• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jitu já sjem to pochopila, buď v klidu, ale o tebe se v tomto případě vůbec nejedná, ani to co psala Leňa, to bylo též na někoho jinýho :wink:
15. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak já jsem pěkně nasraná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: jako jdu si vesele do města a svítí sluníčko, vylezu z obchodu a nechápu, chumelenice jako prase, takže než jsem došla domů, tak jsem byla jak sněhulák, za chvílku tak budu vypadat i bez sněhu, ale to neva :grinning: no děs a teď čumím z okna, že zase šajní oskar a po sněhu ani památka, no to mě fakt poser...pardon, ale už fakt nevím....
A na těch 18°C jsem taky zvědavá, ještě tenhle víkend má být jenom 8nad nulou, ale je fakt, že si pamatuju, že loni jsem nosila svetr s jarním kabátem a najednou jenom trička, tak to vypadá, že jaro prostě nebude a bude zase rovnou léto a v červenci napadne další sníh...no letos by mi to snad ani nevadilo :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
A proč jsi v tom obchodě nezůstala? :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
jsem to zjistila až venku a byla jsem v takovým šoku, že jsem raději šla :grinning: a krom toho to vypadalo, že nehodlá přestat...haha...se jdu asi opalovat :angry: kuwa...
15. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
No nic, jdu něco udělat s tím zelím a ohřát králíka....toho si Mates dochutí sám...prdím na to...
15. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Seš jouda, jsi měla zpět zalézt a mělas to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Běž se opalovat :wink:
15. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Já jsem teda po obídku, za chvíli půjdu pro bobiška, teď se tu snažím spíkovat :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Brééé odpoledne!

Mamča jela do Svitav na mamograf, tak jsme s Nelldou jely s našima a přijely jsme před chvilkou.
Koupila jsem jen potraviny a peníze v řiti :confounded: . Kecám, koupila jsem Nellince v Kiku pančuchy slevněný na 29Kč :dizzy_face:, na jaro k sukýnce jako když najdeš :dizzy_face:.

Já už se jara taky nemůžu dočkat, přijde mi to letos nekonečný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Tak doufám, že to už jsou poslední záchvěvy zimy :rolling_eyes: .

Jitu, nikdo na tebe nenarážel, tak klíííííd :wink: .
15. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jak je teta? :wink:
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Fajn, jen jsem si nekoupila nic sladkýho :angry: . Ale jo vlastně, zmrzku, ale dala bych si nějakou bochtec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Taky bych si dala :confounded: :confounded: :confounded:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
Hmmm tak já jsem si v obchodě koupila dvoje medvídky a kde jsou?? Sežraný :angry: oboje...kuwa kde je moje předsevzětí jíst zdravě...v pytli :grinning:

Já se chci do toho Kiku taky zajet podívat, asi to vezmu do Letovek a pak se pro mě otočí Martin, ale ještě tak měsíc vydržím
15. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Jani, v Kiku mají moooc pěkný věci na mimča :dizzy_face: , zrovna v Letovicích. :slight_smile:

Já jdu jen vypnout PC, jsem jakási utahaná, tak pokud Nellda dovolí, tak asi hned vytuhnu :sweat_smile: .
Jak přišel Sláva z práce, tak jsem udělala játra na cibulce :dizzy_face: a pak jsme si dali zmrndu se šlehajdou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Taky zdravá výživa jak kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Jani, ale za měsíc by tam nemuseli mít to, co dneska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
CHtěla bych nějaký hezký náušnice, poraďte mi, myslím bižu, abych si jich eventuelně mohla koupit víc :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tady je dneska veselo, takhle při večeru :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jestli bychs i neměla vykládat ftípky, jedem říkal tchán v sobotu večer, jak dorazil z pařby :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dobré ránko, Marky, kamarádka si kupovola tedy něco na krk, v tom stříbrnictví u pizzerie, , fotografky anny, tam někde. Nebo zkusit nějakou drogerii, DM nebo teta - u Huzlíka, nahoře na náměstí. Já si to kupuji u našich, mají tam v obchoďáku přímo prodejničku bižuterie, sežene se tam všechno, tak tady po okolí tip nedám.

