• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zdar ženy .

No už vás chcu .... kde jste ? :grinning:
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
No .. ž e něco upeču, tak to jsem chtěla včera, jenže jsem tonějak nestihla, a teď pochybuju žýe mě to ten můj rarch povolí ... jako by nestačilo, že jsem včera uklidila a už teď to nejde poznat.
8. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Halooo .. kde jste? .. už jste na cestě?
8. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky , pokud budete moct, vemte prosím cestou 4 rajčata a mlíko ... doma vám to zaplatím. ... děkááá
8. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
haloooo...je tu někdo??? Nebo jste všechny u Miciny???
Já vůbec nevím, jak budu odpoledne stíhat, tak mi buď napište a když nenapíšete tak některé z vás zavolám, kde jste a do kdy tam budete, já musím do té banky, a hlavně zaplatit tu dovču....a měla bych doma něco uvařit Matýskovi, včera dorazil zbytek naloženýho masa a dneska by byl hladečkem :grinning:
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Halo, halo, hlásíme se od Micouše :sunglasses: , tož Jani,kdy chceš dorazit? Jestli tady tak dlouho budem :sweat_smile:
Tak písni, :wink:
8. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahojte,

my jsme doma, byli jsme nakoupit a projít se kousek, ale je mi dneska mizerně, hrozně se mi točí hlava a v Coopu jsem sebou málem švihla :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Tak se radši zdržujem doma, asi si budu muset s tím tlakem skočit k doktorce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak trochu se i bojím, abych se jednou nevyvrátila v autě s Tobešem za zádama :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Tak jak je u Mic? :wink: Určitě super :slight_smile: tak si to užijte a večer tu snad někdo budete :wink:
8. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
Ahojky.
Dnešek byl mooc fajn .. jen škoda že jste zde nebyli všichni ... Mikeš holkám předváděl akrobatické kousky, tak jsme se i zasmály. Byli jsme se podívaz na stavbě a ze Zuzky ve fínále vylezlo, že ten víhled co v tom snu viděla byl z ložnice :confused: vrrrrrrrrrrrrrrr ........ :grinning: :grinning: :grinning:

Marky. to by jsi teda měla jít, psala jsi, že ti to dělalo už nedávno.

marky .. co to Aukro ... máš stan ? :grinning:
8. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Teda, ta Zuzka se nezdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aukce končí až v sobotu :wink: ale zatím vede pořád moje nabídka :wink:
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Já ji dám koupelnu :grinning:

Marky .. jak ti je ?
8. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Teď navečer, jak se ochladilo, tak je to už lepší, ale přes den to bylo nic moc :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky, já se na toho Suchara tááák těším ... doufám, že víjde počasí.
8. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
No tak jak jste se to domluvily? Šup sem s informacema, ať vím :wink:
8. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky,

Marky já na tom byla dnes stejně než jsem dofuněla na město a pak jsem čekala na úřadě, tak se mi udělalo taky divně ale asi to bylo tím že jsem málo jedla a celý den mi bylo na omdlení ale ted do sebe láduji kafe....tak už je mi líp...teda je to půl kafe půl mlíko..

Takže u Vás Zuzi byla jen Léna se Zuzkou?? jestli jsem to pochopila...jsem viděla Makelínino auto u domu...
8. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci, tak hlavně že je ti už líp, aj mě je. Já nebyla, necítila jsem se na to :wink: A měla jsem dopolko vyřizování ve městě a to mě dostalo :unamused:

Co ty, jak je? :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo, jen ty zuzka a Léňa.

No kdo pojede na 1 a kdo na 2 dny .... já na 2 dny.
8. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
A třeba jako kde budem mít fleka, jak se to platí, či takový věci? :confused: :confused: :confused: :confused: Nebo kdy je sraz apod. Zase ste tam kafraly a nic nevyřešily, jako vždy, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak by jsme byli v kempu ... flek se hledá až na místě ... nejlepší je nejblíž kyjálů :sweat_smile: ... už si nepamatuju pořádně platbu, ale platíš za auto, stan a osoubu .. ale není to nic velkýho .... my z Mirkem vyjedem asi někdy odpoledne v pátek.
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Pojedete ještě někdo jako já od Pátku do neděle?
8. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Nám když to vyjde tak bysme třeba dojeli za Vámi na sobotu na celý den, ještě uvidíme...

MM má jet pracovně pryč na 4 dny ale neví kdy, ale to by mělo být v týdnu...
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Luci .... to by byla škoda, kdyby jste nejely .... :confused:
8. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
No tak víš jak je to u nás s dopravou a na dva dny mi nikdo auto nepůjčí nebo na tři... :frowning2: aspon kdyby vyšlo počasí tak si za Váma uděláme výlet...

Jinak holky včera u nás noc hrůza malý jak se začal přetáčet tak včera jsem ho několikrát musela otáčet zpět protože nevěděl jak na to, no opravdu to stálo za to, jsem zvědavá na dnešek, si před spaním cucal prsty a teď už hajá s Iáčkem.... :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zduř buřt máničky :grinning: ,

u Micouše to bylo super bájo :dizzy_face: , ještě jednou díkec za všechno :slight_smile: , škoda, že jsme nebyly všechny. :frowning2:

Holky, jsem kantároš, půjdu asi lehoš a pak vytuhoš :unamused: , šli jsme si zahrát badboš a už nemůžu ani zvednout pravou ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Marky, odhadla jsi nás přesně s tím domlouváním :grinning: na Sucháč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
A s tím tlakem jsi rozhodně skákni za MUDrem. :wink:
8. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Luci, jako dobře víš, že ti felinu na ten víkend půjčím, tak neremcej .. aspoň se odreaguješ

Zuzi a za co jako děkuješ? Já děkuju, že jsem nebyla sama.

jé bedboš .. taky bych si zahrála .. příští roku nás na zahradě uděláme turnaj .. nebo h vezmem na Suchý .. ale hraju ze Slávou v družstvu :grinning:
8. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Zuzi a ty už máš felinu spravenou, připadne mi že těm autům nosím smůlu nejdříve to nejelo Makelíně a měla jsem ho půjčený, teď Tobě a taky jsem ho měla půjčený :pensive: :pensive: :pensive: já snad všem přináším smůlu...
8. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci .. ty seš magor ... jo .. už ho mám spravený .. tak to mě vůbec nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tu už se zase kafrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdu si lehnout :wink: , tož dobrou s kobrou :slight_smile: .
8. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Marky ...liskni jí ... :grinning:
8. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.