• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jaňulko beruško, moooooooooooc ti oficiálně gratuluji k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
děkujiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se dneska všude culila jak debil...ti lidi si museli říkat že jsem na palicu :grinning:
18. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Ne nejsi Jani, jsi jen těhulka a šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Nazdar mařenky!
Co to vidím u Jaňoucha? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
No super lékárníková! Moc ti taky gratuluju! A doufám, že taky uvidím Kuželku na A4 :grinning: :dizzy_face: .

Makouši, užij si to v Příbrami! :slight_smile: Sakra, já už chci teplo a taky někam vyrazit - aspoň k ségře do Ostravy, do ZOO atd. :rolling_eyes: . Máš tu fotku piráta?

Já jsem pěkně uondaná a to jsem nic nedělala :rolling_eyes: , jen to plavčo a pak jsem se nechala zmasírovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jen krk. Dom jsme dorazili asi před hoďkou a já se těším do betle a na Ordinačku.
18. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Nikdo nikde :frowning2: , tak jdu lehnout. Tak dobrou. :wink:
18. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ha...kde jste kdo??
Ti není zvykem, že tady v deset nikdo není....
já jsem se ráno začetla v posteli do knížky, tak jsem se až teď dokopala udělat snídani...Zuzi mám krupicu a je výborná :dizzy_face: :grinning: i na to, že jsem ji dělala od oka, bo nemám odměrku, takže musím mlíko odměřovat ve velké a krupicit bych musela vážit...takže prostě dvě a půl lžičky krupice, zalít mlíkem a už jsem to vychytala...po těch prvních dvou minutách, ji musím míchat co 30vteřin a dokonce po minutě byla hotová..asi má naše mikrajda větší výkon...

Dneska musím spáchat nějaký nákup, doma nic není...naštěstí oběd je hotov, Mates bude mít řízek, jenom mu k tomu uvařím bramborovou kaši a zítra chci udělat ty porkové nudličky s hermošem, tak jsem zvědavá a v neděli bude hokus pokus...plněné bramborové knedlíky s uzeným a zelíčko :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojda,

je pátek a já toho mám jak kdyby bylo pondělí :rolling_eyes: .Navíc mám kopra jako sviňa :rolling_eyes: a náladu pod psa....bodlo by sluníčko a nějaký relax...

Jaňouchu,knedlíky klapnou :wink: ,není to nic těžkýho :slight_smile: .Já jsem dneska koupila kuřecí prsa,že to zkusím taky :slight_smile: ..ale asi dneska na véču :slight_smile: ,zítra mám v plánu kotletku na žampecách se špeclama a v NE štiku jako řízek s br.salátem.
19. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
AHojte,

tak jsem se trošku zmátořila a jdu si dát horkou vanu. Tobik včera odjel s mým taťkou do Lipasu, už mi volali, že má lyže, přeskáče, helmu i brýle a že vyrazí na kopec Takže příští týden ho musím vzít já na kopec na lyže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já byla ráno u Mudry, v noci jsem už nemohla vůbec polknout, mám zánět hlasivek, náběh na angínu, takže jsem bohužel nikam nejela a kurýruju se :slight_smile: O víkendu se asi neukážu, budu relaxovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak krásný víkend všem :wink:
19. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Taky doufám, že knedlose zmáknu, už jsem na ně naladila Martina :grinning: tak uvidíme, akorát je musím udělat zítra, protože v neděli jedu už před polednem pryč, tak bych to asi nestihla, budu ráda, když dodělám zelí a polívku, ale Mates bude po flámu, tak kdo ví, kdy poleze z pelechu.

Marky, hlavně se brzo uzdrav, zánět hlasivek je sviňa a dokáže pěkně potrápit, tak moc nemluv a jenom piš :grinning:
tak jdu si dodělat oběd, dneska budu mít zapečený kuřecí maso s brokolicí :dizzy_face: mňááááám.....už se těším, akorát jsem maso pozdě vytáhla, tak jsem se musela zaplácnout chlebem s rybičkovou pomazánkou, akorát je to ale známka těhotenských chutí...chleba totiž nejím :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
No co je?? CO je se Zuzoušem? Doufám, že je v pořádku, od včera tady nebyla....
teda to je úroveň....
Já jdu dělat oběd, Martin jel do lesa. Včera jsme preventivně nechali stát auto venku a vyplatilo se, spadl nám ze střechy kus sněhu, tak ještě že tam nestálo, soused má auto celý rozbitý, kus ledu mu spadl na zadní sklo, takže to má celý pryč a rozbitou střechu. Nám teda na baráku taky sjel sníh a urval nám satelit, takže super...dneska umřu, bo tím pádem se můžeme dívat jenom na Novu a tam dávají velký kulový!!!!
CHjo...včera mi bylo celý odpoledne strašně špatně a večer mě dost bolelo břicho,ale dneska je to krapet lešpí, jen mám pocit, že šoufl je mi furt. a motá se mi škopek jak sfiňa....
tož pa a snad se zde někdo ukáže....
20. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojda,

já se od rána poflakuju a nic se mě nechce.Na obídek máme od včera ty nudličky s porkem a hermošem od Zuzky,udělala jsem toho zase jak pro cely Opatovice.

