• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zuzi,
ted minuly tyden byla svagrova na operaci s krecakama,v pondeli jsme tam byla za ni ,ma celou nohu modrou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nekolik vpichu,fuj,mne bylo soufl....
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jitu a malá už je v pohodě? to muselo stejně bolet, pohmožděná ruka u takovýho prcka :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
No, taky plánuju, že si toho křečoňa nechám odstranit, ale zatím jsem nenašla sílu :sweat_smile: :pensive: .

Jani, tak to bych taky nechala na ten nejvyšší výkon, asi fakt to zkus míchat už po minutě a půl. A už o ní nepiš, nebo si ju půjdu udělat :astonished: :zipper_mouth: .
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jani, hlavně klid :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: , všechno bude v pořádku :dizzy_face: . (se mi to machruje, ale já jsem taky vždycky byla vystresovaná :sweat_smile: )
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
dobře už o ní psát nebudu :grinning: jdu si ohřát guláš s těstovinama..mám hlad jako vlk...
pak do města zaplatit ty krávy zelený nenažraný ( akorát, že jsou bílý ) :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Mě taky tedy jedna straší, ale musí vydržet než bude mít Sláva výplatu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já jsem do sebe nacpala šunkAfleky :grinning: .
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jsem teď měla málem infarkt :rolling_eyes: , Nellda zavřená v pokojíčku, už víc jak půl hodiny klid, tak si říkám, že už spí a najednou se otevřely dveře :rolling_eyes: , mě málem omejvali. Fuj-
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
už zase ty tvoje šunkafleky :angry: já jsem ještě nedošla ani ohřát ten guláš, nějak jsem se zasekla... :grinning:
no tak já už nemocenskou dostala :angry: Mates výplatu taky, takže jdu zacvakat inkaso ať to máme z krku...ale vůůůůbec se mi nechce.

Já hrozně stresuju, kdybych aspoň mohla nějak dopředu vědět, že je to OK, tak stresovat nebudu, ale takhle :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: jsem prostě hrozná....ale po těch letech snažení, se asi není čemu divit...já se totiž pořád divím :grinning:
17. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zuz-co ze te strasi?

Jo,rucku ma v poradku,ja chtela radeji na rtg,abych byla v klidu.Vubec s ni nehybala....nejlepsi bylo ,kdyz se me ptali,kde si stezuje,ze ji boli......no kdyz nema ani 2 roky,tak mi to tezko rekne,ze?
Co provedla?? Uklidila si :grinning: :grinning:

já jdu na záchod a papat...pak dojdu
Ahoj,

tady to jede, mi není moc dobře, tak se neukazuju a snažím se vyležet to, asi jsem to chytla od Tobíse :pensive: :pensive: :pensive:

My měli špenát s br.knedlíkem a vajíčkem :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
JAni,bud v klidu,vsechno bude o.k.Nebo mas nejaky problemy?Pockej,az uvidis prcka na utz,tak z tebe spadne balvan :wink:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
se mi to odeslalo

jasne ze to neni vsechno,ale hned ti poskoci srdicko.
17. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jé tak berušce posíláme pusu Jituš, hlavně, aby byla v pořádku :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
MAky diky,uz je o.k
prave s ni vubec nehla,myslela jsme ze ji boli raminko,nemohla jsemi ani oblict,ale za dva dny ji uz ohybala a je to v poradku,tak se mi ulevilo,predstava,ze ma vyhozeny rameno,nebo klicni kost,tak me omejvali
17. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak to ste si fakt užili s prďoulkou :fearful: .

No Nellda otevřela ty dveře, ale jelikož jsem to nečekala, tak ve mně hrklo jak blázen :angry: .
17. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Právě Jity, že žádný prblémy nemám, ale vůbec žádný, prsa už mě nebolí, sem tam mám citlivější bradavky, břicho bolí jenom občas a špatně mi je akorát když se přejím, ale jinak vyloženě, že bych měla těhotenské příznaky, to ne...tak nevím....už aby ta kontrola byla za mnou a já budu klidnější....
17. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jo takhle, já to nepochopila :grinning: :grinning: Zuzi, asi by jsi ji tam měla pořídit prosklený dveře :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
JAni,tak vidis :slight_smile:
ja mela jediny priznak,blila jsme celodenne jak sakal :wink: a celkem dost dlouho,ale pak jsme taky byla jak netehu,sem tam me bolelo bricho ,jinak nic.Jeste v lednu nekdo nepoznal,ze jsme tehu :grinning:
17. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tak o mě to někteří tvrdili už snad ve 3 týdnu že jsem těhu...bo se mi strašně zvětšila prsa...ale jinak si myslím, že to taky ještě poznat nejde...o břichu tvrdím, že je to povánoční špek :grinning:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
JAni :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
to mam ted ja
povanocni spek :unamused:
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
kde jste vsichni chrapete? :slight_smile: :slight_smile:
jednou prijdu na navstevu a vy si drzite poobedovou siestu :grinning:
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Máš chodit častějc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
17. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ty woe Jaňouchu, Nellda tam má prosklený dveře :grinning: , ale jak sedím u PC, tak na ně prostě nevidím :grinning: .
A necpi se furt :grinning: .
17. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
No nic, jdem dolů a za hoďku se vypravíme do školky :wink: . Tak se tu majte!
17. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Jak můžeš vědět, že zrovna šrotuju jablko??!! :grinning:
Pak pisni jak bylo ve školce...já jsem vybrala prachy, zaplatila inkaso, koupila žrádlo Karlovi a Martinovi a doufám, že to co mi zbylo mi vystačí na kadeřnici, jinak si to u ní budu muset odpracovat....
17. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Tady to dneska jede, já moc nemám náladu na PC, bolí mě hlava, tak snad to přejde a dost v krku, za chvíli bych tu měla mít něco do krku, tak to snad pomůže.

Měla jsem jít zítra na pohovor, ale psala mi paní, že se odkládá na příští úterý, kvůli nemoci :sweat_smile:
17. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
MAky- :grinning: na me jde asi puberta
17. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
se zde tlemim

MArky,tak hlavne at je ti brzo lip a jsi fit,cosi radi,asi nejaka chripajzna :unamused:
17. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.