• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo to bude mít Davouš mikroflóru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jani snad bude všechno ok, to by snad něco řekla ne?????? Kdyby to nebylo ok :wink: Určo to bude ok :wink:
3. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Já jsem z toho docela zmatená, protože nám řekli, že je všechno v pořádku, i v té zprávě je napsaný, že NT screening je negativní,ale nechápu tu kost...protože když chybí, tak je to známka Downova syndromu....tak já nevím...zbytečně se nestresuju...uvidím co mi řekne doktorka, ale mám pocit, že i na posledním utz mi moje mudra ukazovala nosní kůstky, tak snad je to v pohodě.... :unamused:
3. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno,

nikde nikdo? To je teda flákando :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jani určo to bude ok, já tomu věřím, to by určitě něco řekla :wink: Třeba to tam je jen nesrozumitelně pro tebe napsaný, pro klid si zavolej Hegerové ne? :wink: Za to nic nedáš :slight_smile:

Jinak hezky odpočívej :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
No kde jste? :sweat_smile:
4. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
My se právě vrátili z procházky s Buffikem :slight_smile: Je tam už zase syrovo, fakt to vypadá ještě na zimu a né na jaro :pensive: :pensive: škoda, to sluníčko je ale pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Očividně si tu asi dneska budu povídat sama, nevím teda co se děje? :confused: :confused: :confused:
4. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Nazdar, jsem tu...Martin byl dneska doma, tak jsem sice ráno zapnula net, že vám pisnu, ale pak mě vyhodil, že potřebuje opravit tiskárnu, tu opravil, pak se kámošovi pustil do mobilu, nechal ho rozloženej na stole a šel do garáže věnovat se svoji velké lásce...motorce :rolling_eyes:
takže jsem se teď nasrala a mobil našupala do krabičky a je mi jedno, jestli se něco ztratilo...měla jsem přísný zákaz, dýchat u stolu, aby se nějaký mini šroubek neztratil...smůla :grinning:

Zítra budu volat mudře, na netu jsem sice zjistila, že to nuchální projasnění je hraniční od 2,5mm, ale my máme 1,6mm takže to mi přijde dost vysoký :confounded: no ale nechci se plašit zbytečně, spíš mě zaráží ta nosní kost...

No jdu se naložit do vany, ať jsem zítra nejkrásnější :grinning: :grinning: ale dneska si záda holit nebudu...jenom kačenu a nohy, aby jste neřekly :grinning:
4. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Já jsem taky chtěla dneska na procházku, ale šla jsem akorát dvakrát za Martinem do garáže a zpátky :grinning:
4. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
Zdravím šmíráky takhle při večeru :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Tož, já jsem oholená, vykoupaná, mám umytý vlásky, vypitý kakao a to asi brzo vybliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj,jsem na něho měla děsnou chuť a je mi z něho šoufl...zjišťuju, že večer nemůžu nic jíst ani pomalu pít, krom vody....chjo...kterej chytrák vymyslel ranní nevolnost, nechápu.... :angry: :angry: :angry:
4. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Nazdar, ráno jsem sem mrkla, ale neměla jsem chuť nic psát, pak volali naši, že jedou do Prostějova, tak jestli nechcem jet taky, tak jsem se rozhodla udělat s něma výlet. Pak jsem zajeli ještě do Olomouce, koupila jsem Nellince botasky v CCC, jsou moc pěkný, už se těším, až se oteplí.
Jak jsme dojely, tak jsem se pustila do vaření kuřete na paprice, tak budem mít zas aspoň na dva dny :wink: .

Zas mám záda v háji, tak se jdu natáhnout.

Jani, já si myslím, že kdyby se jim na tom UZ něco nepozdávalo, tak ti to řeknou rovnou. Neboj, vše bude ok :slight_smile: .
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojky jen v rychlosti... s zítřkem počítám...budu tam kolem dvanácté ....dítě mi od poledne nespalo, tak je super protivné tak doufám, že bude spát celou noc...jak usne tak se ještě ukážu...

Zítra možná půjdu čučnout na mimoška....už se těším na drobečka malinkatýho i když on má 3700 gramů je to kus chlapáka.. :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Zuzi, no já doufám, teď mi psala holka co na tom screeningu byla v úterý a ona ve zprávě má, že nosní kůstka je přítomna, tak nevím proč my tam máme tohle a ještě nám ji ta doktorka ukazovala, zítra zavolám Hegerové a pak kdyžtak i do Prenatalu, jako zaplatím si za to 1450,- a ještě vlastně pořádně nevím na čem jsem :confused: :pensive: chjo...

