• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
@makelka Já jsem chtěla zelenou a hádej kdo si prosadil červenou :rolling_eyes: ale odmítla jsem se dohadovat, tak jsem na to hodila bobek.
Jo Martin měl taky nějaký připomínky, proč je v té skříni tolik botů a že některý ani neviděl, že bych nosila, to kecá, na noze jsem neměla akorát jedny, který jsem si koupila na podzim,ale mají 8cm podpatek, takže teď je nenosím, abych si nerozbila hubu :grinning:
Teď jsem vděčná, za baleríny a za patofle, v sobotu jsem si obouvala sandály a málem jsem zdechla, když jsem se zohla :grinning:
21. čer 2010 v 18:50  • Odpověz
Hele bobe a co ten koberec teda, sehnali jste něco?
No jako říká se to, že by do ložnice neměla patřit žádná křiklavá barva, kámoš taky říkal, že si manželka prosadila červnenou a za čtvrt roku to musel pracně přemalovávat, že je to fakt rušilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jo sehnali jsme kulový, bo by někteří museli jet z práce dřív jak v 17.10...v Trendu zavírají v 17.30takže nemělo ani cenu tam jezdit a na hradní dokonce v 16.30, takže příště snad lépe.Krom toho je Martin od půl sedmé opět v práci, no proč ne, že :angry:
já jsem taky zvědavá, jak to bude vypadat, no ale chtěl čebrenou, tak bude čebrená a uvidíme :grinning:
21. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Hoj všem!
Jani, taky bych řekla, že červená do ložnice ee, způsobuje agresi (nevím teda, jestli i u nás v obýváku :grinning: ) a podporuje chuť k jídlu :grinning: , prej teda :grinning: . Ještě taky záleží, jak máte ložnici orientovanou, na jaký strany.

Já jsem dneska nějaká akční, už mám vydrhnutou koupelnu a WC tady nahoře, ale začíná mi kručet v žaludku, tak se půjdu nadlábnout. Včera jsem dělala tvarohový knedlíky s jahodama a byly teda bombový :dizzy_face: , posypala jsem je strouhaným perníkem a hodně cukru na to.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A jelikož zbyly, tak přemýšlím, že bych si je dala k snídani :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.

Dneska jdem s prďochama k MUDr., tak su zvědavá, kolik navážíme, Áďa nabrala posledně za necelej týden skoro 0,5kg :grinning: .
24. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
No super, jsem vám napsala sáhodlouhej příspěvek a on se mi neodeslala, tak nic, pak to zkopčím z druhé diskuze.
Zuz ložnici máme orientovanou na západ, takže sem vlastně v létě od rána svítí a pak odpoledne až zapadne slunko,t akže si říkám, že ta červená snad nakonec nebude tak hrozná, kdyby byla na sever nebo na východ, tak bych do ni asi nešla vůbec, protože by tam byla i tma, no uvidíme, ale jestli podporuje chuť k jídlu, tak ji nechci :grinning:

Jéé knedle bych si dala taky, ale my je měli nedávno, sice se zmrzlýma jahodama, ale aspoň něco, čerstvý mám sice v lednici, ale asi je sežeru jen tak :grinning:

a tím, že jsem včera byla pryč, tak jdu rychle uklízet, odpo musím do Bozaka, tak ať to lítá :grinning: jdu prát, žehlit, umýt nádobí a vysát...fuj a zbytek až zétra :grinning:
24. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla včera na výletě.Odjezd ráno v 5.30 ale dobrý, docela jsem to zmákla a cíl byla Praha, kámoška nás tam vzala místo oslavy narozenin, bo já jsem těhotná,ona taky, takže pít nemůžeme, ségra má všechny víkendy pracovní, takže jediný kdo mohl o víkendu na oslavu tak byla sestra oslavenkyně, takže nic.A v Praze na nás čekala další kámoška, letos už ji skončila škola, takže má víc volna, tak nám dělala průvodce.Míša -oslavenec, musela pracovně na ministerstvo školství bo kam, tak zbytek šel prochajdou od koně, na Karlův most a pak na hrad a z hradu přes Nerudovku na tramvaj, u nás šalina, že a pak vyzvednout Míšu a na papu.Moje sestra teda zkonstatovala, že v Praze jela naposledy metrem, bo ji dělalo na trase B problém, ty prudký schody a pak jsme se nabaštily, dokonce jsem byla v šoku, že na Karlíně si dáte oběd v super pizzerii za dvě kila i s polívkou a pitím, mazec a naprosto luxusní papu
a pak hurá do ZOO tam nás teda naštvali lachtani, bo vylezl jenom jeden a ještě byl furt pod vodou
Ale bylo to skvělý, našemu malýmu se to mooooc líbilo, protože po obědě asi usnul a celou ZOO ani nekopnul, až jsem z toho byla nervozní, tak se probral až doma a to zase bylo rodeo
akorát já mám teda uchozený nožičky a zjistila jsem, že pražačky neznají jinej kočár než oranžový Jané slalom jenom v ZOO jsme jich potkaly asi dvacet a strašně moc těhulí

