• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdar ženy.

Zuzi ... jak to myslíš v mejch letech???? ...... mě narozdíl od tebe je 29 ..... já nejsu takovej duchál jako ty :o)))

Jdu se zbalit a povalíme .... zase sněží jako kráva. .... se mi nechce jet.

Holky, myslíte, že ta kostrč může tak nehorázně bolet? ...mám pocit že je to čím dál tím horší ....
7. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
no nic ... jdu se zbalit a pádím do bk .... čaukýýý
7. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky, minulý týden jsem vůbec nestíhala, půlku tydne v práci, pak jsme byli na návštěvě, Kubík má novou kamarádku Emičku, je o půl roku mladší než on, bydlí hned za rohem :dizzy_face: tak nemusíme nikam daleko běhat, zítra jou na návštěvu zas oni k nám.

Zuzance dodatečně všechno nejlepší k narozeninkám, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky.........

V pátek jsem byla na šla na školní ples, v sobotu jsme měli v novém kulturním domě karneval, děti si to tam užili, akorát Kuba nechtěl tancovat, pořád běhal mezi děckama, občas nějaká srážka, ale když si blbeček nedá říct, že se tancuje a neběhá, hlavně , že se nestyděl.
Hanča měla princeznovský šaty, co dostala na vánoce, kuba šel za kovboje, tak až si dobiju barerie bych nějaké fotečky dala do alba. Teď jdu taky dodělat oběd, taky řízečky s bramborem a kuřecí polévka.

Jani, mě taky bolela dost hlava, taky jsem sebou několikrát málem sekla, já měla pořád nízkej tlak 90/60 -80/60. Ale pak to kolem toho 16. týdne nějak přešlo samo. Tak třeba je to jen ze začátku a pak to přejde.
7. únor 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Dani ... no že se tu ukážeš !!!!

ale jak koukám tak jinak nikdo ....
7. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky, tady to fakt jede, no jo, když si každej oslavuje nebo výletuje...
já měla dneska ráno krapet problém, už když jsem vstávala z postele, tak jsem měla pocit, že je mi nějak divně a když jsem loupala brambory na salát, tak jsem s sebou málem švihla o zem, jak se mi strašně motala hlava, takže jsem brambory loupala asi hodinu, protože jsem u toho střídavě musela sedět, ale po obídku jsem šla zalehnout a je to dobrý, teď mám na stole kafo, tak ho do sebe kopnu a snad se mi zvedne tlak...Zuzi, taky si myslím, že to že je to nejhezčí období vymyslel chlap...to stejný s mateřskou dovolenou :grinning:

No Martin za chvíli pojede za kámošem odvézt pick-upa, tak já se zavrtám u telky, babička mi donesla štrůdl :dizzy_face: minulý týden jsem ji říkala, že odmítám péct, bo to pak jím sama, tak mi donesla pár kousků :grinning: mňam....

Dani, já taky mívám nízký tlak, v poradně jsem teda měla 110/70 ale občas mám i takové zápichy jako 80/60 a pod...a tlakoměr doma nemám a kdybych šla za babi nebo za tchýni, tak by zase šílely, že se něco děje...tak zatím posedávám, polehávám a uvidím co mi na kontrole naměří...
7. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Zduř máničky moje! :slight_smile:

Tak miláček odešel do práce :unamused: , tak jsem to trochu pofackovala. Nellinka kuká na krťoucha, já nemám sílu si s ní hrát :unamused: . Dneska to bylo celkem v poho, oběd jsme měli uvařenej už v 11.30 :grinning: .

Dani, díky za přáníčko :dizzy_face: .

Jani, je lepší mít nízkej tlak v tomto stavu než vysokej, to mi bylo už několikrát řečeno :wink: . V těhu s Nelldou jsem měla vysokej a brala jsem snad Dopegyt na to.

No počkej Micino, však mě brzo doženeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Včera bylo venku pěkně teplo 5°C, tak to hezky potálo, za to dneska zas kydalo o 106 :rolling_eyes: .

