• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jsem se pěkně nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Nellda leží v pokojíčku sotva 10 minut a už volá, že je vyspaná :angry: .
16. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Když já chtěla ten páreček :grinning: :grinning:
jé Marky, to jsem ráda, že se mu to puzzle líbilo, měla jsem strach, že ho to nebude bavit...kdybych to věděla, tak mu jich koupím víc :grinning: měli v hrozně moc obrázkama, tohle vybral strejda :slight_smile:
Já se hlavně dívám na Simpsonovi :grinning: ty můžu taky furt dokola, ale blbý je, že nechytáme Primu Cool, tam je dávali úplně od začátku, tak teď je sleduju na Jojce, ale dneska je nestihnu, sakra...dávají je ve tři a to nebudu doma :angry: no neva :grinning: jo Harmona taky žeru :dizzy_face: :dizzy_face: ale u nás je problém, že jakmile je doma Mates, tak on je schopnej se celý den dívat na Hvězdnou bránu...což nechápu, ale prý je to taková konina, že on u toho vypne a nemusí přemýšlet...
16. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jo, Jani, ještě jsem chtěla odledně toho screeningu, že to bude určitě v pořádku :wink: :dizzy_face: .
16. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
hmmm asi bych si měla zajít na oční...já totiž četla, že Nellda už deset minut leží a volá že je vysraná :grinning: :grinning: chjo...blbnu z hladu, jdu jíst...

Zuzi díky :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Já teda poslední dobou čtu tak nějak nesmyslně :fearful: :rolling_eyes: :angry: a když se dívám zpětně, tak i píšu bludy....

Tady furt chumelí :confounded: .
16. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Já obědvám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám těstoviny se špenátem a pamezánem :wink:
16. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Tak já jsem taky nacpala pupíka, aby byl malej kužílek spokojen :grinning:
nakonec jsem si udělala kuřecí maso a čínské nudle a k tomu kupu salátu - zelí, jablko, mrkev, kukuřice, no asi z toho začnu lítat, ale hlavně že jím zdravě, že :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ty jo, dobrý Jani, taky bych si dala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já taky papkám zdravě, teda snažím se :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Na večeři mám kuřecí maso s broskví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mňaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
No akorát mám pocit, že až uvidíte něco lítat ve vzduchu, tak to není vzducholoď ale já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nic, jdu se zkulturnit a utřít nádobí, Martin má oběd v lednici, tak si to ohřeje až dojede.Stejně mu mají dneska dojet němci, tak počítám, že dojede pozdě a já jdu ještě do obchodu pro pečivo...tak pa
16. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak já jsem si uvařila kafíčko a k tomu rozdělala kupovaný tiramisu, prodává to myslím Peňour. Je to teda sladký jak cecek, ale jinak super. :grinning:
Nellda nakonec usnula, ale místo na polštářu, tak jsem ju našla zahrabanou pod polštářem :grinning: :grinning: :grinning: , šiša jedna.
16. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
TOž jsem si na chvíli sedla a píšu vám. Dnešek byl fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Koukám na Ordinačku, jak je to napínavý jak trenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Akorát nevím, jak ví ta koza, že Petr je neplodnej? :confused: :confused: :confused: :confused:
16. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ránko, Kubín vstávanda o půl 6, Hanča si ještě pochrupuje.
Jani a nezkoušeli jste teď na satelitu dávat znovu ladění, nemusíte mazat ty staré programy, prima cool by se měla chytnout. Já to minulý týden dělala u našeho dědy v Třebíči a naladilo se mu to.

Včera jsme zjistili, že nám opět nejede plynový kotel, já se na to vy..ru :angry: . V září nám to opravoval, v listopadu s tím normálně topíme, včera to byl Mirek zapojit a svítí tam jen, že je to v nějakém klidovém režimu či co, ani jiskra není vidět, tak už aby bylo teplo jinak zmrzneme, máme jen zbyteček dřeva :frowning2:
Opraváře pozveme až před další topnou sezónou, kdy jsme to chtěli nechat zas vyčistit, zkontrolovat.

Jani určitě to bude v pořádku, to by tě totiž myslím hned objednali i na odběr plodové vody, aby měli jistotu, tedy aspoň za mě to tak bylo. Pak se šlo ještě na ten velký specializovaný ultrazvuk do Brna. No a já tipuju taky holčičku.
Ordinačka fakt napínavá, já pak ani nezapínala pc a šla spát. Odpoledne jsme byli s Haničkou u nás na cvičení, tak jsem byla utahaná jak kotě.