je to zkopčený, tak mi tam chybí smajlíci ale znova to už teda nepíšu :grinning:
24. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
Zdarec palec!
Nestíhám, nesvačím, nestihnu to, nestačím,..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi tak nějak to u nás vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Nellinka má od 1.7. taky prázdniny, tož mám veselo :grinning: . Naštěstí dneska přijede ségruša z Ostravy s holkama a naši si chcou Nellinku vzít asi od pondělka, tak bude snad líp. I když Nellinka zabere nejmíň práce. Prďoši začínají mít bolení bříška :angry: :confounded: :rolling_eyes: , tak si občas "užíváme". Ty vedra k tomu jsou taky bájo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... Včera jsme byli konečně na očkování proti TBC, museli jsme do porodnice, takže hurá cesta do Svitav, Nellinka s nama, no naštěstí už má fakt trochu rozum, tak se to dalo.
Jani, výlet do Prahy závidím :dizzy_face: , Prahu miluju, jednou za pár let si to tam projít... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A do ZOO bychom se taky chtěli zas mrknout, ale letos to určo nezvládnem :grinning: . Tý jo, ty už seš 31. týden, letí to jak blázen, chtělo by to nějakou aktuální fotečku, co?! :wink:
No nic, myslela jsem, že si ještě stihnu umýt vlasy, ale z venku na mě volá Nellda, tady hučí v postýlce Aduš, naštěstí Kryštof zatím spí (dole v obýváku :grinning: ).
2. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Zuzi, ty jo, to musí být masakr tři děti :confused: :grinning: chjo, když si vzpomenu, jak jsem chtěla dvojčata, tak bych si teď s klidem liskla :grinning: :grinning:
Fotku hodím příští týden, akorát se teda furt divím, protože si říkám jak mám strašně velký břicho a když někomu řeknu, že za dva měsíce rodím, tak na mě kouká jak na blbce, že to vypadá, že rodím až tak v říjnu, tož teda nevím.

Dneska je to počasí fakt děsný, byla jsem na pohřbu, tak jsem měla strach, že tam bude na padnutí, ale naštěstí dobrý.Pak mě vyzvedával Martin s tím, že v Kunštátě strašně lije a že máme beztak otevřený okna, tak naštěstí si toho babi všimla a šla je zavřít, ale že do 15min bylo po dešti a v Bozaku akorát chvilku hřmělo a dojela jsem domů a jsou mokrý max záhonky a ještě stylem aby se neřeklo a vedro jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Večer jsme se chystali na zámek na Hradologii, tak uvidím kdy Martin dojede a jak se mu bude chtít, ale aspoň Janu Kirschner bych chtěla vidět, ta naštěstí zpívá až kolem desáté, tak uvidíme.

2. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
Ahoj Jani!
Tak co, jak je ty těhulo? Stejnak to je mazec, že už seš 31. týdeno :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ZA chvilku budeš mít prďolu u sebe :slight_smile: .
Jak to zvládáš v těch vedrech? Já v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , jen bych se naložila někam do bazénu, no, ještě líp do moře :grinning: :grinning: :grinning: . Nellinka prázdninuje, tak se aspoň nemusím o ňu starat, má se u našich jak chrochro v žitě, vůbec nechce dom :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
8. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
Zuzi, zítra mi tam houpne 32.týden :grinning:
já se mám dobře,ale je fakt, že když se můžu naložit ke tchýni do bazénu, tak je to ještě lepší :dizzy_face: válela jsem se tam už od soboty a super, dneska chvilku na koupáku a Martin už mi zakazuje lézt na slunko, je fakt, že letos jsem už nějak moc opálená, ale je fakt, že normálně jsem v hokně že přes léto, takže nic.
Jéé k moři bych taky jela a hned.

