• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dobré ránko,

já jsem vyřízená a to mám jet za chvilu do Brniska :frowning2:((..Noc jsme přežili,Davídek se nedusil,ale je to na něm vidět a slyšet,jak blbě dýchá,že to má zase tu akutní larynu :frowning2:.Včera dostal pichanec do svalu a jinak jsme na prednisonu.Já jsem nachcípaná jako sviňa a nevím,co na to :frowning2:.

Ahoj Zuzi -),jsme vás potkávali v SO ráno po 9 nebo tak nějak u Knínickejch kolejí :slight_smile:.
Venku je bájo,ale já jsem furt zavřená v práci :frowning2:.
Nevím proč,ale tady v práci na PC se mě nezobrazují smajlíci!!!Asi to bude tím PC....

No nic,jdu ještě zkontrolovat,jestli má kuchařka všechno na celej den nachystany a pofrčím.Se mě vůbec nece...Není mě vůbec dobře :frowning2:.

Jaňouchu,tak se uzdravuj,ať jsi brzo fit a Martin taky :slight_smile:...

Ukážu se jak se vrátím.pá a hezký den
24. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Ahoj,

dneska je tam zase kráááááááááááááááááásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parádička, peru už druhou pračku, Toboušek je ve školce, no co víc si přát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi díky, to víš, člověk míní .... :wink:

Leni tak si pěkně užij školení, bude to asi vopruz, co? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: A Davča to určitě zvládne, je to velkej šikovnej kluk a pak vás přijedem navštívit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Tobi už chtěl včera a byl smutnej, že nemůžem, tak snad brzy :wink:

Hezký den :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky, u nás zas marodíme, opět Kuba, usadilo se mu to na průduškách, tak máme nafasováno šílenou spoustu patáků. Tak se srazíkem musíme opět počkat :angry: .

Marky, obrovská gratulace :dizzy_face:

prosímtě pošli mi ten recept na ty těstoviny s tím parmazanem, to bych vyzkoušela.

Včera jsem byla s Haničkou ve cvičení, nějak mě ale bolí chodidlo. Tak ať jsou všichni brzo fit, když je tak nádherně, mohli bychom třebas pak ke skleníku, tam bylo moc prima.
24. bře 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Dnešním dnem sem přestávám chodit, aby madam Micanková neměla příležitost sem neustále lézt a všechno co napíšu, používat proti mě a svému muži!!!!!!! Doufám, že jsi spokojená s tím, jak všechno řešíš, lžeš na všechny strany, vymýšlím si nesmysly, kterýma ráda zásobuješ všechny okolo a ještě se cítíš ublížená. Měla by ses zamyslet sama nad sebou, protože tohle už by chtělo Psychiatra!!!!!!

Ostatní ať si přeberou jak chtějí :rolling_eyes:
24. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Nikde nikdo? :confounded: :rolling_eyes:
25. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
baf, jenom hlásím, že žiju, byla jsem si dneska u doktorky a vyfásla jsem ATB, ale spíš pro jistotu, nic jiného mi stejně dát nemohla, takže celý den ležím, ale zítra už musím začít něco dělat, tak ráno pisnu...teď mě vyhání Martin, tak toho moc nestihnu....pa
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Teď koukám, kde má Danča fotku?
doufám, že si zde pak nebudu povídat sama...Marky nechceš to ještě přehodnotit? já vím, že to asi není jednoduchý, ale na IP budeš, ne??

Jo a asi mi roste pupek...teda zatím mini...ale mám nějaký tvrdý podbřišek, všimla jsem si toho až dneska, tak to asi bude od dělohy :grinning: doufám.... :grinning: :grinning:
25. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Na IP určitě budu Jani :wink:
25. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Dobré ráno, tak koukám nikdo nikde :pensive:
hmmm.
No nic, Leni chtěla bych ti popřát k dnešním narozeninám všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody a hlavně ať se ti splní všechna tajná přání :wink: a posíláme s prckem velkou pusu.
A radši ti to pošlu i na mobil, kdo ví, jestli sem vůbec někdo dojde.

Já se mám trochu líp než včera, od ležení v posteli mě bolí za krkem, ale to snad nějak přežiju.
Taky mě bolí břicho, tak snad mi ten pupek fakt začíná růst, jinak teda nevím a nechci se tím znervozňovat....
Od středy jsem měla chodit na kurz pro těhule a bohužel, nějaký dvě těhotný si to rozmyslely večer před začátkem kurzu, takže mám smůlu, byly bychom jenom tři, což je málo...takže nic a budu sedět doma...chjo.... :frowning2: jsem se těšila a zase nic.
Ale za pár dní porodí sestřenka, tak budu jezdit za ní na nácvik :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré poledne!

