• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Je to tmavší než meruňková. Je to tento: http://www.koberce-breno.cz/detail-metrove-181-881
ALe na této fotce se mi zdá zas moc tmavej :grinning: .
16. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Aha tak to jste narazili na super akci, já chci ten jak má michálek...na něm snad nebude vidět všechen bordel... :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Asi je to tenhle nebo tenhle motiv, který hlavně budou mít ve 4m páč tato místnost je 3,95*4,95 takový úžasný rozměr...v budoucnu by z toho měla být asi kuchyně...ale to až za hooooooodně dlouho...
16. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
16. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
My jsme právě žádnej dětskej nechtěli, abysme to za chvilu neuseli měnit. A kvůli binčusu taky nemáme jednobarevnej, ale je to víceodstínový.
16. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jaňouchu, že nevíš, čím se cpu???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: Krupicajdou :dizzy_face: , prubla jsem tu z mikrajdy a super :dizzy_face: , bez práce a za 5 minut hotovo :slight_smile: .
16. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Taky jsem ji dnes chtěla zkusit ke snídani, ale nechám si to na zítra..aspon vím, že to funguje :wink: :wink:
16. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsem vylezla z postele a nedá se říct, že by mi bylo líp :frowning2: v krku mě bolí víc a začínám kašlat, fakt super, na to že skoro nikam nechodím, ale není to naštěstí nic hrozného...asi to přežiju :slight_smile:

Zuzi, takže krupice z mikrajdy funguje? Tak to budu muset taky některý den zkusit, ale já ji měla včera, dneska jsem měla rýžový nákyp, takže teď dlouho nic sladkého nechci ani vidět :grinning: byla jsem lenošná si něco uvařit, tak jsem prdla rýži do trouby s ovocem a bylo vymalováno...

Marky, jak to vidíš zítra s Tobišem?A kde vůbec jsi?
16. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahojte,

mě celej den blbne internet, věčinu dne mi vůbec nešel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jdu se navečeřet, pak písnu :wink:
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Tak já jsem taky hodila za škraň večeři a jdu zalehnout k telce...no večeři, jeden rohlík s máslem, pěkný prd... :grinning:
ještě jsem si chtěla umýt škebli, ale to musí počkat do rána...už se mi nechce...tak kdybych nedošla, tak pěkný večer.
16. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdu jen vypnout PC a popřát vám dobrou noc. :wink:
16. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Tož su tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jani zítra díky za to hlídání, budu se snažit být u tebe co nejdřív, abys nemusela být s Tobišem celej den, nebudu se ani s nikým zdržovat, neboj :wink:
16. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
To papu taky vyzkouším, vypadá to fakt dobře Zuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni díky za ty br. knedle, já to z hlavy moc neumím, mám jeden recept a ten se liší od ostatních, ale mám ho v těch krabicích u Lucky, nevím, proč jsem tam ty kuchařky schovala :unamused: :unamused: hlavně ten recept byl i z krupice a ne mouky a tak to bylo lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda, budu mít v pátek návštěvu, tak abych ji pořádně pohostila :wink: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky za zprávu v ip od zuzky k. jsem moc ráda, já jsem s Kubíkem k.o. :frowning2: . Mě valí pořád rýma, bolí mě šíleně v krku, hrcám jak tuberák. On má zas teploty, asi sjedeme opět k mudr, ať se na nás ještě mrkne, po týdnu skoro žádné zlepšení. Jinak u nás v pokojíku koberec hnědý, takový morouhatý, mramorový, není na něm tak vidět špína, máme ho tam už sedmý rok, chtěl by už vyměnit, ale okud ho kuba pochcává a patle, tak to ještě počká. Někdy si lump sám sedne na nočník, někdy běží na velký záchod , ale když je zabraný do hraní, tak se prostě zachčije :angry: . No a u Kubíka v tom malém pokojíku je hnědý jednobarevný a má na něm tu silnici, ale je to kusový koberec, tak 1,5 na 1,5 m. Zatím se loučím.
17. únor 2010 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

Dani,jééé,to raději zajdite,ať jste o.k..

My jsme byli včera ve Třebové u známých a dojeli jsme domů ve 22hod..Davouš usnul v autě,tak jsme ho akorát přenesli.Pak jsme si do půlnoci povídali a vytuhli..ráno jsem si posunovala buzení :sweat_smile: ..a taky jsem byla do rána spocená jak dveře od chlíva,tak jsem ještě valila do sprchy...po dlouhé době mě navštívila teta :slight_smile: ,sice malinká teta,ale spoň nějaká.
17. únor 2010 v 07:07  • Odpověz
Bré ráno!

Už tady straším od 6. hod., Nellda od 6.30 :rolling_eyes: , ale už jsme obě po snídani :grinning: .
Já zas dopo valím k MUDr. :rolling_eyes: , se mi strašně chce, fakt. :confounded: :rolling_eyes: Nelldu hodím ke tchánovcům, děda ju pohlídá, ještě, že bydlí jen kousek.

