• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo Zuzi, to zní dobře, nahoď recepta....sice nevím jestli to bude jíst živitel, ale já jo :grinning:

Já se chtěla dívat teď na opakování a propásla jsem to, Martin opět přepínal programy odpředu dozadu, takže jsem z celýho rozhovoru měla prd...dostane na budku...ale pochválil mi guláša :grinning: i když si ho opět musel dosolit a dopepřit, ale furt lepší, než kdyby byl přesolenej,. že jo :grinning:
15. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
Mimochodem jsem byla včera překvapena, když jsem od Martina dostala bonbony a růžičku....ta byla teda uměla u těch bonbonů...my totiž Valentýna neslavíme, ale ptal se co mám pro něj já, tak jsem mu dala čokošku :grinning:
15. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Hele Zuzi co jsem dneska objevila...to musím zkusit
http://ekucharka.net/krupicova-kase-varena-v-mikrovlnce
v mikrajdě jsem krupici teda ještě nedělala...ale je fakt, že mě se dneska taky nechtěl špinit kastrol, když jsem se rozhodla, že si ji udělám na snídani....to vyzkouším....
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jo tak Kužílek je na gulášek, jo? Tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: To mu nemůžu upřít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se ti líbil Avatar? My ho už asi 3 týdny máme doma na Divku, nejsem schopná si k tomu večír sednout a okouknout to :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
To fakt vypadá dobře Zuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky bych si dala nco dobroučkýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tož snad někdy :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jani to je nějaký rychlý :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Jsem si tak uvědomila, že tu už nějakej čas suším ovesný vločky, tak si je dám zítra k snídani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já přemýšlím, co bych snědla, jsu v poslední době jak těhotná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Akorát že nejsu, jenom ty chutě mi jaksi zůstaly, fakt děs :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hmm, tak já jsem před chvílí řešila dilema v kuchyni....mám - nemám...klasická hamletovská otázka, špeky říkaly, nemám, malá kuželka, že mám...tak jsem nabodla Gejšu co jsem v sobotu dostala :sweat_smile: ale je mňamkozní....
Ale snědla jsem jenom tři čtverečky, to se cení ne??

No abych řekla pravdu, nebylo to nejhorší, ale první asi hodina a půl mi prostě přišla o ničem, přišlo mi, že to nebylo úplně dotažený, jako jak se tam lidi dostali, jak se s těma domorodcema seznámili, pokud na začátku přeslechneš hlášku, že je učili anglicky, tak pak nechápeš, že to umí...jediný co mě teda naštvalo, že když spolu mluvili ti domorodci, tak nám k tomu běželi německý titulku, takže nevím, o čem kecali :grinning: Martinovi se to ted nelíbilo vůbec, ale já bych se klidně mrkla ještě jednou...

Ta kaše se mi taky zdála rychlá, ale musím to zkusit, teda ne zítra, bo jsem dneska futrovala kaši ke snídani...to mi připomíná, že si musím do mrazáku pro pečivo, jinak jsem ráno hladem....
15. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
já si taky říkám, že jsem v poslední době jak těhotná :grinning: :grinning: akorát nevím jestli mám mít radost z toho, že mi váha dneska ukázala o víc jak půl kila míň než ve čtvrtek...nechápu, asi se mi vypařují špekoni :grinning:
15. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Gejša mě osobně zas tak nebere, kdybys radši dovalila třeba Tofife :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ty oříšky ať jí někdo jinej, ty mi tam zavazí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Já bych na to šla v tom 3D, prej je to super, byl na tom MM bratránek s přítelkyní o víkendu, fakt bych to chtěla vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Furt o tom přemejšlím, ale nevím, kdo by na to se mnou šel, jedině vy :sunglasses:
15. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Buď ráda, až to bude příště o dvě kila víc, tak budeš spíš brečet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hele, nemáte někdo dobrej receptík na bramborový knedle, ale ty, co se plní :confused: :confused: :confused: Já ho totiž mám v těch krabicích, co jsou u Lucky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahojda,

já toho mám v práci tolik,až je mě z toho zle....Na víc v březnu-ne li v dubnu budu opravovat všechny uzávěrky od začátku roku,bo se změnily účty a ta naše ekonomka je ještě nemá,takže super.

Marky,já to těsto na ty knedlíky dělám od oka-nastrouhám uvařeny brambory,prsknu tam jedno vejce,sůl a pak tam přidávám hrubou mouku podle tuhosti..no a pak si to rozválečkuju,nakrájím,rozplácnu,naplním,zakulatím a uvařím :grinning: ...ale to jsem psala asi zbytečně :sweat_smile: .
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Nazdar, zrovna snídám, zakoukala jsem se do videa s Bauerem, tak jsem nestihla snídani dřív :dizzy_face: :dizzy_face: je to borec, já šla spát asi v deset s tím, že to nedá...má štěstí, jsem mu věřila.

No bramborový knedle jsem ještě nedělala, to jsou jako plněný čím? Masem?Já dělám maximálně bramborový noky, ale toť vše. Ale Zuzka ví všechno,třeba ti poradí :grinning:

A mimochodem, takhle prznit Toffife, ale dobře, příště ti ho dovezu a já sežeru oříšky a ty zbytek :grinning:
16. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Jaňouchu,ty jsi ještě nedělala plněný knedle jo!!!???Ti je někdy uvařím :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré dopoledne!

