• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ajo no já brala ti dvě jak měli v tom letáku na přední straně...no aspon vím, že příště už to můžu objednat tam ....a to je v Idyle a nebo jak jsou ty koberce Trend??
10. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
10. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Je to v té Idyle. :wink:
Nelldě bych taky měla pořídit potah na to křesílko :unamused: .

Sláva furt montuje tu jednu komodu a chce to mermomocí dneska dodělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Kdepak je dneska Micouš a Makouš? :fearful:

Jdu to zabalit, Sláva furt šroubuje :grinning: .
10. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dobré skoro poledne, koukám, nikde nikdo, co se děje?
Já byla včera na kosmetice a nejel mi net, tak to Martin večer trochu profackoval a jede :grinning: ale včera jsem byla jak po mladejch, chtěla jsem doma vyklidit nějaký poličky, jsou tam věci co nepotřebujeme, tak jsem se tím bavila, ale vždycky jsem strašně rychle stoupla, tak se mi motala hlava, ještě že za sebou mám postel, tak jsem si lehla a když jsem si takhle lehla kolem třetí, tak jsem se probrala ve čtyři :grinning: :grinning: a v noci jsem nespala :rolling_eyes: dneska jsem vstávala skoro v deset....ufff...

Já se musím taky podívat po nějaké komodě do ložnice, ale nejsou love, tak musím počkat...Zuz, já taky byla na finančáku v pondělí, s tím,jak budu mít prachy dřív, a borec, tak v dubnu.... :angry: mě teda mají vracet necelý dva tisíce...ale na ulici je nenajdu, že....
11. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
To je teda ouroveň tady :angry: .

Si na vás došlápnu a bude :angry: .
11. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
No jo, pěkně to krasavice flákají....nevím kde jsou...nikdo nic neříkal, akorát Micoušovi myslím plavčí ne?
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Aha, dneska je čtvrtek, co?! Nevím, jestli jeli plavčit. My dneska nepojedem, Sláva se z té virozy jakžtakž vyhrabává, tak to nechce dráždit. Tak chudinka Nellouška bude bez plavání :unamused: . Já mám strach vlízt do bazénu, abych zas nechytla nějakej zánět :confounded: .
11. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Tak Nellči napusť vanu a může plavčit doma sama :grinning: to je fakt, o ty záněty to nestojí, já si říkala, že bych si taky někdy zašla zaplavat, ale asi to riskovat nebudu.
Já budu mít za chvilku uvařenou hrach kaši, tak půjdu uklidit nádobí a vysát a pak hurá ven, aspoň na chvilku se vyprdět :grinning:
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Taky jsme se byly už vyprďákovat venku, odmetala jsem sníh a setřela garáž. Nellda se vyblbla ve sněhu, ale pak přeletělo letadlo a zadunělo to, tak řekla, že musíme jít rychle dom, protože bude bouřka a bude pršet :grinning: .
11. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj,

jdu vás jenom pozdravit, od rána se mi příšerně točí škebla :unamused: :unamused: :unamused: i v leže, v sedě, no děs, tak jsem dopoledne ležela koukala do stropu na ten kolotoč :rolling_eyes:

Byla jsem včera u kadeřnice, tak jsem ostříhaná nakrátko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: docela změna, ale už jsem ju potřebovala :wink: Pak jsem jela do toho Brna a taktak jsem se stihla vrátit pro Tobeška do školky :wink:

Co nového? vy furt jenom uklízíte a vaříte, jste divný :grinning: :grinning: :grinning:

Jdus i ještě na chvíli lehnout a pak pro Tobeše do školky :wink:

Pa
11. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
No jo, jenže co mám doma jinýho dělat, než uklízet a vařit? Už mě to samotnou nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: před chvilkou jsem odnesla prádlo do pračky a o víkendu musím převlíct postele...chjo a nechce se mi...
já se těším na příští týden ke kadeřnici, sice jsem chtěla, že si nechám vlasy prostříhat,ale asi si jenom nechám zastřihnout konečky a nechám si to zatím dlouhé, v létě se mi to bude hodit víc, vlasy stáhnu do culíku a je to...ale už potřebuju ten melír, nutně!!!!
Vypadám jak pakoš.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Taky už nutně potřebuju melííííííííííííííííííííííííííír a těším se na pondělííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: .

Já bych se mileráda vyprdla na uklízení, ale vadí mi ten bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:, myslím koupíme do celýho baráku barevný koberce, na nich ten binčus nebude vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A špinavý nádobí budu házet z okna :grinning: .
11. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Já jsem právě uklidila koupelnu, už to bylo potřeba jako sůl, každou sobotu, akorát umyju umyvadlo a vanu a setřu zem, ale teď jsem se vrhla na poličky a skříňku, tak je to docela v cajku, teď jdu na ložnici a na zítra mi zbyde kuchyň a obývák a záchod :grinning: ale budu mít zase na chvilku pořádně uklizeno, my sice máme koberce, v ložnici a v kuchyni, ale jsou to zátěžáky, takže na nich drží vlasy a různý nitě jako sviňa, musíme koupit nějaký nový, do ložnice bych chtěla plovoučku, tak snad mi projde...
tož jdu pokračovat....
11. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jani, vyprdni se na plovoučku, kupte si nějaký hezký lino - PVC, doporučuju z vlastní zkušenosti :wink: .
11. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
my jsme si říkali, že bychom plovoučku zatím koupili, jako provizorium, máme ji i v obýváku,ale pokud to zde budeme celé opravovat, tak potom určo pořídíme kvalitní lino, ale teď to nemá cenu, byly by to vyhozené peníze, plovoučku koupíme za pár kaček a chvilku zde vydrží...já se momentálně vyprdla na úklid a jdu se obléct a vyrazím do města....ještě si teda musím namalovat obličej na ksicht, aby se mě lidi nelekali :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Já si právě prohlížím fotky na rajčeti. Já chci létoooooooooo. To tak bylo fajn, Suchý atd. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak já jsem došla z venku, potkala jsem dvě kámošky s dětičkama, za třetí jsem se zastavila v obchodě a pak jsem mazala domů, tady jsem si inteligentní blondýna vystříkala v ložnici a kuchyni zeď savem proti plisni a až jsem se začala tím smradem dusit, tak mi došlo, že nejdou otevřít okna, tak jsem šla na chodbu a čekala až to vysmrádne :grinning: :grinning:
za chvilku půjdu dodělat Martinovi oběd a čekat kdy přijede...