Marky - ten Petr myslím prodělal nějakou cizokrajnou nemoc a je po tom neplodnej, něco s nemocí to bylo.
17. bře 2010 v 06:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, no kde jste?
Dani, to jsem nezkoušela, Martin se na to chystá, protože nám teď nejede ani HBO Comedy, takže to musí zkusit přeladit, tak uvidime.
Já byla včera docela mrtvá, jsem v sedm zaplula do vany a pak k telce a ve tři ráno mě probudil hlad a já zjistila, že jsem nevečeřela :grinning: usnula jsem kolem šesté a spala až do půl desáté, no to byla noc...mazec...a zdály se mi hrozný pikačoviny, že Nellda lítala v Bozaku u poštu po silnici a pak tvrdila, že se jenom procházela, Zuzka ji tam honila s obrovským břichem a já s Market jsme seděly v autě, ve kterým nás Zuzka zamkla a čekaly až dojdou :sweat_smile: :grinning: :grinning: no hotovo :grinning:

Dneska musím do města a lehce uklidit, je to zde jak po výbuchu, taky musím definitivně rozhodnout, jakou objednáme postel a matrace, protože mě včera opíchalo péro z matrace :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj,

zítra nepo jede kůň :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Co budem dělat??? :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning:
17. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Byli jsme dopolko u zubáka, tak všechno ok, Tobeš má sice 3 zuby zespod bez skloviny, ale prej se to stává, asi je to flaškou, kterou jsme mu na noc dávali jako miminu, prej je to dnešní choroba malejch dětí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No nedá se nic dělat, prej si jedině počkat na druhý. MM ok, jen mu obrušoval zubní šutr a mě vrtal jeden zubák a na příští pátek jsem objednaná na trhání prvního zubu :angry: :angry: :angry: :angry: chjooooooo, čekají mě tři, ale už to chci mít za sebou :wink: :wink: Tak v pátek mě ještě čeká gynda a je to :wink:

Tobik pak byl ještě na druhé dávce klíšťovky, tak spal po oběde od 2 do 5, asi to potřeboval zaspat a odpočinout si a teď je ok, akorát asi půjde spát bůhví kdy :confounded: :confounded: :confounded: No neva, jednou to přežijem :sunglasses:

CO jste měli dneska dobrého? Já vytáhla z mrazáku jenom sekanou, uvařila brambory a vytáhla ze špajzky okurky a byl oběd, na zítra jsem koupila nějaký vepřový tak z toho musím něco vykouzlit, nenapadá mě teda co, dopoledne jedu s MM pro auto někam k Uničovu, tak to asi večer upeču, aby se to zítra jenom ohřálo, budou tu zase brigoši, tak aby bylo co jsít :wink: :wink: :wink:

Mám zase rýmu jak šráky, tak super :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Zítra kdyžtak na FB, co? :wink:
17. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
Tak já jsem to vychytala, zítra budu celý den pryč, takže se na net stejně nedostanu, takže dobrý, mě to neva :grinning:
Já jsem dneska dělala něco podobnýho co včera, akorát se zelí jsem nedělala salát, ale hodila jsem ho na pánev na kuřecí maso, lehce podusila i s nastrouhanou mrkví, aby to bylo lehce křupavé, dala na to sojovku, koření a pak do toho zamíchala čínské nudle, ty mám ráda, jsou rychle, asi ne moc zdravé, ale zase si je dělám doma, tak to taková hrůza nebude, Martinovi jsem do toho dala ještě zbytek králíka, tak snad mu bude chutnat.
Akorát nevím co zítra, protože budu celý den pryč, takže super...nic jsem nevymyslela a teď toho asi taky už moc neuvařím, no přinejhorším uvařím aspoň gulášovou polívku a na rychlovku nějaký masino na pánvi, nebo pošlu Matesa na jídlo po práci a já se najím u našich.

Takže zubař pohoda? Já se musím objednat, já teda budu mít gyndu za sebou zítra, ale příští týden odběry krve :confounded: chjo...Buď ráda, že Tobeš nemá zkažený zuby, od známé dcera měla snad ve dvou letech tři kazy a tím, že by to začalo bolet, tak ji je museli vyvrtat, což jsem do té doby nikdy neslyšela, že by se dávala plomba do prvních zubů, ale je fakt, že jí začaly padat dost pozdě.

