• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Krásné nedělní ráno! :slight_smile:

Zas nějakej idiot řidič volal Slávovi před 4. hodinou a já jsem pak nemohla hodinu zas zabrat :angry: :confounded: .

Jinak jsme včera byli u ségry, tak to bylo fajn a počasí bylo taky nádherný :dizzy_face: . Nellda naštěstí kašle víc přes den, v noci pěkně spinká :dizzy_face: , tak nevím, co jí pomáhá, jestli kapky nebo zábaly, ale ještě jí dáme zábal dneska na noc a snad se toho zbaví :wink: .

Mak, ty jsi zvyklá, že jsi přes týden sama s Tobikem, tak ti to přijde jako kravina, ale já jsem zvyklá, že je s náma MM doma každý den a když bývá dýl v práci a lítá tam i z domu odpoledne, víkendy, což je asi poslední půlrok, tak mě to pěkně štve :rolling_eyes: . Prostě, když už to není, jak jsem byla zvyklá, tak se mi to nelíbí.

Věřím, že ten Avatar byl pěknej, ale nějak mě to neláká :sweat_smile:. Teď by mě lákal ten dokument od Třeštíkové - film Katka o narkomance.
28. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
Jani, užívejte si s Martinem výletů a všeho, dokud je mimčo u tebe, pak minimálně půlroku budeš doma a pak už to nebude jako dřív, když jste byli s Martinem jen sami dva :wink: . Protože i teď, když někam jedem s Nelldou, tak to je ke konci jak očistec :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale už se modlím ať se oteplí a můžem jezdit po výletech venku - ZOO atd., to Nelldu baví.
28. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ranko přeji všem...

hlásím se po kratší odmlce...

Doufám, že se máte všichni dobře nemám sílu dočítat...jen něco málo..

Doufám, že marodi budou brzy ok..

Mak přeji úspěch při příjímačkách, ségra taky pořád studuje je to věčný student...

Jani...doufám, že miminko se má čile k světu...

Včera bylo nádherně tak jsme vyrazili na vycházku i s MM, ale Kubíkuž chce trajdat po silnici tak byl občas protivný, nechali jsme ho vézt kočárek tak byl klid, ale jinak ve 14 měsících ještě nechodí lítá jak svišť po 4, kolem nábytek, za ruku už mě drží jen lehce, ale sám nejde ani ťuk a tak nikam nespěcháme, ještě že venku bylo sucho, protože kdyby bylo mokro tak nevím nevím...manžel mu už chce koukat na léto po kopačkách :grinning: :grinning: :grinning: protože se ráno vzbudí malej a to je hned baloooon a gooool.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeji krásnou neděli...

PS: Lenča mě nahlodala s těma okny, taky bych je měla umýt máme je od Kubíka mírně zamatlaný...
28. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahojda,

tak jedna ségruša odjela domů a druhá na hory,tak jsem tu zase jak kůl v plotě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Davídek si hraje,já jsem pověsila prádlo,převlíkla peřiny a ještě jdu vytřít,ať to mám z krku.

Zítra jedu na to školení,tak se ukážu až večír,pokud neodpadnu.Dneska nevím,co budeme dělat.Tak zatím pá
28. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Nikdo nikde? :fearful:

My jsme dnešek strávili víceméně poflakováním doma, trochu jsme uklízeli, na procházce jsme byli, u tchánovců jsme se stavili - domluvit si hlídání na sobotu, půjdem s našima a se ségrušou na ples :wink: .

Navečer jsem uvařila bramboračku a když ju Sláva povinně ochutnával, tak si musel nabrat 2 žufánky, jak je prej dobrá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Sláva sprchuje Nelldu, tak jí dáme před spaním kapky do nosu, na kašel a ještě uděláme zábal a to by bylo, abysme se toho nachlazení nezbavili :grinning: :grinning: :grinning: . Jen mně se udělal opar :angry: :confounded: :rolling_eyes:.

Venku pěkně fičí a leje, na Seznamu jsem četla, že se má oteplit až koncem března :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:.
28. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
A navečer máme v plánu fandit Bauerovi :slight_smile: , stejnak nic jinýho pořádnýho v TV není :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Tak Bauer to pěkně pros.al :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jinak pěkné prvobřeznové ráno!
Sakra, kdyby byla aspoň vyhlídka tepla a jara, tak by se člověk hned víc těšil, ale koncem týdne mají být teploty zas kolem 0 :angry: :rolling_eyes: . Jé a teď se dívám, že jsem to psala už včera :grinning: , ale neva :wink: .

Dneska myslím v plánu nic nemáme. Tak to vidím na max. vysát spodek a hotovo, uvařeno máme :wink: .
1. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno,
tak Bauera jsem neviděla, ale musím říct, že mě docela zklamal, čekala jsem víc.... :frowning2:
Venku to sice vypadá jak na jaře,ale tady funí docela vítr, takže nic moc....a když jsem větrala, tak byla pěkná kosa...
Já jdu zalehnout zpátky do postele, ve středu jedeme do toho Brna, tak ať jim vyšetření neprokašlu, to by asi doktor prd viděl, když se mi bude furt třepat břicho :grinning: a odpoledne musím vlítnout do lékárny aspoň pro jitrocelový sirup...jestli teda něco takového tady mají....
já mám taky uvařeno, od včera, bramborové knedle s uzeným a zelí...tak dobrý, recept jsem zmákla i podle vás...od oka...ale ženy, některá si ty knedle laskavě v blízké době naplánujte, bo já mám problém s tím motáním, abych měla maso uprostřed a ne na kraji a pak dlouho nic :grinning: takže chci názornou ukázku :grinning:
1. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Já jsem chtěla jít s Nellišou do obchodu, ale tak mě vytočila, že nemám nervy s ní někam chodit :angry: .
1. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojte,