Dneska odpo je den otevřených dveří v té druhé školce, tak tam plánujem jít.
17. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Dančo, brzo se vykurýrujte.
Leni, gratuluji k tetě :grinning: :wink: .
17. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
ahoj ZUZI,LENO,

taky uz hodinu cumakujem,tak nakukuju :wink:

Zuzi,jdete do te spodni skolky?My tam uz jednou byli,mala si tam hezky pohrala.
17. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Kamarádka bude u vás v Opatkách učit ve školce, ale v které nevím, dnes se jí zeptám. Prý tam je nějaká těhule, tak to budete vědět v které to bude. Já jsem chtěla dávat Kubíka od ledna 2011, to bude mít 3 roky, ale má co dohánět, hlavně chození na ten záchod, taky se lajdovi nechce moc mluvit, jsme jak 100 let za opicema, doktorka furt, že do podzimu času, tak jsem zvědavá.
17. únor 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz
Musela jsem odskočit do kuchyně,tak proto jsem tak rychlo zmizela :slight_smile: .
Holky,mě je zle :confounded: ...jak mě bolí strašně břicho,tak je mě na blití..asi budu muset slupnout lentilku,bo to dneska neukopnu...
17. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Joooo, Leni, to je ta tvoje teta :grinning: . Anebo jsi něco špatnýho zas snědla :grinning: .

Jitu, ve vrchní školce je dneska veselá středa :wink: .
Dančo, právě z té vrchní školky učitelky moc neznám a v té spodní jsou spíš starší 40-50let, tak tam asi nehrozí, aby některá otěhotněla :grinning:, takt ta kamarádka asi busde dělat ve vrchní školce.
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
No nic, jdem se pomalu chystat :rolling_eyes: .
17. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Hoj, tak já jsem toho dneska v noci moc nenaspala, nemohla jsem vůbec zabrat...chjo, ale kupodivu mám pocit, že jsem vyspaná :sweat_smile: to nechápu.
Toník nakonec nedojel, Marky psala, že má teplotu, takže ho nedoveze. Jsem se těšila, jak se budeme spolu hlídat :grinning:
Tak jsem si v půl osmé umyla hlavu a šla se nasnídat a pak jsem poklidila nějaký prádlo a zalezla do postele a četla si....
Odpo musím na poštu zaplatit inkaso a na nákup, včera jsem nebyla.

Mimochodem, jsem si na snídani dělala tu krupici v mikrajdě... :angry: máme asi divnou mikrovlnku....musím to vychytat. letěla do záchodu. Když jsem ji míchala po těch dvou minutách, tak byla pomalu vlažná a tekutá a když jsem ji vytáhla po dalších dvou, tak byla krupice přilepená na dně misky a totálně na beton, takže já budu muset v té naši úžasné mikrajdě míchat víckrát...zítra jdu na nový pokus, dneska jsem si dala rohlík :grinning:
17. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj Jani
gratuluju k tehu!

ja ted doskrabala zdi a muze prijit zednik.Jsem rada,ze to mam hotovy,hnusna prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes nevarim,mame od vcera :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Zduř Mařenky, jsme doma, konečně.
Nechala jsem v lékárně 320Kč :rolling_eyes: , hnus. Venku to klouže jak sfiňa (jak překvapivé, co?!), jsem sebou několikrát málem šoustla :rolling_eyes: .

Jani, a mělas to na výkon 700W? My teda máme jen 750W, tak jsem to dělala na tento výkon a v poho.
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jitu, rekontruujete?
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Zuzi,jen mi chybi kousek nove zdi v kuchyni,tak jsme to chtela opravit,nez budu malovat a delame novou chodbu,budu taky malovat,tak chci novou zed a ted shanim nabytek.nejakou komodu,nemate nekdo tip?Nic drahyho nechci..
17. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi,jsi nemocna?
MY jsme byli vcra s malou v Bozaku v nemocnici na kontrole,pred tydnem zuchla z postele a nela pohmozdenou ruku :unamused:
17. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Chudák Nikolka, snad už je dobře.
Nejsem nemocná :wink: , jen to byla preventivka, mám hnusnej křečák na noze, tak na něj beru prášky :rolling_eyes: , pak jsem si koupila nějaký vitamíny atd.
17. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jitu děkuji...zítra jdu na kontrolu a mám nervy v kýblu a ani nevím proč... :frowning2: chjo, ale furt si říkám, že je všechno v pořádku...ale nějak mě to neuklidňuje :rolling_eyes:

Zuzi, to bude problém...my totiž na mikrajdě výkon nemáme...jen low, high low, medium, takže jsem to šupla na nejvyšší, ale čoveče, než jsem ji stihla vyhodit, tak jsem ji ochutnala a až na ty mega žmolky byla dobrá :grinning:

Hele hlavně s sebou nemlať o zem...já spadla před měsícem a měla jsem modrý koleno ještě minulý týden...to je víc jak měsíc, to jsme jely do toho kina...
17. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.