• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic .. jdu se chystat ... na 16:00 vezu Mikeše na Pořičo a pak tradá do SY tak páááá
3. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
No já jsem dodělala Marťovi puding a jdu mu chystat jídlo, maso je naložené, tak ještě brambory a je to...
venku je tááááááááák kráááásně...chjo, hned bych se někde vypleskla na lavičku, kdybych ji ovšem našla a nepřimrzla k ní :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
A jé Micouš má koňury a je bez dítěte, aby se ještě dneska vrátila ze Svitav :grinning: .

Sláva je dneska na růžových lentilkách, tak mu je prej líp. Volal mi v 14.45, že se stavoval u holičky a ta má na 3. hod. volno, takže máme naklusat. Tak jsem v rychlosti sbalila Nelldu a naše, chudáci se sotva vyzuli. Tak se njedřív ostříhal Sláva a pak Nejunka :wink: . Pokaždé, když se na ni podívám, tak se musím smát, ale slušánkuje jí to :wink: . U masny jsme potkali hladovou Krejčulínu, mazala koupit maso a na nás háže habaďůru, že jej jí ouvej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .

My jsme se pak cestou dom taky stavili v masně, musela jsem vyzkoušet řízky v nivovém těstíčku, co chci dělat o víkendu, takže teď pěkně funím, jak su přecpaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Je teda fakt, že na sluníčku bylo fajnově :dizzy_face:. Já jsem teda víc jak půl hodiny odklízela sníh, tak jsem byla spocená až na perdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
3. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Nazdar, tam můj drahý Mates dojel v půl šesté z práce, hodil do sebe steak s brambory, puding a právě odfrčel zpátky do práce, chjo...a dojede minimálně v deset, takže já se jdu navečeřet a hodím lachtana do vany, i když mám obavu jestli se mi podaří do ní vlézt, bo si někdo pěkně roztahuje pokojíček až to pěkný není...dostane na budku hned jak vyleze ven :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
To bych chtěla vidět, jak dostane na budku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , se z něj poserinkáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Chudáčku, jen bys nemusela být sama, co? :unamused:
3. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
no já si myslím, že u nás bude poserinkanej hlavně tatínek...dneska mi řekl, že má Klárka pěknej pupek :grinning: :grinning: Mates mi dneska slíbil, že si v pátek vezme volno, je už z té práce chudák úplně na nervy, ale jak to znám, tak to nevyjde a bude doma zase až o víkendu, taky jsem si dneska uvědomila, že mamka má v pondělí narozky a já nemám dárek, musím něco vymyslet, ale přát ji pojedeme asi až další víkend a já musím k mudře pro prášky, tak něco koupím...ale nevím co :confounded: :sweat_smile:
3. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
Zuzouši,říkala jsem,že jedu pro maso děckám na večeři,jo!!!Já jsem na rohlíku :rolling_eyes: .

Byli jsme venku,pak chvilu u ségry,teď jsme odvezli auto ke kamošovi,David šel ještě do dílny a pak frčá ještě do Brna pro jednoho řidiče a zavézt techničák,tak jdu vykoupat dítě a překecat ho ke spánku,i když pochybuju,že usne brzo,když spal u babičky po obědě 2,5hod.

Jestli se už neukážu,tak jsem odpadla nebo jela s Davidem.pá
3. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
No nic, jdu vypnout PC a lehnout k Nelloušce.
Dobrou :wink: .
3. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Hoj, já jdu zalehnout k telce a budu doufat, že dneska se normálně vyspím... :angry: pa a brou noc
3. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Zdar ženy.

Zuz byla jsem sice bez dítěte , ale i bez korunek ... takže žádná hytparáda ....ale sklepmistra za 49,- jsme si koupila :o)))

Jo a viděla jsem ten sv. modrej kočárek ve SY ...a je ještě hezčí než vě skutečnosti .. je i o něco tmavší a je náááádhernej .

Já taky dneska končím ... tak pa páájo
3. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Tak já jsem dneska kantároš, unavená, jakási celá rozlámaná, bez nálady, tak si jdu lehnout a zkusit to zaspat.

Zítra jedem hnedle ráno do Brna, tak se ozvu asi později.

Micoušům přeju, ať si nezlomí hnáty :wink: :wink: :wink:

Dobrou :wink:
3. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Zduř buřt!
Zas máte všechny půlnoc? :angry:
Venku je -15°C a mlha jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V noci se Nellda vzbudila, tak jsem k ní šla, ale nemohla usnout, tak šla k nám a já jsem bulíkovala skoro hodinu, než jsem zase zabrala :rolling_eyes: .

Makouši, užij si Brnisko, snad ti zvedne náladu :dizzy_face: .

Jo, Micouši, hlavně opatrně :wink: .

Co ostatní? My dneska nic v plánu nemáme, Sláva mi ještě bude volat jak mu je ohledně plavča. Jinak odpo valíme plavat a pak vyplenit Alberta.
4. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahojky, já dneska vstávala v osm, ale pak jsem zjistila, že se mi krapet moc motá hlava, tak jsem zalezla zpátky a probrala se chvilku před desátou, dobrý ne :grinning: hodila jsem sprchu, byla jsem spocená jak vrata od chlíva a udělala si snídani...no a dneska ani nevím co budu dělat, ale moc toho nebude, protože je mi fakt divně, asi je blbý tlak nebo co...tak si po obědě dám slabší kafo, třeba mě to nakopne...mám zde ale roztříděný kopičky s prádlem, tak musím jít dát něco do pračky, aspoň Matesovi modráky...když už nic...včera nadával, že nemá žádný čistý....ale mě přijdou špinavý, i když je vyperu :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Jen si holka užívej spánku a lenošení dokud můžeš :wink: .

