• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
no tááááááák..... :angry: :angry: :angry:
11. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
je mi blbě :zipper_mouth: :zipper_mouth: sakra...nemělo by mi být špatně ráno??? :confounded:
11. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
má štěstí :grinning:
11. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jani to máš jedno, některým je blbě celej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Jaňouchu, mě bylo blbě ráno neráno, večer nevečer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fujtajbl.

Já ti dám, že dostanu na budku :angry: , sme se stavili ještě na 29 na papání :slight_smile: . A přitom jsem 2x nechtěně volala Makoušovi :zipper_mouth: , ten bobil si dělá co chce :angry: :grinning: .
11. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Můj mobil si taky dělá co chce, dneska jsem úplně náhodou zjistila, že mi funguje foťák a přitom jsem chtěla telefon asi před 3 týdny reklamovat, protože nefakčil, tož to nechápu :grinning: ale byl by to dobrej trapas, kdybych jim tam dovezla mobil a oni zjistili, že mi hrabe :grinning:

Hmm, já se navečeřela a od té doby je mi strašně zle, půjdu si uvařit čajík, akorát nemám heřmánek a na mátu nemám chuť...chjo...
11. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
A já si furt říkala, co chce a pak se mnou nemluví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani a není to jen mateřská demence? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě meduňka mi pomáhala, tak jestli máš, zkus tu :wink:
11. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Tu jsem asi před měsícem vyhodila, bo byla už úplně přesušená a měla jsem jí strašně dlouho a k babičce se mi chodit nechce, zítra koupím něco v obchodě, lékárna je tady zavřená a do Bozaka se mi nechce....

No je to možný, že je to těhotenská demence, omylem jsem zmáčkla čudlík místo na hlasitost na foťák a on fungoval...jsem nechápala :grinning:
11. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jani, nebluj, to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak se ti teda uleví :grinning: . Mně nepomáhalo nic, furt jsem musela něco uzobávat. Jednou jsem uzobávala křížaly, až jsem se z nich doblula :rolling_eyes: , ale šly ven hezky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
11. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tož roštěnky vypínám PC a jdu ordinovat :grinning: .

Sláva zas montuje skříňky, ještě mu jedna a půl zbývají dodělat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Buď ráda, že funguje :wink:

Bych ti něco dovezla, ale Vašek bude zítra doma, tak asi se mu budu muset věnovat :wink: ALe plánujem, že bychom jeli lyžovat do Olešnice, tak ti mám něco vzít cestou? :confused: :confused: :confused: Chceš? :confused: Kdyžtak mi písni třeba na mobil :wink:
11. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ty voe, tak křížaly jsem ještě neblila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ještě Zuzka říkala, že se blbě blije pórek, to nezapomenu!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sláva je šikulka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jdu koukat na tu šílenou show na Primě s Laurinovou, kterou nesnáším :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:

Vašek už jede z Práglu, tak jsem zvědavá kdy dorazí, dopekla jsem konečně kuře, tak máme na zítra obídek :wink:

Zduř kuř pro dnešek :wink:
11. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Nazdár máničky :sunglasses:
12. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
Kde se flákáte, já jsem oblečená, namalovaná, mám v sobě ty svý dryjáky na žlázu, tak snad mi bude dneska dobře :sunglasses: :sunglasses:

Za chvíli vyrazím s Tobim do školky :wink: Musím na poštu a obhlídnout to do města :dizzy_face:

tak pěkný páteční den :slight_smile:
12. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Ale ty jsi nějaká čilá po ránu :astonished: , nezvykle.

Já su jak přejetá parniválem :rolling_eyes: . Taky bych nejradši odvedla Nelldu do školky. Už je vzhůru a umrčená jak sviňa :rolling_eyes: , to zas bude den.

Musím naplánovat něco hezkýho na víkend, ať se mám na co těšit :slight_smile: .
12. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
Makouši, že sis nevzpomněla, mohla jsem ti vzít tu slevu na 50% na bodový jízdný do Olešnice :unamused: , škoda. Dneska to končí.
12. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
Bré ráno,

konečně pátek!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já taky budu muset naplánovat něco na víkend :slight_smile: ,ale ještě nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Dneska v práci udělám jen to nejnutnější a prdím na to.