nemám moc čas, ani chuť písat, včera nám brutálně zateklo do baráku, byla tu hotová potopa, celej strop máme mokrej, totálka, tesaři už pokládají panely na střechu, ale aj tak. DOhádala jsem se kvůli tomu s MM, hrozně, že jsem se večer v 9 šla uklidnit na hodinovou procházku v tom dešti, jinak bych ho asi zapíchla kudlou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tobišek má ve školce jarní prázdniny, takže je doma, dělá tu rachot, pije jednoho Kravíka za druhým, ráno jsme koupili tři a už jede druhýho za půl hodiny, takže má útrum :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Do toho jsem se po telefonu pohádala s máti, nějaký výčitky zas, ohledně baráku a další nesmysly, pak ještě mě dorazil otec, no dneska to jede při pondělku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale už jsem klidná, dala jsem si kafe a jdu poklízet tu spoušť tady :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Takže se snad máte líp :pensive:
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Včera byl prej úplněk, tak jestli to nemělo na všechny vliv :fearful: . Já su taky jakási podrážděná :angry: :confounded: .

Jani, zkus si udělat z cibule a medu sirup na kašel anebo zkus zábal. Stejnak nic nemůžeš - krom toho jitrocel. sirupu :unamused: .
1. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Jani já udělám z knedlí placku, dám na to a koulím a koulím až je to kulatý a mám je uprostřed :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: většinou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

No jo, byl úplněk, to je pravda :angry: :angry: :angry:

Jinak jsme byli v sobotu lyžovat v Olešnici, zapomněla jsem si doma lyžáky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: takže lyžoval jen od MM sestřenky přítelík a my jezdili s Tobešem :grinning: :grinning: :grinning: A včera jsme byli na prochajdě v Jedovnicích, ale začlo pršet, tak jsme zapluli na pohár do hospody, kdy obsluhoval boží borec :grinning: :grinning: :grinning: nejprve nás málem polil vším, co donesl :grinning: :grinning: :grinning: jak se mu klepaly ruce a když mi odnášel sklinku od kafe, tak hodil lžičku dovnitř, asi aby mu po cestě nespadla a tam bylo trošku na dně, to vystříklo, tak jsem se trošku lekl a on mi říká "Ježiš promiň, doufám, že jsem vás moc nezasral" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tím mě dorazil a radši jsme šli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Jelikož tu nikdo není a 11tis je před námi, tak že bych toho sprostě využila? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Třeba mi to nikdo nepřekazí :sweat_smile:
1. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Zuzouš určitě čouhá za rohem :angry: :angry: :angry:
1. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
A Jaňouch taky příjde v nepravou chvíli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jani, vy jdete na ten NT screening? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
A pak už ale půjdu uklízet, bo tu je mrďas, jen jsem jednou setřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Tak to seš dobrá, jedeš si lyžovat bez lyžáků :grinning: :grinning: .

A to jste si zajeli do Jedovnic jen na prochajdu? :confused: Tak to byl fakt borec ten číšník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Je tam krásně, že? :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Huráááááááááááááááááááááááááá
Těsně mě to minulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale nečíhala jsem úmyslně :sunglasses: .
1. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Ty jo, jako já si nabalila lyže, hůlky, helmu, všechno, ale lyžáky jsem úplně zazdila, v Kunštátě se mě Vašek ptá, jestli je mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No jasan, že jsem neměla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale stejně to stálo za prd, rozbředlý to bylo, na pikaču :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jeli jsme kousek za Jedovnice, do Senetářova, odvést opět Vaškovi na opravdu dodávku, tak jsme to pak spojili a šli se projít kolem přehrady :wink: a pak do hospody, ale ten číšník byl fakt borec, mladej kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
No jenom aby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu něco dělat, radši :wink:
1. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
My jdem taky důle, Nellda se nacpe polívky (teda snad) a pošupe spat.

Jak jsme jeli s našima do Takka, tak se kus za Opatovicema ptám mamči, jestli má ty slevy a samo, že ne. Tak jsem se vraceli :grinning: .
1. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Jo my jedeme an ten NT screening...jsem zvědavá a nervozní...hlavně Martin se těší, že uvidí prcka :dizzy_face:
Ty seš fakt dobrá, lyžovat bez lyžáků :grinning: ale včera jsem v televizi viděla, že se dá bruslit i na břiše, tak proč ne :grinning:
No s tím zatečením ti to teda nezávidím, mě stačí to okno v kuchyni, akorát před chvílí jsem slyšela nějakou divnou ránu a mám obavu, že nám spadly nějaký tašky ze střechy. Zavrhla jsem i město, nikam nejdu, nakrájela jsem si cibuli s cukrem a Martinovi jsem zavolala ať mi koupí někde ten sirup.
Já jsem taky koulela a koulela...ale prostě maso bylo vždycky nahoře a dole jenom těsto, ale byly dobrý :dizzy_face:

Tak číšník byl očividně borec nakonec, ne?? :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak jsem tu, Nellda snědla trochu polívky, no bylo to teda hustý jak nějaká kaše :grinning: a já se teď cpu špízama, co jsme včera nafasovali u tchánovců :sunglasses: .
1. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdu vytáhnout Tobeše z vany a jdem obědvat :wink:
1. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Co dělá Tobik v poledne ve vaně? :grinning:
1. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
koupe se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.