Prďola už má 1900g takže skoro dopečený mimčo :grinning: ale doufám, že ještě aspoň těch 6týdnů tam vydrží, do toho 38.týdne, pak je mi to buřt, hlavně nepřenášet, ale hodlám pak pravidelně znásilňovat manžela, takže to snad půjde i dřív :grinning: :grinning:

Nellda si užívá na prázdninách, jo? Tak ta se má nejlíp :grinning:
8. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
Krásné ráno!
Tady už je pařák jak sfiňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v zimě zas budu nadávat, že je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Chtěla jsem se pustit do žehlení, dokud je chládek, ale vyžehlila jsem 3 bodýčka a prďoši se vzbudili, tak zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jaňouchu, dávej na sebe pozor :wink: . Co kočárek, už máte? S tím odhadem pozor, v nemocnici mi tipovali u každýho skoro o půl kila víc a vidíš, co se vyklubalo :grinning: .

Ve čtvrtek jdem opět k MUDr. na kontrolu v 6-ti týdnech, letí to jak blázen :fearful: . Nellinka furt prázdninuje u našich, ale v pátek to už vypadalo, že půjde se mnou dom, ale zas se rozmyslela :angry: .
13. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj, tak mám konečně PC, hurá, datlování emailu na mobilu bylo fakt děsný :grinning:
Jinak jsem ráda, že dneska už je konečně hnusně, protože ty vedra byly opravdu děsný, já je sice skoro pořád trávila u vody nebo ve vodě, na koupáku, v bazéně a když nebylo ani to, tak doma ve vaně :grinning:

Já jsem Zuzi taky zvědavá kolik nakonec malej bude mít, doktorka teda říkala, že na otesánka to nevypadá, ale že mám počítat že na délku to drobek nebude, taky nemá po kom, Martin když se narodil, tak měl 50cm a 2900g a já jsem měla 51cm :grinning: a 3320g takže jsme taky nebyli žádní otesánci a co z nás vyrostlo :grinning: :grinning:
Je teda fakt, že Martin vůbec není solidární se svoji těhotnou ženou, zatímco já jsem 7kg přibrala, on 9kg zhubnul, takže jestli ještě něco naberu a on ubere, tak do porodky pojedu se stejnou váhou jakou bude mít on :grinning: :grinning:

Ty jo prďoši už mají 6neděl, toje fakt mazec a Nellda furt prázdninuje? Já bych taky jela někam na prázdniny, ale nikdo mě nechce :grinning:
19. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
Jo a kočárek už máme, koupili jsme ho minulý týden.Pak se odvezl ke tchánovcům, tak jsem si ho nestihla ani pořádně ošahat :grinning:
19. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
tak jsem vám do alba hodila farokáru pro kuželku a fotky pupenda :grinning:
20. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj,

Jani,fárokára je krásná :dizzy_face: ...doufám,že s ní budeš spokojená..No a pupendo taky super :slight_smile: ...počkej,teď to jen povalí :wink: .
Já se trápím v práci,je tu strašny horko a mám práce nad hlavu..

Hezký den!
22. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Hoj Leni, to je dost, že jsi se ukázala :slight_smile:
no včera jsem byla krapet na rozpacích, když se na kurzu porodní asistentka ptala jedné maminky, která má obr bříško, kdy má termín a pak se podívala na mě a ptala se a vy? Tak jsem si furt říkala, že ten pupek tak velkej nemám a asi jo :grinning:
No taky jsem zvědavá, jestli budeme s kočárkem spokojeni,ale předpokládám, že nějaká moucha se najde, jako na všem, že...
Dneska ti bude v práci líp, aspoň tady u nás je docela zataženo,a le je fakt, že dusno, bude nějaká burka....
23. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Beruško, ty už dneska začínáš 35týden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz
Joo a jsem z toho docela nervozní, že to tááááák strašně uteklo a mmch...zítra nástup na mateřskou...se poseru fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 15:28  • Odpověz
Ahooooj!
Jani, to je fakt mazec, za chvilku bude mít malou kuželku u sebe :slight_smile: . Jen si ten pupajz ještě užij :dizzy_face: .
Máme nějaký lítání po doktorech, tak jaksi se mi ani nechce moc písat.
Jo, Jani, farokára super :slight_smile: .

Nellinka byla u tchánovců na prázdninách celej minulej týden, v pátek šla dom a včera tam šla zas spat, protože jsme dneska jeli do Brna už v 6.30. Odpo jsme si pro ňu byli, ale překecala nás, že tam chce ještě zůstat. A od pondělka zas maže do školky. :fearful: Teda jenom na 14 dní, pak bude ještě 14 dní doma.

