• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Brééé ráno :wink: ,

jdu vás pozdravit a valím makat :rolling_eyes: - musím upíct 2 buchty, poklidit a valit nakoupit. Zbytek budem dělat až přijde Sláva z práce.

Včera jsme z plavča a nákupu dojeli až v 18.30 a bylo mi jaksi šoufl, tak jsem už jen ležela.

Ještě si jdu umýt vlasy :confounded: .

Mic, to je fajn, že se ti to líbí :dizzy_face: , taky bych do toho šla, teda do lyží, ale musíme počkat, i finance to brzdí :unamused: .
Luc, to má Kubík horečky už týden nebo teď zas? No asi bych s ním radši zašla k MUDr.

Makelína na nás prdí bo co?
5. únor 2010 v 06:48  • Odpověz
Zuziiii všecino nejlepčííííííííí k narozenináááámm ... hodně zdravíčka, lásky, štěstíčka, prašulí a ....moře klidu.
5. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
uzi ... mě to taky brzdí financ .....takže pokud tak nanejvejš už 1 hodina týdne, ale bez lektora nemíá cenu na ten svach chodit .... hlavně se na tom neumím postavit, tak není kdo by mě zvadal ....

Včera s té zimy jsem chytla pěknou akergii do ksicht ... mám tam červený fleky a ani kortikoidy nezabraly.... pokud dneska pojedu do toho BK .. tak budu večer kráááásnááá
5. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Jinak kostrč bolí, lae už to není tak staršný jak včera ... jsem se vůbe nemohla zoohnout a sednout ...dneska už můžu ...ale začalo mě ještě večer pěkně bolet koleno ...a namazala jsem to tou konopnou masti a fakt je to lepší ....a bolí mě teda celej člověk ...ale to jsou teda svaly, které nepoužívám.

Jani ...jak je ten Vaku šej nebo jak se to píše ... takhle určo ne :o) ... není to i blíž než v BK ....Mirek na to nic nenamítal .... ale pokud by to bylo 10 dnůpo sobě a v BK, tak bych tam musela se na ty dny odstěhovat.

Jo a tobě to taky pomohlo ???
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
V pondělí si mám jít vyzkoušet první hoďku http://www.studioafrodita.cz/vacu-shape.html ... nebo spíš jaké to je ....ale určo to nechám až po oslavách narozenin.
5. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Dobré ranko..

Naší oslavenkyni všeeeeechno nejlepší...hlavně hoooodně zdravíčka, stěstíčka, lásky

Zuzi on tu horečku měl zase až včera jinak měl klid, dneska už horečku nemá...

Mic na ten přístroj jsem koukala včeera na Primě v tom byla strčená ta paní na tu změnu ted nevím jak se to jmenuje....
5. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
no jmenuje se to Vacu shape ....takhle přesně :o))Holky , potřebuju od vás napsta pozvánku, aby to bylo bez chybně ...a nějak to zmotat dohromady ... třak prosím prosím

že 27.2.2010 v 19:00 se koná na Zemance oslava mejch 30tin .. polovčky vzít sebou a že účast je povinná ... omnlouvá se pouze neúčast těm kdo budou mít od dr. omluvenku ře rodily, nebo od holuba, že jsou po smrti.

sím sím ...složte mi to nějak
5. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Hm ted jsem na to koukala a vypadá to dost dobře...já chodila na lymfodrenáže na nohy do boskovic, ale taky jsem musela mít aspon těch 10 lekcí aby byl vidět účinek pak jsem tam přestala chodit...

S pozvánkou nevím já na to skládání moooc nejsem..nemám na to vlohy...
5. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Mic a co golfky už je máš objednaný??
5. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojky,
Zuzi všechno nejlepší k těm 20-tým narozeninám , hodně pohody a od léta pevné nervy :slight_smile:

Mic, já na tom byla jenom dvakrát, když jsem byla na víkend v lázních...bylo to tam teda levnější, ale ne o moc...myslím, že na to nechodíš každý den...ale byla jsem z toho nadšená, nejdřív jsem jela asi 15 minut na rotopedu aby jsi se krapet rozhýbala a pak tě zavřou do toho přístroje, působí v něm podtlak, ale musíš v něm běhat, nebo alespoň chodit, reguluješ si intenzitu jak moc do kopečka jdeš a rychlost toho pásu, ale já když jsem od tam vylezla, tak jsem měla krásně vyhlazený nohy a prdel, protože to působí i na lymfu a prostě se citíš lehčejší, ale předpokládám, že po deseti procedurách je člověk i o nějaký ten cenťák lehčí...hlavně by jsi tam neměla chodit, pokud máš křečové žíly, nebo vážné problémy s nimi, těhotenství, menstruace, ale tu jsem třeba já měla, paní mi řekla, že po tomhle budu akorát víc krvácet...a ještě tuším nějaké problémy se srdcem, ale správně by ti to v tom Blansku měli říct a já jim musela podepisovat papír, že si jsem vědoma rizik....
tak to zkus a uvidíš...
Ale určo to nikde blíž není, já jsem si taky říkala, že bych tam chodila, ale Blansko je fakt z ruky, no uvidíme jednou po porodu, jestli nedám kila dolů cvičením a dietou, tak to prubnu taky....
5. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
jo a na ty lymfodrenáže co píše Luc, jsem chodila taky, k paní Morávkové a ještě jsem chodila na zpevnění svalů elektrodama, bylo to před svatbou a je fakt, že jsem tenkrát dost shodila a měla jsem to tělo takový no pěknější...žádná celulitida a žádný hrboly na prdeli,jako teď :rolling_eyes:

A s pozvánkou....

co takhle...

Srdečně Vás zvu na oslavu mých 30-tých narozenin, která se bude konat 27.2.2010 v 19.00 na Zemance.
Účast nutná, s sebou přivést dobrou náladu a vlastní polovičku.
Omluvenky přijímám pouze od lékařů a od pohřební služby.

No nevím, třeba holky něco vymyslí....
5. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Jani a jak je tobě už je to lepší?? :confused:
5. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Luc ani ne....včera jsem tady doslova Martinovi brečela ať něco udělá a mě přestane tak strašně bolet hlava....já nevím jestli je to migréna nebo co, ale nikdy jsem tak často bolesti hlavy neměla ale teď minimálně dvakrát týdně, minulý týden dokonce tři dny v kuse a dneska taky cítím, že při prudším pohybu mě hlava bolí...už nevím co mám dělat, v noci jsem ležela s mokrým hadrem na hlavě a Martina posílala pro sníh, ale nakonec nešel...prášky jíst nechci...dřív mi pomohla půlka brufenu, ale teď můžu max Paralen a ten mi nezabere...ach jo...já bych radši blinkala než tohle :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
právě v pondělí se jdu za ní doluvit .... a říkala, že by stačilo 2x týdně ... což by šlo ...ale začnu až po těch narozeninovejch pařbách.

Mám na nohách nějaký žilky, ale myslím, že zrovna křečáky to nejsou.

Luci .. jj ... goklfky objednány ... ty sv. modrý

Jani dík za pozvánku ... ještě očkám na Zuz a Makeol co vyplod a pak udělm víběr :o))
5. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Ne žilky nevadí, ale kámoška měla fakt děsný křečáky a tu tam nepustili....ale měla by ti tam paní poradit...

no nic, já jdu pro prádlo a umýt si škebli...
5. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojte,

jdu vás jenom pozdravit, nějak není čas, jaksi jsme se s manželem zapomněli dopoledne v posteli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Takže jdu do sebe hodit oběd, za chvíli pro Tobeška a hurá do Lipasu, tak se tu mějte, ozvu se nejspíš v neděli :wink:

Pa
5. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Berunky moc děkuju za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Já jsem úplně hotová, necítím záda, tak si půjdu chvilku lehnout :unamused: . V 10hod jsem měla upečený obě buchty, pak jsme šly do obchodu a vrátily se až v 11.30 :rolling_eyes: . Tak se Nellda najedla a doufám, že bude spat.
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Hoja berunky,

Zuzoušku,všecičko nejlepčejší k Tvým krásným kulatým narozeninám,hlavně oceán zdraví,štěstí,lásky,pohody a hlavně nervů!!!!!Posíláme pusinu!!!!!Hezky to o víkendu oslavte!

Já se za váma dostávám až teď,od rána jsem se nezastavila.Už se chystám na obídek a pak zmizím.Možná pojedeme zítra k ségře,ale není to jisty,tak kdybych nenakoukla o víkendu,tak se nebojte :grinning:.

Tak pá
5. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ženy ... já pro dnešek končím ...Miky spí.. jdu se pomalu zbalit a povalím do BK a vrátím se zítra.

Tak se tu opatrujte.

pa páááá
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
jsme doma z venku,byli jsme sáňkovat,teď jsme se navečeřeli,jdeme se vykoupat a zalehat,jsme totál k.o..Tak dobrou nocinku.pá
5. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Nazdar máničky!

