• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj při skoro poledni :slight_smile:

My měli dneska šílenou noc, Tobouš byl furt vzhůru, asi se mu něco zdálo, usnul pořádně až nad ránem, tak jsem jak praštěná palicí. Ráno jsem byla mile překvapená ze sněhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se ještě na lyžičky, takže mi to nevadí a navíc nepadá tolik, aby to byla nějaká veliká hrůza a prej to do pátku zase roztaje, ale to bílo všude je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaňouchu, to nejsou bílý sračky, ale krásný vločky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

Ty jo Jani, zkus ještě ty čajový sáčky na oči a na spánky, to taky pomáhá a prej meduňkovej čaj ještě říkala babička, na bolest hlavy. To je maso, trpět v těhu na migrošky, nic moc :confounded: :confounded: ALe vím, že na to trpěla hodně alcatko, tady na konikovi, tak kdyžtak jí písni IP, třeba ti poradí víc :wink: (alcatko.j) Jináč teda nevím :confounded: :confounded: :confounded:

Já se taky chci zítra otočit do Brniska, jedu s Buffy na stříhání, tak jsem si říkala, že bych pak frkla do Kr.pole aspoň, tak uvidíme :wink:

No nic, dělám klukům obídek, vepřový maso, peču, s vším možným, co jsem doma našla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem to osolila, potřela česnekem a kremžskou hořčicí a opekla na pánvičce a do pekáčku pak přidala mrkev, pastiňák, cibuli a česnek, dala maso, zalila to pivem a trochou smetany a už se to peče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tož jsem zvědavá, co z toho bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj Jani!

Tady taky furt kydá :angry: :confounded: , letos asi fakt žádný jaro nebude :confounded: .

Jinak Nellda je už bez teploty, včera, jak toho moc nejedla, tak nekakala, dneska po snídani jo a zas průjem :unamused: . Ale byla jen jednou, tak nevím, jestli se to dá považovat za průjem. Zkouším do ní narvat Smectu, fujtajbl, se jí nedivím, že jí to nejede. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na oběd měla rýžu, vařila jsem jí ju s mrkví, ale mrkev nechtěla, tak ju měla samotnou. :sweat_smile: Naštěstí rýžu miluje, tak si ju dá snad i na večeři. A jééé, už ju slyším ze záchoda a zas má průjem :unamused: .
11. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Jani, prosím tě, myslíš, že by jí mimojiné pomohly probiotika?

Už jsem si myslela, že si budem povídat jen spolu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jo Zuzi, určitě ji je dej a pokud ti Smectu nechce s vodou, tak zkus koupit klasickou Coca colu a rozpustit ji to v tom, sice cola není pro děti OK,a le pro jednou a uklidní to žaludek...ale probiotika určo nasadit.

Já jsem si uvědomila, že jsem Market ani včera neodpověděla na smsku...já jsem prostě nebyla ani schopná čučet na mobil, a jak naschvál mi dvakrát volala ségra a pak mamka...přitom jsem s oběma odpoledne mluvila, ale dneska je to lepší, od rána do sebe tlačím vodu,protože to vypadíá, že ty moje vypitý dva litry jsou asi málo a proto mě možná ta hlava bolí, jináč nevím. Alčátkovi zkusím napsat...protože jsem z toho fakt vyřízená.... :cry: meduňku piju ráno a večer akorát včera jsem neměla na nic chuť, takže jsem ani nejedla nic....

já jedu za chvilku na kosmetiku, tak se pak příhlásím....Maky, kdyby lyžovala, tak by mi to venku taky připadlo krásný, ale takhle...grrr. já chci teplo.....
11. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jani v pohodě, třeba klidně písni IP :slight_smile: ať neutrácíš, ale dneska už to není moc aktuální :confounded: :confounded: :confounded:
11. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
No tak můžeme být v klidu, protože sníh půjde dolů, bo tu už prší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ach jo a to jsem si odpoledne chtěla skočit do města, potřebuju do DMka a chtěla jsem omrknout Ťamany, co maj novýho na skladě :grinning: :grinning: :grinning: Tak to asi zabalím a půjdu až ve 3 pro Tobouška :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Jani fakt jí písni, vím, že někde dokonce psala, že při první holčičce jí bylo tak zle, že furt jenom ležela, nic jinýho nebyla schopná, černá místnost a blila a blila, že hrůza, ale ona na migrény trpí prej i normálně, akorát v těhu to bylo nesnesitelný :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Tak držím palec :wink:

