• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo, mě se nechce ani vařit, ale začíná mi kručet v břichu, zelí a knedle nechám Martinovi, tak si jdu na oběd vymyslet něco jinýho...asi kuřecí maso a těstoviny...chjo...nic se mi nechce.Jsem jak přejetá parním válcem.
Ležím v posteli a pročítám stará čísla Maminky, kámoška mi je v sobotu dovezla, tak se vzdělávám :grinning:
Taky bych zalehla do vany, ale venku je podle babičky teplo, takže proč by topila, že :angry: :angry:
1. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jani, tak se navleč a zalez pod peřinu, když babička odmítá topit anebo si zatop sama :wink: .
Venku je fičák jak blázen :confounded: .

Jo, 27.4. by mělo být v pořadu Ano, šéfe! Jevíčko :grinning: . tak to su zvědavá, co tam vyplodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Škoda, že je to tak za dlouho :unamused: .

Tý jo, Nelldu jsem nekoupala v poledne snad nikdy :grinning: .
1. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
To bych musela jít dolů k ní do ložnice a otočit s termostatem a to se mi nechce...teď jsem si dala do trouby jídlo, tak od toho bude teplo a ležím v pelechu...
co se dá dělat...Akorát jsem se pustila na netu do vybírání dárku pro otce k narozkám, přemýšlíme se ségrou, že je pošleme s mamkou do lázní, na prodloužený víkend, tak hledám, hledám a taky musím začít vymýšlet dárek pro švagrovou a jejího přítele,ale viděla bych to taky na nějaký pobyt, nebo tak něco. Všechno mají a co nemají je dost drahý, takže to vyřeším takhle.
A já jsem vymyslela, že jestli s náma na Velikonoce pojedou známí i s dětma, že bychom mohli do Vyškova do dinoparku, ale nevím jestli je to dobrý pro 11 a 9 let starý děti :confused: co myslíte?
1. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Já si myslím, že je to bude bavit :wink: , my jsme tam byli vloni a dobrý. Předtím jsme byli v tom ZOO koutku a fakt je to teda koutek, ale dá se to. :wink:

My jsme naše poslali letos k Vánocům do Luhačovic, ale bez procedur. A dědeček od nás dostal k 80. narozeninám víkendovej pobyt ve Slatinicích - lázně i nějakýma procedurama. :wink:

Jani a nechcete si udělat s Martinem výlet jen sami dva? Třeba s přespáním někde? Dokud jsme neměli Nellinku, tak jsme toho se Slávou projeli celkem dost tady v ČR a byly to jedny z nejhezčích dovolených :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
1. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Já bych jela, ale jsem na neschopence, tak nechci riskovat návštěvu kontroly, na víkend se chystáme v létě, pokud teda nebude nějaký problém, ale chtěla bych jet někam na jih, buď Mikulov, nebo na Slovensko...tak uvidíme.
Jitka říkala, že se zeptá děcek, jestli chtějí být doma nebo ne, podle toho se zařídíme. Ale kam bychom jeli sami dva teda nevím....to budu muset ještě vymyslet plán B :grinning:

No já našla pro naše wellness hotel ve Velkých Losinách,tak si myslím, že to by se jim mohlo líbit. Pak jsem přemýšlela, ještě nad Teplicemi nad Bečvou,tam jezdil děda, já tam bylo loni a není to tak daleko a nebo ty Luhačovice, ale to mám strach, že se otec upije Vincentkou :grinning: on ji miluje ...nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
1. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojda,

tak jsem doma.Mám toho dneska už dost,tak na všechno kašlu a jdu se válet za Davušánkem do pokojíčku k hračkám :slight_smile: .

Jani,my jsme pořídili mamce Luhačovice na Vánoce a byla unešená...Tatík bude slavit letos 60tiny,tak je pošleme oba na prodloužený víkend a zase do Luhačovic :wink: i s procedurama.Mají narozky 2 dny od sebe,tak to bude o.k. :wink:
1. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
tak mi na ty Luhačovice hoďte nějaký odkazy, hotel a tak...mrknu na to...
1. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahoj,
hlasim sez marodova,boli me v krku,jela jsme k mudre,jenze ma dovolenou,tak nic......
Ted se mne to marozeni vubec nehodi,potrebuji byt zdrava jak rybka,sakra :unamused:
Jinak mame vymalovano,jsme spokojena.
Holky,copak je s Micinou,dlouho jsme ji tu nevidela :confused: :confused:
1. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
jdu se vykoupat a spinkat,malej už leží.Tak dobrou noc
1. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Jdu jen popřát dobrou noc, jdu si zkusit nalepit nehťoury, co jsem si koupila, tak pak už nebudu moct psát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jo a malá inspirace na zeď :wink: líbí se mi to a našla jsem to dneska na MMB :wink:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=59970
1. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky, já od čtvrka běhám na brigádku, vůbec nestíhám, odpoledne totiž bývala Hanička u známých, tak jsem pro ni musela dojít, pěkněs Kubínem pěšky, ať se provětráme. Tento týten ještě na brigádku budu chodit, Hanča má jít dnes a zítra zas na návštěvy. Začala pokašlávat, tak tedy nevím jestli ji mám na tu návštěvu poslat , aby neřekli, že je tam nakazila. Příští týden máme být od úterý do neděle u našich, tak snad budeme fit. Naši mě a Mirkovi chtějí zaplatit taky nějaký prodloužený víkend, ale nevím kam, máme si vybrat, do sklípku to nebude, když Mirek nepije, jedině jak tady padlo to chlastání té vincentky, to by bylo něco pro něj, vždycky tu flašku vypije na ex. Mě to teda vůbec nechutná.
Jani, tak ať zítra to NT dopadne dobře, ať je vše v pořádku. Zatím se loučím, musím jít začít vařit, jdu na 11h.
2. bře 2010 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