Tak se hlásí stará vykopávka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: .

Včera jsem udělala chybu, že jsem si šla lehnout s tím, že odpočnu zádům - pak jsem nemohla vstat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Ale nakonec se nějako podařilo, ale večer jsem už málem lezla po 4 :confounded: . Příští týden to musím říct MUDr., ale pochybuju, že by mi nějak pomohl - bolí mě SI klouby (ty, co spojují páteř s kostrčí), po porodu Nellinky jsem cítila, že ty klouby mám volnější - snadno mi "překřupávaly". Teď se asi rozpadnu celá :confounded: :frowning2: .

Včera jsme lítali až do 8. hod. a chystali a za chvilku začnem dělat jednohubky, chlebíčky, musíme ještě vysát, dodělat polívku, brambory a usmažit to maso.

Včera mi Sláva upekl roládu :grinning:, musela jsem mu vybrat jednoduchej recept, ale fakt to upekl sám, já jsem mu jen udělala krém :wink:.
6. únor 2010 v 06:40  • Odpověz
Tak si hezky užijte víkend, u nás bude, teda aspoň pro mě, hoňka dnes i zítra :rolling_eyes: .

Jani, chudáčku, to je na pytel s tou bolestí hlavy. Kafe ti třeba nepomohlo?
6. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Nazdárek, koukám, že je zde pěkně mrtvo...já jsem od rána uklízela jak vzteklá, už to zde vypadalo jak u cigánů...všude bordel...no vyprala jsem k tomu tři pračky, takže mám dvě žehlit a ty tři budu zítra, fuj, už teď se mi nechce...
Včera jsem byla u kámošky, vrátila se v šest a nic se mi nechtělo,tak jsme kukali na telku...dneska jsem byla celý odpo s Matesem venku, tak to bylo fajne...pak se zastavila na kafe kamoška a teď vařím brambory na zítra na br salát a Martin přemýšlí, co s načatým večerem, já to mám jasný, žehlit, do vany a spát :grinning:

Zuzi, kafe jsem si udělala, ale měla jsem pocit, že to bylo ještě horší, asi ho nesmím pít, když mě ta hlava bolí, včera mě to chytlo u kámošky, ale jenom asi na půl hodiny, pak dobrý a dneska nic, tak já nevím...do toho se mi na obličejí udělaly nějaký fleky a taky nevím z čeho a praskají mi ruce...no já jsem fakt typická těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
ale vzhledem k tomu, že mě poslední dobou docela bolí za krkem a v kříži, tak si říkám, jestli ty bolesti nejsou od páteře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale tobě to teda fakt nezávidím...teď to bude ještě dobrý, ale za pár měsíců to se asi fakt s těma zádama nepohneš, jsem zvědav co ti řekne mudra, já jdu až za 14 dní, tak uvidím...
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj ženy.¨

Pořád se hlásím z BK ... bylo mi tak zle že pojedu až zítra ráno ... teprve te´d snídám samotnýho pangáska.
Blinkala jsem zase celej den ... hrůza a děs běs.

Zadalší mě ty záda ta kostrč bolí tak, že se nemůžu pohnout ... fakt hnus a dotoho ještě MS.

jo ale bylo to včera fajne.
6. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Mic ty jsi fakt šílenec :grinning: :grinning: ale docela ti to závidím...já bych si taky dala do zobáčku, ale holt mám smůlu...chtěla jsem děti, tak to mám :grinning: :grinning:

tak hlavně ať je ti líp....
6. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
já si te´d vůbec nezávidím ...ale hlavně už neblinkám .-...
6. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Neboj, zítra bude líp :wink:
6. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
musí blééééééééééééééé
6. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Zduř po ránu!

Tady to jede :angry: .

Micino, seš hovado, ty woe v tvých letech bys mohla mít už rozum a záklopku, ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, klííííd, vždyť právě prožíváš nejhezší období ženy, ne? :grinning: Beztak to vymysleli chlapi, ten název. A neboj, bude hůř :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Včera dopoledne to fakt byla hoňka, oběd byl hotovej přesně ve 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nějak jsme nestíhali.
A dneska nanovo :rolling_eyes: , jen budu dělat o polovinu míň řízků a o trochu míň brambor. :grinning:

No nic, jdu vzbudit dvoji milovanou polovičku a jdem makati :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak si užijte neděli jaksepatří :dizzy_face: .
7. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.