• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dneska budem mít nudle se strouhankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nechce se mi vyvařovat a máme to rádi :wink: teda rády s Nelldou, Sláva má v práci rajskou. :wink: .
Teď jsem chvilku žehlila, než se žaba vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky, já od rána řádím jak černá ruka, zjistila jsem, že mi tento měsíc vodafone účtuje na faktuře i platbu, kterou jsem prý minulý měsíc nezaplatila, tak jsem tam volala, do toho přišla babička, takže z 10minutového čekání na přepojení nebylo nic,protože jsem musela zavěsit, dvakrát jsem babičce říkala, že telefonuju, ale všimla si toho až jsem naštvaně zavěsila :pensive: no nic, takže pak znova a borec mi s klidem říká, jo ta platba tady je, takže dvě neplaťte jenom tu jednu...nozabít málo, tak jsem si rovnou snížila i tarif a posunula fakturaci, bo mi inkaso odchází jinak než peníze od socky...tak snad to bude v pohodě....ale zpocená jsem byla až na prdeli...jako 17stovek faktura se posrali ne??!! tak od příštího měsíce, to budou jenom čtyři kila, dobrý...

Vy máte pouť? My máme tuším kolem 9.5. akorát je dost na houby, protože 8.5 má Martin narozky a ještě ke všemu jsou v Rudce závody, na kterých budeme pomáhat a to je od rána do večera, takže na pouť budu muset napéct už v pátek a chlebíčky budu dělat až v neděli ráno a smůla na oběd tím pádem nikoho nezvu, bo budu ráda, když uvařím v neděli dopoledne,a le čítám, že dojedou akorát rodiče popřát Martinovi, tak dojedou až po obědě....

Já budu dneska dělat gulášovou polívku a těstovinový salát s kuřecím masem a sýrem...už se na něho těším, polívku udělám až odpoledne, ta bude pro Martina a salát půjdu udělat za chvilku....
15. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
joa žehlit půjdu taky :rolling_eyes:
15. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Tak jsem se nacpala, vztekla s Nellišou :angry: a asi se půjdu natáhnout :unamused: . Jak má ta malá kadimůra rýmu a kašel, tak jí minimálně :confounded: .
Sláva jezdí od minulýho týdne na Sanatorku se zádama a protože se mu to ještě nezlepšilo, tak ho Dr. posílá na CT, takže v pondělí jedem do Prostějova. Pak úterý, středa je zápis do školky, ve středu odpo jdu ještě k holičce. Tak začínáme mít jaksi plnej příští týden.

Já jsem ještě stihla před obědem dožehlit, ale už zas máme v koupelně plnej koš špinavýho prádla, minimálně 2-3 pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ještě, že mám mobil s kreditem, ještě se nervovat s fakturama :grinning: .

Jojo, pouť máme příští víkend, jsem zvědavá na počasí :unamused: . Jeden rok to je na krátký tričko (vloni) a jindy zas pomalu na zimní bundu :angry: .
15. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
zuzi (letos) :grinning:
15. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
tak my bastime jahlovou kasi,mnam,mnam
Zuz-ja jdu tak ve stredu ke kadernici :wink: do Jevicka
pro kterou skolku jste se rozhodli?
15. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jitu, ještě nevíme :grinning: :grinning: :grinning: , no moc prča to teda není, nevíme pro jakou se rozhodnout :unamused: . Ty nemáš nějaký plus mínus, který by nám pomohlo se rozhodnout?
15. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Zuzi-no ja nikdy nepremyslela,ze bych ji dala jinam,jak do horni.
Byly jsme se s Nikcou dvakrat kouknout ve spodni a ted jsem na vaskach.V te spodni je to hezky spraveny,maji tam saunu-libilo se mi tam a u me i proto,ze od tam zavedou deti k autobusu,coz by bylo plus pro me.
Kamocka ted byla c MC ,byla tamreditelka z vrchni skolky a zasnabizela,ze jsou s detmi hodne venku,jezdi vlakemavari jim zdravou stravu...tak ted babo rad.
Niky bude mit ted dva,takze ja to odsouvam az na dalsi rok......tak stastnou volbu :slight_smile:

PS:jedno plus pro tebe.vrchni,mas ji bliz :grinning:
15. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak já jsem se v poledne přežrala toho těstovinovýho salátu, prcek asi baští teď bo sebou mele jako blázen...asi mu chutnalo :grinning: a nebo možná ne :confounded: :grinning: :grinning:
Teď jsem zkoukla Přešlapy a Zázraky života, no nevím, měla jsem za to, že ten seriál má být o tom, jak pomáhají doktoři k nové rodině, ale nějak mám pocit, že je to naopak...a taky jsem čekala, že tam uvidím, jak se třeba spojují spermie s vajuchama, to by mě docela zajímalo :slight_smile:

Zuz u nás je to s tou poutí docela podobný, i když zimní bundu nepamatuju, to spíš deštníky, ale děda vykládal,že jednou na pouť sněžilo, to si dokonce pamatuje i Martin, to musela být prča, na začátku května, tady spíš poslední roky je hnusný počasí na jarmark, před pěti lety ( si to pamatuju, bo jsem se vdávala :grinning: ) jsme na svatbu měli nádherný počasí, vedro, sluníčko, paráda...za týden byl jarmark a chcalo jako sviňa a ještě jsme přemýšleli kde máme ty zimní bundy...mazec...no letos si jarmark neužiju...leda že bych porodila aspoň o 14 dní dřív :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahojky holky, využívám ošklivého počasí a tak couráme po návštěvách. :slight_smile: Já dnes oběd ošidila a zapekla těstoviny s vajíčkem a zeleninou + okurkový salát - dalo se. Na zítřek jsem koupila játra - po dlouhé době si je dáme s rýží :slight_smile:

Máte štěstí, že si "vybíráte" školku. U nás jsou tak naplněné, že zdejší maminky vozí děti do vedlejší dědiny nebo dokonce do Blanska a Kuřimi :frowning2: Tak ať dobře vyberete..... :wink:
15. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Hmm, ty jo, tak játra s rýží bych si dala, akorát se prý v těhu nesmí, ale předpokládám, že když je nejím každý týden, tak to snad neva, ne?
Tady u nás je teda školka jenom jedna, ale stejně už jsem párkrát přemýšlela, že kdybychom hned neměli druhé dítě a já šla do práce, tak bychom asi vybrali školku v Boskovicích, protože já bych končila až v půl čtvrté nebo v pět a to zde už školka tuším o půl čtvrté zavírá a nebo by musela tchýně do školky...ale to je hudba daleké budoucnosti...i když...když se dívám, jak mi utíkají ty těhotenské týdny, tak věřím tomu, že se nenaděju a půjdeme k zápisu do školy :pensive: s dětma to hrozně utíká
Alti a Nikča chodí kam do školy? V Blansku nebo je základka i u vás.
15. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Nikča chodí na gymnázium do Blanska, u nás je jen I, stupeň malotřídka a školka, ale moc pěkná supr spravená a moc hodné pí. učitelky :slight_smile: :slight_smile:
V Šebrově je teď hodně dětí, nějak jsme se tu rozrodili :grinning: tak by jsme potřebovali víc tříd!!!

Játra v těhu jsem taky nebaštila, ale měla jsem na ně hroznou chuť dokonce víc jak na řízek! A taky na nivu ap. co se právě nemůže. :sweat_smile: Taky mi chutnalo pivo (a to ho nepiju) jsem spíš vinař, ale v těhu to bylo naopak - teď už jsem zase v normálu :wink:
15. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
Hezké ráno!

Tak já doufám, že dneska už pršet nebude, mám toho fakt už plný zuby :angry: .
Jani, já vím, že se játra nemají jest, ale já jsem je jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I nivu a hermoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Ad školky - škoda mluvit :unamused: .

Sláva odjel na sanatorku, jak dojede, tak s Nelldou sjedem k MUDrovi na kontrolu, se mi strašně chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Ahojky, tak konečně to dneska vypadá, že přestalo pršet, tak snad to tak bude celý den, musím zajet do Boskovic, tak bych s sebou nerada zase tahala deštník, už mě to prudí.
Za chvilku se chystám do města zaplatit inkaso, to zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem zatím játra nejedla, ale mám na ně chuť..tak uvidíme, myslím, že v mrazáku dokonce od zimy jedny jsou. A nivu jsem zatím baštila akorát zapečenou na masu a hermoš jsem sežrala minulý týden půlku jen tak :grinning: :grinning:

Pak napiš jak dopadla Nell na kontrole. Doufám, že už ji je aspoň líp.
16. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojte,

Jaňouchu, prosímtě pak se mi ozvi, kdy dorazíš, musím si dneska ještě něco vyřídit, tak bych pak nerada, abychom se někde minuly :wink: :wink:

Ináč je dneska krásně, tak snad si užijtete krásný páteční den :wink: :wink:

Pa
16. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Hoj, zrovna jsem dorazila z města, fuj, jsem pěkně nalítaná, na poště jsem nechala šest a půl tisíce a šla koupit maso a domů :rolling_eyes: děsný...
Marky, Blanka mi zatím ještě nepsala kdy to maso k tobě doveze, ale počítám, že pojedu tak ve 14,45 od nás, ale ještě ti pisnu aby jsi věděla přesně, ju :slight_smile:
no nic, sežrala jsem nanuka a jdu si dát salát a uvařit něco Matesovi, pak se ještě ozvu.
16. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Tak jsme zpět - už teda dýl, Nellda v poho, jen jí ještě napsal Pamycon bo smrká zelenisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jenom ráno. Tak ju ještě budem trápit kapkama do nosu :unamused: . Pak jsme ještě skákly do obchodu a hurá dom.
Jak svítí sluníčko, tak je hned veselejc :wink: .