jdu jen pozdravit,mám toho strašně moc :pensive: .Nevím,co dřív :pensive: .Venku vpyadá,že dneska bude sluníčkově,tak aspoň něco.Hezký den všem.
2. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ráno,
ty jo, ty obrazy jsou úžásný :dizzy_face: škoda, že je nemám teď kam dát, ale ve větším domě, bych umístění našla hned...fakt super.Skvělý nápad na dárek.
No nám lázně bojkotuje mamina, ona neplave, takže pořád remcá, že co tam bude dělat, pak řeší kila navíc, že se nebude nikde producírovat v plavkách, zvlášť když žádný nemá...no děsný, tak jsem se ji snažila vysvětlit, že do výřivky nemusí umět plavat a do vany s přísadami taky ne a do bazénu může jít jenom taťka, protože ten je z toho nápadu nadšenej, má v háji záda, takže se těší na masáže, sice nevím jak, když si přes pupek nelehne na břicho :grinning: a hlavně na ty koupele a že si odpočine. Akorát je problém termín, chtěly jsme je se ségrou poslat v září, jenže mi nějak nedošlo, že budu rodit :sweat_smile: a že tím pádem naši nikam nebudou chtít jet, takže to asi necháme na říjen, v létě je moc velký vedro, to se jim nebude chtít a podzim je ideálka na procházky.Tak má mamča do neděle ultimátum, to se ségra vrací z Alp a chceme to vědět, co a jak.

A já dneska uvařím jenom polívku a půjdu se projít, sice mě pořád lehce bolí v krku, ale sedět pořád doma je taky vopruz, ještě přemýšlím jestli letecky neuvařím neuklidím a nezajedu za kámoškou do Sebranic, je s děckama doma a mohli bychom na prochajdu spolu...sakra jdu jí zavolat :grinning:
2. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
tak jo, v jednu jedu, doma sedět nebudu...zase přemýšlím nad tím, co bude zítra a jsem z toho na nervy, Jitka říkala, že se rozčiluje nad domácíma úkolama, tak ať dojedu :grinning:
2. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Jani, na zítra držím moc pěsti :dizzy_face: , neboj, vše bude ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Hmmm, tak já si tady asi fakt založím nějaký koutek samomluvy :confused: :pensive: :rolling_eyes:
No, byla jsem v Sebranicích, šly jsme se s Jitkou projít, to bylo super, chvilka na čerstvém vzduchu, doma jsem dopoledne uvařila aspoň gulášovou polívku a udělala si salát, měla jsem na něho děsnou chuť.
Teď jsme konečně naladili satelit, takže Martin už maže od zhora dolů v programech...to musí bavit :grinning:
ráno jedeme do Brna kolem půl osmé, pak chci do Olympie a na nákup do Globusu, tak asi dojedeme až odpoledne, tak se pak ozvu, co a jak.
A teď si půjdu napustit vanu, bo potřebuju zušlechtit a stejně si zde vykládám jenom já, tak co...
ale neboj Jani, já kdyžtak ještě přijdu ať tady nejsi samotná :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
2. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Ha Ivan nečekán nezván...no super aspoň někdo :grinning:

Děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Jak "aspoň někdo"???? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Mě zas bolí záda jak sfiňa :confounded: :rolling_eyes: , tak tady moc nesedím.
Dneska jsem měla kuchtící den, dělala jsem rizoto se sojou a pak jsem pekla lívan (=táč = kynuté těsto na tom ryngle=blumy, a na tom drobenka :dizzy_face: ) :grinning: :grinning: :grinning: .
2. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Tak máme rizoto zas na dva dny, ale lívanu moc času nedávám :grinning: a to ještě dneska se stavil taťka s neteří, donesli štrůdlík a smaž.kuřecí kousky s bramborem, co měli na obídek. :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdu se natáhnout, tak dobrou noc všem.
2. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
A že nepošleš kousek lívanu :slight_smile: taky bych si dala, já jsem u Jitky měla taky štrůdlík...mňam :dizzy_face:
Jo tak rizoto se sojou by u nás neprošlo...by mi to pan domu omlátil o hlavu :grinning: :grinning: známe....
Mě bolely záda včera jako prase, jsem v posteli seděla i na overballu, fakt super, co budu dělat za půl roku teda nevím :confounded: doufám, že to nebude horší....
Tak dobrou
2. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj,

no co toto je za oučast? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Já měla dneska fajn den, MM je ještě doma, kvůli té střeše, takže jsem ho strávila s ním. Dopoledne jsem byla na pohovoru, sice úspěšně, ale bohužel se z toho ve finále opět vyklubalo fin. poradenství :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už mě to fakt nebaví :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Studovala jsem teď novou veerzi koňa :rolling_eyes: Líbí se vám to? Mě to příjde příšerně nepřehledný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jani, já tu jsem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a kde jsi ty? Si holíš aj záda ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jani zítra to určitě dopadne super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: NEbuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nezapomeň se ozvat :wink:
2. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: co to je? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Tož zdarec teda,

TObeš u tety, tak jdu toho využít a dělat pořádky :wink: Čágo :wink:
3. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
A hlásím, že máme téměř celou střechu hotovou, chybí posledních 5 panelů a je hotovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
3. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.