Já jsem dneska vlítla do obchodu v botaskách, tak jsem z toho měla takový blažený pocit :grinning: sice bylo -5°C a pak jsem si málem rozbila hubu, protože máme za barákem malý koupaliště, který je lehce zmrzlý,....v pondělí nebo kdy jsem si frajerka šla v domění, že je to jenom nízká kaluž, nebylo totiž možný jít jinudma, houby, jsem se pěkně vykoupala, ta kaluž měla na hloubku asi 15čísel...vypadá to,že klukům vodohospodářům praskla voda u nás u zahrady....protože je zde všude děsný vody...fakt skvělý....
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Dobrý večer,

vidím, že se to tu rozjelo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No aspoň něco :slight_smile:

Já dopíjím čaj a jdu žehlit, mám tu toho mraky.

Zítra teda po té 12 dorazíme :slight_smile: :wink:
4. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
na žehlení peču, koš na mě sice mrká z kouta,ale jsou tam jenom dve osušky a dvoje modráky, tak na to hodím bobek, v sobotu stejně budu prát jak oteklá, takže nic.
Já teda ještě nevím v kolik dojedu, buď dojedu před jedenáctou a dojdu s Makelínovejma, nebo dojedu až po jedné hodině, na poledne mi nic nejede...tak ne že mi tam všechno sníte :grinning: chci jednoho větrníka :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Já bych si dala jednu špičku prosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Lékárníková, nedělej Vlastu a dojeď brzo, však si dáš větrníky 2, když to cáluju, ne? :grinning: :wink:
Už se na vás aji těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: . Su zvědavá, odkud tam mají zákusky, když tam vozívali z Jeva. Protože ta jevíčská cucna od ledna už nepremává.

Jinak zduř buřt. :slight_smile:

V noci jsem měla pěknej šok. V klidu si spím a najednou slyším ťap ťap, tak jsem vystartovala a ona si to Nellinka hrnula k nám, táhla za sebou svou peřinu a normálně se k nám nasomrovala, vopica :unamused: :grinning: . Jenže já jsem se pak víc jak hodinu zas snažila sunout :rolling_eyes: :confounded: .

Jo a já už nosím polobotky už týden :sweat_smile: , i dneska si je plánuju vzít, i když hlásí zimu jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. bře 2010 v 06:24  • Odpověz
ahoj holky, já dnes naposled na brigádce , pak půjdu zas kdoví kdy. Hanči se od včera zhoršilo nachlazení, dnes s ní povalím k doktorce, už 3 den se jí několikrát za den spustí z nosu červená, hrcá jak tuberák, nic pořádně nechce jíst., ani ty kokina do ni nedostanu, jak ji pálí v krku. No jsem zvědavá, chtěli jsme jet od úterý 9.3. na týden k našim.
Jani a nepřepsala se ta doktorka v té lékařské zprávě v Prenatalu, to by hned řekla, že se to bude muset hlídat, že to není v pořádku. To NT 1,6 myslím , že je dobrý výsledek. Všechno bude v pořádku neboj se.
Předevčírem jsem jela kolem Markétky , po dlouhé době, no pěkně ta přístavba pokračuje :dizzy_face: .
5. bře 2010 v 06:27  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko,

tak my jsme před chvilkou vstávali, Kubík spal krásně celou noc jen si asi 2x zabroukal...kéž by to bylo takhle každou noc nevím jak ho donutit jen na ten polední spánek včera spal skoro dvě hodky a večer vytuhl v tu ránu u mlíka...taky jsme odpo nebyli venku jen jsme blbli po baráku...teď pije mlíčo a kouká na Toma a Jerryho a já nás jdu chystat...v půl desáté vyrážíme..

Jani...já myslím že to bude OK...to by ti Dr. něco řekla už tam...

Zuz s tou cukrovkou..já na tom byla v BK v nemocnici..došla jsem na 7, že mě vemou hned no vzali nejdřív důchodce, já tam hladová..pak mě píchla do prstu...nechala mě čekat na chodbě, donesla mi ten hnus..dvě hodiny jsem tam seděla..v devět jsem začala omdlívat, ale ustála jsem to Tom tam byl se mnou, pak mi znova vzali krev a já šla, zprávu posílali přímo moji doktorce...a nesměla jsem chodit, musela jsem sedit na místě...ale všude je to asi jiný...
5. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Hlásím, že u nás mírně padá sníh...
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno, sakra já si chtěla obléct vestu,a le jestli začne kydat, tak asi pojedu v zimní bundě....dorazit bych měla s Markétou, pojedu dřív, Martin stejně není doma, tak se stavím pro tetu a Tobíka a dojdeme, potřebuju ještě něco po cestě zařídit, tak abych to do 12.00 než všude zavřou stihla.

