• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak tady taky chundelí :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mrzne....jdu se oblíct ať můžu vyrazit na bus...tak pa pa
5. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Opatrně Jaňouchu, ať sebou někde nešoustneš :unamused: .
5. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak já jsem doma, akorát teda mazec, protože od Sebranic do Kunštátu není ani milimetr sněhu, ani na trávníku, prostě nikde, jako kdyby tady vůbec nechumelilo...
takže doufám, že ostatní dojeli v pořádku, hlavně Zuzka :frowning2: která někde trčí....
Tak pak pisnite, ať jsem v klidu. Já jsem doma sama, takže se půjdu koukat na telku, pro Martina pojedu asi až kolem desáté, tak snad do té doby neusnu.
JInak to dneska bylo fajn, Luci, akorát jsi přišla o pizzu :grinning: :grinning: byla výborná :dizzy_face:
5. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Zdravím při večeru,

tak mě už je lépe, cesta busem jsem myslela že tam umřu, však taky ve Skalici jsem vystoupila a hned dvakrát jsem pokřtila trávník, bylo to tak tak, doma jsem si vzala ibalgin a trochu prospala, ale stejně mě je od toho žaludku nějak divně...

Jsem ráda, že jste si to užili, já to dneska nějak moc nevnímala, tak se za to omlouvám, že jste museli hlídat nejen děti, ale i mě... :frowning2: :frowning2:
5. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak se hlásím, že jsme dorazily naštěstí nakonec v pořádku. Zůstaly jsme trčet v Knínicích :rolling_eyes: v kopcu. Pak jsem se nemohla rozjet, protože jsem mezitím začala couvat, že se otočím..... Nervy v perdeli, hormony na pochodu,.... tak si Sláva po telefonu užil :confounded: . Nakonec jsme dorazily v 19. hodin, celá cesta byla mazec, nejhorší však z Cetkovic, to začalo kydat jak blázen, tak jsem jela víceméně poslepu :rolling_eyes: .
Sláva vynervovanej, i když jsem s ním mluvila asi 4x za tu cestu. Naštěstí Nellda po cestě usnula, ještě ju tak poslouchat k mýmu nervačení.
Teď se jdu natáhnout :unamused: .

Luc, proč jsi platila tvou útratu v cukrárně? Však jsem psala, že vás zvu :unamused: . Škoda, že ti nebylo dobře :unamused: .

Jani, jeď opatrně, jestli ten hnus přijde k vám, máš se na co těšit. Tady je tak 10 cm sněhu :angry: :rolling_eyes: .
5. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Hojda,

tak se hlásím...cesta z Letovic mazec :confounded: :confounded: ..no jela jsem z Bozaka 1:20 :confounded: :confounded: ..celou cestu na trojku a míň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Samej led a halda neshrnutýho sněhu..tady v Opatkách je to nejhorší!

Davídek usnul po cestě,tak jsem ho jen přenesla,utřela houbičkou ruce,převlíkla do pyžama a spí jak dudek,ani se neprobudil :grinning: ,akorát zamrčel po cestě z auta :grinning: .Já jsem vykoupaná taky a čekám na Davida,už jede z OL..na štěstí nejede sám,tak jsem klidnější :wink: .

Jdu koukat na telku a trochu pofackovat kuchyň.Tak dobrou noc..

Dnešek byl bájo :dizzy_face: a Zuzi,ještě jednou děkuju :wink:
5. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Zuzi, to jsem ráda, že jste nakonec v pořádku dojely, i když ty nervy teda musely být hrozné, zvlášť ve tvém stavu, já koukala z okna, že tady něco napadlo,a le je to asi 1cm poprašek ani ne, takže pohoda, naštěstí jedu jenom do Újezda, což je ta dědina vedle a je to po rovině, takže v klidu.
Čekám, že sem to dorazí zítra, protože podle toho co popisujete, tak tady fakt nikdo neví co se děje jinde....
tak se dobře vyspěte.

Já jdu dokoukat slunce, seno a pak asi zavolám Matesovi, že jdu zalehnout ať se ozve.
5. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojte,

jdu vás při sobotě pozdravit, uklízím a hlavně peru jak drak, dala jsem se na velký prádlo, převlíkám, tak peru povléčo, další hadry, co se mi tu zas nakupily :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Kluky jsem vyhodila, po obídku, dělala jsem bramboračku a kuře na česneku s bramborama, tak šli k tetě a staví se u babičky, tak mám chvíli veget a časík :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Jsem ráda, že jste všechny v pořádku dojely, to je mazec, jak to včera vypadalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Hlavně, že jste ok :wink: :wink: :wink:

Já mám chuť jít dneska pařit, tak kdybyste se někdo chtěl přidat, šla bych :wink:
6. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Pěknou neděli!

My jsme včera byli na plese, přišli jsme ve 2 hodiny :sweat_smile: a bylo to fajn, Nellda spala u tchánovců, tak jak přijde Sláva z práce, tak tam půjdem na obídek a pak půjdem společně popřát MM sestřenici k narozkám, Nellda si aspoň pohraje s jejím synem :slight_smile: .

