• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdare palec, tak se hlásím do počtu :slight_smile: . Byla jsem u MUDra, lidí jako když nasere a já jsem byla venku z ordinace ani ne za 5 minut :confounded: :rolling_eyes: . Naši tady hlídali Nellinku. Venku je zima jak cip :rolling_eyes:.

Gratuluju ke střeše!!!!! Já už bych byla asi šedivá na tvým místě, i když jsou nějaký věci na našem baráku, na který už jsem rezignovala a neřeším je :unamused: .

Ta nová verze koňa se mi vůbec nelíbí, je to vlastně obdoba nové střechy, na kterou jsem si taky nezvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes: .
3. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj,

opět nestíhám,tak jen zdravím.Doufám,že jste všichni o.k..pá
3. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ty woe Krejculíno, co furt děláš? Však máš prázdnáiny, ne?!
3. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Kuřt buřt, jak se máte? :wink:
3. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Zuz tak je pravda, že to trvalo dlouho, ale když Vašek přes týden není doma, tak holt to jinak nejde :wink: A přežili jsme to :wink:

Krejcul nepracuj, já bych taky měla a udělalal jsem tak půlku toho, co jsem chtěla, ale jdu pokračovat :wink:
3. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Co Janča? Ještě se neozvala?
3. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Nelliša zas bojkotuje spánek :rolling_eyes: , tak jsem jí pustila Ferdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já se potřebuju taky zrelaxovat :grinning: .
3. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Třeba se jí už nebude chtít spávat :wink: Tobeš taky od těch 2,5 už nespal :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Mě se ještě neozvala, maj velký nákupy v Brnisku :wink:
3. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ona jak kdy, když vstává brzo, tak vytuhne, ani nemrkne a jindová na to prdí. :unamused:

Jo, vím, že psala, že mají nějakej šoping, ani nevím, v kolik hodin ten screening měla.
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jo tak to taky envím, v kolik tam byli, ale ona se určitě ozve, vydržaj :wink:
3. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tak třeba to dneska nepotřebuje :wink: Je tam docela dobře venku, sice se oproti včerejšku ochladilo, ale žádná hrůza :wink: tak ju šupni ven a koukej na ni z okna, jak si hraje :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ven půjdem asi odpo, Slávovi naproti, to jí bude stačit, je tam zima jak v psírni. Furt ještě chrchle a frfní.
:rolling_eyes:
3. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
aha, tak snad už bude ok :slight_smile:

jdu něco dělat :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Mě se nic nesce, akorát jsem dole vysála, včera jsem stírala, prala, vařila, tak dneska mám odpočinek :sunglasses: .
3. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Mě se též nic nesce, ale musím využít, že není Tobeš doma, teď odbíhám a je to o ničem :confounded:
3. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak běž makati, budu ti fandit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tož dík, jdu na to :grinning:
3. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Sakryš, nepamatujete si některá, jak to chodí na tom testu na cukrovku? Dneska jsem matně vzpomínala, jak dlouho jsme tam tvrdli při Nelldě, vím, že jsme tam museli být hned ráno, snad na 7. hodinu. Pak jsme museli čekat asi hodinu a dál nevím :unamused: . Z toho přeslazenýho hnusu mám tak negativní zážitek, že na všechno ostatní kolem toho si radši nevzpomínám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
To by si mohla pamatovat Lucka, co Luci???? Ty máš nejmladšího sviště.
3. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Zuzi ráno jsme přišli, píchla mě do prstu, dala vypít hnus, zas píchla a za hodinu znova, pak se čekalo na výsledky a šlo se dom :wink: Aspoň za mě :slight_smile: Byl to hnus, ale já si pak dala v bufetu dvě koblihy s marmoškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Tož co toto je? :confused: :confused: :confused: :confused: Uklízím jak drak, zase se mi do pračky přimotal papírovej kapesník :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjooooo, tak jdu ještě chvíli pokračovat, v 5 je tu Tobeš jak na koni :wink:
3. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu...no od rána děs...vzhůru jsem byla od 3.30 :angry: takže jsem nevyspaná a utahaná, teď jsem sice asi hodinu ležela, ale stejně jsem neusnula ..takže čekám, co nastane večer.Buď padnu, nebo spát prostě nebudu.
Do Brna jsme dojeli asi v 8.30, objednaná jsem byla na 8.40...no dobrý, akorát, že mě teda dostalo, že na klinice, kde začínají dělat v 8.00, bylo už v půl deváté asi dvacet maminek, sestřička na recepci nám řekla, že se mám přezout a sednout si a počkat až dojde sestřička a jí dát průkazku, asi 15minut ovšem žádná sestra nevylezla. Pak šla kolem nějaká starší z vyšetřovny, tak si od nás průkajdy vzala a že nás budou volat na krev a pak na utz.Tak na krev mě brali v 9.30!!!To už jsem byla dost nervozní a Martin nasranej, že tohle teda ne.Jako dáš jim za to 1500,-, jsi objednaná a hodinový skluz hned od rána, no nevím. :confounded:
pak jsem si šla zase sednout a čekali jsme až nás zavolají na utz, dalších 15 minut se nic nedělo, když zase vylezla z jedné vyšetřovny ta stejná sestřička a zvala si další maminku, tak na nás kouká a že tam sedíme už nějak dlouho a ke komu máme jít. Tak jsme ji to řekli, posadila nás teda jinam, že bychom asi neslyšeli volání jména, vlezla na ošetřovnu a vylezla s tím,že paní doktorka nás hned zavolá, no aspoň něco.
Pak jsem teda asi 20minut protrpěla na utz, mimčo se nechtělo za prase otočit, prostě stávka.Takže nešlo změřit, projasnění tím pádem nebylo vidět, takže doktorka, že pokud se neotočí po pár šťouchancích, tak jdeme na chodbu a 10minut chodit :confounded: To už jsem otáčela oči v sloup, že to vzdávám, měla jsem hlad, žízeň a bylo mi šoufl.Tak mi asi dvakrát zatřepala s břichem a pak se teda miláček umoudřil a otočil, aby to aspoň na měření stačilo.No projasnění je OK, kůstka přítomna, čekám ještě na výsledky krve, ty mají volat k večeru.Ale snad budou taky dobrý.
Pohlaví nevíme, doktorka řekla, že by jenom zbytečně hádala, takže nebude raději nic říkat, že je to tak 60:40, takže raději máme počkat, aby nám neřekla kluk a ona to bude holka.
A fotku máme hnusnou, protože když bylo mimčo pěkně natočený, tak ho měřila, ale nefotila, takže na fotce máme nějakou šmouhu, o které já se domnívám, že je hlava a Martin že zadek takže celkový zážitek dost děsný.
Pak teda na nákup, vyzvednout kámošku, kterou jsme od osmi nechali v Globusu a hurá domů, u kámošky rychlé kafo a já doma udělala akorát řízky a zalezla do postele...ufff

