• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahojky,
holky chci s prckem chodit do solné jeskyně asi pravděp. do Boskovic a jsou tam údajně 2? :astonished: Tak nevím, kterou vybrat! Nemáte některá zkušenost?
1. Mořská pláž - ul.17. listopadu a
2. Solno-jodová Perla zdraví - U Vážné studny 11
:wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Hoj při večeru!
Nakonec jsme koupili sandoše na námku, měli tam dost velkej výběr, ale vběhli jsme tam v 17.00, tak se na nás prodavačky nedívali moc příjemně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak jsme stihli MUDr., nemocnici, kde jsme stejně prd vyřídili :rolling_eyes: , ty sandoše v lékárně měli jen jedno číslo :frowning2: , škoda, byly moc pěkný.

Alti, my jsme byli jen jednou a to v té Perle, líbilo se mi tam, měli tam i koutek pro děti s hračkama.

Jani, mám obr vanu a sprcháč k tomu, chceš to vyměnit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jdu do betle, brou.
25. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Alti tak my chodíme do té v Židech, to je ta Perla, je to tam fajn a relativně je tam pořád volno, Tobi tam chodí se školkou každý úterý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Tak to jste pochodili Zuzi, to je dobře, taky se budu muset po sandálkách mrknout, asi je nejvyšší čas, co? :sweat_smile: Ty jo, teď jsem kupovala jarní boty a už zas sandoše, to je fakt na palicu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Zdarec, včera jsem večer už k netu nešla, tak jsem nenpsala.
V noci zase liják jako prase, už mě to nebaví, teď je zase zataženo, se na to vybodnu, fakt...v sobotu se má dělat plot, tak jsem zvědavá, jestli k tomu vůbec dojde nebo ne, včera Martin dovezl míchačku a cement a ostatní věci, tak uvidíme, ale v dešti asi nic dělat nebudou...
Já se dneska půjdu projít, tak snad nezmoknu, začínám mít pocit, že jak furt sedím doma, tak jsem čím dál víc zakrmená :grinning: a večer se mi strašně špatně dýchá, nechápu, zase to břicho nemám tak velké, aby mi tlačilo na plíce nebo na bránici..ale možná je to vždycky když sednu.

MArky a počkej, za chvilku budeš kupovat zimní boty :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojte,

Jani to ti Marťas dává zabrat docela brzo, on už tě asi připravuje na to, jaký to bude, až bude na světě :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoooj,
dneska bylo náááádherně, ovšem taky to před chvílí skončilo, jsem stihla posbírat prádlo opravdu za minutu dvanáct, sotva jsem ho vynesla nahoru, tak začalo chcát jako blázen :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale naštěstí je suchý, takže jdu žehlit...Mates je na bowlingu, tak jsem sama samotinká samička doma :grinning:
Tak jsem si aspoň uklidila, uvařila a upekla a zítra se můžu věnovat brigádníkům, jenom doufám, že nebude pršet a že ten plot začnou dělat....
28. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Nazdar, tak víkend za námi, ovšem nám nepracujícím je to celkem buřt, že :grinning: :grinning:
včera bylo parádní počasí, akorát je škoda, že jsem musela být doma a vařit oběd a kafíčka, chtěla jsem se jít někam projít, ale bohužel a dneska od rána zase déšť, naštěstí odpoledne se taky udělalo pěkně, takže jsme si aspoň kafo vypili na zahradě, to bylo super :dizzy_face:

Makel, jak jsi se o víkendu měla?
Zuz a co jste prováděli vy?
30. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Čau Kuželko,

tak jak je? Co plot, hotovej? My se měli fajně, ale víc až osobně, tady je moc očí :wink: :wink:

V neděli jsme ještě skákli na bazének, parádička a včera jsem byla u kadeřnice, tak to mám pekelně krátký :grinning: Jaksi mi to vzala víc než jsem myslela, ale není to špatný :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj, já se má skvěle, včera jsem byla na fofr výletě...Martin mě vzal do Prahy, jel tam do nějaké firmy pro nějakou věc, takže to byla cesta tam, najít firmu, vyzvednout věci a zpátky, celé odpo sice strávené v autě, ale lepší jak doma :grinning:
akorát jsem měla děsný hlad :frowning2: tak jsem se najedla až doma....nechtěla jsem do restaurace, protože mi bylo jasný, že když jsem skoro celý den nic nejedla, tak by mi z toho bylo zle.

Plot hotovej není, zatím jenom sochy, o víkendu se měl začít dělat, jenže jedeme na oslavu, tak leda v sobotu ráno něco málo a pak se na to vlítne až ten příští víkend, tak snad bude brzo hotovo.