Dani, no já si taky myslím,že se přepsala, protože když dodělala utz tak říká, uz je v pořádku, tak předpokládám, že ani v krvi nic nebude a setřička, když mi brala krev, tak mi sama říkala, že pokud bude blbý uz, tak se hned domluvíme s doktorkou co a jak a pak jak mi zavolají krev a bude blbá, tak mi rovnou dají termín na genetiku...takže já si taky myslím, že to je překlep.Doktorce se nemůžu dovolat, tak jestli mi to nevezmou,t ak ji zkusím poslat email.

A dobře Zuzi, když jinak nedáš, tak já si ty větrníky dám i tři :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Tady poletoval sníh celkem hustě kolem 7. hodiny, teď se objeví sem tam vločka a doufám, že to tak i vydrží :angry: .

Jaňouchu, dej si klidně 4, to pak ušetřím bo ti bude tak blbě, že si už nedáš nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Vem si vestu a zmrzneš, gor jestli půjdete pešo. Tady jsou -4°C :rolling_eyes: :angry: . Já taky zvažuju bundu - jestli zimní nebo jarní :fearful: .
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Jani tak už nepadá ale hlásí že má být oblačno a zima, tak se obleč na vestu to dneska opravdu taky není, já zase taky řeším jaky boty. na zimní je teplo a jarní mám jen takové no budu si je stejně muset vzít a přežít to v nich, na podpadcích lítat nemíním a jiné nemám :angry: :grinning:
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Hmm,no když jsem teď viděla zmrzlou tchýni, tak já jedu v zimní bundě, jarní stejně nemám, jenom kabát a ten musím příští týden dát do čistírny a stejně by v něm byla kosa. Jsem si letos chtěla nějaký takový kabátek, co má Lenča,ale otázka je jestli bych se do něho vlezla i příští zimu, tak si ho koupím až na Vánoce :grinning:

Jsem si zrovna nachystala snídani, tak se jdu najíst a pak vysušit vlasy...mám pocit, že už teď nestíhám :sweat_smile: ještě do obchodu, umýt nádobí, namalovat si obličej na ksicht a budu ráda, když stihnu busa :grinning:
5. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Jani tak teď mi do oken praží slunko, ale mamka říkala že je tam zima, když se vrátila z obchodu...naši hlídají a já jsem si malovala ksicht na obličej nebo naopak?? :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
ne já si zásadně maluju obliček na ksicht, protože to pak vypadá líp než před tím...zvláště teď mám pocit, že jsem celá opuchlá, kulatá a hnusná, takže to musím pořádně zmalovat :grinning:
mimochodem nevím proč, ale mám pocit, že se ze mě stává chlap nebo hybrid :confounded: :angry:
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jani jinak ta kamoška s kterou jedu do bozaku je Verča, takže uvidíš malou Danielku je to takový malý usměvavý sluníčko, pořád se směje na svět...
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Ty jo, prosím tě, však ona už snad bude mít za chvilku rok, ne? Jestli si dobře pamatuju, tak je malá někdy v květnu, nebo tak nějak. No to je mazec. to se těším, neviděla jsem je ani nepamatuju, naposledy jsem někde potkala Jirku, ale to je asi sto let :grinning: Verču jsem snad viděla ještě těhotnou...teda myslím....
5. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj,

všechny zdravím, mám dnesk ultra kopr, takže sjem se před chvílí teprve převlíkla a jako nestíhám vůbec nic :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jani v kolik že tu budeš????? Kdyžtak písni smsku, protože já se v tom už ztrácím :sweat_smile:

Tak se na vás těším a jdu ještě chvíli něco dělat :slight_smile:

A povinně se všichni podívejte, jakou máme krásnou střechu, až pojedete kolem :grinning:
5. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Tak hlásím pořádnou chumelenici :rolling_eyes: :angry: :confounded: . A to ještě před chviličkou svítilo sluníčko :unamused: .

Já jsem vydrhla všechny umyvadla a wc a to je vše, už nic nemám v plánu. :wink:
Za chvlku se půjdem s Nellouškem najíst, no až teda kolem 11. hod. :grinning:
Ještě furt jsem nevymyslela jakou bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.