• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Máš recht, ta štika by nebyla marná. :dizzy_face: Že bysme se sešly zítra u Krejčířů? :grinning:

Uvař si kašičku :grinning: , dala jsem si na to máslo, kakajíčko, cukříček a sakra, teď jsem si uvědomila, že jsem zapomněla na skořici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Byla jsem teď pověsit prádlo a nádherně voní, koupila jsem modrej Lenor a voní fakt super :dizzy_face: .
12. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Já nemám kakjíčko ani granko, takže já si budu muset vystačit s tou skořicí...ale ty jo, já mám čokošku na vaření, tak bych si ji na to mohla nastrouhat :dizzy_face: chachááá, to jsem to vymyslela...

Mě tady taky voní prádlo, používám, zlatý silan a taky krásně voní, na Vánoce jsem od mamky dostala tři aviváže po litru, tak jsem zvědavá na ně, ty jsem ještě neměla a modrej Lenor jsem nedávno spotřebovala, voněl krásně :slight_smile:
12. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojda beruny,

klíďo dojeďte :dizzy_face: ..ale mám jí jen kilo,tak by jsme se musely nějak podělit :slight_smile: ..spíš bych ji udělala jen na chuť na odpolední svačinku :grinning: ..nebo lehká večeře se salátkem :slight_smile:

Jo a koupila jsem ten kuskus :slight_smile: ..jsem zvědavá,jak to s ním dopadne :sweat_smile: .

Lenor kupuju taky :slight_smile: ,je bezkonkurenční :wink:

Jsme teď dolezli z venku zmrzli jak hovina,čekám,až dorazí Davouš a musím do školy pro nákup,bo jsem ho nechtěla tahat v rukách...by mě upadly :slight_smile: .
12. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
My jsme taky dorazili z venku, byly jsme Slávovi naproti a pak šupaj dom. Furt kydá :angry: .
Chystám se dělat na véču zbytek chleba a veky ve vajcu :dizzy_face: , už se na to těším.
12. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
tak jsme doma..ještě jsem šla na chvilu ven s malym a ségrušou s dětma a teď jsme dojeli ze školy.Uklidila jsem nákup,udělám nějakou véču,vkyoupeme se a odpadneme.Davouš do postele,my k televizi..dáme asi nějaky vínko :wink: .
12. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Hoj, tak mě drahouš dojel nečekaně asi v půl páté,tak jsem mu narychlo dělala večeři a teď jsme se chvilku váleli, asi budeme dneska kukat na telku, nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra budou palačinky, bo jsem maso, co mělo být na zítra udělala dneska k večeři :grinning: a nebo budeme hladem...taky možnost :grinning:
12. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Tak jsme se nabóchli, Nellda se čachtá, Sláva se holí a já se půjdu pak naložit do vany. Dneska se nějak nemůžu zahřát :confounded: .

Tý jo, tam furt kydá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , to je nekonečný. Já už chcu jaro a teploučkooooo :frowning2: .

No nic, hezkej páteční večer :dizzy_face: .
12. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak já jdu taky popřát pěkný večer, jdu koukat na Slavnosti, Matesovi jsem napustila vanu, uvařila grog, tak snad bude klid :grinning: jenom doufám že se mi neutopí, je tam nějaký divný ticho :sweat_smile:
tak pa pa
12. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak my jsme vykoupani,Davídek kouká na pohádku v ložnici a má tak maličky oči,že tomu dávám tak 10minut a usne :slight_smile: a my na telku v obýváku :slight_smile: .

Ráno musím zajet ještě pro kousek masa do školy,bo mě ho dovezl o půl kila míň :rolling_eyes: ..jouda...Pak se musím vrhnout na ten úklid a naházet prádlo do pračky,bo jsem se na to dneska vykašlala :unamused: .Tak dobrou nocinku a hezkej páteční večer :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
dobré ráno, tak od čtvrtka jsem já i Hanča nemocná, Hanča pořád teploty, Kubík zas chrchle jak tuberák, vůbec se mu to nelepší, tak jsem zvědavá co nám zas příští týden napíše. Mě šíleně škrábe v krku, bolí mě celé tělo. Dnes bude asi nějaké kuřecí , ale na jaký způsob to nevím. Bude vařit Mirek, aspoň můžu odpočívat. Na úklid se asi vykašlu, Hanča ta polehává, ale Kubiseto kramařina, po něm vždy jak po výbuchu tornáda. Mamka hraje dnes s týmem kuželky v Blansku, tak se ani nemůžeme jet podívat, bych se tam asi složila. Užijte si pěkně víkend.
13. únor 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

já jsem měla probdělou noc a teď jsem jak po mladejch....nic se mě nechce a nejraději bych se jen tak flákala...Ale musím do obchodu a pak trochu uklidit.Ukážu se kolem oběda,ale beztak tu nikdo nebude.