SLáva zapomněl doma mobil a ještě ke všemu ho má vybitej do mrtě a nabíječku má v práci, tak mu to nabíjím přes kabel do PC. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Nikde nikdo??????? :angry:

Každá máte velký mínus! :angry:

Já už zas od 5.hod. nespím :rolling_eyes: , ale včera jsem si pospala do 7.30 :wink: .
8. únor 2010 v 06:15  • Odpověz
Zdar ženuchy.

Dneska mě Mikeš taky vzbudil brzo ...chjo

Za chvilku frčíme do BK .... se mi v tom počaí vůbec nechce .... a zítra zas vstávat tak brzo a jít na ortopedku. Nechám si asi aji prohlídnout ty záda .... nemůžu se hejbat čím dal tím víc od toho pádu.

Já se toho našeho Mikeše Pos... .... drží most od vláčků a dělá haloo tátovi :grinning:
8. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahoj beruny,

tak se hlásím po víkendu,v SO ráno jsme vyrazili do Kopřivnice do muzea Tatry :slight_smile: ,Davoušovi se tam líbilo :dizzy_face: a pak k ségře.Malýho jsem si tak nějak užila..sice málo,ale aspoň něco :slight_smile: .Ségruša dorazí možná příští týden ve ČT :slight_smile: .No a včera odpo jsem frčeli dom,pak ještě o Bozaka,do Třebové,já ještě do práce vytáhnout na ráno na snídani a pak jsme odpadli o půl 9.Ráno jsem byla jak po mladejch-já jsem teda každej den :sweat_smile:.

Jdu něco pracovat,mám toho hodně jako vždy a nevím,kde začít.Tak zatím pá
8. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,

tak Kubík asi prodělává 6. nemoc v sobotu se nám osypal a ted už mu to odeznívá, akorát teda ty horečky neměl nějak po sobě..tak snad to bude ok, chtěla jsem s ním jet dneska k Dr. ale vyrážka celkem opadla má to jen na tělíčku, krku a hlavičce teda měl teď už tam toho moc není vidět...

Dneska udělal opět velkou potřebu do nočníku, no já kráva jsem si odběhla zalít kafe a za chvilku slyším ranu, on z něho slezl cupytal za mnou a nočník převrhl...ale jinak je to šikula... :dizzy_face: :dizzy_face:

zuzi to je fajn, že jsi oslavu přežila....

jani tyhle v stavu v těhu neznám tak držím pěsti at jsou rychle pryč...

Mic si dala opět do tělíčka...dneska na ten vacuovač??
8. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Na ten vacuovač se jdu jen zeptat .... nemůžu se hnout na ty záda, takže nevím, co bych tam dělala :sweat_smile:
8. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Jo a ženy chtěla jsem se zeptat co děláte ve středu nebo ve čtvrtek, že bysme konečně udělali ten srazík u nás...

Ve středu tak od 11 až se vrátím z plavča a v pátek klidně od 10.....co Vy na to??
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Zduř při pondělku,

Makelína nestíhá, celej víkend byl ve znamení alkoholu :grinning: :grinning: V pátek jsem dopadla podobně jako Micina, s tím rozdílem, že já vypila jen všechno víno, co maj v Přerově :grinning: :grinning: :grinning: Dorazila jsem domů až dopoledne v sobotu, teda spíš před obědem, kolem 11 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Netroufla jsem si ráno sednout ani do vlaku :grinning: :grinning: :grinning: v sobotu jsem to dospávala, MM pomáhal tatíkovi cosi dodělávat v podkroví a mamka si vzala Tobeše, tak jsem zaplula do peřin :wink: Večer jsme si s Vaškem pro změnu otevřeli víno, dali si k tomu vanu a šli radši spát, bo se mi ty masážní bublinky zdály děsně srandovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V neděli jsme kolem oběda dorazili domů, dali oběd, co vařil tcháník a vyrazili ke švagrové, měla narozeniny, švagr též a neteřinka má příští týden, tak jsme to sfoukli v jednom :wink: Tam jsem se zase solidně střelila, doma to dostřelila, když mi manžílek otevřel ještě sedmičku Lambruska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a v 10 jsem šla radši spát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Dobrej víkend no,

co nového zde? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Luci ... já rozhodně nemůžu ve středu.

