• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No jo, ser na kila, já na ně srala do teď a teď mě to sere :grinning: :grinning: ale tak holt teď se s přibíráním počítá a až skončím s kojením, tak se zavřu do sklepa a budu držet hladovku a bude :grinning: :grinning: :grinning:

Já dneska byla u kámošky a její syn psal úkol z matiky, dělení pod sebe...taky jsem zjistila, že s tou inteligencí jsem krapet na štíru :grinning: :grinning: toje hrozný, kolik toho člověk zapomene a než začal dělat úkol do angliny, tak jsme naštěstí odjeli...nebudu ze sebe dělat blbce, že si houby pamatuju :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdu žehlit....
8. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: co je dělení pod sebe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Micouši vogo, si tu? :confused: Jak zítra pojedeš? :confused: :confused: :confused: Pojedeš přes Bosky? Nebo z domu? :confused: :confused: :confused: :confused: Jsem si říkala, kdyby jsi jela v rozumnou dobu, že na tebe počkáme :wink:
8. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
A tu už jako dneska nikdo nebude? :confused: :confused: :confused: :confused:
8. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
hotovo :grinning: ty jo, jsem dožehlila a hodila Matesovi do trouby brambory, tak je musím jít očihnout...ale ještě tu nic nesmrdí, tak dobrý :grinning:
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
No aspoň někdo tu je, všeci ostatní se flákají, já se půjdu za chvíli naložit do vany, abych vám nesmrděla :grinning:
8. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jsem tu, jdu jen vypnout PC.
Šunkafleky jsou hotový, abych neměla zítra takovou hoňku :wink: . Tak tu polívku snad zvládnu.

Sláva došel kolem 2. hodiny, tak polehával, pak se stavila na otočku mamča, ale když viděla, že je Sláva doma, tak se zdržela jen chviličku. Pak jsme šli všichni zalehnout nahoru a usnuli jsme. Nelliša pak byla protivná jak vřed na řiti :confounded: . Ale pak v poho, já jsem klohnila a Nelliša prudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jo, je fajn, že ste z toho aspikovoej nebo co jsem napsala, pochopily, že se jedná o aspikovej :grinning: :grinning: :grinning: . Jani, zítra si dáš do zobáčku :grinning: :grinning: :grinning: , já ho taky nemusím :zipper_mouth: .
8. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak já uvidím jestli zítra dorazím, měla jsem domluvený auti, ale je změna plánu tak kdyžtak dojedu vláčkem.

MM možná bude doma podle toho jestli budou vysoký mrazy nebo ne, tak jestli budou moct dělat nebo ne...

Jdu umýt nádobí máme tady toho jak na...nýho.... :confounded:
8. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak já už dneska na nádobí serinkám...moc ho naštěstí není, ale musím ho stihnout umýt ráno a ještě uvařit těstoviny. No asi si přivstanu.
Já se teda umývat nebudu takže já budu smrdět :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Já se jdu koupat :wink:
8. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Já jdu za Matesem k telce...pa zítra
8. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
už jsem vyčáchlá a jdu hajat ..... se tu opatrujte ženuchy .... papááááá
8. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Zduř boženky! Tento týden máte svátek, víte to? :sunglasses:

Ještě bych mohla spat, ale jaksi to nejde :confounded: .

Takže vás očekávám kolem té 11. hod., kdo přijede dřív, bude zapojen do přípravy polívky event. úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
9. únor 2010 v 06:34  • Odpověz
Ahoj Zuzko,
opozdene vse nej k narozkam....hodne zdravi a pohody.. :wink:
9. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
ahoj holky, já dnes valím zas na brigádu, tak mě štve , že se zas neuvidíme :frowning2: . Kubík začíná pěkně kašlat, tak jsem zvědavá co z toho vyleze. Řádí tu střevní chřipka, tak doufám, že nás mine. Večer jdu s Haničkou na cvičení k nám do tělocvičny. Pěkně si to užijte.
9. únor 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte,

tak mám umytou škebli a čekám na Jaňouška :wink: Pak nějak rozumně vyrazíme :slight_smile:

Ahoj Dani,to je škoda, že jsi v práci, měly bychom pak domluvit srazíka třeba v Kryštůfkách, až budeš mít volno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Abychom tě taky viděly a děti, hlavně tu tvoji velkou školačku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré ranko,

tak já dorazím vláčkem, jede nám to za chvilku a pak pomalým krokem k Zuzce abychom se tam sešly kolem té jedenácté...tak páááá
9. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdu jen vypnout PC a zalehnout, ty záda jsou takový ludry :confounded: :rolling_eyes: .
9. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj,

koukám, že nikde nikdo, jdu jen pozdravit, bylo to dneska fajn :wink: až na zlobivýho Honsáka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Doma už byl na zabití, tak od 7 chrní :wink:

Jdu si napustit vanu a chrnět :wink:
9. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem v pracovním procesu,zatím bez nervů,ale to příjde :rolling_eyes: .