Ty jo průjem snad Tobouš nikdy nemlě :unamused: :unamused: :unamused: To je fakt vopruz ty nemoce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Řekla bych, že má Nellda tu rotavirovou infekci :rolling_eyes: . Průjem i horečka by tomu odpovídaly. A je docela možný, že to lapla u Kryštůfka, protože ta infekce zůstává na hračkách několik dní. :confounded:

Jani, díky za rady. Jinak mamči a ségře na migrénu pomáhá taky jen zalízt někam do tmy a spat. Ještě bys mohla zkusit zvýšit příjem hořčíku.
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
No tady to tedy frčí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Já jaksi nestíhám, odpoledne jsem byla ve městě, zase jsem nechala v DMku majlant :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ach jo, měla bych se kroti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No ale mám co jsem potřebovala, teda i to, co jsem nepotřebovala :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani koukala jsem tam na ten čajovej svařák, bohužel ho tam nemají, ale viděla jsem ho snad v Tescu či kde, nebo v Globusu, tak snad ho někde seženem :wink:

No, vkládala jsem nějaký hadříky na MMB, tak si jdu už lehnout, mám toho pro dnešek plný brejle :wink:

Dobrou noc :slight_smile:
11. bře 2010 ve 23:30  • Odpověz
Jsem se tu jaksi zapomněla, dala jsem na FB nějaký new fotky :wink:

A koukám, že má Janča už 15tt, jaksi to ubíhá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 01:04  • Odpověz
No, jdu radši spinkat, dobrou :wink:
12. bře 2010 v 01:04  • Odpověz
Dobré ráno,

tak se jdu pozdravit, nikde nikdo, jste všechny kopristky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jsem po snídani, piju kafe, Tobeš ve školce a půjdu asi žehlit, na 1 jedu s Buffy na stříhánía koukala jsem do kalendáře, že už je to měsíc, co jsem byla u kadeřnice a je asi čas se objednat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Tak pěkný páteční sněhánkový den :grinning: :sunglasses:
12. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
VŠECHNY INFORMUJU, ŽE DNESKA NEJEDU NIKAM NA VÝLET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
S NIKÝM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Nazdar bazar.
já včera relaxovala na kosmetice, akorát jsem se tam lehce kroutila, protože mě bolí záda a nevěděla jsem jak si lehnout, takže doma šup cvičit a dneska ráno taky, tak snad dobrý, večer jsem krasavice ležela pěkně s termoforem pod zádama :grinning:
No jo, taky čumím 15tt to je mazec, akorát teda já nevím...ale kdy mi jako začne růst to břicho??!! :grinning: :grinning: já už si občas v těch těhu kalhotech připadám jako pako, zvlášť včera, říkám kosmetičce, potřebuju na záchod a ona mimino tě tlačí na močák co :grinning: a já že jo...a paní co tam seděla se na mě tak divně dívala...se ji nedivím...nikde nic :grinning: :grinning:
A v jednu mažu do Brna...akorát v tom počasí se mi moc nechce, ale večer asi pojedeme do Sebranic, Anička má dneska narozky, tak ji musím koupit dárek,nějakou kýťu, ona je na ně zatížená a něco růžovýho :grinning: :grinning: ona prostě tu žůžovou miluje :grinning:

takže se zde majte a já se ozvu asi až zétra :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Jani tak se třeba v Brnisku potkáme, jsem oblečená, namalovaná, vyfintěná a za chvíli vyrážím na výlet :dizzy_face:
12. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Zdarec škvarec!

Tak jsme se vrátili taky z celodenního výletu v Brně, Nellouška byla u našich, tak to bylo fajn :slight_smile: .

Jsem celkem uondaná - vstávala jsem v 5.30, do toho jsem od 2.30 do 4.00 nespala :rolling_eyes: :confounded: . Takže se jdu natáhnout za drahoušema :slight_smile: , dobrou s kobrou :wink: .
12. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky, tak v Brně jsem nikoho z vás nepotkala, což je škoda, na veletrhu mě teda nic neohromilo, kočárky na které jsem se podívat tam nebyly, takže je musím najít v obchodecha projít obchody, super. Jediné co tam bylo super, byly látkové pleny, no aspoň něco....ale jinak by se mi hodilo aby ten veletrh byl tak o tři měsíce později, protože hromadu věcí měli slevněných nebo za akční ceny, ale mě to přijde ještě brzo něco kupovat. Ale koupila jsem v C&A tomu našemu pinďovi první bodyčko :dizzy_face: za 75kč no neberte to...akorát nejmenší měli 74 takže si počkáme než do něho dorosteme :grinning:
ale já si koupila dvě podrpsenky za 400,-!!!!! jsem byla akorát nasratá že jich v té mé velikosti neměli víc, tak mám žlutou a bílou, černé měli jenom C a to jsem fakt nedala :grinning: :grinning: a červené taky, jsem mohla být i doma sexy těhule...akorát jsem si intoš nekoupila k té žluté kalhotky, to mi došlo až venku...no příště...jsem si v létě mohla hrát na žluťáska :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Brej večír,