Makouši ... já ti nemohla ani zvednout ten telefon ...bych ti asi řekla uáááuuáááá
8. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
8. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Makouši,ty hovádko :grinning:

nemůžu sehnat slaninu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..v řeznictví,odkud beru maso,tak dneska je zavřeny bo zabíjijou a v obchodě normálním nemají :rolling_eyes: ..si ji asi budu muset vycucat z prstu :rolling_eyes: .
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Luci jestli se ptáš, co je to za zub, já bych tipla 4ka :wink: ono se to nezdá, ale jestli mu vylezl zadní kousek, tak teprve do té mezery se vecpe celej a to mu tam chybí ještě 3ka :wink: Určo je to 4ka :wink:

Leni já a hovádko? Já trénuju na příští víkend, abych snesla hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: BUdu se trumfovat s Micoušem, u které doufám, že se spere jak prasátko :grinning: :grinning: :grinning:

Na co potřebuješ slaninu? :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Luci ve středu se mi to taky moc nehodí, jdu na půl 10 ke kadeřnici, tam budu tak do 12 a pak bych musela asi vzít Tobeška ze školky už po obědě, to by asi takovej problém nebyl, tak uvidíme :wink: V pátek se mi to nehodí vůbec, jdeme na ples :wink:
8. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Jé tak navrhněte termín...já nemůžu zítra jinak jo...
8. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
V pátek se mi to taky nehodí ... jdu na ples :o)))
8. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Hele a nepůjdem příští pátek někam na piškotéku? Když maj holky ty 60tiny, že bychom to spojily? V pátek diskoška a v sobotu kalbička? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: Jsem se za tento víkend jaksi rozpařila :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Micouši, ty hovádko, ty si to zas vyblila, voe, víš jak to bylo drahý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To já teda neblinkám, když už je mi fakt hooooooooooooodně zle po chlastu, tak to jde spíš druhou stranou, to je pak průjmík jak blázen, ale to se mi taky dlouho nestalo, asi jsem víc trénovaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Na to ti prdím ... potřebuju bejt v sobotu použitelná ....ale je u nás antivalentýnská zábava, tak jsem chvilku taky přemejšlela:o))
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Makouši ... mně už tááááhne na 30 ... už jsem stará paní :grinning:
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Luci mě je to v podsatě jedno, hodí se mi to i zítra, to je ale asi narychlo, pak ve čtvrtek, to taky zatím nic nemám, ale Kafkouši maj zas odpolko plavčo a Micouši dopolko, tak záleží na nich. Jinak příští týden, to prozatím krom pondělní angličtiny nic nemám. COž mi připopíná, že bych si měla udělat úkol :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: zas sem se na to celej týden nepodívala, frajerka :confounded:
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ty voe, jsi jen o 5 let starší a machruješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
hele , hele ...4,5 jo
8. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
...se těším na pátek na Miroucha v kvádru ..... strašně mu to sekne je takovej ňuňavej ..... uáááá
8. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
sem se právě domluvila z holičkou na pátek na foukanec .... hm ... hmmm
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Zduř ženy, no to je dost!

Zítra dojeďte, potřebuju pohnout s víkendovejma zbytkama :grinning: . Nellinka dostala takovej jakoby dortík, tak na vás čeká, včera jsem od tcháovců dostala aspikovej dort - já ani Sláva ho nemusíme, tak čeká na vás :slight_smile: .

Na oběd udělám šunkafleky a jestli stihnu, tak i polívku.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.