My jsme byly celý dopoledne venku, je tam nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Leňouchu, tak Ti popřeju i tady - všechno nej, nej, nej a oblohu bez mráčku. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Já jsem byla teď v obchodě, je tam fakt krásně,ale tady u nás se krapet zatahuje, chtěla jsem dát prát prádlo, ale prdím na to, potřebuju vyprat bundy, tak počkám až bude svítit sluníčko, aby mi rychle uschly...
teď se jdu pustit do koprovky, mám na ni chuť a nikdy jsem ji nevařila :grinning: tak jsem zvědavá co mi z toho vyleze, Martin není doma, takže si ji vařím jenom pro sebe, on to stejně nejí...tak bude mít hrachovou polívku a prdím na to... :grinning:
26. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Mně právě dopírá pračka s mou zimní bundou :grinning: , Slávovu jsem zvládla už ve středu, Nelldy včera, tak už jenom pár Nellinčiných zimních čepic, rukavic a šálků a bude zazimováno.
Já jsem se pěkně nacpala guláše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale jak se znám, tak za chvilku si pomažu pro něco sladkýho :sweat_smile: . Konečně jsme včera koupili v Boskovicích biskupskýho beránka, tak si dám :dizzy_face: .
26. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky, fotečku chci dát novou, ale nějak mi to tam ten kůň nechce furt nahrát, tak třeba zítra, až budu mít víc času. Většinou jsme pořád na dvoře, i když Kubík ještě pokašlává, ale na sluníčku je mooc pěkně. Dopoledne jsem lítala po Boskovicích, sháněla Hanči bundu do školky, teď na jaro , jen v sekáču, nikde v jejím čísle nemaj, je to děs běs, ona nechce, když má rukáv o něco delší.

Leni, přeji všechno nej k tvým dnešním narozeninkám, pořádně to oslav.

Pěkně si užijte víkend, snad tedy nebude pršet, aspoň přes den by nemuselo, v noci klidně.
26. bře 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

dojela jsem z gyndy a jsem vyřízená.Udělám jen to nejnutnější a valím domů.

Děkuji všem za přání k narozeninám.

Ukážu se nevím kdy,asi až v PO..možná...Hezký víkend všem.
26. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak já jsem se nafutrovala koprovky, na to, že jsem ji vařila poprvé, tak byla moooc dobrá, ale bolí mě z ní bříško :grinning: :grinning:
Já jsem si bundy naházela do sklepa k pračce a počkám až bude svítit oskar a jdou do ní...čepice a šály nechám na potom, uklidila jsem kozajdy a naházela do botníku jarní boty...jen teda nevím proč jsem si tam dala i ty na podpatku, předpokládám, že v nich letos parádu neudělám :grinning: maximálně se v ních budu procházet po dvoře :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Hmm, tak to vypadá, že tady asi zase nikdo nebude...já zrovna zkoukla dva díly Přešlapů, Zázraky života, to je ovšem děsná kravina a jdu čučet dál, jsem sama doma, takže se nudím, ven už se mi nechce, za chvilku bude tma, takže si uvařím čajíka a budu přemýšlet,co s načatým večerem...asi půjdu spát :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahojda,

včerejší slava proběhla v pohodě,tchánovci tu byli asi 2 hodiny,pak jsem odpadla s malym asi kolem půl 8...nějak to nedávám :pensive: .Dneska je mě zase zle...a to mě tahá malej jít ven.

Obídek vaří táta,tak jsem ráda,že ne nemusím já,bo bych u té plotny pošla.Ségruša jede dneska domů,ale dojedou za 14 dní nebo 3 týdny a budou tady zase týden :dizzy_face: .

Zuzi,co se děje,že nepíšeš?

