• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jo Luc, dlouho jsi tady nebyla a nevím jestli pročítáš diskuzi snažilky a těhulky z JM, ale Martina - Macinek bude mít kluka - Kubíka :grinning:
25. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak jsem chtěla písat, ale na skoro 20minut mě ta kobyla pomalá vyhodila a nechtěla pustit, tak na ňu dlabu a jdu se vykoupat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Pak dojdu :wink:
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jani a kde jako vidíš Lucku? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dneska je tam megasuper nádherně :dizzy_face: a 10°C! To budem muset jít s Nellinkou naproti Slávovi, dopo se mi nikam nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
25. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Právě že ji nevidím, tak nevím jestli to vůbec čte...jsem to asi blbě napsala :grinning:
Já spíš teď přemýšlím, co si na sebe obleču, v zimní bundě se mi nechce tak asi svetr a vestu, hmmm stejně jedu autem, tak to bude snad OK.
Taky mi kobyla chvilkama blbne...
25. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
já jsem k.o. :rolling_eyes: ...mám toho plny zuby!!!!!!! :angry: a to tu ještě tak hoďku min.ztvrdnu :rolling_eyes: .

Kdy že to jedeme k Honsům??? :grinning:
25. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
K Makelíně určitě nejedete, max k tchánovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si platil on, my to máme jen jako bonus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Tak jsem vás poctivě dočetla, ale nevím ani hlavu ani patu, jenom něco o tom, že to tu upadá :sweat_smile: No jo, všichni jsou nemocinkaní, tak je to potom problémek a nebo není chuť psát :confounded:

K vitamínům, ano správně my máme ten Pharmacon či jak se to píše, teď jsem to během nemoci do Tobiho neládovala, tak zase musíme začít, je to dobrý chuťově a v lékárně nám to bylo doporučeno :wink:

Dneska je tam krásně, ale ven se ještě nedostanu, škoda :pensive: :pensive: :pensive:
25. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
zdar,

ja jsme delala na obed plneny bramborovy knedle a zeli,mala uz chrni v kocare,venku je nadherne,jdu nahazet nejaky snih z terasy dolu,at se rozpousti.....................a je tu jaro!!!
25. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Neva, tak nás domluv k tchánovi, že nemusí zamrazovat :grinning:
25. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
My jsme zpátky z Blanska, docela pěkný výlet, počasí bylo nádherné,tak jsem byla ráda, že jsem vypadla z baráku, fakt jako na jaře, Mates říkal, že to cítí ve vzduchu :grinning: No nevím teda :grinning:

Jíťo, hoď recept na ty knedle, chci je dělat taky, tak chci nějaký osvědčený recepis....nikdy jsem je nedělala :confounded:
25. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
já jsem moc velkej cimprlich,aby si šla pro šaty k ťamíkům :zipper_mouth: ..mají všechno strašně přezdobený a takovy cirkusovy mě to připadne..chci nějaky uni,abych je mohla nosit i do práce....na školení....atd...
Jani,kde je ten obchod,co jsi myslela?

David jel s kamionem do Kolína,přijede až k ránu,tak dneska budeme usínat samotincí :frowning2: ..

Dneska bylo úžasně :dizzy_face: ..taky jsem cítila tu vůni jara :dizzy_face: ..a zítra dojede mimuško naše malinkatý Vojtíkovatý :dizzy_face: -tzn.že se ukážu zítra z práce a pak asi až v PO a nebo v NE večer,uvidíme,jak bude chvilka.Chci si ségrušu s malym užít a taky David má volnej víkend,tak určitě nebudeme sedět doma.

