• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Kurňa, Bendice je šik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Komu? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
kdo? co?
8. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No Lůci :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ty vole .. to je rozhovor :grinning:
8. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Teď čučím na účet .. došla už mateřinka .. jé to mám radost :grinning:
8. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luci co prosimtě blázníš? :confused: :confused: :confused: :confused: Nám prostě umřela baterka, byla tam 4 roky, tož co by chuděra chtěla :wink:
8. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Zas možeš utrácet jo? :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jo a dívej, co jsem objednala Tobešovi :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24332996
8. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak jsem si pár naliskala.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Zdar ženy, tak to je super, že jste se měly fajne, já taky, dofrčela jsem domů, na rychlovku zapekla těstoviny, pak jela s MM do Rudky na maliny a teď jsem vylezla ze sprchy...

Já asi za váma taky dojedu jenom v sobotu,asi na víkend nebudu moct, ale ještě neříkám ani jo ani ne...uvidí se příští týden, ju?

Marky, já nechápu kdo je Bendice?? :confused: a s tím tlakem bež, nemusíš ho mít totiž nízký, ale naopak vysoký, z vysokýho tlaku se taky motá hlava...já mám teda extra nízký, ale naštěstí se mi jenom občas motá hlava, ale nic hroznýho...sekala jsem s sebou jenom v pubertě...
8. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
HmMarky už tam nic není někdo už ten inzerát smazal... :grinning:
8. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
A teď je vidíte, ty prostřední :confused: :confused: :confused: http://www.mimibazar.cz/zaslane_nabidky.php
8. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Nee tam se mi ukázali moje zaslané nabídky...hold musíš počkat až ti to dojde, co to bylo??
8. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani, Bendice jako Bendová, koukám na Top star magazín na Primu :grinning: :grinning: :grinning: a vypadá po porodu víc než dobře :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

S tlakem fakt půjdu, aj MM dneska říkal, že mám jít co nejdřív, že se mu to nelíbí :rolling_eyes: mě taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teď by mě jenom zajímalo, co jsi tomu Tobešovi objednala...jestli toho psa, nebo ty dámský plavky :grinning:
Hm, už to tam asi není, škoda :unamused: Jsou to riflový kra´tasy, ale boží :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo já bych taky po porodu chtěla takhle vypadat :rolling_eyes: ale to mám asi smůlu...budu jak slon :grinning:

jdu bucat...dobrou nocinku...pááááá
8. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
8. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jůůů ty jsou úžasný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Marky, ty jsu boží .. kolik za něj chtěj.

Jani, neser .. je ti líno stanovat, bo co? ..Martin se jednou do rudky odveze sám. :angry:
8. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jani, stačí se podívat na mě, po porodu 2,5 roku a jak to vypadá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
8. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak kolik?
8. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Stály 299 a 40 pošta :wink:
8. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jen doufám, že budou tak úžasný i ve skutečnosti :wink: Dneska jsem je zaplatila :wink:
8. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jaňouchu, co zas plánuješ, že nepojedeš ty joudo? :confused: :confused: :confused: :confused: Já se těšila, že tě přiberem do stanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
No jistě, ještě jsem četla příspěvek, co psala Zuzka a prej samozřejmě, že jsem vás s tím Suchým odhadla :grinning: To je stejný jak jsme se domlouvaly na Mikulov, deset srazů a žádná domluva :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Holt to budem muset vyřešit přes net ... jako vždy :grinning:
8. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme fakt šílený drbny :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
bolí mě pupík ..doufám že Leňua Zuzku ne :grinning: ... holt jsem dělalaobídek :grinning: ale je to jak před MS, ale má zrovna po nich .. tak asi umírám .. doufám, že mi nevíjdou na Suchý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.