Tak se mějte a hezký zbytek neděle.
28. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem včera měla taky super den...ráno jsem lítala jak hadr na holi, abych trochu poklidila, bo se na odpoledne nahlásili naši, tak aby zde nebyl bordel :grinning:
kolem třetí dorazili, mamka byly v Letovkách na nákupu, tak mi dovezla jogurty, ovoce a zeleninu...hrozny jsem měla sežraný hned...jo nevíte, kde se dá sehnat 12 měsíčků? Mám chuť už od pátku na broskve a ještě jsem je nikde nepotkala :rolling_eyes: :rolling_eyes: že by těhotenské chutě :grinning: pěkně blbý v tomhle ročním období :rolling_eyes:
a večer slavila kámoška narozky, sice je měla už 1.3. ale dřív jsme to nějak nezvládly, tak jsme byly vedle na kulturáku, daly si večeři, já asi 4 džusy, 5 vod a před půlnocí mi došla smska od manžela, jestli nejsem náhodou těhotná :grinning: tak jsem napsala, že už stejně zavírají a jdu domů...no on si myslel, že sedíme normálně v hospodě, protože holky jsou kuřačky, tak jsem ho uklidnila, že tam bych vydržela asi deset minut, seděly jsme v sále, kde se nehulí...a bylo to super...a dneska jsem se nemohla probrat, byla jsem ráno jak praštěná palicí...děsný....a celej den mi tím posunem strašně utekl...
naštěstí bylo od včera upečený maso ( dělala jsem krkovičku na černým pivu - mimochodem jsem si včera toho piva cucla a byla jsem pěkně narvaná :grinning: ) tak jsem dneska jenom upekla brambůrky a udělala polívku....no a teď jdu uvařit čajík a jdu zase za Matesem do garáže, i když začíná pršet, tak se mi ven ani nechce...
28. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Zduř, koukám,že Zuzka na nás fakt prdí...ach jo...
já jsem nakonec šla na prochajdu, akorát jsem lehce nevychytala počasí, na zahradě na slunku bylo teplo, ale v lese teda ne, takže jsem pěkně vymrzla a vyhládla....právě jsem do sebe natlačila krajíc chleba a přemýšlím, co půjdu zbodnout dál :grinning: :grinning: hmmm, že bych ještě uvařila puding?? no to bych asi mohla....

Jo ženy, mám dotaz...na podzim jsem si koupila červené balerínky, takové světle červené, o kapinu světlejší než mám ten jarní kabátek...ale včera jsem je poprvé obula a i když jsou to 39 tak jsou mi krapet malé...tak jestli je některá nechcete, Jsou o Batě, brala jsem je přes net, stály 399,- a jsou fungl nové...mám i černé, ty jsem si nakonec vzala 40 a ty sedí krásně a jsou moc pohodlné...tak kdyby jste některá měla zájem, tak pisnite. Hodila bych vám foto,ale u Batě na stránkách už je nemůžu najít, ještě na to mrknu jednou...
28. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Pěknej večer!

Jaksi nestíhám..... Včera jsme byli sice doma, ale dopo jsme makali doma - umývali jsme okna, šli jsme hromadně do obchodu a uklízeli jsme, pak odpoledne jsme vypadli ven na zahradu, kde jsme skáceli 3 stromy, pak jsem pomáhala Slávovi upravovat terén, obírala jsem starý listy z trvalek a travin a večer jsem odpadla ani nevím jak :grinning: .
Dneska jsme jeli hned se Slávou do práce na 10. hod. a pak jsme vyrazili do Olmiku, kde jsem měla sraz s kamarádkama z Brna ze školy, bylo to moc fajn, hezky jsme pokecaly :dizzy_face: , zatímco tatínci se věnovali dítkům :sunglasses: .
A dom jsme dorazili před hoďkou. Jo, ještě v pátek jsme stihli letos poprvě grilovat :dizzy_face: , tak doufám, že zas bude brzo pěkně a teplo, abysme si užili grilovaček :dizzy_face: . Doma jsme si dali se Slávou domácí vínko, který dotáhl švára, ale stačili mi dva loky a už jsem to cejtila v nohách :grinning: :grinning: :grinning: .

Jani, botky by se mi hodily, ale vzhledem k tomu, že si kupuju 40-ky, tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Broskve jsem nikde neviděla, ale jahody jedla Nellda v pátek a zdá se mi, že v Hypernově jsem viděla nektarinky nebo to byly blumy???? :confused: Nevím....
28. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Dobré ráno, opět nikde nikdo...teda ženy, vy na mě fakt serinkáte...no totok :pensive:

Já se chystám dát ven prádlo a tady se zatáhlo, to fakt naštve, no nic, stejně ho tam dát, buď zmokne nebo ne :grinning: jiná možnost není, že...
Před chvilkou jsem dovařila brambory, tak je půjdu šupnout do trouby, nechce se mi vyvařovat, mamka dovezla v sobtou kousek uzenýho, tak budou zapečený brambory, ještě skáknu pro sejra do obchodu a nazdar....odpoledne jedu do Boskovic, tak ať stíhám...dneska jsem se zase nemohla vyhrabat z postele, ještě že nevstávám do práce, to bych fakt nedala, nejdřív jsem se v sedm vzbudila, tak jsem si říkala, že vylezu,pak jsem to ještě zapíchla a vylezla asi v devět, ale prostě mi ta hodina furt chybí :rolling_eyes: :rolling_eyes: který idiot to vymyslel, měnit čas...chjo...ještě, že aspoň večer je dlouho světlo, to bylo fakt super....
29. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojn holky,
ráda bych se k Vám přidala, jestli mě vezmete mezi sebe jsem ze Šebrova a momentálně na mateřské. Prcek je ještě roční batolátko a větší už řádná puberťačka tak ráda postřehnu od Vás nějaké novinky a doporučení z toho našeho okresu. :grinning:
Jinak teď momentálně hledám zubaře - hlavně pro děti jsme přestěhovaní z Brna tak bych ráda něco v Blansku. Pokud budete mít dobrou zkušenost tak prosím o tip. : :wink:
29. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Hojky!