Zuzi já chci taky léto, ale mám pocit, že letos se snad ani nedočkáme...když furt kydá :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Jsem doma, je mi teda mizerně, cestou pro Tobiho jsem se málem dvakrát vyvrátila, po tom odpoledním kafi se mi udělalo ještě hůř :pensive: :pensive: Já fakt nevím, jestli je to tou žlázou bo čím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zuzi mě ten bordel taky sere, ale tu to na bordel vypadá aj uklizený :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nechávám si tu energii do novýho :wink:

Volal Vašek, že asi večer přijede a zítra že bychom mohli dopolko vyrazit do Olešnice na lyže :wink: Tak se asi nechám přemluvit :sunglasses:

taky volal můj taťka, že Tobiškovi koupil celou výbavu na lyže, od nějakýho kolegy, co mu z toho vyrostl synátor, takže ho příští týden, jak bude v Lipasu někam vezme, aby začal trénovat :dizzy_face: Musím mu akorát koupit helmu a pofrčí :dizzy_face:

Tož jdu taky trošku poklidit a upéct kuře, když večer přijede živitel :sunglasses:
11. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Teda, tak s Tobiho bude velkej lyžař?? A Vašek lyžuje nebo ne?
Já jsem do sebe kopla rybí salát s jogurtem...mňam a bude mi zase blbě :grinning: :grinning: ale měla jsem na něho děsnou chuť...no na tu hrachovou kaši to bude pajáda :grinning:
Maky, já mám taky občas pocit, že uklizím celý den, mám to zde jak ze škatulky a pak dojede živitel a řekne.Co jsi dělala? A já uklízela...jeho odpověď...rozhlídne se...FAKT?
Zabít....ale zjistila jsem,že se nesmím moc honit, já chci mít všechno rychle hotové a pak se od něčeho rychle zvednu nebo pohnu rychleji hlavou a je zle, dneska jsem opět zjistila, že trubka chodím strašně rychle,pak dojdu domů a motá se mi škopek a jsem zadýchaná, jako prase...takže musím začít chodit pomalu, něbo mě mrskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Dávej na sebe pozor ty joudo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Dyť kam spěcháš, ti nic neuteče :sunglasses:

JJ, tatík lyžuje super, tak ho snad naučí a snad bude mít i nervíky, já je asi mít nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Já vždycky doletím domů a pak si nadávám, že jsem šla na procházku spojenou s nákupem a ženu jako by mi za prdelí hořelo...tak budu muset zvolnit tempo, je fakt, že mi nic neuteče a pak se mi to bude hodit až budu před sebou valit 30kilo nadváhu :grinning: :grinning:

Já bych asi taky neměla nervy na to, abych malé dítě učila lyžovat...to by byl asi Tobiš při mém stylu brzo zahrabanej někde pod sněhem :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Tak to snad ne :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to jsem nepřibrala ani já a to jsem se cpala krajícem chleba s máslem o půlnoci, protože mě přepadl šílenej hlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
No já se zatím necpu, ale co vím, co bude za půl roku, třeba budu chodit natajňačku vyjídat ledničku :grinning:
Zrovna do sebe tlačím sušený ovoce,ale je kupovaný, to mi mocka neleze, musím říct mamině ať začne sušit doma, to je lepší, tohle má i takovou brutální barvu :grinning:
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Já ti něco nasuším, když budeš hodná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Babička suší křížaly docela pravidelně, tak ti příště z Lipasu přivezu :sunglasses:
11. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
já jsem hodná, tak suš :grinning: jééé křížaly miluju, minule mi mamka donesla i hrušky a kiwi, toje taky moc mňam.
No Martin dojel domů, hodil za škraň oběd a je v tahu...chjo, prý bude muset zase na otočku do práce, ale zatím auto stojí venku, tak je asi v garáži, včera mu dovezli novou hoblovku, tak ji šel asi pořádně omrknout, já se radší dívat nechodím, bo když vím, kolik stála, tak je mi zle ještě dneska :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
11. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Sakra, kde je ta ptáková?
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
hojda,

dnešek opět nestíhačka,tak se ukazuju až teď :slight_smile: ...jsem myslela,že už budu mít IP a vono nic :confused: !!!!!
11. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Jo jak vidíš, tak na nás někdo pěkně prdí :rolling_eyes: dostane na budku až dojde
11. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
to je slaby slovo :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.