• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak a teď vás jdu dočíst, co ste naplkaly za dnešní ráno :slight_smile: .
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 4,5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jedno ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
JJ ... Zuzi ... přijedu ...ale až po té ortopedce ...Luci nediv se že k ní jo a k tobě nem.žu ...byli jsme se Zuzkou domluvený ... a že se rovnou domluvíme na ty narozky.
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
To je fakt, musíme se domluvit na ty naše narozky :fearful: .
Jsem si umyla škebli, ale došel mi Nizoral, tak čekám, že se už odpo udrbu, zas mi vylezou lupy :rolling_eyes: :confounded: :angry: .
8. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
slaninu do kapusty na oběd..ale už ji mám :slight_smile:

Mě je to se srazíkem jedno :slight_smile: ,nic nemám po práci...Můžu klíďo i zítra.Domlvute se vy matky na mateřské :grinning: :grinning: :grinning: ,my pracující máme času dost :grinning: :grinning:

Já pařbu před pařbou u Micoušů taky nee.... :sweat_smile:

taky bych měla jít k holičce :unamused: ,mám vlasy jak nevím co :rolling_eyes: ..a taky cítím,že bych zase potřebovala nějakou změnu kadeřnice,ne,že by mě nevyhovovala ta,ke které chodím už x let,ale připadá mě,že to mám furt stejny a teď je doba,kdy mám pocit,že potřebuju nějakou změnu...
8. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Zuzi ...kup si Hed and šoldrs ....to je krásnej českej název :o)))) ...ale mentolovej ... je ještě lepčí neš nyzoral moc mi pomohl
8. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
A tu slaninu potřebuješ do své kapusty nebo do školní? :grinning:
Chápu, že potřebuješ změnu - občas to taky tak mám :slight_smile: .

Luci, taky bych to viděla na 4 zubák :slight_smile: . Sem se té fotky nejdřív lekla :grinning: .
8. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Zuzi ... rak mezi 11:00 až 12:00 mě tam máš jak na modrým koníkovi :grinning:
8. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ty voe, budes krásná, jo????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já asi ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
no nic ... jdu s nachystata pááádím ...připojím se v BK ...... tak páááá
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Mám henendšoudrs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale asi není mentolovej :grinning: . Mně vyhovuje Nizoral, a teď nevím co jsem chěla napsat bo mi volal Sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jde k MUDr., furt mu není dobře od toho minulýho týdne. Ale myslím si, že když zítra přijedete, tak to nechytnete, bo my s Nellouškou jsme to taky nechytly.
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Já si koupím paruku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bo ty moje vlasy stojej za hovnec :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jupííí ...došla mi mateřská .... jupííí
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Ty voe Micino, ne že se v Bk rozjedeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ty už máš tento měsíc jen těch 3800 :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Mic, ok počítám zítra s tebou :dizzy_face: .

Nikdo jinej? :frowning2: :fearful:
8. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
néé ... ještě mám 7600,- ...ale další si myslím už budu mít 3800,- ... nerozjedu ...15týho mě odchází uvěr .. takže nesmím koupit nic.
8. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
A já jdu k holičce 15.2. :sunglasses: , kooooonečně si dát meloucha - už mi jsou vidět semtam bílý vlasy :pensive: .
8. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
makelína může taky
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ty seš mluvčí Makouše, jo? :grinning:
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
já si chci koupit ještě černou a do pátku to nabarvit ..pokud se mi bude chtít ...

no a Lůca nevím co říkala, že zítra nemůže .. nebo nevím
8. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
A kdepak je lékárníková? Snad sebou někde nemrskla? :fearful: Doufám, že taky dorazí :slight_smile: .
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
jo, jo ... ještě nemůže po pátku moc mluvit :grinning:
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Jooo, to jsem chtěla taky napsat, že je Makouš taky hovád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ženy, ženy, vždyť nás zkazíte. :astonished: :sunglasses:
8. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Jaňouch to by teda měla dojet ....... a nebude se doma fláken zí.
8. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
no nic ....fuck už jdu ... tak pááááá
8. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Já zítra takhle nic nemám jen si přijede tcháník pro ty lyže,ale když u toho nebudu tak neva aspoň se zde nezdrží, s tchýní se stejně moc nebavím, jen jsem nechtěla otravovat pořád u někoho doma....
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Já samoška taky dorazím :wink: Odhlásím Tobeše ze školky a dorazíme :wink:
8. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Já jsem hovád jo? Jsem se jen trošičku ožerinkala, no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale já oproti Micině nebliju :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Však Luci u vás můžem udělat srazík třeba příští týden :wink: .

Ok, tak Makoušovi v plném počtu, teda skoro :grinning: . Strejdu Fašonka asi nechaj v práci :grinning: .
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ženy, dneska se mi do obchodu nechce, tak vám alkoholové zásoby budou muset stačit :grinning: .
8. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.