Jinak prďoši rostou jak z vody, navečer mají bolení :confounded: , tak si to užíváme. V noci spávají pěkně (už 3x ťukám, radši), budí se tak 2x max. 3x za noc. :dizzy_face:
V pátek se kamarádce narodil chlapeček a měl přes 4 kila a ona chudera měří tak 155cm a vážila před těhu tak 50kg, nakonec skončila na císaři :wink: .
2. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj Zuzi,
no zatím si to ještě užívám,ale musím uznat že holky měly pravdu, když mi říkaly, že mi pupek do konce ještě pěkně vyroste, za chvilku neprojdu dveřma, musím se zase vyfotit a hodit foto, včera už mi břicho lezlo i z nátělníku, co jsem ještě před 14dny nosila normálně přes bříško a teď :grinning: :grinning:

Tak Nellča takhle prázdninuje?A ve školce se ji líbí? Asi si to zatím moc neužila,co?
Taky jsem se dívala, že dvojčata rostou jako z vody, to je hrozný, nedávno jsi psala, že jsi porodila a už mají dva měsíce, hrozný a Nellča bude mít za chvilku tři roky :confused:

mě porodila kámoška včera, mají druhého kluka, akorát že v neděli jsem ji potkala s manželem na procházce asi v sedm večer a v pondělí v poledne psala vysmátá, že porodila,no jo, se někdo má....
3. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
Hojky hoj!
Zase krapet nestíhám a nemám na nic čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera se stavili naši, pak hned tchánovci a za půl hoďky na to přijela ségruša s neteřema z Ostravy mi popřát k svátku, tak jsme toho měli včera dost. :fearful: Ségra tu pobude do neděle, takže mám o zábavu postaráno :wink:. Taky nám dovezli dřevo :stuck_out_tongue_closed_eyes:, už je přeskládaný z nájezdu, ale musí se ještě pořezat :confounded:. Já jsem začala sekat zahradu, ale prďoši zlobili, tak je posekaná jenom na půl :grinning:. Takže to nás taky ještě čeká.

Jani, jak je v těch vedrech? Vyderžaj pianier :wink: , bude líp.
Nellinka chodí zas do školky, ale každej den mi říká, že tam brečí, že je jí po mně smutno :fearful: :unamused: , šiša malá. No, za chvilku má 3 roky, jaksi to uteklo :frowning2: . Včera byla ze školky pěkně rozdivočená :angry: .

Musím využít toho, že prcci chrní a jít se zkulturnit a nasnídat. Včera mi Sláva koupil k svátku mimojiné i zákusky :dizzy_face: . Tak jdu na ně :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: .
12. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
Hoj Zuzi, ty jo máte doma práce jak na kostele :grinning:
U nás to nějak stávkuje, plot máme udělanou jenom jednu řadu,nějak se to nestíhá, skříň v ložnici taky ještě není koupená, to je totiž hroznej problém zajet do Brna a to stejný dveře a matrace do postele :grinning: :grinning: no snad to ještě do porodu stihneme, jinak si to bude muset Martin objezdit sám.
Zatím u docela jde, ani mi ty vedra tolik nevadí, ale je fakt, že se snažím moc nechodit ven, když tak až k večeru, nebo hned ráno.Bo mi začalali lehce otíkat nohy a prsty na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt nic a najednou nemůžu sundat prstýnky, chjo.

Jéé tak snad si Nellča na školku zase zvykne,ale beztak je tam i málo dětí, tak se tam chudinka nudí, ale to bude v poho, holt maminka je maminka :slight_smile: no jo, letí to, nedávno jsem se dívvala na fotky se svatby, a od známých děti tam byly ještě takový malinký a ono už je to pět let, strašný.....

Jdu se taky zkulturnit a pak zkulturním ten bordel tady :grinning: Zuz a pošli nějakej zákusek, jo???!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
AHoj kočenky,

jak se vede??? U nás pohoda, domeček roste, manžel i dítě prudí, ale to bude tím, že jsou to chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže žádná změna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani teda, čučím, jak ti to tu skáče, břúško máš už ale krásný, už se moc na Matýska těšíme, Tobik o něm včera mluvil, že už by ho chtěl vozit v kočárku :slight_smile: tak nás třeba strejda Kužílek nechá :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Zuzi čágo, jak je? Dvojčata rostou jako z vody, to je parádička, jsou moc krásní a jsou tak jiní, to je hrozně zajímavý. Jsem na ně koukala na FB a Kryštůfek je ti strašně podobnej, je jako ty a naopak Adélka je jako Nellinka, prostě tam se Sláva nezapře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těšíme se, že vás taky někdy uvidíme, jak budeš mít chvíli klidu :wink: :wink:

My se dneska chystáme na koupák, je tam zase po dlouhé době krásně, tak toho musíme využít a zítra máme dámskou jízdu a jedem na Kájínka :dizzy_face: už se těším :slight_smile:

jenom musím dneska uvařit, bo bych to zítra nestíhala.