Dívala jsem se, že na FB máš foto, musím to zkontrolovat :grinning:
já chci taky ke kadeřnici!!!!!!!!!!!!!
1. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Hoj,

tak večír před námi :grinning: den za námi, konečně dneska bylo trošku hezky :slight_smile: Prubli jsme v Kunštátě nový hřiště, tak hlásím, že tam můžem jet zase :grinning:
3. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Hoj, tak já hlásím, že jsem se těšila, že po včerejším dni stráveným na čerstvým vzduchu budu spát jak nemluvně se stal opak...od půl třetí do půl sedmé jsem byla vzhůru...milostpán v břichu nevěděl jak si lehnout, takže se neustále motal dokola až si lehnul s nohama tak, že je měl vlevo a tím pádem jsem nemohla spát ve svoji oblíbené poloze na levém boku, bo mě do něho neustále kopal :angry: takže jsem usnula asi kolem té půl sedmé a vstávala v deset :grinning: to se mi ještě nestalo...

Jo hřiště je super, hlavně že se klukům líbilo a je škoda, že nevylezlo slunko, dneska to totiž vypadá, že bude pěkně :slight_smile: konečně...mohlo být i včera, bylo by to lepší...to bláto na oblečení by možná i opadalo, kdyby uschlo :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Ahojky,

jdu vás pozdravit,mám toho moc,tak trošku nestíhám.Odpoledne jsem ráda,že doma pofackuju ten bordel a teď,když je sluníčko a teploučko,tak se vyvaluju venku :slight_smile:.
Jak se všichni máte?
9. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Hoj, tak mě ani v tom vedru nefunguje PC, odchází mi monitor, dneska jsem si o něj skoro omlátila ruku, takže funguje zmetek...
já byla dneska v Brně a jsem hotová, zpocená až na prdelce a totál vyfluslá, přitom v Brně to ještě šlo,ale doma je vedro na padnutí, ale ven nelezu, bo tam je ještě hůř a sranda je, že já nemám ani co na sebe, večer jedeme na grilování, takže já frajerka budu muset jet v bílejch kalhotech...
a dneska jsem v H&M nakoupila hromadu nátělníků, měli dlouhý netěhu, tak jsem si koupila tři a jedno tríčo, tak budu mít co na sebe :grinning:
Jééé teď mi došlo,já mám doma khaki kraťasy, co jsem si minule koupila s Market, tak super, v bílejch nepojedu :grinning: :grinning:
11. čer 2010 v 18:31  • Odpověz
jé Marky díky, mrknu na to....akorát teď čumím, co to je zase za inovace na koníkovi... :confused:
14. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Zdravím vás po dlouhatánské době :wink: , Sláva má dovču, tak nemám čas na PC, ale příští týden už jde do práce :unamused: , tak snad nakouknu na dýl :wink: .
17. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Zuzi,

tak jak je?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co takhle doplnit si profil??? :wink: :wink: :wink: :wink:

Rádi bychom tě viděly, tak jak budeš chtít, tak bychom se třeba na malinkou chviličku stavily :slight_smile:
17. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Mně je fajn :grinning: , jak to budem mít doma zmáknutý, tak se ozvu :wink: .
17. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak jo, budem se mocinky těšit :wink: pozdravujeme Nelloušku :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska pekla jak vzteklá :grinning: dělaly jsme koláče ze tří kil mouky, ale jsou noblový, taky jsem se jich pěkně přežrala :confounded:

Zuzi, ahoj, víš že už ti asi týden posílám smsku jak se máš a ještě jsem ti ji neposlala :grinning: no jo, mám strašně moc práce a nevím co dřív :grinning: :grinning:

zítra mi ráno přijde kámoška udělat melír, tak se nemůžu dočkat,začínám vypadat jako pakoš a taky musím zítra vybrakovat skříně, aby se mohlo příští týden začít malovat a dovézt nové, tak jsem zvědavá jak to bude dlouho trvat, doufám, že do září to stihneme :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
Mám chviličku, tak vás jdu pozdravit :wink: .

Janico, jakto, že jsi nějaký koláče neposlala? :angry: Dala bych si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Dneska je venku tak hnusně, že jsme celej den zavření :unamused: . Nellda má roupy, tak se ju snaží Sláva zabavit. Od června už chodí do školky, tak na nás zkouší různý finty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
20. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
ještě zde dva mám, ale už jsou takový jetý :grinning: :grinning: ale mohla jsem ti dát do mrazáku a pak dovézt, kdyžtak napeču, se tomu za chvilku začnu věnovat profesionálně :grinning:
Hmm, tak už nejsou ani ty dva :grinning: :grinning:
Ty jo,Nellda už chodí do školky, jo?A jak se jí tam líbí?

