• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jo a kdyby náhodou, tak taťka mi přivezl indegrience na zítřejší obídek :sweat_smile:
7. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Marky, Luci .. čučte co mám doma http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2992706&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 ... i ty vaše zde čekaj na vás. Paní je má opravdu nááádherně udělané ... jen Mikeš se mi nechtě vůbec fotit tak má takovou blbou fotku ... asi je nemocnej :grinning:
7. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
No, tak co bude? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Mě se to trošku komplikuje,ve čvrtek potřebuju do Brna a tak nevím, zda to zítra stihnu :unamused: Asi to pro jednou vypustím :wink:

Jééééééé Mic, to je paráda, a to mi připomíná, že jsem úplně zazdila, že ti mám poslat peníze :grinning: :grinning: :grinning: takže zítra osobně a když ne, tak ti to pošlu :wink:
7. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Jinak u nás brutálně bouří a kolem 11 hodiny večer se má přihnat mega liják, tož jsem zvědavá, snad nás to nevyplaví :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak u nás chčije jako sviňa ... no a co teda zítra ... ještě nevím, zda budu mít auro ..., Mirek je ve stodole a hrabe se v něm. :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
teda jako auto :grinning:
7. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hele .. Marky .. zítra se musíme sejít a domluvit kuli tomu Suchýmu
7. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jinak dneska jsme myslela, že mě jebne ..... byla jsem z Mikešem venku .. otpočím se a před barákem přes lavičku v momentě vylezl na okno ... šly jsme dom .. otočím se a sedí v polici co je pekárně ( tu jsem měla na lince) ..... jdem ven , otočím se a taťkovi před barákem v momentě přes křeslo nalezl na stůl ... by mě zajímalo, kžterej hňup vynalezl slovo mateřská dovolená
7. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
To mi někdo poreferuje, kdybych nejela, to su v klíííííííííídu, já stejně vím, že si mám sbalit stan a chlapy a jedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Pohoda jazz, dovča ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Pořád mě vypadává net,tak doufám,že už teď se vám to odešle...

Já se zítřkem počítám :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
je tady chcando a i nějakej ten blesk proběhl...
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
a chčije a chčije ...... :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Zuzi, ta paní dělá i nááádhernmý na holčičky, kdyžtak mrkni ID 41873 ... škoda že nemám holku .. no spíš ještě že nemám holku, paní by si unotala ruce.

Jinak už jsem si u ní udělala rezervaci na zimní čépu s těma dlouhejma cancourama a obyč teplou čepku.
7. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
No a co teda ten zítřek .. u nás nebo v Boskovicích?
7. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ať vím, zda si mám nachysta obídek :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
no já musím každopádně na hřbitov,takže bych to pak měla kousíček k vám,ale když to bude v Bozaku(bléééééééééééééééééééééééééééé),tak se přizpůsobím.
7. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Já su taky pro u nás :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
jdu čůůůrat
7. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
a chčije a chčije čím dál víc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo a k té švagrové na 90%nejedu,takže pohoda
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hoj, jsem tu, tož co ste vydumaly? :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Tady taky chcandí :angry: .
7. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jsme to stihli tak tak dom :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
7. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
V knihovně jsem si půjčila asi milióóń knížek :slight_smile: a 2 i Slávovi a nějaký časáky, to su zvědavá, zda to přečtu :grinning: .
Pak jsem šla za Slávou do práce, pak jsme šli dom, makali jsme jak barevní a pak jsme šli na véču se ségrušou a švárou a pochutnali jsme si - dala jsem si panenský špíz - masátko, cibule, anglicka, s nivovou máčkou :dizzy_face: . A pak jsme pelášili dom :wink: .
7. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ha, zas nikdo nikde :angry: , si to budu brát osobně :frowning2: .
7. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zuzi,a co Nellda?Je s váma :grinning: ?
7. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Nellda není s náma :wink: , je mi po ní drobínek smutno :pensive: . Ale ráno mě to snad přejde.
Tý woe teď to tady bouchá :angry: :rolling_eyes: .
7. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Mic, koukla jsme na ty čepky, jsou úžasný :dizzy_face: , Mikeš je v ní borec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
7. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
jsem zvědavá,jestli to vydrží až do rána :grinning:
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.