Tak krásný začátek víkendu všem :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
Hoj ženo,
no to jsem zvědavá jeslti to vožení kočárku Tobikovi vydrží :grinning: může jezdit každý den :grinning:
Já už mám nachystaný těsto na pizzu a rozmrazuju maso na zítra, ať taky uvařím když jedu na tu dámskou jízdu :grinning: :grinning: a teď mi volal Martin, že mám naložit nějaký maso, že si večer uděláme na grilu.Tak sice je lepší ho mít naložený dva dny, ale tady naložený nekoupím, tak holt bude muset stačit pár hodin.
A v jednu dofrčá Míša, tak se půjdeme cournout na prochajdu, já začínám být nemocná z těch týdnů v pase a otíkajícíma nohama :angry: :angry: to mě začíná fakt točit...mám je oteklý jenom vylezu z pelechu....

Tak si užijte koupák a neutopte se...a neboj, Martin mi taky slibuje, jak mě pak budou s Matesem prudit oba dva :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky!

Jestli Janču prudí Kužílek a Makelku 1 dítě a manžel, tak si pořiďte 3 děti a 1 manžela, ať víte, jak vypadá pořádný prudění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Uklidňuju se, že se to snad tak za dva roky spraví :sunglasses: :sunglasses: :grinning: .
A jestli ne, tak si budu užívat klidu v Kroměříži :sunglasses: .
13. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
Zuzi to je fakt, tři děti už je na Kromcl :grinning: :grinning: a ještě manžel :grinning: :grinning: ale nebuj, budeme za tebou jezdit na návštěvy i s buchtama :grinning:
No musíš doufat, že se to zlepší, já si taky říkám, že kdyby něco, tak ve sklepě je místa dost a stěhuju se
:grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Zdarec palec!
Kde vám je zas konec? Jani, nerodíš už náhodou? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Já su jakási zmordovaná, Slávovi zas ruplo v zádech včera večer, do toho shodil v koupelně nechtěně květináč, kterej se samo celej vysypal, prďoši řvali o 106, Nellinka jak šla nahoru po schodech, tak spadla a řvala taky :rolling_eyes: . No, naštěstí se to uklidnilo po půl hoďce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jen teda Slávovy záda ne :confounded: :rolling_eyes: . Tak jsem v noci vstávala k prďochům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fakt nezvyk. Ale teď ráno už mám vysátý, pere se prádlo a já se půjdu nabaštit - aspoň nějaký pozitivum :grinning: .
V sobotu budem slavit Nelldy véééééliký narozky, tak jsem už včera nakládala maso a zítra se z toho pose.u :rolling_eyes: , uvařit polívku, upíct bochtec a koláčky, nějaký pomazánky vyrobit... :rolling_eyes: .
Tchánovci v nedělu nemůžou, tak se asi staví jen odpo v pondělí, tak jestli bude pěkně, tak něco ugrilujem :wink: .
19. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Zuzouši, ještě nerodím, ale dneska mě teda nějak divně bolí podbřišek, tak nevím co ten pán tam nacvičuje.Ale porodnici už mám očihlou, tak můžu jít rodit :grinning: ale zatím si teda říkám, že dokud je vevnitř tak je klid, pak to bude horší.
Koukám, že u vás je veselo, no hlavně že aspoň dětičky do půl hodiny přestaly, no se Slávou to bude horší, je to chlap a jeslti je jak ten můj, tak si to užij, toho taky bolely záda a když jsem řekla, že mě bolí taky, tak mi odpověděl,že já jsem na rozdíl od něho těhotná a tím pádem na to mám být zvyklá a nestěžovat si :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a kdy že mám v sobotu dojet? Na maso a na koláčky :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
22. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
Hoj hoj hoj!
Tak se hlásím pěkně zmordovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Včera oslava, Slávu furt bolí záda, tak jsem dělala skoro vše sama :rolling_eyes: a dneska jsme jeli do Brna do Olympie, kde je to nový hřiště kvůli Nellince, aby si užila ty narozky. A zítra ještě přijdou tchánovci odpo na grilovačku, tak snad vydrží počasí.

Jani, fotečky úžasný :slight_smile: .
22. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.