Tak brou nocinku.
25. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jani-ja je delam od oka,brambory,mouku,vejce a sul..... :wink:
25. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Sakra, tak nové věci od oka neumím...no nějak to dopadne...hlavní ingredience vím :grinning:
Leni, který myslíš? Jeden je v Olympii, tuším, že u Aska, paní tam má jenom společenské šaty a naproti jsou svatební, tam mají fakt krásné, ale když není výprodej, tak i za trojku :frowning2:
a pak jsem se dívala na šaty v Brně na Solniční, to je nad Svoboďákem, kousek od kina Scala - teda myslím...
ještě měli šaty v Tescu v Avionu, ale tam jich měli pár, ale nebyly tak drahé....
a nebo mrkni sem....
http://www.firmy.cz/detail/2340138-sunnystore-cz-brno-chrlice.html no akorát nevím proč mi ty stránky nejdou otevřít :angry: od tam jsem si původně objednávala šaty na svatbu Míši, ale chce to s předstihem, bo mi je do 14dnů neposlali...
25. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Leni, ale v Brně v Myší díře maj nádherný šatičky, kámoška si u ťamanů kupuje jedině tam, za dobrou cenu i dobrej matros, ale je zima, tak nevim nevim :unamused: :unamused: A tam maji fakt dobry kousky :wink: Škoda, že nemám fotku z loňské svatby známejch, kde je měla, byly úúúúžasný, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Chce to jen dobře hledat :wink:
25. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
JAni,nastrouhas brambory,sul vejce,nasypes trochu mouky a zpracovavas a pridavas mouku,at se testo nelepi.hotovy hodis do hrnce s horkou vodou a jak vyplavou nahorumely by byt hotovy.......
25. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Já bych se z jara ještě tolik neradovala :sweat_smile: má přijít až kolem dubna, zase se má ochladit :wink: Ještě bych brala sníh, aspoň na horách :slight_smile: :slight_smile: chci ještě lyžovat a Tobouška taky vzít na kopec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bramborový knedle, o těch furt mluvím a skutek utek :confounded: NO ale jak mi bude líp, tak je udělám :slight_smile:

Odpoledne jsem žehlila, kluky jsem vyhnala na procházku, ale přišli s brekem, šli vrátit tetě tác, co jsme měli půjčený a ona nebyla doma, tak prej byl řev, Tobouš má teď příšerný období, jen řve a všechno si vymrčuje pláčem, mám chuť ho kolikrát dobít :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale to by nic neřešilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ach jo :rolling_eyes:
25. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jani tak nějak je dělám i já, ještě dávám trošku solamylu a místo části mouky dám hrubou krupici, nejsou pak tam "moučný" a teda samoška je plním, ale někdo je dělá malinký a neplněný, já dělám mega koule se spoustou slaniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Jináč jsem si právě podala 2 přihlášky na vyšku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak jsem zvědavá, zítra ještě musím skočit potvrdit maturitní výzo a pak už jen šrotit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To sem se zas do něčeho pustila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Nikde nikdo, jdu pověsit prádlo a hajat :wink:

Zítra jedu hlídat neteř, hned ráno, takže se objevím asi až večer :wink:

leni, užij si víkend s rodinou :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou :wink:
25. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ráno,

já taky tak dělám ty knedlíky :wink: ..prostě od oka...

Marky,já už jsem taky odklikla přihlášku :sweat_smile: ..ale moc naděje tomu nedávám :unamused: .Chybí mě ještě jedna knížka,tak se po ní budu muset kouknout někde..asi na aukru..
26. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
viděla jsem Zuzku..ale než mě to došlo,tak jsem ji ani nezamávala :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
AHoj,

jen nakukuju, večer prej pojedeme do kina, u nás hrajou jakousi týčovinu, tak jedem do Olympie, asi na Avatara, musím v 9 zkusit rezervovat lístky, jináč na něco jinýho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Takže uvidíme :wink:

Leni, já budu asi čerpat z těch předchozích testů, u mě jsou bohužel přímačky z angličtiny a matiky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak třeba to půjde, kdyžtak dám echo tetě a ona mi trošku pomůže, sežene doučko a v pondělí se musím domluvit na angličtině na doučování a na tom, aby mi úča dala nějaký materiály. Přímačky jsou duben-květen, týden po sobě :unamused: :unamused: :unamused:

No jedu hlídat neteř,

pa :slight_smile:
26. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
tak já mám příjmačky až 5.6. :wink:

Užijte si kino :wink:
26. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Zdarec palec, já jsem se už včera rozhodla , že se přejmenuju na veš lenivou :grinning: ty jo, mě se tááááák nic nechce dělat...to je strašný, dneska teda musím nakoupit a taky uklidit, zítra mi dojede návštěva, tak musím něco nachystat.