dneska jsme si pro velký úspěch zopakovali výlet do Brna :grinning: :grinning: :grinning: , tentokrát s našima.
Dojeli jsme zas kolem 18.hod., ale dneska jsem se vzbudila už ve 4. hodiny a neusla, tak to vidím, že sotva lehnu, budu chrnět, teda doufám. Tak jsem si hned ráno umyla vlasy, vydrhla WC a koupelny, jen s vysáváním jsem vydržela až se brouci vzbudili :grinning: .

Včera jsem z toho veletrhu taky nebyla unešená, ani ty blbý langoše tam neprodávali :angry: . Ale dneska jsem si spravila chuť, v Tescu v Kr.Poli je dělají :dizzy_face: .
13. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Já se včera ani na ty langoše nedívala, domů jsem jela hladná a to byl mazec, v buse mi bylo pěkně šoufl, ale dobrý, hned v Kunštátě jsem zbouchala Tribit, tak se mi udělalo krapet líp :grinning:
Já se teď vrátila z okružní jízdy :angry: vezla jsem Martina do Rudky, mají trénink na příětí týden, bude u nás turnaj v kuželkách, tak jsem chvilku sedla, dala si čaj a že jedu domů, tak jsem jela, u baráku zaparkuju, lezu z auta a co mi chybí, klíče od baráku, takže zpátky do Rudky pro klíče :angry: :angry: ještě že to jsou jenom tři kiláky, nebo kolik...grrr...teď si půjdu uvařit čajíka a zalezu k telce...tak brou nocinku
13. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy to tady pěkně flákáte :confused: to si zde zase budu povídat sama a pak možná dokvačí Zuzka...ach jo
14. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Hoj!
No Jani, já aspoň dojdu :unamused: .......

Dneska máme domácí den - nikam se nechystáme. Tak už perem, udělala jsem těstovinovej salát :dizzy_face:. Doufám, že odpo nebude pršet, abysme opláchli auto, vypadá po včerejšku a po pátku hrozně :confounded: .

Nellinka má pořád průjem :rolling_eyes: , no pořád - jeden den ho má, má nejde vůbec kakat a další den zas průjem. Snad se toho brzo zbaví.
14. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahojky,

já nějak nemám chuť sedět u PC,tak se omluvuju :slight_smile: za núčast.Mám toho z práce dost :wink: .

Dělám obídek a u toho tak něco šomtám...Od včera tu mám neteř,tak mám o zábavu postarany..ti dva,jak jsou spolu,tak to vydá za naši celou tlupu :grinning: ..Teď si malují,tak je klid.Už jim naleju polívku,aby jim slehla a snědli druhy.Jinak máme odpočinkovej víkend.Já nějak nemám sílu na nic :pensive: .

Nakouknu asi až zítra.Tak pá a hezký zbytek neděle.
14. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Tak auto jsme neopláchli, 2 dávky prádla vypraný a celkem se nudím :unamused: . Drahouši koukaj na TV, mě to neba, tak šmejdím na netu. A ještě mě honí mlsná :angry: .

Jani, co kočárek? Už seš pro nějakej rozhodnutá?
14. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Asi si tu budete muset vystačit samy, ženy. Bo já sem psát asi přestanu. Všechno, co napíšu se použije proti mě, takže nebudu nic sdělovat, ať si dotyčná shání informace jinde. Je mi to už jedno. A doufám, že zas bude nafučená, že ju urážím. I když jsem nic neřekla. Asi paranoia, ale to se dá léčit. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kdyby něco, na IP jsem :wink:

Dobrou noc :slight_smile:
14. bře 2010 ve 23:37  • Odpověz
Dobré ráno,

jsem myslela,že mě jebne,když jsem vykoukla ráno z okna....zase mega sněhu :rolling_eyes: .Hned po ránu jsem se nasrala,bo mě nešla odemknout brána,bylo 5:50 a já jsem měla být na 6 v práci,bo m měli dovézt maso.Pak jsem došla po úmorném kopání a lomcování brány a k násklednému odemknutí k autu,ktery bylo zamrzly na sračku :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: ...takže jsem odmetala asi 10cm vrstvu sněhu,pod kterym byla asi 1cm vrstva ledu :angry: :angry: :angry: ,samo že bez rukavic :rolling_eyes: ..no mazec...řezník už mě prozváněl,že už je ve škole a já jsem tvrdla u nás na kopečku..teď jsem samo že neměla auto otočeny,takže po zpátku po tom zachumelenym kopci :rolling_eyes: .Na štěstí to neklouzalo a sjela jsem to v pohodě..aspoň že něco..Chudák žaba,chtělo byto nějakej provizorní přístřešek.

Marky,na nás reagovat snad můžeš,ne?O sobě nic nepiš a máš to....co máš z toho,já jsem to měla to stejny....když mě v létě určitá osoba šmírovala :rolling_eyes: ..ale víš co.....když to dělá těm lidem radost,tak je nech při tom...ať se v tom plácají..ubližují tak akorát sobě :wink: a stejně tím nic nevyřeší!!!!!!!

Od rána tu zase zvoní telefony jak pojebany.Už toho mám plny zuby a to je teprve pondělí!!Co budu dělat ve středu?To tu budu jak tikan :rolling_eyes: .
15. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se včera vrátili dom. U našich jsem neměla moc čas, pořád nějaká návštěva nebo my na návštěvě. Jedno dopoledne sem hlídala naší babču, má alzeiheimerovu nemoc, jak tam jezdíme jednou za měsíc, tak člověk jen vidí, že se to dost horší, už si vůbec nepamatuje jména, neví jestli jedla, byla na záchodě, ani ven už ji člověk na procházku nedostane, není ještě ležák, ale i tak je to smutný. V sobotu jsme jeli k bábi do Litovle, no a včera odpoledne dojeli domů.
Hanči se udělalo včera odpoledne něco s okem, měla horní a spodní víčko celé rudé, na noc jsem ji to namazala a ráno už dobrý. Odpoledne máme návštěvu. Zítra mám jít na kontrolu se srdíčkem na internu do Boskovic.
Jdu kuchtit, musím obalit hermelíny, k tomu hranolky.
15. bře 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Dobré skoro poledne, já dneska musím na poštu, chjo se mi nechce...zvlášť když vidím ten sníh...ale svítí tam sluníčko, tak snad nebude zima. Pak musím něco provést s obědem, mám poslední dobou nějaký divný stavy, v sobotu byl oběd přesolenej a včera zase málo slanej, takže jsem naznala, že se na to můžu a nevařím :grinning:

Zuz, zatím mám vybraný Peg perego nebo Jané, ale chci je oba někde odzkoušet, Jané má teda kámoška, ale už roku 2007 a druhá známá, má loňský perego, tak to pojedu okouknout...ještě je čas, ale chci mít aspoň představu ať potom nehoníme kočár na poslední chvíli, už se vidím, jak v létě jezdíme do Brna kvůlu kočárku, nic, to budu pěkně naložená v bazénu a nikam nebudu chodit :grinning:

Tak jdu ještě krapet poklidit a ohřát si polívku
15. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj,

sice po par dnech jsem VAs chtela pozdravit a kouknout,zda jste vsichni taky pod snehem,des bes,uz jsme chtela jaro........:slight_smile:

Koukam,co tu pisete,nevim,co se tu deje, :confused: ale vycitila jsme,ze je tu asi nejaka narazka na moji osobu,no-vycila to uz driv,ikdyz jsem s Vami nechodila po akcich,ale kdyz nekdo nechtel,nemusel tu preci name vubec reagovat,nebo ne????
No vim,odkud vitr vane,pokud nekdo z vas ma nebo mel pocit,ze snad o nekom z vas neco rikam,jste na omylu.Spis ja mela jednu neprijemnost,ze nekdo nekde neco,ale nechala jsem to plavat.... :rolling_eyes: O tom jsem se tu uz ale nekolikrat zminovala,kdyz jste se ptali,proc nezajdu casteji.

TAk se mejte vsechny hezky :wink: (mysleno uprimne :slight_smile: )
15. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jitu buď v klidu, tebe se to netýká :wink: :wink: :wink:
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Makel-ja to ani tak nemyslela od tebe,aleto je jedno.

co jinak,ty jsi urcite nadsena ze snehu,co?ja uz min,chci to jaro,ale mam ho slibeneuz pristi tyden,snad uz +18 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.