Doufám,že jsou Kafkouši v pořádku!

Jani,vydrž,bude líp!!!

Já čekám,kdy nám sjede ze střechy sníh,bojím se vylízt s malym na dvůr,bo se furt vochomejtá pod tou střechou :angry: ,můžu mu to říkat milionkrát!
20. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Hoj ženy,

jsme v pořádku, jen nemám náladu :unamused: a ještě ke všemu je Nellda marod, od včerejška rýmuje a dneska už horečkuje :frowning2: .

Užijte si zbytek víkendu!
20. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Leni, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátku, pohodu v práci i doma, splnění všech přání a jen to nejlepší!!! :dizzy_face:

U nás noc brutus, už večer měla Nellda 39,2°C a v noci taky hořela jak blázen, spala s nama, furt se převalovala.... Od rána je lepší, ale večer zas čekám, že teplota vylítne :unamused: . A furt soplí jak blázen :rolling_eyes: .
21. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahojda,

jdu vás pzdravit,vykoupat se a zaplout do postele.Jsem unavená a to jsem nic nedělala...asi z toho nicnedělání :slight_smile: .

Zuzi,děkuju moc za přání :dizzy_face:
Nellince posíláme pusinu na uzdravení!!!Beruška malá :frowning2:,hlavně,ať je jí brzo dobře.

Zítra nakouknu z práce,pokud budu stíhat.Dobrou noc
21. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
dobré ráno, my jsme konečně snad fit. Zuzi, Kubík měl taky takovéto horečky, musela jsem mu dávat na střídačku po 3 hodinách čípky, vůbec mu to neklesalo, občas i zábal na nožičky, ale to je boj a řev. Na brigádu jdu , jak budou jarní prázdniny od 1.3. , zas na pár dní.
Lenči, taky dodatečně vše nejlepší k svátku. Jo ten sních ze střech je hrůza, četla jsem nedávno, že to zabilo nějakého kluka, pak nějakou pětiletou holčičku. Teď to z těch střech pěkně povalí, tak , abysme si dávali velkej pozor. Kuba snad už začne konečně chodit čůrat sám na nočník. Naučil se teď styl : vysléct se do naha - buď punčochy nebo tepláky, pak se teprve usadí na ten nočník, vyčůrá se, popadne nočník , donese mi ho, ať ho vyliju, oblékání mu ještě nejde to musím dělat já. Ale i tak je to u nás pokrok. Na záchod jsem ho občas vytáhla, ale takhle se ho aspoň nemusím ptát a běhá si už automaticky :slight_smile: .

Jani, jak máš nízký tlak , tak musíš pořád myslet na to, že vstávat velice pomalu, postavit se , chvilku stát a pak teprve jít, já sebou i někdy sekla.

Marodi, ať jste brzy fit. My se jdeme pomalu chystat do školky.
22. únor 2010 v 06:50  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

jdu vás jen pozdravit a frčím na poradu.Dneska tu moc nepobudu,bo mám moooo práce :slight_smile: .Hezký den
22. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
tak je po poradě...dneska to byl mazec :confounded: ...

Dani,děkuju za přání :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem včera nestíhala, celé odpoledne jsme byla v Blansku...super den, sestřenka měla minulý týden třicet,tak jsme ji jeli popřát...takže ráno nestíhačka, protože jsem musela před polednem stihnout busa...Martin byl doma, měly jsme to jako dámskou jízdu...já, mamka, ségra a Markéta a její Čudla...má činčilu, ale ta je úplně boží :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se úplně zamilovala, jednou ji pořídim dětem, protože to je fakt nádhera, lepší jak křeček, nebo dokonce kočka, sice taky pelichá,ale jejich chlupy nevadí alergikům, takže ji prostě budu mít :grinning: :grinning:
dokonce jsme včera s mamkou řešily, jestli ji nekoupíme taťkovi k 50-tinám, původně jsem mu chtěla dát kočku, ale mamka už nechce a tohle se nám zdál jako super nápad, tak uvidíme :grinning: :grinning:

Domů jsem dojele skoro o půl osmé, Mates mi udělal míchaná vajíčka na chleba :dizzy_face: a pak jsem zalehla k telce, hokej jsme sledovat nemohli, satelit pořád nefachá, takže smůla, Martin teda seděl u netu a hlásil výsledky...a ráno jsem čučela, že Martina Sáblíková má bronz...to je super...a hokejisti nezklamali...já věděla že to nedají...ale snažili se...
Odpoledne jedu do Boskovic, tak zde zase nebudu...teď jdu dát prát prádlo, mám zde asi pět kupiček, tak se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Hoj všem!