My jsme po obídku - pangáč s br.kaší a pipinková polívka. Nellda leží v posteli, ale pochybuju, že usne.
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj berunky,

tak já se za váma dostávám až teď,mám vela moc práce :confounded: .

Mě je dneska už konečně dobře :slight_smile: ..jsem fakt moc ráda,bo to bylo hrozny.

Včera jsem s Davoušem nejela,tak jsem se s malym vykoupala a pak jsem si zalezli k pohádce :slight_smile: a já jsem samo že usnula dřív než bobeš :slight_smile: .

Micino,koukej napsat,jsem z toho krapet nervózní,jestli jste o.k. :unamused:

Já jdu vytisknout uzávěrku aspoň první část,bo ke druhé mě chybí faktury od dodavatelů :angry: ,tak budu čekat jak debil min.do pondělka,než se uráčí :rolling_eyes: .

Ve 14 hod.jdu na nehtíky a pak to asi zabalím,kácím na to.....už mám za tento týden zase 3,5hod.na víc...pá
4. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Leňouchu neboj, Micouši jsou ok, mají lektora, ten by je nenechal, aby si zlámali hnátičky. :wink:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
No jo, ale co když ze vzteku, že jim to nejde, zlámali hnátičky oni jemu :grinning:
já jsem umyla nádobí a jdu do sklepa dát vyprat ty modráky, ať má pan domácí v čem makat...už v nich chodí i do práce...děsný, fakt...

A jdu si nechat rozmrazit masenko na oběd, Mates tam má ještě jednoho steaka, ale já nemám na nic chuť...mě snad dneska bude i blbě :zipper_mouth: novinka...to tu ještě nebylo...no fuj....
4. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jééé, tak to ti nepřeju, aby ti bylo blbě :unamused: . Zkus to právě zajest :grinning: .

Já su jakási přejetá, kdyby ta opica usnula, tak si jdu zdřímnout, ale na spánek to u ní nevypadá - byla už 3x na záchodě :rolling_eyes: . Když jsem se jí teď naposledy ptala, kam jde, tak mi řekla: Já nevím, asi na záchod. :grinning:
4. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Tak já jsem dožehlila ještě zbytek prádla a musela jsem si na chvilku sednout...no tak nevím, co se děje, ale doufám, že to brzo přejde...prádlo už se pere, tak si půjdu uvařit něco na jídlo...asi těsoviny s kuřecím masem...nějakou rychlovku....a pak si asi taky zchrupnu...nebo padnu večer v šest za vlast....
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Jaňouchu,kašli na všechno ostatní,domácí práce ti neuteče...hlavně odpočívej!!Ještě hoďku a něco málo a mizím :sunglasses: .
4. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Leňouchu neprovokuj, normálně ti ten konec pracovní doby závidím :grinning: , su asi divná nebo co :grinning: .

Jani, hoď nožky hore a relaxuj. :wink:
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Hmm asi na tom něco bude...akorát mě štve, že nemám noťas a musím sedět u tohohle...jenže potřebuju najít na netu nějaké věci, co jsem slíbila ségře, tak hledám a hledám...no ale půjdu s za chvilku natáhnout....ať si aspoň odpočinu...ještě taky musím zavolat mudře, protože se potřebuju zastavit pro prášky...tak některý den budu muset do Bozaka....
4. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zdar ženy jsem doma .....

No bylo to super ...ale jsem domlácená jak sviňa ... měla jsem hodinu pak volno a pak ještě jednu hodinu a Mirek měl jen jednu hoďku a pak už pěkně jezdil.

Fotky z konce jsem dala na FB.

Ty jo ...ten bord je fakt těškej ...ale vydržím ... i když mám naraženou kostrč, šmiklej ret, rozmlácený brejle a asi se mi na tváři udělá modrák , protože mě vyfackovala kotva ...ale jinak dobnrý .... nevím teda jak zítra budu chodit:o))
4. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
ty fotky dávám ... se jim tam nějak nechce ...
4. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahojky...

tak u nás noc hrůza...kuba měl zase dneska horečku 38,7 holky může to být pořád od těch zubů tak vysoká horečka, mám strach aby to třeba nebylo od toho varlátka...dám sem fotku toho zoubku at posoudíte co to je...

Mic to je super že jste si to užili...já jsem radši na lyžích vím že dám nohy od sebe a udržím balanc ale na snowbordu bych byla věčně na zemi...

Jani...tak snad bude pupíčk ok..hlavně užívej klidu a odpočívej... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak marodům ad Lena přeji brzké uzdravení...
4. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Jo a dneska ráno kubík vykonal velkou potřebu na nočník...sice tekutější konzistence ale zadařilo se... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Luci ... to může bajt ta 6 nemoc, pokud se ti ještě trochu osipe ... a většinou jsou horečky 3 dny a pak se osipe.

Jo ajá nepsala. že jsem stála na nohách :grinning:
4. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
no to mě napadlo ale on ty horečky má a pak zase ne...to měl i min. týden..pak zase klid...hodím foto toho zubu je to brutus...
4. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky ... pa pááá vypínám komplík ... čus bus
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.