• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Taaaaaaaaaaaaaak, právě mi volal geodet, že za čtvrt hodinky jsou tu, uuuuuuuuuuuf, jsem zvědavá, jak se budou prokousávat na zahradu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Strejda Fašoun fakt nedorazí, bo jen v Práglu na celý týden :wink: :grinning: :grinning: :grinning: A on by do toho babince asi nešel, max kdyby byl strejda Sláva doma :grinning:
8. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Já budu zítra s největší pravděpodobností řídit, takže určo pít nebudu :wink: Musím si dát do pátku oddech :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
Srabe :grinning: :grinning: :grinning: .
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Sláva teď jde od MUDr., má nějakou virozu a nechce si vzít ani dneska 1/2 dne dovolené, aby to vyležel :angry: :confounded: . Holt by se to v práci bez něj podělalo :rolling_eyes: . Chjo, ale doma mě bude skuhrat :rolling_eyes: .
8. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Beruš já mám ráda svůj řidičák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jako co bych bez něj asi tak dělala? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Všichni chlapi jsou stejní :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Bez nich by ta práce totiž nešla :rolling_eyes:

Neříkala Léňa, že nás jde dočíst a písne? :confused: :confused: :confused: :grinning: To čte asi jinou diskuzi, ne? :grinning:
8. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Hoj, jsem vás dočetla a už ani nevím, co jste psaly....tak já zítra můžu, ve středu ne, ve čtvrtek jo, v pátek jo...a příští týden jdu ve čtvrtek k mudře, ale tojdu v devět ráno, tak asi celej týden taky můžu, na piškotéku s váma nejdu, bo mě by bylo zle, jenom bych se na chlast podívala :grinning:
No a zítra do Oplatek?? Aha, no nějak to vymyslet...buď dofrčím busem do Letovek a vezme mě Micouš...ale nevím jak zpátky, ale snad taky něco pojede, nebo do Bozaka a pojedu s Makelínou, nebo do Skalice na vlak a pojedu s Lucoušem...tož nevím, variant je moc :grinning: :grinning:

Dneska jedu do Boskovic, musím k mudře pro prášky, a do banky a na finančák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jedu až v jednu, pak počkám na živitele a hurá domů....
8. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
No sláva, lékárníková se neválí po podlaze a žije! :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Micouš zítra valí na ortopku do BK, myslím psala, tož tě asi neveme :unamused: . Ale nějak to vykoumej :wink: .
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdu dolů, jsem se tady zasekla hodinu a prd jsem udělala, tak jdu aspoň naládovat pračku a namalovat si ksichtík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
8. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
S váma tu vždycky stvrdnu a pak taky prd udělám :grinning: :grinning: :grinning: Jdu aspoň udělat balíčky, abych odpolko mohla hopsnout na poštu :wink:

Geodeti už jsou tady, tak se jim směju z okna, bo jsou na té naší zahradě docela bezradní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak já už to mám vymyšlený, pojedu s tetou Makelínovou...akorát musím dneska něco uvařit, aby měl Mates oběd...ale to stihnu večer....no nic,já jdu žehlit, nakonec se pro mě otočí Martin, tak pojedu do Boskovic s ním...tak si musím pohnout.....
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak ok, domluvený jsme, tak já jdu taky něco už konečně dělat, kouknu po obědě :wink:
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Tak právě obědvám, Nelldu jsem zahnala do betle, tak snad usne.
Sláva říkal, že kolem půl 2. by měl dorazit. No to su zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Holky, jíte všechny nivu? Že bych ju zapekla s těma těstovinama :wink: .

A ten aspikovej dort jíte taky všechny, nebo mám vymyslet nějakou alternativu?
8. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Tak jsem taky po obědě, tchán včera pekl vepřový něco vcelku k tomu brambory, tak jsem si dala :slight_smile:

Jak půjdu na AJ tak musím hodit na poštu nějaký balíčky, mám tu něco z MMB :slight_smile: Potřebovala bych prodávat víííííííííc, nejlépe všechno naráz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zuziku já jím všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda krom hrášku, ale když někde je, tak ho vyberu :wink: Takže se mnou si hlavu nelámej :slight_smile:

A aspikovej dort je jakej? SLadkej nebo slanej? :confused: :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Kde je Micouš? :confused: :confused: :confused: :confused: jsem myslela, že se z Bk připojí :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ten princ mi příjde úchylnej :grinning: :grinning: , nevím proč :grinning: :grinning: :grinning: . Ale Tobik by v něm mohl být sladkej :dizzy_face: . Ty woe to je pálka za toho piráta :fearful: :confounded: .
8. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Hele, co kdyby šel za muchomůrku? Oblečeš mu bílý triko, bílý elasťáky nebo punčocháče, bílou sukýnku a na hlavu vyrobíš z tvrdýho papíru kloubouk :dizzy_face: , to si pamatuju ještě za nás. :grinning:
8. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Mě se ten princ líbí, právěže je takovej sladkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stojí to pětikilo, ale zase co jinýho? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Zuzi to je sice hezký, ale na kluka mi to příjde úchylný a a za druhý je problém, že oni v tom budou od rána až do odpoledne oblíknutý, jak dlouho mu ten klobouk vydrží? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Hele, co kovboj? Nemáte doma kovbojskej klobouk? Nějakou károvanou košilu, šátek na krk, rifle a bouchačku do pasu.
8. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
8. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Kovboje právě nechci, to budou mít všichni :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: A navíc máme doma maximálně ty rifle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže asi vyhraje ten pirát :wink:
8. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
8. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
To je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale píšou, že nejsou, že do 14dnů a na to já nemůžu čekat, to by mi nedošel :confounded:
8. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
To je škoda, že ho nemají, ale je boží a musí být i pohodlnej :grinning: .

No nic, jdem důle, musím pověsit prádlo, Sláva snad přijde za chvilku a čekám, že naši taky. Večír nakouknu. :wink:
8. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.