• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jj ... zaplatíme ... teda pokud bude mít mirek ty přeskáče.
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ženy jako udělám pro vás spoustu věcí, ale nechtějte po mě, abych vás učila lyžovat, to fakt ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Musela bych být asi na rohypnolu a to tak jedna dávka = půl kila :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic a kdy je bude mít? :confused: :confused: :confused: Hele nechceš se o tom krapet rozepsat, to z tebe tahám jak z chlupaté deky :confused:
2. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Byly jsme Slávovi naproti, pak jsme to vzali přes hračkářství dom (stejnak neměli slepicu, kterou Nellda nutně potřebovala). Jak jsme přišli dom, tak se začal SLáva klepat zimou a že ho všechno bolí, tak na něj asi něco leze :unamused: . Nellina je protivná jako hoven, ráno vstávala v 6.15, odpo nespala, tak už stojí za to :angry: .
2. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
Takže čočkovka i bez Mayryjánky je taky gutová a šmákli jsme si. ... ale maryjánku určo koupím.

Jak to myslíš s chlupatý deky.... sem taky nic nevěděla .... teď už vím.

Takže v pátek v 9:00 máme z Mirkem každej zarezervovanou hodinu .... Mirek ny lyže a já na snowboard.
Přeskáčše už má doma. ......... no tak uvidíme co z nás vyleze :o)))

Teď ještě doufám, že nám nevyflusne hlídání.
2. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
V pátek jedete lyžákovat? Tak hlavně opatrně, ať se má pak o Mišu kdo starat. :wink:
2. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
su vůůůl ... v nedělu
2. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Myslela jsi hrachovku co? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: Ale určo byla taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak nevěděla, ty nejsi velitel zájezdu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jdeš fakt do toho snowboardu jo? :confused: Tak to obdivuju :slight_smile: Ty jo, že bych za váma dojela si zalyžovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aha v nedělu, hm tak to nevím jak dopadne, to nebudem asi doma :unamused:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
zadalší máš povolený přijet až v 10:00 :o)))
2. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
jo a samo že hrachovku.
2. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
to vypadá, že dneska ani nestihnu ty fotky vložit
2. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Jak v 10? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nebuďte měcí, já se na vás chci podívat, jestli vám to fakt půjde, no co, já se to taky kdysi učila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
dřív než v 10 přijet nesmíš :o))
2. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jako proč?
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
No protože potřebujem tu hoďku co tam bude s náma ten lektor na to aby jsme netrotlily předevšema.

Však stejně jezdíš vždycky na 11:00 a déle.

Máme tam pak v lánu taky aspoň ho´dku 2 zůstat ... podle toho teda taky, jak na tom budem.
2. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ježiš Micino, si jako myslíš, že to za tu hodinu budeš umět bo co? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Jak ale chceš, my ale jedem v neděli ke švagrové, takže buď přijedu hnedle ráno za váma nebo vůbec, protože později už to pro mě nemá smysl :wink:
2. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Já nemyslím, že to budu za hodinu umět, ale jak se znám, tak pokud tam s náma ještě někdo bude .. tak budu dělat kraviny, potože se budu stydět.

Však 10:00 je akorát čas pro tebe .... a ty nebudeš v Lipasu?
2. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
no nic ... dnes vypínám komplík ... pa páááá
2. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ne, do Lipasu nakonec nejedeme.

No nic, tak to já nepojedu, nemá to pro mě už pak cenu.

Tož dobrou :sunglasses:
2. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Zduř máničky!

Venku zas napadlo toho svinstva :confounded: :rolling_eyes: :angry: , to je nekonečný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera byl Sláva totálně nepoužitelnej - ležel jak lazar, tipuju to na nějakou chřipajznu :confounded: . To je jak naschvál, tento týden tam nemá kolegu, takže musí do práce :rolling_eyes: .
Abysme nemuseli ani jeden chodit v noci k Nelloušovi, tak spala s nama :rolling_eyes: , hrůza. Sláva frfnil, Nellda taky dýchala pusou a já jsem byla při každým otočení vzhůru. :rolling_eyes: A ještě ke všemu Nellda už od 6.nespí :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Ty voe, tam furt kydá :rolling_eyes: .
3. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
Včera jsem už dostala kytičku od našich :dizzy_face: , prej abych jich koncem týdne neměla tolik :wink: .
Začínám vážně uvažovat o tom, že necháme Nelldu ostříhat na mikádko :wink: . U každýho česání řve jak tur :rolling_eyes: a má to jak cácora (ale už teď je mi těch vlásků líto :frowning2: ).