Su jakási polomrtvá, jak praštěná pytlem po hlavě :confounded: . Asi tím, že Nellda spala s nama :rolling_eyes: , včera večer ju Sláva uspal, ale sotva lehl, začala volat :rolling_eyes: , tak šel Sláva za ní, ale furt si něco vymýšlela, tak ju Sláva uzemnil, tak začala békat. Tím pádem se začala dávit, tak ju vzal Sláva k nám, ale furt se dávila, aji si ublinkla :rolling_eyes: . Od té doby, jak byla nachlazená, tak v ní něco zůstalo, nějaký hleny, tak to v ní občas lítá, jak spí, tak to ublinkutí mla asi od toho.

Dočetla jsem vás poctivě, ale nepamatuju si ani hlavu ani patu. Plněný bramb. knedle jsem ještě nikdy nedělala, občas je máme od tchýně, tak to stačí, tudíž vám neporadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jo, Janča chtěla recept na tu včerejší dobrůtku! :dizzy_face: Kuřecí prsa (0.5kg) na nudličky okořenit kari kořením, celkem dost, opíct na oleji, pak přidat porek (jeden malej celej) nakrájený na kolečka, zalít vývarem (do vroucí vody dám masox), nechám to chvilku zredukovat, pak přidám smetanu (cca 2,5dcl) a do toho hermoš (1 ks)nakrájenej na plátky. Včera jsem to zahustila i lžičkou instantní jíšky, záleží jak dlouho to necháš vařit, občas to zhoustne samo. Fakt to stojí za to, a je to během půl hoďky hotovo :wink: .
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Leňouchu, já jsem je taky nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , mám od toho lidi :grinning: .
16. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Cha už vím, co bude v sobotu na oběd :grinning:

Leni, plněný knedle jsem dělala, ale kynutý s ovocem, ale bramborový ne...ještě jste mi neřekly, co se jako dává do toho!! Maso? Nebo co??
Dobrá beru tě za slovo, na nějakým příštím srazu chci plněný bramborový knedle :grinning:
16. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jaňouchu, můžeš do toho dát uzeninu ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: to já moc nemusím) anebo uzený masátko nakrájený na kostečky :wink: .
16. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
JO takže to jsou takový ty knedle s uzeným co jsou k zelí? Aha, to chce Mates někdy uvařit, tudíž nahoďte nějakýho recepta ať můžu vařit :grinning:
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Jóóó lékárníková, to je vončo :grinning: .

Hodila jsem do alba 2 fotky Nelldinýho pokojíku, snad to admini nesmáznou :confounded: . Tak rychle kukejte a chvalte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
16. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Dobré dopoledne,

dítko konečně spí...tak musím fakčit..dala jsem prát, vařím rýži a odpo budu péct kuřecí masino...pro MM k narozeninám....ještě jsem chtěla udělat dort s 30ti svíčkama, jenže tady je nemají tak nevím jestli se pro ně vypravit do Boskovic a přikoupit co mi chybí...

Zuzi recept už jsem nadhodila mamce, že si to někdy musím uvařit..MM tady na ty jídla je ale taťka ne, takže pro vždy musí něco vymýšlet..
Pokojík krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaký máte ten koberec...
16. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Jéé Nellda má super pokojík a mega věž, to budou párty až nebudou rodiče doma :grinning: napiš k fotce Nellinčin nový pokojíček a myslím, že ti to nesmáznou...

Luc, já mám doma ještě svíčky ze stromečku, jsou to taky skoro dortovky, tak se zastav :grinning:
16. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Jani a máš jich 30???
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak Jani už nemusím, sice ty svíčky tam měli být pro srandu na sfouknutí stále mě to láká, ale nakonec bude dort ve tvaru srdíčka a na to 30...to teda udělá mamka...
16. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Luci, 30 jich nebude...ale mohla by jsi tvrdit, že jich je schválně míň....jako že vypadá mladší...průser by byl, kdyby jich bylo jenom deset :grinning: :grinning: :grinning:

Já dostala k 18-nám 17 modrejch růží...víc jich prý v květinářtsví neměli :grinning:
16. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
To je taky dobrý Jani... :grinning: :grinning:

Tak se mi ta rýže zase nepovedla, vařím ji sotva 10 minut a už je mírně rozvařená...zjistila, že budu kupovat jen parboiled asi...mamka ji dnes dělala a má ji krásně sypkou, takže jsem to s ní vyměnila a zítra z toho bude rizoto...bych chtěla vidět kdybych to vařila těch 15 minut co bych z toho měla...
16. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Jani, těch 17 růží bylo nejspíš schválně, bo se dává lichej počet :grinning: .
Luc, koberec je z Brena, narazili jsme na super akci, kdy vyšel jen na 99Kč za metr.
16. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Zuzi já jen jaká je to barva vypadá do meruňkova, no prostě je pěknej...

Tam se chystáme v létě až budem kupovat koberec Kubíkovy do pokojíka tady dolů...
16. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.