Včera to bylo super,vždycky vás ráda vidím :slight_smile: .Srazíme se ještě některej den do pařby?Třeba na obídek nebo dřívější véču :slight_smile: .
10. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
Brééé ranko!

Vzbudil mě Sláva, jak mi šel dát lóbanec než šel do práce :unamused: . Spala jsem jak dřevo bo jsem byla od 2.30 do 4.00 vzhůru :confounded: :rolling_eyes: a nemohla jsem zabrat :confounded: .

Dneska odpo jedem do Bosk. na ten finančňák, tak se odpo asi stavíme v solné jeskyni, jestli teda budou mít volno. Máme 50% slevu z těch rodinných pasů. :wink: Včera ještě volali Slávovi, že už tam jsou ty komodyd pro Nellinku do pokojíčku :dizzy_face: , tak je vezmem buď dneska nebo zítra. Je na pytel, že zítra zas musíme valit do Bosk. kvůli MUDr. :unamused:

Nellina byla taky včera na ranu, no však večer dostala, fracek jeden rozmazlenej :angry: , už jsem se fakt neudržela.
10. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Zas se někde flákáte? :angry: Já jsem musela umýt hrnce, aby v kuchyni nestrašily :confounded: , setřela jsem podlahy a jsem nějak kantároš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
MM volal do jeskyně, takže dneska v 17.hod. to půjdem prubnout, ještě jsme tam nebyli, tak su zvědavá.

Makouši, su trubka, zapomněla jsem ti dát tu knížku od Lanczové :rolling_eyes: .
10. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Zuzi,užíjte si jeskyni :slight_smile: ..taky bychom měli vyrazit...

Já se tak nějak poflakuju..furt něco...už abych šla dom.Dneska se to nějak táhne.
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky, Kubík je zas nachcípanej a to pořádně, v noci teplota, pořád kňoural, dýchá se mu blbě, furt mu valí z nosa, kašle jak uberák. Ráno , jen co jsme dali Hanču do školky, jsme jeli k mudře, na poslech dobré, jen vykašlává ty hleny, tak máme kapky do nosu, na kašel a zas to nějak přetrpět. Doufám, že taky něco nechytnu, abych třebas aspoň já mohla na tu oslavu těch vašich narozeninek. Za chvíli valím do školky.
10. únor 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

tak včera to bylo super....děkuji Zuzce za občerstvení...akorát jsem dojela dom a bolela mě hlava tak jsem to doma pofackovala a šla si lehnout, MM koukal s malým na hokej na kometu...

Zuzi vy už máte ty komody a kde jste je objednávali v Boskovicích, my je teda ještě nemáme..doufám, že mi nezavolají, že je mají vyprodaný bych jim zakroutila krkem když je máme přes měsíc objednané...

Dneska plavčo ok...poprvé se Kubík potápěl tak pak trochu řval, tak snad si zvykne...

tak já valím mějte se krásně..

Mic co golfky jsou OK???
10. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Joooo, ženy, někdo z vás tady zapomněl Dobrou mámu piškotovou 2x. :fearful:

Jinak jsme zpět z Bosk., vyřídili jsme finančňák, ale jsem naštvaná bo jsem počítala s tím, že čím dřív to podáme, tím dřív budou lovesony a prdlačky. :confounded: Prej až v dubnu :angry: .
Komody jsme stihli vyzvednout, jsou z obchodu Dobrej kup. Sláva se to teď snaží montovat a má velkýho pomocníka k tomu :grinning: . Jinak to trvalo 14 dní od objednání, i když baba tvrdila, že to bude určo nejmíň měsíc trvat než dojdou.

A nakonec jsme byli v té jeskyni, bylo to fajn, jen tam s nama byla ženská se dvěma děckama, tak jsem furt měla strach, aby Nellda jim něco neudělala nebo oni jí :unamused: . Ale jinak by to bylo super. Jo ještě ti smradi byli oba zasoplení až hrůza, tak doufám, že to Nellouš nechytne :rolling_eyes: .
10. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
no tak jsem hloupá, vůbec nevím že nejčí se dá objednat i Bozaku, takže já to mám objednaný v BK a ihned zítra tam volám jak to vypadá, protože jsme to objednávali 8.1 a nic i když paní říkala že to trvá 3 týdny a do objednávky napsala vykrytí do 23.2. tak nevím jestli se trochu nesekla.
Zuzi a jaký jste objednávali ty šuplíkový nebo se dvířkama..???
10. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Máme jednu větší - ta má šuplíky i dvířka, pak jednu šuplíkovou a 2 dvířkový. To je ten modul Tip Top od Black Red White a to prodávají v Boskovicích :grinning: . Že ses nezeptala. :grinning:
10. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.