Asi půjdu dolů žehlit, ač se mi vůbec nechce :rolling_eyes: , Nellda si vyprosila slona = Dobu ledovou, jen jsem jí tam šupla 3. díl, protože včera se dívala 2x na jedničku.
3. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno,

no venku je hnusák fialovej :angry: :angry: ..kdyby to aspoň nebylo na těch silnicích!!!!!!Jsem ráno jela autem,bo když jsem v noci slyšela ten fujavec,tak jsme byla akorát nasraná při představě,že takhle půjdu kilometr do práce a příjdu jak sněhulák s rampouchem dohromady :confounded: .Na víc mě není pořád dobře,ještě že už nekakám a neblujánkuju,to je důležity,ale žaludek mě bolí jako kráva-asi je podrážděnej...gaťule mě padají :confounded: :confounded: jak jsem vysoslá.....

Já mám domluvený lyže na víkend tady ze školy,ale napřed půjdeme za barák na malej kopeček,aby jsem si to ochytali a pak kdyžtak vyrazíme někam jinam :wink: .

No nic,mám tu fůru práce,na víc mě nevychází limitka :cry: :rolling_eyes: :angry: :pensive: .
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem ráno taky čučela jak puk, co se venku zase děje, ale mě se to moooooc líbí, vzhledem k tomu, že mám zakazáný odhrabovat sníh :grinning: :grinning: tak čekám kdy dojede tchán tu hromadu zlikvidovat, ale vzhledem k tomu, že už dole slyším babičku, tak nebude muset...to fakt musí bavit...několikrát jí otec říkal, ať se na to vybodne, nikam stejně nejde, takže nechápu, proč jí ten sníh tam vadí, stejně udělá cestičku akorát ke slepicím, chjo...ale je to její problém, když ji to baví....
3. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Zuz tak s těma vláskama tě chápu, Anička, když byla ve věku Nelldy, tak neměla skoro žádný vlasy a Jitka z toho byla šílená, že malá bude bez vlasů a teď...taky začala nadávat, že ji je nechali narůst tak dlouhý, bo když dojde z venku a zvlášť když se vyválí ve sněhu, tak prý má sto chutí vzít nůžky a ostříhat to :grinning:
Martin nedávno rozumoval a přišel s tím, že až budeme mít nějakou holčičku, tak ji necháme narůst dlouhý vlasy, tak jsem mu řekla, že klidně, ale česat bude on :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
A to ještě čekám, kdy mi zavolají naši, že dneska nedojedou...měli dojet včera, ale mamka šla odpoledne do práce a že dojedou dneska, no pochybuju o tom, ale odpoledne už budou silnice projetý, tak by z té bytovky mohli vystrčit nos....mají mi dovézt masenko...tak abychom neumřeli hladem... :grinning:

jdu si umýt škopek a nádobí...
3. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
No jo, aby kužílci neměli hlad :grinning: . A co mamka? Už je ok?
Já jsem něco málo vyžehlila, ale bolí mi záda, tak jsem se na to vyprdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za chvilku se půjdem nabaštit - máme sekanou s bramborama.

Ten sníh mě se.e, se.e, se.e :rolling_eyes: . Ráno Sláva odmetl jenom cestičku, jak šel do práce, jak jsem šla pro poštu , tak jsem odmetla další cestičku a sníh jsme měli navátej až na dveřích :rolling_eyes: a vrata do garáže jsou taky zachumelený. :rolling_eyes: .

Leni, tak už máte auto pojízdný?
3. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Kdepak jsou ostatní ochechule? :confused:
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jsem se ptala Slávy, jestli mi někde objednal dort, že já si ho píct určo nebudu, tak včera, jak sjem šli z práce, že se stavíme za paní, co peče. Ale pak řekl, že se na to vyprdne a něco upeče sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: . A napadla ho roláda, no to su zvědavá, jak to bude probíhat. :grinning:
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Zdaaaaaaar,

já jsem dneska mega zdechlá, nemí mi moc dobře od té pitomé žlázy, tak se poflakuju :confounded: Dala jsem do trouby kuřecí stehna a ještě udělám br. kaši a prdím na to, odpoledne by měl dorazit pantáta Faschon, tak bude zase hej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Mě ten sníh taky nevadí, vždyť je to krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A nějaký odmetání? To mě netankuje, aspoň si protáhnu tělo ne? :wink: Nesmíte to brát tak negativisticky :wink: :wink: :wink: :wink:

Ono spíš fučí než chumelí, tak se ten sníh válí všude, my ho taky měli ráno všude :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale což, dvakrát jsem máchla koštětem a je pryč :wink:
3. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
Kde je Micina, že by jela už lyžovat? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.