Ty jo, to vás tady pak neuvidíme vůbec, když se obě budete šrotit na přijímačky...stejně vás obdivuju, já už bych na to neměla, je teda fakt, že já bych musela na farmačku na denní studium, ale taky už jsem přemýšlela o nějakém ekonomickém oboru, ale to by mě asi nebavilo....

No knedle teda udělám v neděli, tak jsem zvědavá, jenže vy píšete od oka a jak mám poznat kolik brambor si mám uvařit, abych knedlí neměla moc ani málo...ha co?
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
já vařím vždycky zarovnanej jeden hrnec,co mám vyhrazenej na brambory ve slupce :grinning: ...je velkej asi táááák :grinning: ..odhadem 3litrovej?!..a asi tak 8-10 brambor?...hm..taky záleží,jak velky máte brambory :grinning: ..vem to podle toho,kolik vaříš k obědu,tak tolik uvař na knedlíky ve slupce.
26. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Dají se potom zamrazit? I ty naplněný, pokud jo,tak je to v pohodě, hodím je do mrazáku, když jich bude hodně.
No brambory máme buď mega nebo mini, nic mezi tím :grinning: :grinning: Nějak to dopadne

A ještě jsem udělala domácí úkol pro Zuzku: Takže
Mulťáky CEM.M stojí různě, docela jsem čučela, protože firma je ocení podle toho, co do toho narve za hračku, pěkná kravina, takže cena je za 100tbl od 246 do 346,-kč a za 30tbl asi 110,-
Multi-tabs imunno jsou 60tbl za 366,- a 30tbl za 185,-
Multi-tabs clasic 30 tbl - 95,- kč 90tbl-246,-
Marťánci - 100tbl 290,- a 30tbl 100,- nově mají sirup,ale nevím jak chutná ten je za 157,- ale blbec jsem se nepodívala kolik ml.Zjistím.
Multi Vitamol šťáva od 1 roku 200ml - 95,-
Pikovit komplex 54tbl - 140,- 30tbl - 85,- a probio sirup 150ml 160,-

jinak Multi-tabs jsou od 1-10 let, ty clasic, Pikovit si nejsem jistá, jeden je podle mého od roku a druhý od tří. To stejné CEM.M a Marťánci, ale jde o to, že jsou od tří let kvůli kousání, takže pokud Nellda pokouše kokino a nedusí se s ním, tak může i cumlací vitamíny od tří let, Multi-tabs jsou prakticky to samé a jsou už od jednoho roku, kdy podle mě to dítě nemá nárok vycumlat. Takže tak, kdyby něco pisni.
26. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
jdu na obídek,pak tu ještě něco podělám a razím domů.Musím ještě nakoupit :rolling_eyes: .Kdybych se neukázala,tak hezký víkend.V PO jedu na to školení,tak dorazím až večír...
26. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Já jsem dojedla, ještě jsem si uvařila rajčatovou polívku a chtěla jsem vyrazit do města, ale počkám až přestane pršet...sakra a odpoledne něco upeču, ať má návštěva zítra něco ke kafi,ale nevím co....asi buchtu s ananasem, psala mi ji kámoška, prý je moc dobrá, tak to zkusím.
Leni, tak kdyby něco, tak si užijte s Vojtíškem víkend a v pondělí školení...já možná budu mít od pondělka doma Martina,tak jsem zvědavá....
26. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
No nic, jdu najít deštník a vyrazím aspoň ke tchýni pro rohlíky a věci na pečení, do města nejdu, na to peču, půjdu ráno....
26. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.