• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Marky, přijdi máchnout i sem :grinning: já dneska nevařím, od včera máme fleky s uzeným, tak na to házím bobek a budu vařít až zétra.
Zuz mamka je OK, včera byla u zubařky kvůli zubům, tak jsem zvědavá jestli už nějaký má, nebo ne :grinning:
Ty jo, tak to já se asi nedožiju toho že by mi Kužílek něco upekl :grinning: dneska jsem se na FB krapet lekla, měla jsem tam napsaný, že Zuzana K má narozeniny, tak jsem se musela jít podívat kolikátého je a pak jsem si všimla, že je tam napsaný v pátek :grinning: tak dobrý....
3. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Jani já bych přijela, ale nevím, jestli bych dojela až k vám, ty cesty nic moc :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Máš Kužílka špatně vycvičenýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Musíš mu ukázat, že fakt nemůžeš vstávat dneska z postele a že musí udělat oběd, a že mu budeš radit postup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
Zuzi,jj,David ho dal v SO do kupy :wink: .

Decka,já jsem snědla trochu polívky-vývaru a je mě tak šoufl,že asi umřu!!!!!Žaludek mě bolí jako kráva :cry: ..se bojím,že se pobleju..

Mě sníh taky nevadí,taky se mě líbí,ale na ty silnice by vát nemusel :sweat_smile:
3. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Leni to je tím prázným žaludkem, to přejde, případně to fakt vybliješ :unamused: :unamused: :unamused: Bohužel :unamused:

U nás jsou hlavní tahy protažený, jak jsme šli do školky, tam na silnicích sníh není a navíc je tam kolem nuly, tak to hned taje, horší to bude zítra, až ta sra.ka zase přimrzne :confounded: :confounded: :confounded:
3. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Nám odpadly ze střechy ty obr rampouchy :frowning2: taková to byla krása....
asi budu muset začít víc simulovat, ale když mě viděl včera, tak nechápal, v sedm jsem zaplula do postele, protože jsem doslova padala na hubu, tak jsem jenom ležela a četla si, protože jsem si říkala, že přece nepůjdu v sedm spát, v půl deváté jsem vylezla a šla se umýt a za Matesem do obýváku a když jsme v půl desáté zalehli, tak já do jedné opět čučela do stropu :angry: :angry: takže příště, jakmile na mě padne spánek, tak jdu chrnět hned, bo ten mi zase celou noc nadával, že nespím.... :rolling_eyes: a ráno jsem byla jak po mladejch...děs....
3. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Leni, to je nápad si dat na bolavej žaludek vývar :zipper_mouth: , musíš zkoušet pomalu - dietně, nejdřív rohlajz, uvidíš co ti udělá.

Je fakt, že tady fičí, ale od rána kydá a kydá. :rolling_eyes: No jo, v Boskovicích je to protažený, ale u nás v prdelákově ani ťuk :rolling_eyes: , sníh an silnici drží a ani si nechcu představit ty závěje do dědin okolo :confounded: .
3. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jani to je normální ta nespavost, s tím nic nenaděláš, ale tak to dospi přes den a nestraš tu ráno, máš spát do oběd a je to :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Tady je to předpokládám stejný, hlavní silnice je prohrnutá, ale když vidím,jak tady auta horko těžko jedou ulicí nahoru, tak jim to fakt nezávidím....a co teprve ty chodníky...po obědě musím do obchodu, tak budu jak huhulák :grinning:

Leni, to je fakt, nejdřív si dej spíš rohlík, nebo piškoty, bebe sušenky....a hořký čaj...nebo mě třeba na bolavý žaludek nevadila rýže, nebo suché těstoviny...ale vývar nee...
3. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
no jo, jenže já se ráno probudím s Martinem, než odejde, tak zase spím a kolem osmé jsem hore...tak se do devití až půl desáté válím v posteli, ale pak mě to přestane bavit a vylezu...ale asi si půjdu zchrupnout po obědě, jak dovalím z obchodu, naši asi nedojedou, i když zatím nikdo nevolal, tak uvidíme...
3. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Jsem se musela řehtat - kterejsi den Nellinka přišla s tím, že až vyroste, tak bude mít pinďu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Tak to si Zuzi počkám až ji naroste :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
No snažila jsem se jí to vysvětlit - pinďu jako že nee. :grinning:
3. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Zdar ženy

Jdu vás dočíst.

