• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Cos chytla? Nějakou střevní chřipajznu?
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Micouši a co kdyby sis to zkusila projednou najít sama? :angry: :angry: :angry: Nebo ti to začnu účtovat, ty služby :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, jako buďme upřímné, s.át tě bude stejně a řekla bych, že dřív než v 15ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
já bych ty prachy taky za ni nedala při představě,že ji bude nosit rok...

Jsem myslela,že ta hena postupně nějak bledne....ale teda když to vypadává,tož nevím nevím :unamused:
2. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jsem pochopila, že serinkáš, jsi psala, že sedělas na záchodě s lavórkem v ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych mu asi musela urazit pracky, kdyby ju jen jednou zašpinil :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: za ty prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hena by neměla vypadat, ale opravdu blednout a ztrácet se, ale pak to už nevypadá hezky, Micina myslela ten permanentní make-up určitě :wink:
2. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Makouši nepruď a hledej .... Sebranice už jsem si našla ...

Maj tam akorát nové přeskáče 12,5 za 2100,- ... tak to nevím jak se pantáta rozhodne ... to nechám na něm.

Zuzi ...Já to mám promyšlené Může to bejt M jako Mirek a Míša ... když ani to ne tak Milenec :grinning:
2. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
sem se krapet sekla ...ale Henu máš na 1m. a dáš za to skoro ty stejný kačky.
2. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
No u mě N by bylo jasný, že jo a o tom nepochybuju, že mě začne štvát dřív, to už teď mě vytáčí, ale počítám, že v těch 15-ti letech to dovede k neúnosné míře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
2. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
zUZI... CO TOHLE nELOUŠKOVI .. TAM BY MOHLA LEŽET I S PANENKA .o)) ...a je mooc pěknej :o)))
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Leni, hena ti vydrží tak měsíc, podle toho kde to budeš mít, já měla hennou ornament na paži a vydržel asi měsíc a něco, ale pokud jsi myslela permanentní tetovaní, tak to nedělej, nevím jestli to bylo na narozkách na Jitce vidět, ale ona ho má, už asi deset let a půlka tetování ji vypadala a půlka jde vidět, nevypadá to vůbec hezky, mě to rozmlouval ten tatér co dělal kérku mě, ukazoval mi obrazky, kde borka měla na rameni půlku delfina, bo půlka se ji prostě vysypala...takže si ho nakonec nechala udělat normálním tetováním znovu...
2. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
já jsem si říkala, že si nechám jednou na krku vytetovat buď římsky datum narození dětí, nebo začáteční písmeno, na těch webovkách co dávala Zuzka odkaz má kočena vytetovaný na krku jména dvě a vypadalo to mooooc pěkně...a nebo si od zhora dolů po páteři nechám vytetovat ten nápis co jsem říkala včera....
2. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ty vogo .. aby jsi tam jednou nemněla seznam :o))))

Holky, chci udělat hrachovou polívku .. typuju, že se dělá stejně jako čočková ...míám pravdu??? ... co je peší do ní opíct chleba, nebo tousty ... nemám rohlík.
2. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
já opíkám chleba, chutná mi víc, ale myslím, že mezi ním a toustem rozdíl nebude ... přesně tak , vaříš stejně jako čočkovou, akorát já třeba hrachovku trochu rozmixuju, chutná nám víc, ale někdo to nedělá...
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Z toustů to bude jemnější, jinak to máš fuk.
Možná se hrách bude vařit dýl.
2. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
záleží jestli jsi ho taky dopředu namočila, ale mám pocit, že hrachovku vařím dýl než čočku, lepší je v tlakáči, to máš hned....
2. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
já měla k obědu kuřecí maso s kuskusem...a za chvilku půjdu do obchodu, Mates chce zapečený flíčky, tak nemusím nic vymýšlet a bude to mít i na zítra...
2. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Myslíš šunkafleky? :grinning: Dala bych si něco dobrýho, asi půjdu prolustrovat ledničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Jsem se jaksi zasekla u nádobí :sweat_smile: Konečně se mi dopekl ten květák, tak obědvám :slight_smile:

Mic a jak to máš jako v plánu, ty lyže? Chcete si zaplatit jednu hodinu a pak se učit lyžovat sami nebo jak to vidíš? Teda spíš, jak si to představuješ? :confused:

Já taky hrachovku trošku tyčákem rozmixnu, aby byla spíš krémová, mám ji ráda :dizzy_face: :dizzy_face: A někdo ji ještě úplně propasíruje, je to pakúplně krémový a nejsou tam ty slupky :wink: Určitě ji udělej s chlebem, mě příjde toustovej chleba hrozně nasládlej a já dávám ještě na talíř kopeček zakysané smetany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tam je dneska krááááááááááásně, škoda, že máme na zahradě půl metru sněhu, šla bychsi pověsit prádlo ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Nemám maryhuánku .. je to průser???? Hrách mám zatím od rána namočenej.
2. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Mak .. no po té hodině uvidíme, jak nám to půjd e.. pokud pochopíme jak na to, tak se chcem zdokonalovat samotní ... pokud ne, tak další tejden asi další ...ale teď aby jsme dali každej litr za lektora, to by byl mazec ... sem ti říkala, ať to naučíš .. né ne ...
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jakto, že nemáš marjánku? Ta se dává i do čočkovky.
Mak a kdo ti brání, abys šla pověsit prádlo ven? Si vem kalhoty na lyže a hotovo. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
já ji do čočky nedávám ... no a na horách ti tam ani nechyběla :grinning:

Kurňa pořád nevím jakej ten kočár ....chjo
2. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
no to jo :grinning: ,ale dyď říkám,že jsem naposledy seděla takhle na WC ani nevím kdy :grinning: ...nevím,z čeho to bylo...buď nějakej bacil a nebo z těch těstovin v NE :unamused: ,bo David se po taky :angry: ...ale neblujánkoval...Já jsem je cítila teda fest :rolling_eyes: (ty těstoviny,nebo spíš tu omáčku,co na nich byla).Ale zase kdyby to byl bacil,tak po jednom dni nejsme ready..bo jo??? :confused:
2. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Vkládám fotřky na FB z neděle ... ale bude to trvat celej den .... jde mi to strááášně pomalu.
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Zuz já bych šla pověsit prádlo ven, ale jaksi bych se přes ten bordel a hromadu sněhu neprobrodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na to bymi nepomohly ani ty kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic to jsem stejně nepochopila, takže si to zaplatíte nebo ne? :confused: :confused: :confused: Já ti můžu max poradit, na učení nemám nervy, bych vás musela zmlátit hůlkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Já též dávám do čočkovky marušku :wink: :wink: :wink: je s ňou lepčejší :wink:

Leni to vám asi fakt nesedlo to jídlo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Ale že jenom vám :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Jdu pro Tobeška do školky :wink:
2. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Marky,ta majda na těch těstovinách byla jakási divná..taková jakási umělá..no fuj,se mě zvedá žaludek ještě teď...

Hele,Honsová,nadopuj se něčím a pojď nás naučit lyžovat,my se s Davoušem st.přidáme :sunglasses: .Mě se zbavíš rychleji,bo bych se snad do toho brzo dostala a ostatní přežiješ :grinning: .
2. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.