Tak ode dneška soplím já a je mi prachbídně :rolling_eyes: . Nellinka měla naposledy horečku včera odpo, to jsme jí ještě dali Nurofen sirup a po něm jako když utne, bez horečky :fearful: :dizzy_face: . Jsem tomu ráda, ale překvapuje mě to, že měla 40-ky horečky 1 den a dnes jako by jí nic nebylo. Teda ještě soplí, ale to už je taky lepší.

Tak já se půjdu asi zavrtat do postele, nacpu si do nosu frfoň a budu se modlit, aby Sláva dorazil co nejdřív a byl s Nelldou :unamused: .
22. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
AHojte,

nestíhám, nesvačím, už jsme s Tobim doma a půjdem lyžovat. MM je zase v Praze, takže tu už válčíme sami.

Zuzi tak se brzo uzdrav, snad to bude brzy dobrý :wink:
22. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Dobré ráno,

Zuzi,snad budete brzo o.k...je to vopruz takovej moribundus :rolling_eyes:

Já si jdu vypít kafe a jdu něco dělat.Se mě zase nechtělo ráno vstávat :unamused: ,ale to je normální :rolling_eyes: .

V pátek dorazí ségra se švagrem a malym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..se těším,jak ho pomuchlám a povozím v kočárku :wink: .
23. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
nikdo? :frowning2:
23. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj,

já jsem kantáre, došla jsem si nakonec k Mudře, dutiny mám šíleně ucpaný a bolí mě celá škebla, dostala jsem antibiotika a jakýsi další patáky, tak si jdu na chvíli lehnout, ve 4 mám v Blansku pohovor, tak to musím do té doby nějak zvládnout. Ale vůbec se mi tam nechce :confounded: :confounded:

Pa zatím
23. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, tak já včera dorazila domů asi v půl deváté :grinning: a už se mi nechtělo zapínat PC, krom toho pan domácí byl lehce nevrlý...ale dobrý, no, na moji otázku proč mi celý odpoledne nezavolal mi řekl a proč, že jsem měla zavolat já...haha, já se fakt jednou zasměju, až mu zavolám, že si může do porodnice dojet prohlídnout svoje dítě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
Potřebuju help...nevím co mám vařit o obědu a musí to být něco z toho co máme doma, bo mám v peněžence 50kč a na účtu asi pětikilo... :frowning2: fakt skvělý....
Ale nic mě nenapadá :sweat_smile:

Zuzi, snad budete brzo OK, hlavně ty....Marky, takže nakonec jsi šla k mudře? Já jsem ti ráno psala chvilku potom, co mi došla smska od tebe, ale došla ti skoro až za 40minut, nechápu....ale snad to bude dobrý, i když dutiny jsou vopruz :confounded:
23. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Makelíno,chce to na dutiny i na uši teplo...já na to trpím,tak vím,co to je :rolling_eyes: .

Jani,tak co třeba guláš? :grinning: :grinning: :grinning: a nebo víš co udělej?Zeleninu beztak máš,těstoviny nebo brambory taky,maso taky,sejra snad taky=zapečeny brambory nebo těstoviny :slight_smile: ..vidíš to,to jsme neměli ani nepamatuju..budu muset udělat o víkendu :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
No přiznám se, že pro brambory bych musela do sklepa a to se mi nechce, je tam tma a zima :grinning:
ale už jsem to vymyslela, budu dělat vepřový nudličky v sojové omáčce s rýží a prdím na to.... :slight_smile:

Jo Marky, jestli máš možnost, tak si od někoho pujči obličejový solárko, nebo solux se tomu tuším říká...hlavně ne napařovat...protože vodou ty dutiny nabobtnají a je to ještě horší, nebo horký obklady na čelo...nebo se doporučuje nastrouhaná horká brambora....
23. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
solux mám :slight_smile: ..ale nevím kde...kouknu po něm
23. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
NO to by bylo super, já ho měla když jsem měla zánět dutin a super. Ségra ho taky používala...akorát že ten co jsme měli, je už rozbitý :sweat_smile: takže bohužel....
23. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
Holky, vy by jste to mohly vědět,taky...jak to je,když jsem na RD a znovu otěhotním do těch tří let, co mám nárok na rodičák, musí mi zaměstnavatel držet pořád místo??Nebo ne?
23. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.