Jani, co pupajz? Už vykukuje?
16. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Jani, u toho Pamyconu, má se dodržovat tak jako u ostatních antibiotik - nechodit na sluníčko, nejíst citrusy atd.?
16. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Zuzi, ne u něho nemusíte ani sluníčko ani citrusy by neměly vadit, ještě mrknu, ale myslím si, že ne.
Jo něco už mi tam leze :grinning: zrovna dneska jsem si říkala, že už se mi ten zbytek srovnal s tou pneušou kolem pasu, tak to vypadá jak pupek, ale stejně, někteří na mě furt divně zírají, že jsem těhotná :confounded: ale poslední dobou jsem nějaká rozežraná, tak to se bude najednou přibírat :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Zuzi, tak jo na sluníčko můžete a citrony taky :wink:
16. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Moc díky za info :wink: .
Já jsem ti říkala, že pupajz po 20tt vyleze :slight_smile: :dizzy_face: .
16. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
jj to je fakt, ale když se tak dívám, že roste snad každej den, tak přemýšlím kam až poroste :grinning: to pak bude břicho, dlouho nic, pak prsa a pak já :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Však si za chvilku vzpomeneš, jak jsi měla být ráda za to, že žádnej pupík nemáš :grinning: . Neboj, už jen max. 20 týdnů a budeš bez něj. :grinning:
16. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojte,

Kužílková kecá, má tam velký prd a ne břuch, něco jakoby břuch tam asi má, ale to je asi tak všechno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Brej večír!

Jdu vás jen pozdravit a pádím do pelechu, zas mě bolí záda :angry: .
Dnešek jsme trávili rodinně - ráno jsme vyrazili do České Třebové, pak Svitavy a dom jsme dojeli v 16 hod., pak jsme šli ven na zahradu a dom jsme přišli v 19. hodin. Tak toho máme všichni plný kecky :wink: .
Ještě ke všemu mě začíná zlobit jedna osmička :confounded: a kašel se mi zase zhoršil :rolling_eyes: .
17. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
Dobrý ráno, já jsem o víkendu nějak nestíhala, pořád se něco dělo, v sobotu jsme jeli na otočku do Rudky a vrátili se až za tři a půl hodiny, takže dobrý a včera jsme umývali auto a pokoušeli se babušu donutit aby nastartovala, po cestě domů ji chudince došla nafta, tak ji kluci museli dotáhnout na laně, ale pak chytla, naštěstí,ještě opravit brzdy a příští týden jde na technickou, tak super, budu mít konečně opět auto. Ještě musíme zjistit jestli tam bez problému narvu kočárek, což mám trochu obavu, ale snad jo, Kubíkův jsme tam s Luckou taky narvaly,ovšem pár drátů jsme urvaly :grinning: :grinning:
no nic, mám nachystanou žehličku,jdu se pustit do toho koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak dojdu
19. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojte,

dneska je krásně co? Dneska by to šlo :grinning: :sunglasses:
19. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Ahoj!!!

Včera jsme byli v Prostějově na tom CT - teda Sláva, tak jsem zvědavá s jakým ortelem přijde dneska od MUDr. :unamused: V nálezu má totiž posunutí meziobratlové ploténky o 0,6cm. Tak jsem zvědavá, co s tím budou zamýšlet.
Pak jsme to protáhli do Olomouce, dom jsme dorazili večer, unavení a mě ještě začala bolet osmička :rolling_eyes: . Vedro bylo jak blázen, ale pak byla pěkná přeháňka.

Dneska se chystáme do školky na zápis, tak uvidíme, jak to dopadne.
Jinak chrchlu jak tuberák, naši byli ze mě včera na prášky, tak s tím budu muset něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
ahoj
tak my si dnes trosinku pospali :wink: Ted uz snidame.Venku nic moc,vcera jsmejeli nakoupit a zrovna pekna sprcha :unamused:
Zuzko,tak ktera skolka vyhrala?Horni? :wink:
20. dub 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahojky, tak já včera dojela domů a padla za vlast, krom toho jsem měla jet pro Martina, ale nakonec se v půl desáté objevil sám, takže super, dokonce zblajznul i svíčkovou místo svého dietního oběda, který chtěl uvařit :grinning:
Já jsem teď ráno třídila hadříka pro prcka, co jsem si dovezla co jsem měla doma, no mazec , jsem si říkala, že toho bude moc a zjišťuju, že toho ještě jednu takovou hromadu budu muset koupit, no děsný...ale tak nakupování oblečení pro mimi je ta příjemnější záležitost, v pondělí pojedeme omrknout kočárek, tak snad se bude Matesovi líbit, zatím se mu moc nelíbí cena, prý by si mohl připlatit a koupit čtyřkolku a mimčo může jezdit v kočárku po něm, tak snad mu to rozmluvím :grinning: :grinning:

Zuzi pak napiš jak dopadl Sláva...plotýnky jsou svině, kolegyně s nima trpěla skoro dva roky a pak skončila na operaci, ale ona je měla posunuté o centimetry, takže to bylo už fakt maso, snad to u něho nebude tak hrozný.

Jdu do města, odpo dojedou naši, tak musím nakoupit a něco poklidit.
20. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.