Dani,brzo se uzdravte.
13. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Hoj ženy,

byli jsme v Boskovicích podívat se Nelldě po koberci do pokojíčku, ale nic nás tam neuchvátilo, tak jsme přejeli do Prostějova. V Tescu jsme něco málo pokoupili a v Brenu vybrali koberec, teď jen vymyslet jak ho dovézt a kdy.

Jsem jakási utahaná, tak se půjdu natáhnout.

Dani, tak se brzo vykurýrujte :wink: .

Leňouchu, cos dělala, žes měla probdělou noc?
13. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
:confused: :astonished: :angry:

Dobrou.
13. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
A toto je jako co?! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
Jinak všem přeju hezkou neděli!

My jsme byli dopo pro ten koberec v Prostějově, Nellinka byla u našich a ještě je. Teď jsme položili koberec a Sláva tam přiťukává lišty. Tak snad to stihnem, než naši dorazí.

Tak zatím čus bus a doufám, že se tady někdo objeví! :angry: :confounded:
14. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahojky po víkendu...

vidím, že každej si někde užívá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ostatky OK....

Zuzi tak doufám, že nahodíš nějaké foto pro inspiraci please.... :wink: :wink:

Valím na film Stmívání na HBO....zase mě bolí hlava tak budu beztak brzo tuhoň...
14. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Zduř po ránu, tak nám v sobotu vyflusla elektrika, když jsem měla zapnutý net a pak už nejelo PC vůbec, tak to Martin opravil až včera,ale čučela jsem na Avatar, tak jsem už nedošla...
No nebylo to špatný, ale měla jsem pocit, že asi hodina a půl o ničem a pak se začalo něco dít, ale jo, vcelku se mi to líbilo,ale čekala jsem možná něco lepšího...Martin naznal teda rovnou, že to byla tyčovina, ale to je podle něho snad každej film :grinning:

pak jsem se chtěla dodívat na Stmívání,ale byla jsem tak mrtvá, že jsem šla v půl desáté spát, stejně to mám na DVD a knížku, takže jsem o nic nepřišla, akorát se těším, bo mi má teď dojít druhý díl, tak zase budu mít co číst :grinning:
15. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojte,

já měla náročnej vík tak jsem se ani neukázala :wink: v pátek ples, byl fajn :slight_smile: ani jsme se moc nezlili, zato doma to pak vypadalo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: V sobotu byl Vašek v práci, my nejprve doma a pak jsme si udělali rodinný odpoledne, večer jsme to zakotvili u MM sestřenky, tam jsme si dali nějaký pivko a v 11 byli doma :slight_smile: no a neděli jsme prováleli v posteli, nic se nám nechtělo, nakonec jsem se vyhrabala aspoň udělat oběd, sice jen smažák s bramborama a udělala jsem k němu výbornej okurkovej salátek s paprikou a odpolko jsme s Tobim odpočívali, protože je brouk zas nachlazenej, měl včera zvýšenou teplotu, tak je doma, prej když to bude do středy dobrý, tak může ve čtvrtek do školky na karneval :wink: :wink: :wink: Hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska tvrdnem samoška doma, potřebovala jsem si jít vyřídit sociálku, ale bohužel. Ve středu mě čeká pracák a navíc mám pohovor. Jestli si nikde nedomluvím hlídání, tak budu muset asi Tobeše šoupnout na dopoledne do školky :sweat_smile: :sweat_smile: protože ten pohovor propásnout nechci :unamused:

A doufám, že bude Tobeš do víku zdravej, protože má jet k našim, tak snad bude všechno ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Marky, tak Tobíse dovez ve středu sem...ale zase to budeš mít zajížďku...jak chceš, ve středu jsem doma,ale ve čtvrtek ráno jedu na kontrolu, tak to nic.

Já jsem normálně zjistila, že z nějakýho divnýho důvodu nemám signál na telefonu, chtěla jsem volat mamce a mám smůlu, nepošlu ani smsku, max z netu, ale tam stejně nevím, jestli ji dojde nebo ne a zrovna dneska. Otec je od rána v nemocnici a já nevím, co s ním budou dělat a kdy...do kelu a ani se nedovolám Martinovi... by mě zajímalo co se děje....

Já dneska budu vařit guláš, Martin si ho včera naporučil, tak rozmrazuju maso a pak musím skočit vybrat koňury a jít pro pečivo...
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Jani já jsem nad tím přemýšlela, že bych tě poprosila, ale nechci, aby tě nakazil, kdyby náhodou mu fakt bylo něco víc než jen nachlazení :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Je to na pikaču :rolling_eyes:

Jani co se děje? Co je taťkovi? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Doufám, že nic vážnýho :pensive:

Já jsem včera ještě do půlnoci dělala Vaškovi zapečený brambory, takže jsem utoho stvrdla, máme tím pádem oběd i na dnešek a zítra musím něco vymyslet, přemýšlela jsem o špenátu, mám ho v mrazáku, s vajíčkem a bramborem, asi jo :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Taťka má nějaké problémy se žaludkem, posledních 14 dní skoro nic nejí, protože je mu pořád špatně, já si teda myslím, i ségra, že to budou žaludeční vředy, otec má v háji záda, jenže doktor mu řekne, záda máte v prdeli, nic vám na to nepomůže,tady máte prášky, takže otec do sebe nahází prášky od bolesti na záda, ty ho sice nebolí, ale odrovnal si žaludek, tak půjde na gastro a ještě na utz a tak...no snad to bude dobrý, dostane nějakou dietu,ale hlavně mu musí něco udělat s těmi léky od bolesti, protože takhle se to asi řešit nedá.

