• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Já bych měla jít taky ještě něco dělat, ale nechce se mi :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
su tu .. jdu vás dočítat
8. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
tak mě se s těcch masek nelíbí ani jedn a...ale já jsem sviklá si masky dělat sama ..... udělej třeba šášina ... půjčím vám ten klobouk od šášule ... malůvky koupíš v papíráku .... barevný tríčo a na to třeba místo knoflíků pěnové míčky ...kra\´tata k nim udělat šle a pod ně barevný punčošky .....a ruce bych ušila návleky a návleky na boty ...a hned máš krásnýho šášina. Dojeď k nám a já ti s tím pomůžu.
8. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
ty vole ...už ani já sama to po sobě nepřečtu :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jani , já dneska spím v bk a pak valím rovnou do Oplatek ...asíi přes \bozak ...ale vůbec nevím kdy a jak se z \bozaku vůbec na Oplatky jede :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
jo a bykla jsem se ptát na ti vaku blbosta a po oslaváích začnu ... tak doufám, že to pomůže ... říkala, že je to fajne i na celulitošku.
8. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jako na to, abych si dělala masku sama, tak na to fakt nemám ženy, ale objednám toho piráta, už jsem se rozhodla a já zas nejsem zastáncem masek klauna, mě se to nelíbí :wink:
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
ty jo .. já na tom notasu už neumím psát vůbec ....bléééé
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Z Bozaku pojedeš směrem na Knínice, pak projedeš Šebetov, Světlá a v Cetkovicích se dáš hnedle první odbočkou doleva a jedeš už směrem oplatky a pak přijedeš v Oplatkách k vlakáču, pojedeš kolem benzinky nahoru a tam jsi na křižovatce, dáš se doleva a jseš u Zuzoušů :slight_smile:

Micino kolik to prosimtě stojí? :confused:
8. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Stojí to 1600,- 10 kůr .... sehnala jsem to levněj než u té co to dělá za 2000,- ...... taKŽE PENÍZE CO DOSTANU K NAROZKÁM MI PŮJDOU NA TO. ... už mám 500,- :sweat_smile:

tak ti neudělám klauna .. tak třeba vodníka .... pr´d na to zbytečně vyhozený kajdy.

a jsou tam ukazartele na \Oplatky\, ... to se jede na 17tce rovně ?
8. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
jsem dneska koupila tu tyč na záclonu, tak doufám, že ji \mikeš nezdevastuje do toho 20týho ... nebo ji tam zavěsím až před tím.
8. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Makouši ... nechceš jezdit semnou?
8. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
ty jo , nemůžu ani sedět u toho complu jak mě bolí ta kostrč ... fakt hnus
8. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
8. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
kde zas seš .....
8. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mic jako fakt na tohle jezdit nebudu, nejprve potřebuju zhubnout, pak můžu jezdit ještě se nechat vylepšovat, mě osobně to příjde v tomto stavu, v jakým jsem, tudíž, že bych potřebovala zhubnout tak 15-20kg úplně zbytečný, to samý jako lymfodrenáže :wink: Takže fakt ne-e :wink:

Mě zas nepříjdou za kostým vyhozený prašulky :wink: :wink:

a už valím pro Tobeška do školky :wink:
8. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
právě že v tom stavu co jsem tak mi to kamarádka dopotručila, že parádně na tom zhubla ... ale to tam jako jen nestojíš ... v tom jdeš třeba jako doi kopce svižným tempem ... ale chci to až po narozkách .. konec coa a tááá na léto at vypadán jak člověk

...no nevím proč zrovna ty mě od toho odrazuješ ...
8. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Ten aspokivoej dort je slanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že to jíte.
8. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ale já tě neodrazuju :wink: Já ti říkám, proč bych na to nešla já :wink: :wink: Však klidně choď :slight_smile: Já osobně bych ráda zhubla trošku jednodušší a levnější formou, tudíž úpravou jídelníčku a pohybem :wink: Ale kdy se k tomu dokopu, toť otázka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
no to je to... ja se do posilky nedokopu

aspikovej slanej ... ten vám z láskou přenechám :grinning:
8. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Já nemyslím posilku, tu jsem zrušila, bo je to moc drahý :wink: :wink: :wink: Budu cvičit doma a chci konečně vytáhnout kolečkáče :wink:
8. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
já jsem ráda, že se doma dokopu každej den k těm sklapkám ... ale jinak k ničemu .... jak budem srovnávat terén, tak to bude posilka

kde se dá v Boskách jezdit na bruslích ...
8. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Však to vyzkoušej, za to nic nedáš :wink: Jen jestli ti bude stačit těch 10 kůr :wink:

V Boskách moc nevím, určitě se dá jezdit u nás v ulici, chci to aspoň prubnout :wink:
8. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
prej 10 stačí ... no tak uvidím ... spíš vidím problém z hlídáním ... budu to mset nějak skloubit
8. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
hoja hoj,

jsem doma,dokopala jsem se vyklidit myčku a to je tak vše :slight_smile: .

Davouš má na karneval vojáka :slight_smile: ,mají ve školce karnerval příští ST :slight_smile: .

Micino,já bych na to chtěla taky jezdit...jak tam budeš jezdit?Dopo nebo odpo??A kolikrát týdně je vhodny na to chodit?
8. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
nejmin 2xc týdne .. a kdy .. to nevím .. podle hlídání
8. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Hoj, jsem doma, před chvilkou jsem se najedla, řízek s br salátem a asi půjdu blinkat :grinning: uff, dalo mi to krapet zabrat...já cokoliv sladkýho u Zuzouše vyměním za aspik :grinning: ten miluju :dizzy_face: :dizzy_face: takže si beru Micininu porci, když nechce :grinning: :grinning:

Mic v poho, mě to nedocvaklo, že jsi psala, že jedeš do BK, takže já se svezu do Bozaka busem a pak pojedu s Marky a zpátky mě hodí zase do Bozaka a busem domů.

Mě se z těch kostýmů nejvíc líbil ten pirát, takže já hlasuji za něho...já chodila za Cipíska :grinning: :grinning: někde mám i fotku a když jsem byla větší, tak za muchomůrku a nebo jsme se ségrou chodily, za Křemílka a Vochomůrku :grinning: ty jo, bych šla někam na karneval taky...můžu jít za těhotnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska si kámoška chystala masku na masopust, jde za berušku :grinning:
8. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
A o hubnutí mi nemluvte, já bych potřebovala shodit aspoň 15 kg a to nepočítám, že teď minimálně 15kg naberu...chjo...to bude potom makačka... :confounded: :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak jsem doma, mám za sebou další hrůznou hodinu angličtiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: Opět jsem se přesvědčila, ostatně jako každý týden, že jsem úplně blbá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ách jo, ale vydržím to teda se svou blbostí až do konce :grinning: :rolling_eyes:

Takže objednám toho piráta, nic lepšího sjem nenašla a doma fakt nemám nic na to, abych mu něco spíchla, což mimochodem taky neumím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani ser na kila, nahoru to jde líp jak dolů, toho si važ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.