Jo v Kiku se dobře nakupuje, já tam minule zrovna skvěle nakoupila, pro sebe teplé protiskluzové ponožky (ty samé jak jsou pro prcky s obrázky, akorát ve vel. 38 :grinning: ) z 89 kč slevněný na 30 kč a to bylo za 2 páry, pak voňavku Umbro, ze 129 kč na 29 kč, punčocháče pro kubíka taky po 15 kč, Hanči spoustu věcí - do školky- lepidla, pastelky, batoh s princezna. No pro mimča mají fakt pěkný, ale to já už nepotřebuju.

Holky to jste říkali tady vy nebo mi to vykládal někdo tady od nás, že budou rušit Kryštůfkovy dobroty?

Neplanujete nějaké posezení, nebo se můžeme domluvit, že by bylo u nás, děcka by si chtěli zas pohrát s těmi vašemi prcky.
16. bře 2010 v 07:00  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno,

u mě stav kopra pokračuje,takže jen zdravím a přeji hezký den všem!
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojte,

pokouším se už docela dlouho napsal, ale pořád mi padá net, tak třeba to teď výjde. Tobiášek jdou dneska se školkou do kina na nějaký Čertovská pohádky, tak jsem zvědavá, zda se mu to bude líbit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Brouček :dizzy_face: :dizzy_face:

Venku zase sněží, je tam ale příjemně :slight_smile: Mám dneska docela fajn náladu, tak jdu něco pracovat, dokud mě to drží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dani díky za tip, asi to zkusím, DMko bylo teď vybrakovaný, nic tam neměli, asi budu muset vyrazit do Brna, do nějaké bižuterky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kryštofa budou rušit jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Neeeeeeeeeee, kam budem chodit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo, to nevím, to jsi asi slyšela ty :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Dani tak klidně se sejít můžem, jenom písni, kdy nemáš brigádku a je to :wink:

Leni, tak snad se z kopříku dostaneš :wink:
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky za chvíli razím do těch Boskovic, tak to o tom Kryštůfkovi povídali holky asi v hospodě u nás. Jinak tento měsíc už brigádku mít nebudu, ani nikam nejedeme, tak buď můžeme někam vyrazit nebo se domluvíma a můžeme to spáchat u nás :grinning: . Zatím pa
16. bře 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
Pěkné dopoledne!

Já mám dneska jakejsi kopr :rolling_eyes: :confounded: , vůbec nic se mi nesce, tak na všecko prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Poklizeno jakžtakž je, navařeno taky, dítě ani já hladový nejsme :grinning: . Ráno mě zas dorazily ty bílý sra.ky, co padaly z nebe :angry: , ale furt se utěšuju, že jaro už je fakt tady, zítra teplejc a pak ještě víc a víc :dizzy_face: .
16. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem ráno taky docela čučela, že je venku opět bílo, ale bylo mi to jasný, když jsem slyšela, jak Martin škrábe auto a odmetá sníh, takže jsem měla závěsy zatažený až do deseti abych se nemusela dívat ven :grinning:
Ty jo, to si asi budeme zařídit nějakou cukrárnu, Makelínová, ty furt remcáš že není žádná práce, tak šup, něco vymysli, začni péct a je to :grinning: :grinning: :grinning: a nějaký chlebíčky a saláty by tam chtělo, jasný :grinning:
Já bižunu kupuju buď přes Oriflame, nebo v Kenvelu, C&A, H&M a tak...mají tam docela slušný výběr, třeba drahou bižunu mají v Pink a ještě jednom takovým obchůdku, je dole ve Vaňkovce, jednou jsem si tam na svatbu koupila krásný řetízek s naušnicema a po dvou nošeních mi oboje krásně zezelenalo a na to, že to byla bižuna, tak to stálo dohromady asi 600,- mazec. Tak se mrkni, ale já se dívala o víkendu v C&A a tam měli krásný věcičky....