Makouši hele ... ve finále jedem zítra na 10:00 tak jeď s náma, jo ....a v nedělu uděláme repete.

Míša večer pofrčí k našim a zítra si ho vyzvednem.

Doteď tu byl taťka z Evou.

Asi pojedu do Svitav ... se mi teda vbec v tom počasí nikam nechce ... ale nemáme doma už vůbec nic ...ani šampon, tak potřebuju udělat velkej nákup.
3. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ÁÁÁÁÁ tak Micouši nezapadli.
Hele, já ti pošlu megadlouhej seznam, co potřebuju koupit na víkend, jo? :wink:
A co plavčo? Už neplavete?
3. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Ty jo Mak ... prej se protáhnete u odhazování ... že to píše zrovna ona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Jé tak to je dobrý, jak na to prosimtě přišla??? Mě se zas Tobeš ptal, jestli mám taky takovýho lulínka jak tatínek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
ty vole ... já uplně zapoměla že je zítra plavčo a mirek je doma .....
3. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Micouši to máte dobrý, že jede zítra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já jedu zítra s Vaškem do Brniska na celý dopolko, takže to taky nemůžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele v klidu, asi si pojedu zalyžovat některej den v příštím týdnu :wink: Aspoň to budete pěkně umět :wink:
Nevím, kde na tom byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja fakt, že občas se Sláva s Nelldou koupe, tak Nelldu furt Slávův pinďa láká :zipper_mouth: :rolling_eyes: .
Jééééé to je dobře, že je Mirek doma, to půjde plavat, bo já jsem jak na sviňu dostala dneska krámy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Zuzi .. já bych jí to šmikla na mikádo ... si myslím, že ji to bude slušet
3. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Makouši, kdybys chtěla, nebo někdo jinej lyžař, tak v rámci Rodinných pasů máme doma 50% slevu na bodové jízdné do Olešnice. ALE - musela bych ti to nějak předat a ještě půjčit k tomu tu kartu, ale to by snad nebyl problém. Platí to od 8.-12.2. Je to teda pro celou rodinu, občasku by snad po tobě nechtěli, jen bys musela Tobika (kdyby tam jel taky) nějak zašít, rotože v té kartě je psaná Nellinka :grinning:.
3. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak je to holka, tak ju zajímá, proč tam má táta to dlouhý navíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jojo, už jsem o tom stříhání přesvědčená tak z 80%. :wink: Jen se dokopat k holičce a ještě aby tam měla volno a Nellda tam vydržela sedět :grinning: .
3. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
No právě že nepůjd e... jelikož jsem na to zappmněla ...Míša je už dneska domluvenej k našim ..... a hodinu máme přeobjednanou na zítra na 10:00 tak to by jsme sakramensky nestíhaly. A ten birec na té škole by mě už asi zabil, jelikož musel překopat jakejsi plán.

Já jsem kráva. Přemejšlím, zda tam nezavolám, zda nemůžem přijít na hodinu odpoledne.
3. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Já Míšu stříhám za pochodu :o))
3. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Dokážeš si představit, jak Nelldu stříhám za pochodu? To by mě pak zavřeli za týrání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
SDokážu .. to je něco jak já Míšu :grinning: .... podle toho to taky vypadá :o))

Jdu se pokus dadat zbytek těch fotek na FB.
3. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Počkejte až Tobík dojde s tím, že chce pipinku jako má maminka :grinning: :grinning: kámoška říkala, že její dcera v nestřeženým okamžiku tatínka za pinďu tahala :grinning: když spolu byli ve vaně :grinning:
3. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
jdu papat....
3. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.