Tak uvidíš, předpokládám, že pokud se mu do středy nerozjede teplota, tak bude v pohodě, já mám rýmu pořád a ta mě nemůže rozházet, takže uvidíš jak mu bude zítra a klidně ho dovez, my se doma nějak popereme :grinning:
15. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Jejda, tak snad to bude všechno ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Budem držet palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No, volala jsem prvně Klímovi, zda ho tam mám tahat nebo ne, tak prej pokud nějak výrazně nekašle a nemá vysokou teplotu, že je to zbyečný, dávat mu mám Sinupret, mám ho odposledně doma a něco do nosu, případně něco na teplotu a když to ve středu enbo čtvrtek nebude ok, teprve se jít ukázat. A navíc mě varoval, že řádí střední chřipky, že ani nemám nutit moc jíst :wink: Takže uvidím Jani, ale spíš ne, fakt nechci, aby tě nakazil, to bych si neodpustila, kdyby se ti něco stalo :pensive:
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Hoj všem!

Byla jsem se zkulturnit u holičky, tak nakukuju až teď.

Luc, pokojíček někdy blésknu :wink: .

Nic se mi nechce, asi se půjdu natáhnout.

Jinak všem marodnejm i rodinným příslušníkům, přejeme brzké uzdravení :wink:.
15. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Zuz hoď foto účesu :wink:
15. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jsem ostříhaná stejně jako naposledy, už jsem to potřebovala jak sůl, zas vypadám jak člověk, na chvilku. Zas už su objednaná, nějak ke konci dubna, než budem mít pouť :wink: .
15. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Foto jsi hodit mohla, ne? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Já jdu ve čtvrtek, to bude paráda, už se těším, jak malej Jaryn :grinning:

Dneska jsem si holky pořvala...koukala jsem na Streamu na Sáblíkovou a řvala jsem u toho jak kráva, ale ona je prostě borka.... večer budou asi dávat sestřih, tak to nesmím propásnout...pamatuju si, jak jsem takhle klečela u telky a řvala na Kačenu když vyhrála svoji poslední medaily, to byla paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a teď řvu zase, bo vařím guláša a smrdí tu cibule jako sfiňa....fujjj...no jdu pokračovat v žehlení, dneska to mám na etapy, žehlím už od rána, ale mezitím byla pause na oběd, na nákup, na výběr peněz a na rozvaření guláše, tak to teď snad dorazím... :grinning:
a už mám signál, zajímalo by mě, co to zase bylo....
15. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
A já jsem to večer viděla v přímým přenosu a řvala jsem úplně stejně, brečela jsem tu jak želva, bylo to super a nervy jako prase, ale byla výýýýýýýýýýýýýýýýborná. Navíc ona je taková drobounká holčička, taková jemná, ty borky ostatní maj stehniska namakaný a ona takový stehýnečka malinkatý, ale je to fakt borka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem tu večer v půl 1, jak to vyhrála poskakovala po kuchyni jak magor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani tak kdyby zbyl gulášek, tak zamraz, já chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nic, jedu vrátit šaty, co jsem měla půjčený na ples :wink:
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
jestli zbyde guláš?? Sorry to neznáš mého drahého milovaného, jak je guláš, tak obědvá i pětkrát za den :grinning: :grinning:
ale pokusím se zamrazit, než dojede :grinning:
A to ho máme asi pětilitrový hrnec. Marťa je prostě gulášovej...doufám, že naše dítě nebude po něm, bych musela říct Lenči ať mi v práci čorne nějakou várnicu :grinning: j :grinning: :grinning:

já jsem ani nevěděla, že se ten závod jel už včera, nevím, proč jsem si myslela, že je to dnes, jenže já bych stejně u telky nevydržela, zkoukla jsem toho Avatara a pak mě Mates nahnal do koupelny, že stejně usínám, tak ať zalezu do postele, tak jsem neprotestovala a šla :grinning:
15. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Uf, jsem totálně přecpaná :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: .
Dělala jsem opoždenou valentýnskou večeři :grinning: . Kuřecí nudličky v porkovo hermelínové smetanové omáčce a k tomu bramborový plátky :dizzy_face: . Jsme si pošmákli :sunglasses: , ještě tam malinko zbylo, ale pokaždý, jak jdu v kuchyni okolo, tak ujídám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Sáblíková je borka :slight_smile: , na Nově ukazovali její mamku, jak jí fandila a já jsem řvala u toho :grinning: .
15. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.