Hmmm, tak zjišťuju, že Martinovi jdou asi špatně hodiny, prý v šest budu doma :angry: :angry: :angry:
17. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Cha cha, první na novém koníkovi :grinning: :grinning: akorát je to děěěěsně pomalý...no nic, jdu mrknout na FB a zpátky k telce, zrovna končí reklama
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahoj,

druhá!!!! :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojte,

jak se máte? Já jsem s Tobim v Lipasu, před chvílí jsem taťkovi uklidila koupelnu a udělala pořádek v kuchyni a po včerejším srazu jsem zralá jít si lehnout :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: Bohužel mě dneska čeká ještě jedna pařba :grinning: :grinning: :grinning: Takže si to nemůžu dovolit :grinning:

Co nová verze, jak se vám líbí, dobrá ne? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Líbí se mi diskuze, ale celkově mi to příjde nepřehledný a moc se mi nelíbí to uspořádání údajů vedle přezdívky, třeba těhule mi příjdou dost nepřehledný, atp. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Co nového?
20. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
Jo a všimly jste si, že mi sebrali příspěvky??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tak těžce jsem na tom pracovala :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning:
20. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si taky prohlédla nového koníka. Dívala jsem se že se dá založit téma pod soukromé osoby, nikdo jiný , kdo nemá dovolený přístup tam nesmí. Jinak je to fajn. včera jsme dělali úklid, dnes to ale není moc vidět, vůbec ty mý dítka nedokážu donutit k úklidu svých věcí :angry: .
21. bře 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

Marky,jak sebrali příspěvky? :confused:

Já si užívám ségru s Vojtíškem..je to už kus chlapa :slight_smile: ...bych ho nejraději snědla.Máte vidět Davídka,jak se angažuje :slight_smile: ..vozí ho v kočárku,dává mu dudánka,hladí ho,podává mu hračky..prostě zlatíčko moje.
Dneska nás opozval tatínek na obídek,tak nevařím.Jen jsem umyla koupelnu a kašlu na to.
Po obědě jedu se ségrou do OL šopovat,tak se těším.
Hezký zbytek víkendu všem!
21. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
aha,už to chápu...mě taky sebrali :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Dobré dopoledne přeji po delší době..

Doma jsme marodní, Kuba má rýmu ale dost silnou, navíc mu leze trojka vlevo nahoře tak je veselo...

Lítala jsem po špitálu asi budu muset na dva menší zákroky ale to se dozvím za dva týdny co a jak...

Kubík už po venku lítá jen za jednu ruku bez držení se bojí, doma už mu to celkem jde...
Jinak jsem ráda, že už je jaro, hned je člověkovi lépe na duši..i když dneska je tady pod mrakem..

V nové verzi se musím zorientovat nějak mi to nejde...ale to se časem poddá, jen Kuba mě nerad vidí u pc a večer odpadám s ním...přes týden jsme zase doma samy tak je to na pikaču..ale o víkendu si to snažíme vynahradit a já aspon stihnu uklidit atd...

Přeji všem krásnou neděli.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
:frowning2: :cry: :pensive: ..nikde nikdo...
22. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj,

kde jste kdo????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Sem už nikdo nechodí? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Já asi nechápu co se tady děje :confused: :confused: :confused:
to bude tím, že jsem nachlazená....
23. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Tož jsem tu....o víkendu jsem ani nezapínala PC, nějak jsem nestíhala, v sobotu tchýně slavila narozky a v neděli už Martinovi nebylo dobře, takže jsme byli doma, večer dojeli známí na kafo a v pondělí už dojel Mates z práce kolem desáté úplně hotovej, takže leží, dneska jsem ho dokopala k mudrovi.Já jsem nachlazená taky, takže paráda, ale zatím na to prý stačí jitrocelový sirup, paralen a postel, ale dneska jsem neodolala a sedla jsem si aspoň ven s knížkou na sluníčko.
Martin bude doma ještě zítra a pak povalí do práce...stejně bych ho asi ve čtvrtek už zabila, kdyby byl ještě doma
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj po ránu.
Jak je venku krásně, tak se doma moc nezdržujem, víkend jsme měli taky narvanej, jeden den jsme byli v ZOO a v neděli jsme slavili švagrovi narozeniny.

Makel, co to vidím u tvýho profilu :confused: . Myslela jsem, že 2. dítě fakt teď nechceš, tak celkem koukám :confused: . Jinak gratuluju!
24. bře 2010 v 05:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.