• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Bych zapoměla ....táta se rozhodl, že dodělá do těch narozek i ten vrchni anclík .....aby měla Léňa kde blinkat :o)))
3. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Já si myslím, že ani neptřebuje wecko, stačí, když budeš rozdávat pytlíky :grinning: .
3. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tak to snad nepříjde, jen mi posledně koukal, že mi tam rostou chloupky a jemu ne, když jsme se koupali a taky se furt diví, že mám větší prsa než on :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ...ale my máme spát dole,nebo néééé????? :grinning:
3. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
hele,ale já jsem ta vyblutá z podoby,že si myslím dám mega pozor na chlastíka.....
3. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůů, tak to je fajn, ale Krejčíři spí u dveří, aby to tam Léňa stihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
K pindíkovi a pipině-malej je zvyklej od mala se koupat s náma,tak mu to zvláštní nepřipadne akorát se mě jednou ptal,proč nemám pinďu,tak jsem mu řekla,že holky pinďu nemají a tím to skončilo...ani si mě neprohlíží,ani Davida...bere to tak nějak jako součást a nestydí se.Třeba neteř,když mě viděla nahatou,tak se začala tlemit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..není na to tak zvyklá jako Davouš....
3. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
:wink: Nellinka je taky zvyklá vídat nás hambatý, když se s ní koupeme :wink: , ale já holt piňdu nemám, tak furt by Slávovi na něj šahala - teda ve vaně :grinning: .
3. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak záchidy jsou v obou patrech ... jinak mě je jedno, kdo si jak polehá .....pokud to nebude na MM :sweat_smile:

Makouši ...Tobík se díví že máš větší prsanež on,jo ....já si myslím, že máš větší prsanež všichni :o) .... bych se asi taky divila :o)))
3. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Poslední dobou mě táák strašně pálí žáha ... s emi chce s toho blit ......blééé
3. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Hele Micouši, ty jsi mi ještě neodkývla, zda mi nakoupíš též :grinning: .
3. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Musíme zajet na finančňák podat dňový přiznání - teda Sláva, ale v tomto humusu někam jet :rolling_eyes: . No vidím to na příští týden. :unamused:
3. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Cože cože ... to jsem asi někde prošvihla ....... Zuzi, když mi dáš financm, tak ráda :o)))
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Nééé, dělala jsem si srandu :grinning: . Potřebuju nakoupit suroviny na víkendové oslavy - másla, salámy, zeleninu, pití,... atd. atd. atd. Budem to asi muset koupit tady :unamused: .
3. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Já musím taky na finančák...se mi tam vůbec nechce...ale jak pojedu na kontrolu na gyn tak tam zfrknu....

Od známé dcera je zase zvyklá, že maminka je dole oholená úplně dohola, tak se prý v lázních ve sprše ptala, co to má ta paní na pipince...jako chlupy... :grinning: :grinning:

no naši by měli každou chvíli dojet, tak se loučím, pak dojdu...pa
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
si dneska si koupim lahvinku ...mám nějakou slinu .... hmmmm hmmmm
3. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Mic, tak se zastav, já tady mám lahvinek moooc, akorát teda všechny bílý, ale už se těším až je všechny vypiju...otázka je, kdy to bude :grinning:
3. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
ty voe, jsem teď četla na seznamu že v Číně porodila devítiletá holka a že rekord drží pětiletá peruánka z roku 1939, to snad ani nejde,aby v tomhle věku měli děti, snad první MS dostane holka tak v 11 letech ne-li později...asi bych si měla zopakovat hodiny biologie....
3. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
ty jo ... tak to jemazec ....hlavně by měli zavřít ty parchanty, co jim to udělaly.

Jani, přijela bych s kastlíkem, ale pojedu směr SY, tak bych to měla z ruky :o)
3. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Mikeš bude pomalu vstávat ... spí už 1,5 .......... teď už spává jen hodinu... tak čekám, že mikaždou chvilkou pískne za krkem.

Doufám že stihnem setřít podlahu, než řijede táta ...musím ji prvně vysát a to by zase vzbudilo Mišku.
3. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Kde stééé??? ... já už za chvilku pádím ...
3. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tu som :wink: , šmejdila jsem na MMB :wink: . Ale nic.
Teď tady svítí oskárek, půjdu se vrhnout na sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tady taky oskárek rympluje ...ale na sníh prdím ....stejně není kam dávat :o))

Ten Mišiš pořád chrupká ..... bude asi spáč po mamince.

co jsi na MMB hledala : ..něco pro Nellinčiny panenky?
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Taky, ale nič moč.
3. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Tož idu, Micouši jeď opatrně :wink: . Večír nakouknu :wink: .
3. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Tož jsem si umyla v tom koprovatým dni aspoň škebli :grinning: :grinning: :grinning:

Tobiš je taky zvyklej vídat nás nahatý, taky se s ním koupem, ale je prostě zvídavější a neleze mu to do hlavy no? Neboj, on s tím Davča taky zase příjde :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic tak kup aj něco mě, něco dobrýho :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Makouši ...koupím polejváčka, tak se příjdi napít :o))

No nic .. taky valím ... pááá
3. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Tak naši už odjeli a já se cpu sušeným ovocem, co mi mamka dovezla, mě ovoce, Matesovi maso :grinning:
a taky jsem byla venku, akorát teda nemám radost z toho,že tak rychle taje, máme mokrou fasádu, já zeď v kuchyni, no super....a zítra bude mrznout, takže to bude jedna velká klouzačka :angry:
3. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.