U nás to od neděle vypadá, jak u nějakých šílenců...v kuchyni pod oknem máme komínky s hadrama a v ložnici jenom postel a teda stůl s PC, ten naštěstí není kam jinam dát, tak zatím zůstane zde :grinning: ale je to mazec, dneska jsem objednala barvu a odpoledne se jdeme podívat na koberce, tak snad něco vybereme,akorát jsme včera zjistili, že my prostě nemůžeme mít jeden rozměr podlahy 4metry, máme to zde 4,20 na 4,40 skvělý, jsem si myslela, že sem vleze 4metrovka a prd, budeme ho muset nakouskovat....
21. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
Nazdar krasavice :wink:

VIdím, že to tu frčí ve velkým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaňouchu tak šup, budeš si pak na mateřský přivydělávat pečením koláčů, jak to budeš umět, to je dobrej kšeft :wink: :wink: :wink:

Jani buď v klidu, ani my nemáme stejnej rozměr, to jsou ty starý baráky, pár centimetrů zde, pár vedle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pohoda :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi a Nellda už chodí jako napevno do školky nebo jen na těch 5 dní v měsíci? :confused: :confused: :confused: A do které školky nakonec? Tam jak Davča, nebo jinam?? :slight_smile:

My jsme dneska s Tobim doma, jaksi je po víkendu rozchrchlanej, chraptí docela, ale jinak mu nic není, tak jsem ho dneska nechala doma, v noci dost brečel, že má škaredý sliny v puse /říká tak hlenům/ a spal až do 8, teď si vedle furt pouští to svý malý rádio a na něm písničky z pohádek a leží u toho na posteli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

21. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
No jo, tak u Makelků je těžkej veget,co :grinning: já právě zjišťuju, kolik mám bot :stuck_out_tongue_closed_eyes: stěhuju botník a nějak se mi to do té skříně nechce vlézt a to jsem rozbitý boty a tenisky povyhazovala :grinning: , Martin tam má asi čtvery, babička dvoje a já asi dvacatery :grinning: :grinning: :grinning: chichi, už se těším až u skříně bude stát babička a bude mi říkat kolik mám botů...chjo,na to mám fakt náladu :angry:

Vidíš, to mně nenapadlo, že bych si mohla takhle přivydělat :grinning: tož to budu muset prubnout :grinning:
21. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
Jani, my vybrali koberec v Brenu v Prostějově, v Boskovicích se nám žádnej nelíbil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A koláčky, obzvlášť svatební miluju :dizzy_face: , do nemocnice mi Sláva dovezl plnou krabičku :dizzy_face: - od tchýně, ty byly fakt mňamózní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Nellinka chodí od 1.6. do školky, do vrchní, Davča chodí do spodní. První týden chodila jen do 12. hodin a pak už na celej den. Mrzí mě, že jsem nebyla u toho, jak začala chodit do školky :pensive: . Ale možná, že je to dobře, protože bych to ořvala :zipper_mouth: . Ale je to pěknej lumpajz, už minulej týden začala na Slávu hej, hej :grinning: .
21. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Chichi, to se Nellda učí rychle....od kámošky dcera začala doma po 14dnech ve školce povykovat...Hej ty... :grinning:
Jj já taky svatební miluju :dizzy_face: tyhle se babičce obzváště povedly, dokonce i ty připálený byly dobrý :grinning: nojo, to je tak, když pečou čtyři baby :grinning:

Já jsem právě zvědavá jestli v Bozaku něco budou mít, bo se mi nikam cestovat kvůli koberci nechce, ale jestli zde nic mít nebudou, tak budu muset.Sranda je, že si nedovedu představit,jak bude ložnice vymalovaná, no nějaký odstín červené, tak furt přemýšlím jakou barvu koberce, do světlého se mi moc nechce, tak možná nějaký do oranžova, červený nechcu, to už by bylo moc...chjo...no když se naštvu tak koupím zelenej a prdím na to :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@janca.k ty voe a to si furt stěžuješ, že nemáš žádný boty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda s tebou, fakt :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si taky furt stěžovala, že žádný nemám a teď koukám na verandě na skříň a mám tam celou bednu bot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale teda žádný nenosím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
@zuzule5 tak hlavně, že si zvykla :wink: :wink: to je dobře, já školku ořvala, to je pravda, teda spíš mi to bylo líto než že bych to úplně ořvala :wink: Ale jo, jsou to lumpíci, tam se docela rychle otrkají a pak nám to dají sežrat, lumpouši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jani a co čokoládovej koberec, ten by se k červené hodil :wink: ale teda nevím, do ložnice červenou? Tam se doporučují spíš tlumenější barva, už kvůli usínání, zelená, modrá, šedá, béžová :slight_smile: ale jen tak :wink:
21. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.