Tak křížaly jsem taky neblujánkovla :sweat_smile: ..to musí jít těžko,ne :grinning: .
12. únor 2010 v 07:33  • Odpověz
Zuzi já vstávám denně v půl 7, ale nezapínám většinou noťas, takže tu nejsem, ale dneska jsem se potřebovala ráno podívat do banky, takže sjem to zapla a rovnou napsala :wink: :wink: :wink: :wink:

My lyžovat nejedem, dneska se mi opět točí škopek, už mě to přestává bavit, jestli to bude trvat celej víkend, zajdu si k doktorce, patáky do sebe tlačím a stejně su jak na kolotoču :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak pěkný pátek :wink:
12. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem vzhůru od šesti, ale asi v osm jsem zase usnula a vstávala kolem deváté, tak jsem hodila sprchu a jdu si nachystat snídani.
Jo tak křížaly jsem taky neblujánkovala, ale prý se ještě blbě zvrací oříšky, ale to jsem vám už říkala, naštěstí to nemám ze sebe :grinning:
tak jdu papat, než mi bude zase šoufl, ale ráno to není tak hrozný jak večer...pak dojdu.pa
12. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Já už tu zase straším a rozesílám životopisy an všechny strany, ach jo, už mě to nebaví :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Já jsem napapaná a jdu něco dělat...v pračce se pere prádlo a musím jít zdebordelizovat kuchyň, je to tam jak po výbuchu atomovky :grinning: a taky si vymyslet něco k obědu...ale co..... :confused:
12. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Já přemýášlím,co vařit o víkendu :confused: ..v ne asi žížek s br.kašou a salátem a zítra to teda fakt nevím...co budete klohnit?

Marky,pokud tu žlázu máš stabilizovanou,tak to od ní mít nebudeš,podle mě ti hapruje tlak..nejsi náááhodou těhu? :grinning: a nebo máš absťák :grinning: :grinning: :grinning:

Já se prokousávám papírama a nebaví mě to :rolling_eyes: ..
12. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Vidíš to mě nenapadlo, že by to měla z absťáku :grinning: co Makelínová, přiznej barvu....já jsem se smála jak jsem s váma seděla minule v Kunštátě v té restauraci, jsem domů došla vysmátá a Martin na mě čučel a říká, ty jsi snad sjetá, nebo co :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Kydá, kydá a kydá :angry: .

Já taky peru, žehlila jsem, trochu to dole pofackovala, ale jsem dneska lemroň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Zuzi dojeď sem, tady nekydá :grinning: já to tady taky tak fackuju, musím pro prádlo, vysála jsem a jdu utřít prach a umít chodbu....pak uvařím obídek a musím vymyslet něco na zítra a na neděli...ale nevím co
Řízky byly minulý víkend, asi na neděli udělám ptáčky s rýží, ale zítra teda nevím...mám v mrazáku sekanou, ale karbošky byly taky nedávno...sakra...ale jo, udělám karboše s br kaší a bude po ptákách....
12. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Já vůbec netuším, co kuchtit :rolling_eyes: , minulej víkend jsme měli ty řízky, takže ty určo nee.
No, ještě je času dost :grinning: .
12. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
cha, jsem to vymyslela, zítra bude zapečené kuřecí maso se smetanou a je to...u karbošek musím stát jak pika a obracet....to se mi nechce a v neděli ti ptáci :grinning:
12. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
já budu zase dneska doma lítat jak mop,bo chci mít o víkendu klid.
A já už to mám,co budeme mít zítra na oběd :dizzy_face: ..přijeli z Nowaca,tak jsem si koupila štiku :dizzy_face: ,tak ji udělám na přírodno s domácíma am.bramborama :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Tak jsem si udělala krupičnou kašu :dizzy_face: a už ju mám v sobě :grinning: , byla výborná :dizzy_face: .

Já mám v mražáku kuře a smetanu tam mám taky, ale nevím, jestli se mi bude chtít něco vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
12. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Zuz mě se taky vařit nebude chtít, už mě to nebaví, teda mě by vaření bavilo, ale to vymýšlení aby to panu domácímu chutnalo mě nebaví...ale už jsem to vymyslela...v sobotu pojedeme na oběd k tetě Krejčulové :grinning: když budou mít tu rybičku :dizzy_face: :dizzy_face:

Sakra krupicu bych si taky mohla udělat...asi si dám odpo na sváču.... :grinning:
12. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.