No jo, teď ještě nakupovat nebudu, jsem asi pověrčivá, chci počkat až po velkým utz a hlavně bych ráda věděla jestli budeme kupovat na holku nebo kluka :grinning:
16. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Jani, na holčičku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Jo, ohledně bižu, občas se mi něco líbí v Takku a DM taky. A co na MMB?
16. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
No Zuzi mamka to tvrdí taky, ale nevím nevím :grinning:

včera jsem se dívala na ten nový seriál na Primě, tak jsem naznala, že nic moc, docela přitažené za vlasy a pak taky jsem zjistila, že já se prostě na podobný seriály dívat nemůžu bo to prostě špatně snáším :frowning2: takže se raději budu v pondělí dívat na Kriminálku Anděl, useknutý ručičky a nožičky mi nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Sadistko! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: Já jsem u toho nevýho seriálu vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Od minulýho týdne máme prekérku se Slávou, on se chce dívat na Přešlapy na Primě, já taky, ale zároveň chcu na Ordinačku :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: . Asi juknem na Primu a zítra se podívám na netu na Ordinačku :slight_smile:. To jsou problémy, co?! :grinning: :sunglasses:

Já nevím, proč u tebe tipuju holčičku :sweat_smile:. Takže Klárinka zatím vede? KDy jdeš na další kontrolu? Jo, jsem zapomněla, co MUDr. na tu nosní kůstku?
16. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
No Martin seriály obecně nesnáší, já se na Ordinačku nedívám vůbec, ale teď jsme se dívali na Přešlapy a to se líbilo i Martinovi, zvlášť jak si ten chlapeček ojel tu hlavu tím strojkem :grinning: :grinning: a včera jsme padli na dobrý seriál tuším na Joj...Aféry..to bylo zajímavý

No Klárinka vede jak u Martina, tak u mamky, dokonce i u kámoše, ale já, ségra a kámošova manželka tvrdíme že to bude kluk, tak uvidíme...
Na KO jdu teď ve čtvrtek, takže to už bude mít doktorka výsledky, já mám vytiskuté ty svoje, tak jsem zvědavá co mi na to řekne, no já prostě věřím tomu, že to bude dobrý a Martin mě tím taky uklidňuje, že jinak by nás ta doktorka neposlala domů jen tak....
16. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Useknutý nožičky a ručičky ti nevadí jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Maso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já se na to preventivně nedívala vůbec, příjdou mi to slátaniny, zůstanu u Růžofky a hotovka :wink: Nic jinýho mě v TV moc neba, ale jo pravda, odpoledne mi začli dávat Harmona Raba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Toho můžu furt dokola :grinning: :grinning: :grinning: A večer Slečnu Fine :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na takový slátaniny se máš dívat a ne na jakýsi pikačoviny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tu padá sníh od rána, zase, ale neva neva, je tam teplo, tak mě to teda nevadí, dokonce na chvíli něco zkoušel oskar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Tak já taky tipuju holčičku, nevím proč :wink: :wink: :wink: Klárka je hezounký :wink:

Přešlapy miluju, taky jsem jim dala minule přednost, ale nevím, proč je nedávají ve středu jako předtím, mohla jsem koukat na obje :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry:

Já taky věřím, že bude všechno v pořádku :dizzy_face:

Jinak jsem ti Jani zapomněla říct, že Tobeš miluje hrozně to puzzle, co jsi mu dala, už to umí složit úplně sám, furt to musíme skládat dokola, je to sranda. Tak mu musím asi zase nějaký koupit, nebo´t nevím, jak dlouho to vydrží, odlepujou se mu už obrázky, jak zuřivě to skládá :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
a já tipuju kluka :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.