Právě obědvám nudle se strouhankou :dizzy_face: , měla jsem na to chuť, tak jsem si místo masa s majdou udělala totok :slight_smile: .

Ahoj Alti, vítej! Zubáka ti neporadím, jsem až ze severu BK okresu, tak bys to měla trošku z ruky :wink: .

Dopo jsme byly asi hodinu venku, ale zatáhlo se a začalo fuňákovat, tak jsme to zabalily :confounded: .
29. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Zduř, já za chvilku vytáhnu erteple z trouby a půjdu obědvat...opět jsem si dneska vyslechla, že beztak držím dietu, protože jsem nic nepřibrala, tak já nevím, jestli mám sežrat celou krávu, aby byli všichni spokojeni :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ahoj Alti, já teda chodím k zubaři do Boskovic, teda zubařce, chodím k ní už od první třídy a spokojenost velká, je strašně fajn, zvláště na děti.Ale v Blansku teda zubaře neznám, ale zítra dojede švagrová, tak se ji zeptám jestli nemá nějaký reference, ona je z Blanska.
Prý mi dojede umýt okna, tak jsem zvědavá...no ale doma se nudí, tak co, aspoň v klidu pokecáme....
29. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jsem si teď představila, kdybych Martinovi řekla, že se mi nechtělo dělat maso, tak bude mít k obědu nudle se strouhankou :grinning: :grinning: u nás by to asi neprošlo, ale stejně musím na pátek vymyslet nějaký bezmasý jídlo, je Velký pátek :confused: no ve čtvrtek měl být špenát,ale já nebudu celý den doma, takže bude asi velký kulový :grinning:
29. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Sláva by ty nudle přežil, ale to maso s majdou mám v lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Nám už zbývají umýt okna jen tady nahoře a hotovo, ale stejnak za chvilku budou vypadat, jako kdyby sme je neumývali :confounded: .
Ve středu přijede ségruša z Ostravy s holkama, tak jsem jí hned nahlásila, že si cestou k našim vyzvednou Nelldu a my se pro ňu stavíme v pondělí ráno :grinning: . To bych se asi pěkně nudila bez žaby.
29. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tak koukám, že taky pucujete okna. :slight_smile: Já uspala mrňouska a vrhla se na okno v ložnici a soused začal něco pálit na zahradě, než jsem umyla tak mám vyuzený peřiny. Malý chrněl tak jsem si udělala kafčo a jdu k časáku a začali vyhrávat z rozhlasu a je po klidu. Má to výhody to bydlení na vesnici. :wink:
29. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Hoj poránu!
Dneska tu nebudu, dítě odkládám dědovi - tchánovi, tak doufám, že to spolu zvládnou od 10 do 14 hod., než dorazí babi.

Ráno jsem se vzbudila před 5. hodinou, protože z ulice na mě svítila lampa a z balk. dveří zas měsíc :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Hoj, tak švagrová nahlásila nástup na okna odpoledne, tak půjdu letecky uklidit...do města zaplatit povinné ručení za auto :rolling_eyes: kterým nejezdím a půl roku stojí u kámoše v garáži...asi mě jebne....

Včera jsem byla mrtvá, vezla jsem kluky z hospody a Martin šel domů, tak pánové si hromadně v autě otevřeli všechna okna, tak jsem se nejdřív lekla, že hodlají kouřit...ne prý aby na mě nedýchali ty výpary z kořalky :grinning: :grinning: a doma už Mates ležel v posteli, tak jsem si šla lehnout taky a on spí na pravém boku a já teď nejlíp usnínám na levém...tak mi nadal, že takhle na mě bude dýchat a z dítěte budeme mít alkáče, tak jsem se poslušně otočila na druhou stranu a počkala, až se překulí i on :grinning: :grinning:

A ráno jsem přemýšlela, jak budu v ten čtvrtek vstávat. Dneska jsem horkotěžko vylezla v osm, protože jsem do jedné nespala a to mám být u doktorky v 6.50!!!! Se prostě zbláznila...to vidím, že k babičce odpoledne ani nedojdu a v práci si dám šlofíka :grinning: :grinning:

Zuzi, nešel by ke tchánovcům odložit i můj manžel???
30. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Krásné ráno!
Venku teda bude asi hnusně :angry: , ále což :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani, četla jsem, jestli by nešel odložit i můj manžel, jako Sláva, tak jsem to nechápala :grinning: .

Dneska asik nic neplánujem, jen teda uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: - musím vysát, utřít prach,..... :rolling_eyes: už se těším.
31. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.