíte, jak maj otevřeno v tom bazaru na lyže v Sebranicích? ...maj tam i snowboardy? z Mirkem přemejšlíme, že půjdem do toho ještě letos ...ale teda jen pokud něco seženem za pusu.
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Holky ..písnite mi prosím odkaz nsa tu Olešnici na tu sjezdovku ... potřebuju se zeptat. kolik chcou za toho lektorA
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Dobré ránko, tak Nellince taky přeji všechno nejlepší k svátku a hlavně nezlobivou maminku s tatínkem a posíláme pusinu i s kuželkou :grinning:
já se dneska nemohla dostat z postele, večer jsem do jedné čučela do stropu a ráno jsem se v půl osmé přemlouvala vylézt z pelechu, tak jsem nakonec vylezla asi v půl desáté, nasnídala se a teď jsem sedla k netu a pak půjdu umýt nádobí a vyžehlit prádlo, abych mohla dát další...

Mic, já myslela, že ty golfky máš dávno objednané a oni je neměli? To známe, já kdykoliv si něco někde vyberu, tak je to buď poslední kus nebo to nemají vůbec...klasika...

čekám jestli dneska dojedou naši, mamka šla k zubařce kvůli těm zubům a prý se otočí na kafo, tak snad jo....
2. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Micouši v Sebranicích netuším jak jsou, ale ať se tam Mirek staví po cestě z práce ne? Jestli furt dělá kdesi v tom Brně, tak to je po pravé straně, tak ať tam jukne, stejně jede okolo :wink:

Webovky na Olešnici jsou ww. ski-areal.cz
2. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
samoška že tam patří tři wéčka :confounded: www.ski-areal.cz
2. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Čau Jaňouchu, ty jsi taková zdechlina jo? To máš z toho, že se furt váláš doma, místo abys na mě už konečně šla vydělávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Jsem :pensive: já si kolikrát říkám, že bych tak ráda šla do práce, ale pak mě to zase přejde, představa prskajících důchodců a protivných lidí mě fakt neláká...ale zítra jedu do Rudky za kámoškou, tak půjdeme s malou na procházku, tak zase vypadnu z baráku...dneska teda budu muset kmitat a uklízet :confounded:
2. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
A ještě jsem narazila na tuto mikču, ta je taky boží, ale taky, ta cena :confounded: :confounded: :confounded: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30257235&tab=0
2. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj berunky,

vzhledem k tomu,že jsem včera byla nepužitelná,tak přejeme všichni 3 strécovi Fašounovi :grinning: k narozkám hlavně zdravíčko,štěstíčko,málo práce,hodně korunek ale hlavně šťastnou rodinku :wink: .Že posíláme hubana :slight_smile: .

Nellince k dnešnímu svátečku přejeme hodně moc hraček :slight_smile: ,hodnou maminku s tatínkem,ale hlavně zdraví!!!!Posíláme pusinu!!!!!!!!!!!!!!!!

Jdu hodit vařit obídek,tak dorazím později.Mám dovču.
2. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Leni, tak to si dovču dneska užij...a zítra jdeš do práce, nebo máš volno do konce týdne, já mám umyté nádobí a jdu si něco uvařit k obědu.....
2. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj všem!

Moc děkujem za přáníčka Nelloušce :wink: . Snad usne, abych jí mohla zabalit dárečky a odpo jí se Slávou popřejeme :wink: .

Micino, ten kočár by byl pro Nellinku krapet velkej :grinning: .
Na tu bundu jsem se v neděli v HM dívala, na holky mají v kombinaci s růžovo-fialovou :dizzy_face: . Nádherná, ale za ty prachy určitě nee.

Leňouši, jakto, že máš dovču? :confused:

Ohledně té tetovačky - cenu už si nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bylo to určo do 2.000. http://www.bugabootattoo.cz/main.php?g2_itemId=2702
2. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Leni tak si užij dovču a strejdovi to vyřídím :wink: Díky i za něj :wink:

Já taky umyla nádobí, odeslala nějaký CVčka a peru první pračku, v troubě mám hozenej květák, měli ho v Albrechtovi jenom za 19,90 a velkej, tak jsem neodolala, tak ho zapíkám s bramborama a musím ještě trošku pklidit vedle a jestli se mi bude chtít, tak hodit něco na MMB :wink:

Zuzi díky za odkaz, hele a podle čeho jsi vybírala obrázek? To jsi věděla dopředu, že tento chceš? :confused: :confused: :confused:
2. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak mi rozmrzlo masenko a jdu vařit, naši nedojedou až zítra, tak aspoň něco...já se rozhodla, že si nechám vytetovat na prdel pavouka :grinning: a v noci ho budu na Matesa vystrkovat aby se bál :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bože Kužílku, tobě ten pobyt doma leze na mozeček, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A já tu mám zase diskošku, soused asi musí mít radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
celej včerejšek jsem seděla na WC s lavorem u pusy :confounded: :confounded: :confounded: ..dneska jsem o.k.

já chci taky tu kérku...ale přemýšlím spíš o heně na těch 5-6 let bo kolik to je..kdyby mě to náhodu omrzelo.Nemáte s tím některá zkušenosti?

Marky,to je ještě levná ta mička od Zary...já mám gaťule-takovy ty slimky do kozaček-kus hadru- a kdybych si je šla koupit do obchodu,tak stojí 3500,-..mám je od švagrové za pusu :wink: .Ta mikča má aspoň ty chlupy :grinning: .

Jani,jj,zítra pomažu do práce.Možná ještě dneska,že bych ušetřila půl dne dovči,ale to ještě uvidím,jak se mě bude chtít po O.
2. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
ty jo ... jdu vás dočíst.

Tak jsem volala do Olešnice a 1 hodina i z půjčením celé vajbavičky by stála 580,-kč .... tak jsme chtěly v nšedělu vyrazit ... hm jenže maj přeskáč jen do velikost 11 ... takže Mirek musí skusit sehnat přeskáče.
2. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ty voe Leňajs, co ty furt bliješ? :confused: :confused: :confused: a serinkuješ? :confused: :confused: :confused: :confused: Měla bys s tím něco dělat, nemáš krapet v perdelce střeva a žaludek? :confused: :confused: :confused: Že to není normoš Zuzi? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:

Leni, mě se za tu mikču nechce dávat tolik peněz, nejsu blázen :unamused:
2. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ty voe Mic a vy si to jako chcete zkusit jen na hoďku za ty prachy jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Hele lyže Mirkovi půjčíme i hůlky :wink: Moje lyže si zamluvila Maruška, takže jí je střelím :wink:
2. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Potřebuju nějakou kérku do 1000 ... která bude pěkná a bude držet :o))

Leni ... já bych do té 5ti letky nešla ...rok to máš pěkný a 4 roky ti to vypadává

Holky... nevím co mám dělat ... jestli skusit objednat ten tm. modrej Hauck ...se mi ale už tak nelíbí ... nebo ten sv. modrej.,
2. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Motiv na tetování jsem hledala strašně dlouho a do poslední chvíle jsem nevěděla co. Když jsem se s ním bavila před tetováním, tak jsem mu říkala, že jsem uvažovala i o nějakým ornamentu, ale pak jsme se shodli, že ornament nemá žádnej význam, tak vyhrál motýl.

Jinak hlásím, že tady opět sněží, asi od 10.hod. :unamused:
2. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mě včera někde na netu zaujalo srdíčko, který bylo ze dvou hadů, byli jakoby propletení do sebe, vypadalo to krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nechala bych si vytetovat znamení, ale jsem Váha a tak nevím, zda by to na tom kotníku vyniklo :unamused: A ještě jsem uvažovala o písmenku T za ucho, to si nechala teď holčina od nás z Ledna a líbí se mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož nevím, zatím nejsem rozhodnutá, musím si to ještě nechat projít hlavou, přeci jen je to na celej život :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak si kup ty modrý Micouši :wink: Když tydle už nejsou :wink:
2. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Já chci kolečko za krk ..a v něm buď M jako Míša a nebo mi někdo najde co má za krkem ta hééérečka. To se mi strašně líbylo ....ale už si nepamatuju , jak to bylo.
2. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Já jsem nad N uvažovala taky, ale pak jsem si řekla, že když bude mít 15 let a začne mě pěkně prudit atd., tak si budu nadávat, že jsem si ju nechala vytetovat :grinning: .
2. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
neserinkám :confused: ....včera poprvé po x letech....no a ten kterejsi den jsem se doblula z toho sava,jak jsem čistila koupelku....
2. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.