Zkopírovala jsem to z druhé diskuze, protože se mi ten román nechce přepisovat :grinning:
3. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Ty jo Jani, teda hustej zážitek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Škoda, že mímo nespolupracovalo, škoda fakt :confounded: Ale tak hlavně, že je zdravý a co to bude, tak na to si asi ještě teda počkáte, vždyť je to za chviličku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tak hezky odpočívej, já už mám doma Tobouška, tak jdu na chvíli za ním, dneska nespal, takže pofičí za chvíli do vany a půjde dneska hajat, aby se pěkně vyspinkal, brouček :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
MÁME STŘECHU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
gratuluji :dizzy_face:
My máme v pořádku krev, jupíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Taky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Jani, gratuluju k super výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale ten přístup je fakt hnusnej :angry: .
Jdu do vany a zaplout do betle, zas mě bolí záda :pensive: .
3. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
my taky gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..zdraví je nejdůležitější :dizzy_face:

Jsem dorazila o půl 7 od holičky a od té doby se tak nějak plácáme a nemůžeme se dokopak do vany.Davouš mě trď na chcilku pustil na PC,tak toho využívám,velkej Davouš je v dílně a mění olej tchýni v autě :wink: ,snad brzo dorazí.Na véču jsem dělala pizzu(domácé),jak jsem dolítla z práce,tak máme o večeři postaráno a David bude mít i zítra do práce na oběd.Nějak jsem si zvykla vyřit,jak příjdu z práce,tak máme teply večeře a tím pádem má D.i oběd,tak má ušetřenejch peněz za meníčka :wink: ...

Davídek jí už 3 jogurt :grinning: ...se z něho picnu fakt...a to snědl kus pizzy,misku s kuličkama s mlíkem a teď ty jogurty :grinning: :grinning: ..ale zažívání má po mě..ať sní co s ní,tak to s ním nic neudělá :grinning: .
3. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
No nic,už jsem vám toho napsala hodně,tak jdu do té vany.Ráno frčám na to školení-doufám,že letos poslední :rolling_eyes: ..tak pá a brou noc
3. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Holky díky moc...já jsem teda jenom krapet zmatena ze zprávy na netu :confused: doktorka nám ukazovala, že máme nosní kůstku, že postižené děti mají jenom chrupavku a v té zprávě je napsaný, nosní kost nepřítomna..tak tomu nerozumím :frowning2:
no počkám k moji mudře, co mi na to řekne, měla by mít výsledky a kdyžtak si je z toho netu vytisknu a donesu ji to, ať se mrkne.
3. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.