Nic se mi nechce, ráno jsem mohla spat dlouho, ale vzbudila jsem se už před 8. hodinou a nemohla jsem už zabrat :confounded: . Venku zas poletuje sníh :rolling_eyes: , už jsem myslela, že zimní bundu a boty nevytáhnu :confounded: .
7. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky, včera jsme byli s kamarádkama u nás v hospodě, ráno jsem toho taky moc nenaspala, tak jsem si zdřímla s Kubíkem po obídku. Dělala jsem pořádek časopisů u Hanči ve skříňce a objevila jsem časopis maminka - září 2007, je tam fotečka Tobiáška Honse s tatínkem. Tak kdybys to Marky chtěla, tak ti to dám, já to už nebudu potřebovat. Zítra ráno jedeme na logopedii, no a od úterka budeme u těch našich, Hanča už má jen trochu rýmu, tak to vypadá nadějně, snad už bude brzo líp, přestanem marodit, už bych chtěla s váma na nějaký ten srazík. Pěkný zbytek víkendu.
7. bře 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, já jdu jenom pozdravit a že žijeme :grinning:
včera jsem skoro celý den nebyla doma a teď jsme taky došli domů, takže jdu nachystat večeři a hlavně rozmrznout, bo jsem jak rampouch, ale konečně jsem Martina vytáhla na prochajdu.
Tak pisnu buď večer, nebo ráno, to bude víc klidu.pa pa
7. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
AHojte,

tak já jsem dneska kantáre, jaksi mi to včera dalo zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Byly jsme u Kužílků v hospodě :grinning: ANo, správně, u Kužílků, protože pan ředitel říkal, že to je tam jeho hospoda :grinning: Pak nás Janča svezla do Boskovic a ještě jsme se s Leňou trošku kulturně vyžily na Jízdárně :grinning: No bylo to fajn, ale spala jsem mááááááááálo, moc málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: No dneska jsme se odpoledne stavili v solné jeskyni, tak jsem se trošku aklimatizovala, zašli jsme k MM bratránkovi na kafe, okouknout jim novej bejvák, jeho přítelkyně už má krásný břůško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tobeš už spí, já jdu jen umýt nádobí a jdu zaplout do peřin, zítra vstáváme brzy, jdem už zase do školky, tak abych to přežila :grinning: :grinning: :grinning:

Pa :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Dobré ránko,

mě se dneska nechtěo vůbec vstávat :confounded: ,jsem jak praštěná :rolling_eyes: .Opět mě bolí břicho,budu muset asi fakt zajet k Mudrovi...to už není normální :rolling_eyes:

Já jsem na včerejšek toho taky moc nenaspala,tak jsem vytuhla ve 20hod.s malym....akorát ta noc nějak rychlo utekla :grinning: .Ráno jsem se probudila a opět nasněženo :rolling_eyes: ..kosa jako sviňa :rolling_eyes: .

No nic,nebudu tu prudit a jdu si uvařit kafe bo zdechnu.tak zatím pá
8. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
no totok???!!!!Kde se flákáte?
Kdo se hlásí na dnešní,odpolední procházku? :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Bréé poledne!
Chtěla jsem napsat dopo, ale než jsem cokoliv vyťukala, tak tady zvonili naši. Odešli před chviličkou, tak jsme měly o zábavu postaráno :wink: . Naši odešli z plesu až ve 4. hodiny ráno :grinning: :grinning: , tak jsme oproti nim pěkní suchaři se Slávou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Za oknem vypadá pěkně teplo, ale je tam zima jak blázen :confounded: .
No nic jdu obědvat :wink: .
8. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
AHoj beruny,

valím do angličtiny "spíkovat" tak se ozvu večír, jak dorazím a umrtvím dítě :wink:
8. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Dobré ráno,
no co to je tady za flákando???? :confused:
Já jsem vytuhla včera s klukama po půl 8 :sweat_smile: ,takže jsem bájo vyspaná :sunglasses: ,ale furt unavená :confounded:.
Dneska je toho tolik,co musím udělat,až je mě z toho zle...tak jdu na to,ať se mě ten soupis pokrátí.Hezký den.
9. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
Nazdar poránu!

Venku je zas zima :angry: , to asi ani dopo nevystrčíme nos z baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Nic se mi nechce, naštěstí nic v plánu nemám, na oběd budou francouzský brambory.
9. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Zas nikdo nikde?! :rolling_eyes: :confounded:

Nellda je protivka, nevím jestli tím, že chce spat nebo že má průjem :unamused: . Teď zas sedí na nočníku :unamused: .
9. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Zdarec palec, jsem byla včera offline, tak jsem nemohla napsat.A teď se cpu čočkou a mlátím do monitoru, aby přestal blbnout...
taky jsem ráno vyrazila do obchodu, frajerka v jarní bundě, za oknem bylo nádherně, my doma nemáme venkovní teploměr, hmmm, jsem málem zmrzla, takže než jsem šla ke kámošce, tak jsem se vracela pro zimní boty a bundu a přitom když se člověk podívá ven, tak je tam fakt jak na jaře :dizzy_face: :dizzy_face:

