• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
čemu???
17. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Díky Jituš, snad to bude jenom běžné nachlazení, i když v krku mě bolí pekelně :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Mě by zajímalo, jestli Jitku napadlo to samý co mě :grinning: že budeš mít něco do krku... :grinning: :grinning:

Hlavně ať je ti líp. Takže i ten zítřejší pohovor padá? Tak se pořádně vypoť. Jak půjdu od mudry tak tě dojdu zkontrolovat jestli ležíš.... :slight_smile: a ne že mi kvůli tomu neotevřeš :grinning:

Já jsem dneska zjistila, že se mi děsně loupe obličej...asi se měním na nějakýho mutanta...moje krémy jsou úplně na houby, takže jsem se musela napatlat calciovou mastí, hmm akorát že zrovna nevoní. Zítra si budu muset koupit něco v práci, jinak zblázním, odpoledne když jsem se malovala, tak jsem si namalovala jenom oči, protože čelo se mi celý loupalo... :angry: jsem jak kapr....suchý ruce a teď i ksicht...chjo...proč jáááááááááá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Zuzouš je ještě ve školce, nebo co?
17. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jaňouchu, i ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak do krku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
I když asi bych si dala říct, ale aby mu pak nekuckal :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
U nás se tedy už spí, Tobeš jde zítra na ten karneval, jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Koukám na sjezd, holky jak jim to jde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo, já bych byla z té trasy posraná až za ušima :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jani já tě čekám, možná v pýžu, ale přeci :wink: Zítra ten pohovor padá, přesouvá se na příští úterý :wink:

A pak že ti nic není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nemáš příznaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzce se tam asi zalíbilo, tak tam zůstala :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ty jo, to by mě zajímalo, jak to vypadá, když chlapovi kucká :grinning: :grinning:
Já jdu vypnout PC a jdu zalehnout...zítra se objevím až večer, tak toho moc nenaprndejte....
No jestli tohle jsou příznaky, tak jak budu vypadat za půl roku :confounded: já bych raději kdyby mi bylo blivno, než vypadat hnusně :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tak dobrou noc
17. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jani nevím, to říkával můj tatík vždycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani to neovlivníš, řekni to Mudře a uvidíš, třeba ti poradí :wink: Zítra tě čekám Kuželko,

pa :wink:
17. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Bré ráno!

Včera už jsem jaksi neměla sílu, se objevit.
Ve školce byl totální chaos :fearful: , snad milion děcek a rodičů. Nelliša se ze začátku styděla :rolling_eyes: , ale pak tam řádila jak blázen. No a stejně nejsme pořád rozhodnutí, do které školky pošupe. Si asi budem muset napsat na papír plus a mínus každé školky :unamused: .

Jani, moc držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , neboj, vše bude ok :dizzy_face: .
Mak, ty se brzo uzdrav :wink: .

Dneska nás odpo čekají Boskovice - plavčo a pak rychlej přesun do Jevíčka, na Sanatorku na masáže, konečně. Jinak dopo nic neplánujem.
18. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
Dobre rano

ZUzi-mas to dnes nabity,co?

JANi,no presne jsi to trefila s tim krkem :grinning: JA to rychle precetla od MAky a prej za chvily budu mit neco do krku,tak mne to prislo k smichu :sunglasses:

MAky-uz je lip?

Zuzi-od kdy jde Nellda do skolky?
18. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Jitu, na co hned nemyslíš?! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Do školky by měla jít od září, ale zápis je nejspíš do dubna nebo nějak tak, co si pamatuju.
18. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno,jdu vás jen pozdravit a šupajdím něco dělat.Hezký den..
18. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
Leňouchu, co bys chtěla dělat?! :grinning: Vždyť už je čtvrtek :grinning: .
18. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
A jé, Nellda žangá kašu, tak asi budem muset jít dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Sledujete hokej??? Doufám, že fandíte! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Zuzi-hokej mam pustenej,bo se rano dival MM nez sel do prace.Akorat jsem videla,jak dal Jagr gol!
jinak u toho smejdim po netu :wink:
18. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Tak hokej dopadl dobře :dizzy_face: a Nelldě jsem musela udělat krupicovou kašu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nechtěla tu její instantní :angry: . Takže jsem ju musela dojest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahojte, zdravím vás i šmíráky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tobik je ve školce :slight_smile: :slight_smile: dneska mají ten karneval, tak se těšil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já čekám za chvíli návštěvu, tak se jdu připravovat :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré ranko....

no a víc toho adsi nestihnu synek mi řve v náruči, je vzhůru od půl sedmé, koukali jsme na hokej, tak ho jdu uspát a pak se ozvu.