Víkend byl super, manžel se mi v sobotu urval s tetama :grinning: říkal, že s váma nesmím kamarádit, že prý mě naučíte pít rum a já mu ho doma budu upíjet...to prý teda ne :grinning: :grinning: tak jsem holky zavezla do Boskovic, Mates usnul v autě a probudil se až doma...pak jsem zaplula do postele, jenže přesně jak jsem říkala, jsem si dala colu, takže jsem nemohla usnout, do tří jsem čučela do stropu, ale naštěstí bylo uvařeno, takže jsem v neděli nemusela vstávat brzo. A v neděli jsme šli na prochajdu, to bylo super, akorát mě bolely nožičky, nejsou zvyklé :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,my jsme ho neožraly,on se ožral sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
to sice jo, ale Markéta začala s rumíkama :grinning: :grinning: :grinning: chudák, takovej trojboj :grinning: :grinning: ale dobře mu tak...
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
no co je? Kde lítáte? Já mrznu, tak se jdu zase zachumlat do deky k telce a snad se mi podaří dožít jara... :rolling_eyes: Martin šel dopustit topení, protože v obýváku hřálo napůl a já furt, proč je tam taková zima...jako 18,5°C fakt nedám :rolling_eyes: :angry:
9. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
My opět marodíme :rolling_eyes: , odpo měla Nellda 38,2°C. Sakra, sotva 14 dní jsme byli zdraví :pensive: .

No nic jdu za žabou, furt brečí :unamused: .
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Zuzi, to je blbý,že je Nellda nemocná, tak ať se beruška brzo uzdraví a hlavně ať od ní nic nechytneš...
9. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Dobré ráno,

Zuzi,to je na pikaču :rolling_eyes: ..asi zase něco lítá :rolling_eyes: ,čekám,kdy davouš lehne,už je podezřele dost dlouho zdravej.Hlavně,ať se z toho Nellda brzo dostane!

Venku je kosa jako prase :rolling_eyes: .

Jdu pracovat,musím dodělat uzávěrku-blééééééé.Tak zatím
10. bře 2010 v 06:22  • Odpověz
Dobré ráno, koukám nikde nikdo, to je ale mazec, zase si zde budu vykládat sama, co???
Já zrovna snídám krupici a bílý kafe, akorát je krapet víc černý, ale nevadí :grinning:
Dneska se chystám k našim, tak přemýšlím kdy pojedu a hlavně co do té doby uvařím, vidím to na polívku ze zbytku čočky a pak koupím asi maso a udělám Matesovi šnicl...bude rád :grinning:
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojte,

nemám moc času se ozývat, mám doma manžela, dělají na baráku a okolo zahrady, aby to tu tršoku vyčistili, takže vařím, uklízím, vařím kafe a čaj, bo je tam zima, včera jsme byli u Krejculky, potřebovala jsem si na chvíli oddychnout :pensive: Jaksi toho na mě začíná být moc. A dneska je to snad ještě lepší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

V pátek jedem konečně stříhat Buffy, nakonec po všech zjišťování a pídění se po tom, kde bych nějakou holičku našla jsem se objednala k té, co jsme předtím jezdili do Kuřimi, takže jedem v pátek k ní. Prej si uděláme i s Tobim výlet do Brna, tak když bude hezký počasí, tak asi vyrazíme někam na prochajdu :rolling_eyes:

Neldě přejem, aby se brzo uzdravila, snad to bude jen průjem a né nic horšího :confounded: :confounded: :confounded:

Já vařím guláš, za chvíli ho zahustím a půjdu dát prát další pračku a asi žehlit, furt dokola :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Pěknej večer,

Nellouška už je teď večer bez teploty :fearful: :confused: , ale po obědě jsem jí ještě dávala sirup na horečku :unamused: .
Takže jsme byly celej den zavřený doma, tak zítra si aspoň skáknu do obchodu se proluftovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Teď zas cosi leze na Slávu :rolling_eyes: , my sse z toho nevyhrabem :confounded: .

No nic, jdu za miláčkama, už leží v posteli a koukaj na Dobu ledovou 3 :wink: .
10. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás je venku opět ta bílá sračka, to snad ani není možný :angry: :angry:
už by to fakt mohlo přestat, já chci jaro!!!!!!
Já se luftovala včera, dneska pojedu akorát na kosmetiku,tak tam naberu síly na zítřejší Brno, to bude, už se vidím, jak všude hledám wecko :grinning: :grinning:

Martin včera taky zkuhral že ho bolí v krku,tak v noci cumlal septisan, nic lepšího bohužel není, má smůlu, já jsem od čtyř ležela, protože mě opět chytla hlava, takže jsem se chladila na střídačku hadrem a pak jsem si o čelo opírala studenej hrnek s vodou...fakt děsný...jsem chtěla mlátit hlavou o zeď protože mi to přišlo, že to bude přijemnější... :cry: :cry:
11. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.