Navíc nám pro změnu lezou stoličky dole....
18. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Luci, tak ať to Kubíčka moc nebolí a zvládne to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty stoličky bolí asi nejvíc :confounded: :confounded: :confounded:
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Žehlím, peru,.... že se na to nevys.ru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Chjo, jsem jak chcíploň, potřebuju už teplo a sluníčko a dobít energii, už jsem pěkně vyšťavená a mám pocit, že jedu na posledních 5% :rolling_eyes: :pensive: .

Mak, za co nakonec Tobík šel? Teď mě napadlo, že jsi z něj mohla udělat holčičku :grinning: .
Nechceš písnout, jak se u tebe objeví Janča, jak dopadla? :wink:
18. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Janča už mi psala hned po utz, všechno dopadlo dobře, Kuželka je čilá jak blázen, prej tam lítala jak blázínek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Víc poví, až dorazí, je ještě u kadeřnice :wink:

Tobík šel za piráta, vypadal nádherně, bohužel fotku mám jen v mobilu, zkusím ho jetě vyfotit odpoledne, až pro něj půjdu. Večer jede brouček k našim, tak si odpočinu, potřebuju to, jsem taky už docela vyšťavená, taky bych potřebovala dobýt energii :pensive:
18. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Tak to je fajn, že jsou Kužílci v pořádku :slight_smile: :dizzy_face: .

My jsme po obědě, ještě musím jít pověsit prádlo :rolling_eyes: , ale vůbec se mi nechce.
Taky bych se zbavila dítěte, ale su nějaká divná, už večer mi je po ní smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
18. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, mě je už docela dobře, v noci jsem si dávala na krček zábaly. Dávala jsem Haničku taky do školky, měli tam dnes taky karneval, měla to samé co má v albu. Odpoledne hlídáme klučinu od kamarádky, jsem sice nachcípaná, ale nikoho jinýho na hlídání nesehnala. Zítra jdu s Kubíkem zas na konro, pořád antibio odkládá, tak jsem zvědavá, co bude na poslech, z nosu mu to teče o trochu méně.
Hlavně , že ultrazvuk u Janči dopadl dobře, od rána jsem na ni myslela. Hokej bezva, snad jim to půjde furt dobře ,bylo by fajn nějaká další medailička.
18. únor 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
jsem se precpala sulankama s makem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Janča je pryč, viděla jsem malou Kuželku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na A4 :grinning: :grinning: :grinning:

A jdu pro Tobeška do školky. Na víkend jsem se domluvila s kamarádkou z Příbrami, takže tam zítra vyrazím, do neděle.
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
MAky,tak si ten vylet uzij :wink:
18. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. únor 2010 v 15:21 • eveluska
Ahoj holky, tak jsem zpět.
Mimčo je v pořádku, já mám teda dost nízký tlak, což mě překvapilo, protože jsem byla tak strašně nervozní, že jsem málem omdlela v kabince...a pak jsem se na utz rozbrečela :grinning: když jsem viděla tu naši malou píďu, jak s sebou krásně šije...prostě úžásný zážitek. Během 14 dní pojedeme do Brna na NT screning, tak to už pojede i Martin, aby mimčo taky viděl. tak snad teď už nebudu tolik nervit, i když doktorka říkala, že maminky co mají fakt velký strach, tak je vždycky všechno OK...tak uvidíme.
Akorát jsem krapet hotovo, tak jdu zalehnout k telce, tak pa a zítra.
18. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.